Sevgili Geçmiş İpek Kimdir? Yasak Elma’nın Zeynep’i (Sevda Erginci)

Sevgili Geçmiş dizisi İpek Kimdir? Yasak Elma’nın Zeynep’i Sevgili Geçmişte (Sevda Erginci)

Yasak elma dizisinde Zeynep karakteri ile karşımıza gelen güzel oyuncu bu diziden sonra Sevgili geçmiş dizisinde İpek karakterini canlandıracak. Sevgili geçmiş dizisinde İpek karakterini canlandıran oyuncu kimdir gerçek adı soyadı ve bilgileri nedir sevgili geçmiş İpek hakkında detaylı bilgileri okuduğu okulları oynadığı dizileri sosyal medyadaki hesaplarını Instagram ve diğer bilgilerini ve resimlerini sizlere bu sayfada paylaşacağım.

Sevgili Geçmiş dizisinin en güzel ismi kuşkusuz İpek. İpek rolü Kimdir? Yasak Elma’da Zeynep  karakterine hayat veren Sevda Erginci Sevgili Geçmiş İpek karakteri olarak karşımıza çıktı. Hem güzelliği ile hem de Onu Tuna ile yaşadığı aşk ile gündemde kalmaya devam eden Sevda Erginci Sevgili Geçmiş dizisinde İpek rolü ile en beğenilen ve sevilen oyunculardan biridir.

Sevgili Geçmiş İpek KimdirSevgili geçmiş dizisi İpek rolü kimdir?

Sevgili Geçmiş İpek Rolü; İpek ayakları yere sağlam basan biri. Köklerine ailesine çok bağlı. Hırslı bir karakter. Başına ne geliyorsa bu hırsı yüzünden geliyor. Heyecanlı ve sürükleyici bir hikaye bizleri bekliyor diyor oyuncu Sevda Erginci kendi karakteri İpek ile ilgili.

Sevgili geçmiş isimli dizide oyuncular bir bir belli olmaya başladı. Sevgili geçmiş dizisinde İpek karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı soyadı ve bilgileri merak konusu oldu bizde hemen oyuncu hakkında detayları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sevgili geçmiş dizisinde İpek karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Sevda Erginci’dir. Sevda Erginci geçtiğimiz sezon yasak elma isimli dizide Zeynep karakterini canlandıran başarılı ve güzel oyuncudur.

Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti Kanalı Yönetmeni

Sevgili Geçmiş İpek rolü Yasak Elma'nın Zeynep'i (Sevda Erginci)Sevda Erginci yasak elma dizisinden neden ayrıldı?

Üç sezondur devam eden yasak elma dizisinden ayrılan Sevda Erginci diziden ayrılma nedeni olarak dizinin diğer başrolü olan Onur Tuna ile yaşamış olduğu aşkın sonrasında dizi ekibi ile yollarını ayırmak zorunda kaldı. Hem Sevda Erginci hem de Onur Tuna yasak elma dizisinden ayrılınca dizilerin reyting oranları da düşmeye başladı. Aralarındaki büyük aşkın sonrasında dizi seti ile ilgili sorunlar yaşamaya başlayan Sevda Erginci yönetmen ile görüşerek diziye veda etti. Detaylar Burada >> Yasak Elma Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncular (3. Sezon)

Yasak Elma'nın Zeynep'i (Sevda Erginci) yeni dizisiSevgili geçmiş dizisinde İpek nasıl bir karakteri canlandıracak?

Adı üzerinde anlaşılacağı gibi sevgili geçmiş dizisi eski yıllarda yaşanmış olayların günümüz dünyası ile kıyaslanmasını anlatan bir dizi olacak. Elbette benzerleri daha önce çekildi ancak Sevgili geçmiş hem oyuncu kadrosuyla hem de yetenekli isimleri bir araya getirerek daha izlenebilir bir dizi ortaya koymak istiyor. İpek karakteri de sevgili geçmiş dizisinde Sevda Erginci tarafından canlandırılacak başarılı bir rol olacak diye düşünüyoruz.

Sevda Erginci 2019 2020 yeni dizisiSevgili Geçmiş dizisi İpek Karakterini canlandıran Sevda Erginci Kimdir?

Sevda Erginci 3 Ekim 1993 tarihinde İstanbul’da doğmuş, 4 yaşındayken anne ve babası ayrılmış 15 yaşında ise oyunculuk ve tiyatro ile ilgilenmeye başlamış başarılı bir tiyatro ve dizi oyuncusudur. Sevda Erginci tiyatro ile ilk olarak Semaver Kumpanya Çocuk Tiyatrosu’nda Paki ve sevgi çiçekleri oyunu ile tanışmıştır.

Sevda Erginci almış olduğu 2 yılda yakan tiyatro eğitiminden sonra 2012 yılında koyu kırmızı adlı dizide Özgü Namal ile birlikte baş rolde oynamış ve Ayşe karakterini canlandırmıştır. 2012 yılında ise Mehmet Aslantuğ ve Fahriye Evcen ile birlikte Osmanlı Devleti’nin son yıllarını anlatan Veda isimli dizide Lