Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti Kanalı Yönetmeni

25.06.2019
1.773

Bu konumuzda sizler için özenle hazırladığımız Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti Kanalı Yönetmeni yapımcısı özeti tüyoları hakkında detaylı bilgileri sizlere sunacağız. Öncelikle bu sayfa Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncu konusudur. Tüm kadroyu ve karakterleri burada bulabilir Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncularını tek tek tanıyabilirsiniz. İşte Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncuları Kadrosu:Sevgili Geçmiş Dizisi oyuncu kadrosu

Star tv geçtiğimiz sezon bir çok dizisini final yaparak bitirince 2019-2020 yeni sezonu için yapımcıların kapısını çalmaya başladı. Eylül ayında başlayacak olan yeni sezon için yeni bir dizi hazırlığı başladı. Star tv de yayınlanması beklenen yeni dizinin adı Sevgili Geçmiş. Adından anlaşılacağı üzere geçmiş ile günümüz arasında bir bağ kuracak olan Sevgili Geçmiş Dizisinin oyuncuları ve karakterleri merak konusu oldu. Süreç Film’in StarTV için çekeceği Sevgili Geçmiş dizisinin başrol oyuncuları Ece Uslu ve Emre Kınay oldu.

Sevgili Geçmiş dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleriEce Uslu ve Emre Kınay Sevgili Geçmiş dizisinin başrol oyuncuları oldu.

Sevilen baş rol oyuncuları Sevgili Geçmiş dizisinde buluşuyor. Ece Uslu ve Emre Kınay Sevgili Geçmiş dizisinin baş rol oyuncuları oldu. Çok yakında diğer tüm oyuncuları belli olunca sete çıkacak olan Ece Uslu ile Emre Kınay daha önce herhangi bir dizide birlikte oynadılar mı diye sorduk ve 12 yıl önce de aynı dizide oynadıklarını öğrendik. Şimdi Sevgili Geçmiş dizisinin baş rol oyuncuları olan Ece Uslu ile Emre Kınay hakkında detayları yazmaya devam edeceğiz.

Sevgili geçmiş dizisi baş rolleri Ece Uslu ve Emre Kınay olduSevgili Geçmiş Dizisi Yapımcısı Yönetmeni ve Kanalı Hakkında Bilgiler:

Sevgili Geçmiş dizisinin yapımcısı Süreç Film oldu. Star TV için hazırladığı Sevgili Geçmiş dizisinin senaryosunu Funda Alp kaleme alıyor. Sevgili Geçmiş konusu: 3 kız kardeşin gizemli bir mektubun ardından birbirlerini bulma hikâyesini anlatan dizinin çekimleri ağustos ortasında başlayacak. Sevgili Geçmiş dizisinin Yönetmeni Aydın Bulut oldu. Sevgili Geçmiş oyuncuları ve karakterleri belli olunca buraya ekleyeceğiz ayrıca. Şimdilik belli olan başroller şöyle: Ece Uslu ve Emre Kınay Sevgili Geçmiş dizisinin baş rol oyuncuları oldu.

Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncuları Süreç filmSevgili Geçmiş Dizisinin yapımcısı ülkemizin en tanındık ve bilindik yapımcı firmalarından birisi olan Süreç film olacak. Süreç film Atv ve diğer kanallar için bir çok diziyi ekrana getiriyor. Süreç filmin hazırlayacağı Sevgili Geçmiş Dizisinin yönetmeni de belli oldu. Sevgili Geçmiş Dizisi Yönetmen koltuğunda usta isim Aydın Bulut oturacak. Aydın Bulut’un yöneteceği Sevgili Geçmiş Dizisi Star tv de yeni sezonda ekrana gelecek yapımlardan birisi olacak.

Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncuları Kimler?

Sevgili Geçmiş Dizisi oyuncuları Süreç Film tarafından seçilmeye başlandı bile. 2019-2020 sezonunda büyük ihtimalle perşembe günleri Avlu dizisinin yerine başlayacak olan ve geçmişten günümüze bir bağ kurarak orta yaş izleyicilerine güzel ve keyifli bir geçmiş zaman anımsatıcısı olması beklenen Sevgili Geçmiş Dizisi yeni sezonda Star TV için hazırlanacak. Ece Uslu ve Emre Kınay Sevgili Geçmiş dizisinin baş rol oyuncuları oldu. Son olarak diziye Sevda Erginci katıldı. Sevda Erginci Sevgili geçmiş dizisinde İpek karakterini canlandıracak.

Sevgili Geçmiş Emre KınayEmre Kınay (CEMAL KARALAR)

Emre Kınay 5 Mart 1970 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 1990 yılında girmiş olduğu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olduktan sonra Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda oyunculuk yapmaya başlamıştır. Tiyatro’nun yanı sıra 1997 yılından beri televizyon dizileri ve sinema filmlerinde oyunculuk yapmaktadır.Emre Kınay (CEMAL KARALAR)

Sil Baştan, Güneşin Kızları, Ulan İstanbul, Kara Yazı ve Sevda’nın Bahçesi gibi dizilerde baş rollerde oynamıştır. Emre Kınay son olarak 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde İyi Parti İstanbul Kadıköy Belediye Başkan Adayı olmuştu. Emre Kınay 2019-2020 yeni sezonda Sevgili Geçmiş dizisinde başrolde oynayacak.Emre Kınay Sevgili Geçmiş dizisi

Emre Kınay (CEMAL KARALAR) Çilem, İpek ve Deren’in amcasıdır. Sistemlidir, kuralcıdır. Oyun kurmayı iyi becerir. İsteklerinin yapılmasını ister. Gücü kullanmayı, insanları yönetmeyi, manipüle etmeyi iyi bilir. Ne olursa olsun Cahide’yi elde edip hayalini kurduğunu mutlu aileye kavuşacaktır, ama zorla, ama güzellikle

Ece Uslu (CAHİDE ESEN KARALAR)

Eve Uslu Sevgili Geçmiş dizisiEce Uslu

Ece Uslu 9 Eylül 1974 tarihinde İzmir’de doğdu. 14 yaşında 1988 yılında annesi ile birlikte İzmir’den İstanbul’a taşınan deneyimli oyuncu İstanbul’a gelince Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları’nda oyunculuk üzerine eğitimler aldı. Ferhan Şensoy Nöbetçi Tiyatrosu’nda bir yıla yakın eğitimler aldıktan sonra mankenlik ajansına bağlı olarak beş yıl mankenlik ve reklam oyunculuğu yaptı. 1989 yılında oynadığı İz Peşinde dizisi ilk dizi oyunculuğu olmuştur. Sayısız dizi ve filmde rol alan Ece Uslu’nun belli başlı dizileri şöyle:Ece Uslu Sevgili Geçmiş dizisi

2013 – Karagül
2012 – Bulutların Ötesi
2011 – Erik Zamanı
2010 – Kızım Nerede
2008 – Ayıp Ettik
2007 – Elveda Derken
2002 – Zerda
2019 yılında ise Sevgili Geçmiş dizisinde baş rolde oynayacak olan Ece Uslu’ya baş rollerde Emre Kınay Sevda Erginci, Çiçek Acar, Burak Yamantürk, Melis Sezen ve Seçkin Özdemir gibi başarılı oyuncular eşlik edecek.

Ece Uslu (CAHİDE ESEN KARALAR)Ece Uslu (CAHİDE ESEN KARALAR) Cahide’nin mutlu hayatı bir anda kocasının ölümüyle yıkılır. Cahide, cinayetin de üstüne yıkılmasıyla tutuklanır. Bunlar olduğu sırada biri 3, diğeri 2 yaşında, sonuncusu ise henüz 6 aylık üç kızı vardır. 24 yıl ceza alır. Onun hayatı bitmiştir, çocuklarının yetimhaneye verilmesini kabul eder, cezaevinde büyümelerini istemez.

Sevgili Geçmiş İpek KimdirSevgili Geçmiş İpek (Sevda Erginci)

Geçtiğimiz sezon Yasak Elma dizisi ile Fox tv de ekrana gelen Sevda Erginci yeni dizisi Sevgili geçmiş oldu. Sevgili Geçmiş dizisinde Sevda Erginci İpek karakterini canlandıracak. İpek rolü dizide en etkili karakterlerden birisi olacak. Başarılı ve güzel oyuncu Sevda Erginci İpek karakteri ile Sevgili Geçmiş dizisinin baş rol oyuncularından birisi oldu. Sevgili Geçmiş İpek Kimdir? (Sevda Erginci)Sevda Erginci Sevgili Geçmiş dizisi

Sevda Erginci (İPEK GENCER) Üç kız kardeşin ortancası olan İpek, Güneşli Bahçe’ye evlatlık verilmiştir, fakat bunu o gizemli mektubu alıncaya kadar bilmemektedir. Tekin Malik’in hayatlarına girmesiyle ailesi bütün mal varlıklarını kaybederler. Üniversiteyi bitirince Tekin Malik’in yanında çalışmaya başlar ve kısa süre sonra da aralarındaki yaş farkına rağmen sevgili olurlar.Sevda Erginci (İPEK GENCER)

Melis Sezen (DEREN KUTLU) Deren, çok akıllı, disiplinli ve çalışkandır. Zengin bir ailede üst sınıf alışkanlıklarıyla büyüdüğünden, modern, kültürlü, nazik biridir. Tıp fakültesinden çok iyi dereceyle mezun olmuştur. Güzeldir, bakımlıdır ama kendisini göstermesini pek bilmez. Hiç aşık olmamıştır. Ta ki Kenan ile tanışana kadar. Karşılaştıkları andan itibaren birbirinden etkilenirler.

Melis Sezen (DEREN KUTLU)Sevgili Geçmiş dizisinin kadrosuna son olarak Leke dizisinde rol alan Melis Sezen son olarak Can Kırıkları dizisinde rol alan Seçkin Özdemir ve son olarak Dip dizisinde rol alan Burak Yamantürk katıldı. Kadro gittikçe güzelleşiyor. İşte Sevgili Geçmiş dizisine yeni katılan oyuncular:

Melis Sezen Sevgili Geçmiş dizisinde Lekeden sonraki dizisiMelis Sezen

Geçtiğimiz sezon Kanal D ekranlarında yayınlanan Leke dizisinde baş rol oynayan Melis Sezen oldukça beğenilmiş hatta dizi 2. sezonda da devam etmek üzere sezon finali yapmıştı. Ancak Kanal D ekonomik zoluklar gerekçesi ile Leke dizisini yapımcı ile aldıkları ortak kararla sona erdirmiş böylelikle oyuncular boşta kalmıştı. Dizide baş rol oynayan Melis Sezon yeni sezonda Sevgili Geçmiş dizisinde teklif aldı. Melis Sezen Sevgili Geçmiş dizisinde hangi rolü karakteri canlandıracak kesinleşince buraya yazacağız.Melis Sezen Sevgili Geçmiş dizisi

Burak Çelik (MAHİR DENİZHAN)

Burak Çelik 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuş olan dizi ve film oyuncusudur. 2013 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında birinci olan Burak Çelik ilk olarak Karagül dizisinde oynamıştır. Geçtiğimiz sezon Söz dizisinde yer alan ve Kopuk Selim karakterini canlandıran oyuncu yeni sezonda 2019-2020 yıllarında Sevgili Geçmiş dizisinde yer alacak. Burak Çelik Sevgili Geçmiş dizisinde hangi karakteri canlandıracak belli olunca yazacağız buraya.Burak Çelik (MAHİR DENİZHAN)

Burak Çelik (MAHİR DENİZHAN) Mahir kasaba tarafından çok sevilen, saygı duyulan bir adamdır. Adalet duygusu her zaman ön plandadır. İnsanlar için iyilik yapmak, onlara yardım etmek onun için özel bir durum değil olağandır. Diğer insanlarla yakın bir ilişkisi olmasına rağmen yalnızlıktan hoşlanır. Mahir için dönüm noktası, Azra’nın kasabaya gelmesidir. Sakin, düzenli bir hayat yaşarken hayatı Azra ile tanışmasından itibaren değişir.

Elifcan Olgunlar Sevgili Geçmiş dizisinde Çilem Doğan rolündeElifcan Ongurlar – Çilem Doğan

Sevgili Geçmiş dizisinde Çilem karakterini canlandıracak olan Elifcan Olgunlar 1993 tarihinde İzmir ilimizde doğmuş, İstanbul Beykent Üniversitesinde yüksek öğrenimini oyunculuk eğitimi alanında tamamlamış olan başarılı dizi ve film oyuncusudur. Elifcan Ongurlar kendisini Kayıp Şehir dizisinde oynadığı Seher karakteri ile göstermiştir. Elifcan Olgunlar daha sonra Özlem Yılmaz’ın başrolde oynadığı Kara Ekmek ve Elçin Sangu’nun başrolünü oynadığı Kiralık Aşk dizilerinde yardımcı kadın oyuncu olarak rol almıştır. Geçtiğimiz sezon Kızlarım İçin dizisinde oynayan Elifcan Olgunlar yeni sezonda Sevgili Geçmiş dizisinde Çilem Doğan karakteri olarak rol alacak.

Elifcan Ongurlar (ÇİLEM DOĞAN)Elifcan Ongurlar (ÇİLEM DOĞAN) Üç kız kardeşin en küçüğü… Azra ile beraber büyümüş ve hep Azra tarafından kollanmıştır. Çilem, göründüğü saf kızın arkasına saklanmayı iyi bilir. Belki bunu planlayarak yapmaz ama böyle yaşamaya alışmıştır. Masum yüzündeki keder de bunu her zaman desteklemiştir. Yetim olarak büyümesi onun hayattaki en büyük silahıdır; o bir yetimdir ve hayattaki tüm iyi şeyleri o hak etmektedir. Çilem içten içe her zaman buna inanmıştır. Bu yüzden de içinde giderek onu kötülük yapmaya kadar vardıracak büyük bir kıskançlık saklar.

Özge Özacar Sevgili Geçmiş dizisinde oynayacakÖzge Özacar (AZRA YILMAZ) 

Sevgili Geçmiş dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Özge Özacar 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Özge Özacar, Marmara Üniversitesinde Gazetecilik bölümünden mezun olduktan sonra Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile kendisini göstermeye başlamıştır. Dolunay, Lise Devriyesi ve son olarak Meryem dizisi Özge Özacar’ın oynadığı diğer dizilerdir. Özge Özacar Sevgili Geçmiş dizisinde bakalım hangi karakteri canlandıracak.

Özge Özacar (AZRA YILMAZ)Özge Özacar (AZRA YILMAZ) Üç kız kardeşin kız kardeş olmayanıdır Azra… Bir barda şarkı söyleyerek para kazanır. Bir albüm yapmak en büyük tutkusudur. Onu bilenler Azra’yı karşılarına almayı pek tercih etmezler; bilirler ki Azra arızadır. Üç kız kardeşin en küçüğü olan Çilem’le aynı yurtta büyümüştür. Güneşli Bahçe’ye geldikten sonra ilk karşılaştığı kişi olan Mahir onun dikkatini çeker fakat Mahir’in aslında çocukluğundan bu yana İpek’e aşık olduğunu anlaması çok uzun sürmez.

Seçkin Özdemir (SİNAN MALİK)Seçkin Özdemir (SİNAN MALİK) Açık sözlüdür. Paradan nefret eder. Herhangi bir yerde herhangi bir şekilde, kendisinden güçsüz bir insanı ezmeye çalışan bir zorbaya rastlarsa dayanamaz. Muhakkak karşı çıkar ve eziyet gören kişiyi zorbanın elinden kurtarmaya girişir. Bunun için ne gerekiyorsa göze alır. Bağlanmayı sevmez, yalnızlık onun için vazgeçilmezdir. En büyük tutkusu denizdir.

Seçkin Özdemir Sevgili Geçmiş dizisi oyuncusu olduSeçkin Özdemir

Sevgili Geçmiş dizisine yeni katılan oyunculardan birisi de yakışıklı oyuncu Seçkin Özdemir oldu. Sevgili Geçmiş dizisi kadrosuna dahil olan Seçkin Özdemir son olarak Can Kırıkları isimli dizi ile Atv de ekrana gelmiş ancak dizi sadece 4 bölüm sürmüştü. Dizisi erken final yapınca yüzünü dinlendiren Seçkin Özdemir 2019-2020 yeni sezonda Sevgili Geçmiş dizisinde oynayacak. Seçkin Özdemir Sevgili Geçmiş dizisinde hangi rolü karakteri canlandıracak kesin belli olunca buraya yazacağız.Seçkin Özdemir Sevgili Geçmiş dizisi

Yurdaer Okur

Yurdaer Okur Sevgili geçmiş dizisinin kadrosuna en son katılan oyuncu oldu. Geçen sezon son olarak Nöbet dizisinde rol alan ve baş rol oynayan Yurdaer Okur Sevgili Geçmiş dizisinin kadrosuna dahil oldu. Ünlü oyuncunun dizide konuk olarak mı yoksa kalıcı mı olacağı merak ediliyor. Yurdaer Okur hangi karakteri canlandıracak ileriki günlerde onumuzu güncelleyeceğiz.Yurdaer Okur Sevgili geçmiş dizisinde

Burak Yamantürk (KENAN SOYKAN) Güneşli Bahçe’nin bıçkın delikanlısı Kenan, gayri meşru işlere bulaşmak zorunda kalır. Zamanla kendi ayakları üzerinde durmayı başarır ama yine bildiği, öğrendiği yollarla. Artık alacak tahsilatı, çek senet işleri yapan biridir. Sert görünümünün ardında, nüktedan biri yatar. Başından birçok aşk macerası geçmiştir ama birine bağlanmak ona göre değildir. Ta ki Deren’le tanışana kadar. Kendisinden oldukça farklı bu şehirli kadına âşık olur.

Burak Yamantürk Sevgili Geçmiş dizisi kadrosundaBurak Yamantürk

Bireysel olarak çok fazla tanımadığımız Burak Yamantürk geçtiğimiz sezon bir internet dizisi olan Dip dizisinde oynamıştı. Sevgili Geçmiş dizisinde Burak Yamantürk hangi rolü karakteri canlandıracak kesinleşince buraya yazacağız. Burak Yamantürk Sevgili Geçmiş dizisi ile 2019-2020 sezonunda tv ekranında olacak.

Yunus Narin: Aras

Yunus Narin 1989 İzmir doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Sinema – Tv bölümde eğitim aldı aynı zamanda fotoğrafçılıkla uğraştı. 2012 yılında okulla birlikte oyunculuk eğitimi almak için İstanbul’a geldi. Ümit Çırak Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesi 3 yıl temel oyunculuk eğitimi aldı ve Stella Adler eğitimi aldı. Oyunculuk eğitimi haricinde de bir çok workshoplara katıldı. Yunus Narin daha önce Yılanların Öcü, İstanbullu Gelin dizilerinde rol aldı. Tiyatro oyunlarında yer almaya devam etmektedir.

Sevgili Geçmiş Hülya Duyar: Afet

1970 Sivas doğumlu olan Hülya Uyar çocukluk ve gençlik dönemini Almanya da geçirdi. Sonrasında Türkiye’ye dönen tiyatrolarda kuaför olarak çalıştı. Oyunculuğa olan merakı sayesinde dizi sektörüne girdi ve bir çok dizi de rol aldı. Bir Bulut Olsam, Mutluluk, Karagül, Evlat Kokusu, Fazilet Hanım ve Kızları gibi bir çok dizide rol aldı.

Çiçek Acar Sevgili Geçmiş dizisi Gülistan rolüÇiçek Acar – Gülistan

Çiçek Acar 1981 yılında İzmir’de doğmuştur. Çiçek Acar Müjdat Gezen Sanat ve Tiyatro Merkezinde almış olduğu oyunculuk eğitimleri sonrasında dizi oyuncusu olmuştur. Ajansa bağlı olarak çalışan Çiçek Acar Hatasız Kul Olmaz dizisi ile ilk dizi deneyimini yaşamıştır. Çiçek Acar geçtiğimiz sezon Atv de ekrana gelen Cennetin Gözyaşları dizisinde Nilgün rolünü oynamıştı. Çiçek Acar son olarak Sevgili Geçmiş dizisinde Gülistan karakteri olarak karşımıza çıkıyor. Çiçek Acar’a Gülistan rolü ile Sevgili Geçmiş dizisinde başarılar diliyoruz.

Sevgili Geçmiş dizisi Müjgan rolü Zeynep GülmezZeynep Gülmez – Müjgan

Sevgili Geçmiş dizisi Müjgan rolünü Zeynep Gülmez canlandıracak. Başrollerinde Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Burak Yamantürk, Burak Çelik, Melis Sezen, Özge Özacar, Elifcan Ongurlar gibi isimlerin yer aldığı diziye katılan Zeynep Gülmez son olarak Kocaman Ailem dizisinde rol almıştı. Zeynep Gülmez Sevgili Geçmiş isimli dizide Müjgan karakterine hayat verecek.

Burak Demir Sevgili Geçmiş dizisindeBurak Demir

Burak Demir de Sevgili geçmiş dizisinin kadrosuna dahil oldu. Yönetmenliğini Aydın Bulut’un senaryosunu Funda Alp’in yazdığı Sevgili Geçmiş kadrosunda Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Burak Yamantürk, Burak Çelik, Melis Sezen, Özge Özacar, Elifcan Ongurlar gibi önemli dizi oyuncuları yer alıyor. Burak Demir diziye son katılan isim oldu. Burak Demir daha önce Şevkat Yerimdar, Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde çeşitli roller almıştı.  Burak Demir Sevgili Geçmiş dizisine 9 Eylül 2019 tarihinde katıldı.

Renan Bilek : Komiser

Sevgili Geçmiş dizisinde komiser rolünü canlandıracak olan Renan Bilek kimdir? Renan Bilek 1968 İstanbul doğumludur. Başarılı oyuncu tiyatro ve müzikle ilgilenmiştir. Renan Bilek Yeşil Deniz ve Yeni Gelin dizilerinde rol almıştır. Yeni sezonda da Sevgili Geçmiş dizisinde komiser rolünde olacaktır.

Mihriban Er Sevgili geçmiş dizisindeMihriban Er

Mihriban Er Sevgili Geçmiş dizisinde oynayacak oyunculardan birisidir. 7 Eylül 1966 tarihinde doğan usta oyuncu sayısız dizi ve filmde oynadı. Trt ekranlarındaki Ayrılsak da Beraberiz dizisi ile büyük üne kavuşan Mihriban Er, Alın Yazım dizisindeki Gülten karakteri ile adından söz ettirdi. Son olarak Bir Zamanlar Çukuruva dizisinde Doktor Müjgan’ın annesi Sevim rolüyle izlediğimiz Mihriban Er Sevgili geçmiş dizisi ile anlaştı.

Melih Selçuk

Sevgili Geçmiş dizisinde rol alacak olan Melih Selçuk 1984 Mardin doğumlu. İstanbul’da Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. Üniversite eğitimi sırasında kantinde gördüğü bir afiş sayesinde 2008 yılında yayınlanan Süt filmine başrol oyuncusu oldu. Bu film sayesinde de ilk ödülü olan Altın Koza’yı aldı. 2009 yılında Kasaba dizisinde oynadı. 2011 – 2012 yıllarında Adını Feriha Koydum / Emir’in Yolu dizisinde rol aldı bu dizi sayesinde tanındı. 2011 – 2013 yılları arasında Pis Yedili dizisinde oynadı. Melih Selçuk’un rol aldığı diziler filmler; 2008- Süt Filmi, Kasaba, Adını Feriha Koydum, Toprağa Uzanan Eller, Pis Yedili, Aşk Ağlatır, Adana İşi, O’nun Hikayesi dizi ve filmlerinde rol aldı.

Sevgili Geçmiş adlı yeni bir dizi projesini hazırlayan yapımcı Süreç Film daha önce yüzlerce diziyi ekrana getirdi. Son olarak Atv de yayınlanan Ağlama Anne, Meleklerin Aşkı ve Show tv de ekrana gelen Yeni Gelin gibi dizilerin de yapımcısı olan firma yeni dizisi Sevgili Geçmiş ile de oldukça iddialı olduğunu gösteriyor. Aydın Bulut’un yöneteceği dizinin oyuncu seçimleri yani cast çalışmaları önceki gün başladı. Sevgili Geçmiş Dizisinde oyuncu olmak veya Sevgili Geçmiş Dizisinde figüran olarak rol almak isteyenlerin Süreç film ile bağlantıya geçmeleri gerekmektedir. Nasıl dizi Oyuncusu olunur konumuza da mutlaka göz atmalısınız.. Tıklayın >>>  Nasıl Dizi Oyuncusu Olunur?

Sevgili Geçmiş oyuncu kadrosuSevgili Geçmiş Dizisinin Konusu Özeti

Sevgili Geçmiş dizisi oyuncu kadrosu netleşmeye başlıyor. Sevgili Geçmiş dizisi senaryosunu Funda Alp yazarken yönetmen koltuğunda Aydın Bulut oturuyor.  Sevgili Geçmiş dizisinin konusu; 3 kız kardeşin gizemli bir mektup sonucu birbirlerini bulma çabalarını anlatıyor.

Star tv de ekrana gelmesi beklenen Sevgili Geçmiş dizisinde resmi olarak açıklanmış bir konu ve özet olmasa da tahminlerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sevgili Geçmiş daha önce Atv de yayınlanan Doksanlar, Trt1 de yayınlanan Seksenler ve Show tv de yayınlanan Keşke Hiç Büyümeseydik tarzında bir dizi olacak. Geçmiş ile günümüz arasında güzel bir bağ kurabilir ve oyuncu seçimleri de iyi olursa oldukça tutabilecek ve izlenecek bir potansiyeli olduğunu hemen belirtelim.Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncu kadrosu karakterleri

Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Sevgili Geçmiş dizisinin oyuncuları belli oldukça buradan sizlere yazmak ve oyuncuların karakterleri ile öz geçmiş bilgilerini sizlere sunmak istiyoruz. Sevgili Geçmiş dizisinde oynayacak bütün oyuncuların detaylı bilgileri bu sayfada sizlere sunulacak. Tahminlerimize göre Sevgili Geçmiş dizisinin oyuncuları Temmuz ayının ortalarına kadar belli olmuş olacak. Sonrasında dizinin deneme çekimleri yapılarak tanıtım fragmanı ortaya çıkarılacak. Yeni sezonda ekrana gelmesi için gayret edilecek olan Sevgili Geçmiş dizisinin oyuncularına şimdiden başarılar diliyoruz. Umarız güzel bir yapım olur.Sevgili Geçmiş dizisindeki oyuncular

Not: Sevgili Geçmiş Dizisinin Oyuncuları kimler diye meraklı araştırmalarımız sonrasında dizinin oyuncu kadrosuyla görüşme halinde olduğumuzu ve bir çok oyuncunun dizioyuncu.com sitemizdeki bu içerikte diziyle ilgili fotograflarının ilk kez yayınlandığını açıkça belirtelim.  İşte Sevgili Geçmiş dizisinin ilk resimleri:

Sevgili Geçmiş Dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Sevgili Geçmiş Dizisi oyuncuları resimleriSevgili Geçmiş Dizisi oyuncuları set resimleriSevgili Geçmiş Dizisinin oyuncuları kimlerSevgili Geçmiş Dizisinde kimler varSevgili Geçmiş Dizi oyuncuları ve karakterleri

Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncularını buraya eksiksiz olarak yazmaya çalışıyoruz. Dizi Kadrosu Konusu Özeti Kanalı Yönetmeni hakkında bilgiler verdik. Sevgili Geçmiş Dizisine yeni gelen katılan oyuncular oldukça konumuza eklemeye ve güncellemeye çalışacağız. Sevgili Geçmiş Dizisine yeni dahil olan oyuncular kimler, hangi oyuncular Sevgili Geçmiş Dizisine yeni geldi. buraya eklemeye devam edeceğiz.

Sevgili Geçmiş Dizisi Nerede Çekilecek Mekanlar Çekim Yerleri

Sevgili Geçmiş dizisinin çekileceği yerler elbette merak konusu olacaktır. Özellikle tarihten günümüze gelen dizilerde eski mekanların geçtiği yerler çok merak ediliyor. Sevgili Geçmiş dizisinin çekildiği geçtiği yerleri ve mekanları burada ayrı bir sayfa oluşturarak sizlere sunmaya gayret edeceğiz. Sevgili Geçmiş dizisi nerede çekiliyor, Sevgili Geçmiş dizisinin geçtiği mekanlar hangi ilde ilçede yada mahallede gibi sorularınıza detaylı cevaplar çekimlerin başlaması ile verilecektir. İşte belli olan yerler.. Tıklayın >> Sevgili Geçmiş Dizisi Nerede Çekiliyor

Sevgili Geçmiş Dizisinin şarkıları müzikleri Star Tv

Sevgili Geçmiş dizisinde çalan şarkıları müzikleri de sizler için ayrıca arşivleyerek aradığınız şarkıyı hemen bulmanıza yardımcı olacağız. Her dizinin şarkısı ve müziği merak ediliyor. Star tv de ekrana gelecek olan Sevgili Geçmiş dizisinde çalan şarkılar müzikler de nostaljik olacağı için eskilerin merakını cezbedecektir. Buradan sizlerin istekleri doğrultusunda Sevgili Geçmiş dizisinde çalan her türlü şarkıyı türküyü sizlere videolu olarak paylaşacağız.

Sevgili Geçmiş Dizisinden Ayrılan Oyuncular Kimler?

Erkan Petekkaya

Sevgili Geçmiş dizisinde adı geçmesine rağmen daha sonra kadrodan ayrılan Erkan Petekkaya 11 Aralık 1970 Elazığ doğumludur. Erkan Petekkaya Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda eğitim aldı ve devlet tiyatrolarında kadrolu oyuncu olarak çalışmaktadır. İlk kez 1994 yılında kamera şakalarıyla bu sektöre girdi ve sonrasında 1999 yılında oynadığı Aynalı Tahir dizisi ile meşhur oldu. Yakışıklı oyuncu bu zaman kadar onlarca tiyatro oyununda ve dizilerde rol aldı. Erkan Petekkaya’nın rol aldığı bazı diziler; Hanımın Çiftliği, Öyle Bir Geçer Zamanki, Dila Hanım, Kolpaçino 3,Paramparça, Yeni Dünya, Ayla, Kayıtdışı,Kapan ve son olarak Vurgun dizisinde rol aldı. Bu zamana kadar rol aldığı her dizi ve filmi yazmadık elbette en meşhurlarına yer verdik. Yeni dizisi Sevgili Geçmiş dizisinde hangi rolde oynayacağı henüz belli değil. Yine başarısından söz ettireceğine eminiz.

Sizlerde Sevgili Geçmiş dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak nasıl bir dizi beklediğinizi bizlere yorum olarak yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz..

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. GERÇEK YORUMÇULAR dedi ki:

  Dizinin başında senaryodaki hikayenin yanlışlıklarını oyuncuların performansını ışık değişikliklerini castın oyuncu yerleştirmesindeki hatalarını komiser Akif’in bıyıklarına kadar eleştirmiştik Şimdi bu bölümde senaryo hikayeyi düzeltmiş tabi senarist değişikliği olduğundan dolayı oyuncuların performansı artımış durumda ışık değişiklileri düzeltilmiş hatta Akif komiser yerine bile sağlam bir komiserde koymuşsunuz ama çok geç kalındınız 1. Bölümde bu eleştirilerimiz ve diğer yorumcuları dikkate alınsaydı dizi bu durumda olmazdı diye düşünüyoruz herkesin emeğine sağlık sevgili geçmişe geçmiş olsun diyoruz.

 2. GERCEK YORUMCULAR dedi ki:

  Bu diziye son vurusuda Ferhatla Sirin yapti ama hala son bir sansi var Erkan Petekkaya kurtarir bu diziyi kizlarin babasi olarak diziye giricek ipek yeni bir sevgili bulunucak emre kinay zaten kasilmaktan oynuyamiyor ozensiz bir oyunculuk sergiliyor ona yol verilicek daha onceki yorumlarimizida dikkate alirsaniz kurtarirsiniz yoksa sevgili gecmise geçmis olsun

 3. GERÇEK YORUMCULAR dedi ki:

  Bizler bir sey biliyoruzda elestriyoruz seyirci dikkatli ve cok acimasizdir bu kadar hatalarla dolu gerek senaryosu gerek oyunculuk olsun affetmez buda reytiglere yansir sonuç olarak filani yakin bastan yazdiklarimizi dikkate alsaydiniz toparlardiniz sevgili geçmişe geçmis olsun

 4. çiçek dedi ki:

  sevgili geçmiş bolumler ilerdikçe karakterler oturacak gibi bir yanda ece uslu ağirliği artmaya baslayacak gibi dizide bir yanda emre kınayın gızemi dizideki rolunde bazı diziler ilerdikçe heycanı artıyor sevgili geçmişte bu gruba girecek gibi ve sinan ilk bolumden ağirliğini hisstttırdı

 5. Anonim dedi ki:

  😂😃😄

 6. Ceyda dedi ki:

  Sanane mi?o ne biçim isim.😅galiba birazcık beyine ihtiyacın var.neyse konumuz bu değil .konumuz sevgili gećmiş dizizindeki ipek ve çiğlem ne dersin?

 7. GERÇEK YORUMÇULAR dedi ki:

  Sevgili geçmişime geçmiş olsun yorumumuza dizinin neresinden baslıyalım bilemedik senaryodaki saçma diyaloklardan mı?hikaysinden mi?görüntüdeki ısık degişikliklerinden mi?yansımalarda kamera görünüyor ya yuh artık bu kadar özensiz işmi yapılır hemde daha 1.bölümden yönetmeni tebrik etmek lazım oyunculara gelirsek gerçekten güzel oyunculuk sergileyen oyuncu arkadaşlar var bunlar ece uslu,sevda erginci,seçkin,yurdaer okur bunların sırtında gidiyor dizi yanlız yurdaer fazla kacırmış ayranı baygın bayın bakıyor dikkat etsin çok anlaşılıyo :)bide burak çelik bayat balık gibi bakıyor oyunculuk zaten yok emre kınayın tiyatro yapsın orda daha başarılı diger genç oyunçu arkadaşlarda kendilerini geliştirirler inşallah bu dizide heveslerini kırmıyalım bide sunuda söylemeden geçemicez oyuncu mu bulamadınız renan bileği kim komiser Akif olarak koydu adam komedi dizisinden çıkmış inandırıcılığı bile yok bari bıyıklarına kıysaydı biz bir sey söylemesek emniyet seti basar zaten bizle billur mu geçiyoruz diye 🙂 castıda tebrik etmek lazım oyuncu yerine ne kadar oduncu varsa toplamış.İzmir’de çok başarılı oyunçularda vardır aslında niye böyle bi dizi için istanbul’dan toplamış anlam veremedik ve cuma günü olmasında büyük sansızlık bu eleştirimiz kötü niyetle asla yazılmamıştır dikkate alırsanız bir baska dizi çalışmasında süreç yapım daha başarılı olur.Güzel iş çıkarırlarsada bizlerde güzel güzel gerçek yorumlarımızı yazarız ayrıca izmir’de çekimlerinin yapılmasına sevindik kolay gelsin gerçek yorumlarımıza devam edicez tabi dizi devam ederse ama su durumda pek öyle görünmüyo

 8. Yūksel altun dedi ki:

  Ececim diziyi kabul etmeden once kimlerle oynuyacagini bir soraydin kaliteyi dūsūrmūyelim karsindaki oyuncuda emre kinay tek duze oyuncu ne deyip sana bir kac kisinin disinda da oyuncu yok zaten yönetmen de aydin bulut savasciyi birakti geldi ne olduda yerine ūmit dogan karaca geldi biraz arastir senaryoda oyle ilgi cekici degil daha kaliteli projelerde seni gormek isteriz sevgili gecmisim sinifi gececege benzemiyor bu kadroyla ama yinede hayirlisi olsun asagidaki yorumlarida okudum gercekten izmirli oyuncular nerde

  1. Anonim dedi ki:

   Savaşçı bir kere güzel sevgili geçmiş saçma başlamaz inşallah

  2. Ece Büyükyıldız dedi ki:

   Savaşçı asker dizisi bir kere ona kötü diyemezsin o dizi biter yakında

 9. Dizi kolik dedi ki:

  Dizinin öyküsü öyle aman aman bir öykü değil oyunçu kadrosu Ece uslu haricinde sağlam oyuncu yok Emre kınay yine her zaman ki karakterle oyunculuk sergiliyecek sadece adı Ahmetse Mehmet olucak kaç dizi cektiyse aynı Adam Erkan petekkaya dizinin marj motorunu vurdurmak için geliyor sonra yok projede zaten geç kaldı izleyiçi takip edeceği diziyi çoktan seçti bile sevgili geçmişim pek ümit vaat etmiyor karşısında güzel diziler var bir kaç bölüm sonra final oyuncularında İzmir’den seçmemişler buda yanlış lokantaya girip yanında yemek götürmek gibi saçma olmuş

 10. Dogrucu Davut dedi ki:

  Izmirde dizi cekiceksen izmirin ruhunuda katicaksin istanbuldan toplamissiniz yine ana casti yan karakterleri cogu oyuncu ayni es dost isi olmus kadro .O zaman istanbulda cekeydiniz flimi cekim maliyeti daha ucuz diye geldiniz tabi ama unutugunuz bisey var izmir cok ozel bir sehirdir izmirli oyuncular disida izmirde dogmamis yasayip buyumuyen oyunuyla bunu veremez anlatamaz gozden kacirmissiniz 7 bl belki diyoruz senarit yonetmen agiziyla kus tutsa olmaz sonuc sevgili gecmisime gecmis olsun final

 11. Hüseyin g. dedi ki:

  Sevgili geçmiş dizisi dün 18.09.2019 tarihinde izmir urla sanat sokağında çekimlere başladı. Sevda erginci’nin story’de paylaşımı var ben de oradaydım bizzat şahit oldum/oluyorum.

 12. Nurten dedi ki:

  Seckin ozdemir 😍

 13. Ferdi akkurt dedi ki:

  Ben bugün bu dizide küçükte olsa bi yer buldum sayın yönetmenim değerli reji ve tüm emeği geçen arkadaşlarıma teşekkürlerimi borç bilirim…

  1. Ece büyük yıldız dedi ki:

   O dizi başlamasın başlasa bile final yapar💜

 14. Sanane dedi ki:

  İnşallah feride hilal akın gelir

  1. Ece Büyükyıldız dedi ki:

   O gelmez oyuncu değil o şarkıcı sadece yeni gelinde oynadı🙏

 15. Hulya dedi ki:

  Yeni yetenekler yeni yüzlere niye hiç şans verilmiyor hep aynı kişileri görmekten bıktık hiç adil degil

  1. Ece Büyükyıldız dedi ki:

   Doğru birsürü oyuncu var hep aynıları çıkıyo🙏

 16. Ece Büyükyıldız dedi ki:

  Yavuz bingölle oynayabilirdi🙏

 17. Ece Büyükyıldız dedi ki:

  Bence sevgili geçmiş başlamamalı Ece uslu böyle saçma dizide oynamaz zaten 🙏

  1. Oğuz dedi ki:

   Neden oynamasın, oldukça başarılı bir oyuncu güzel bir kadro ile neden başarmasın Sevgili Geçmiş Dizisinde.

   1. Ece Büyükyıldız dedi ki:

    Biliyorum ama daha düzgün bir dizide oynayabilirdi emre kınayla olacak işmi

    1. Mehmet dedi ki:

     Ben bu setteyim gayet güzel ve tutumlu bir proje oyuncular da çok çok iyi ve kaliteli oyuncular

     1. Ece Büyükyıldız dedi ki:

      Hiçte kaliteli değil oyuncular Ece uslu hariç adaşım sonuçta🙏

   2. Ece Büyükyıldız dedi ki:

    Bence Yavuz bingölle oynayabilirdi

   3. Ece Büyükyıldız dedi ki:

    Başka biriyle oynayabilirdi bir sürü erkek oyuncu var🇹🇷🍿🍦🍕🌯🍟🍔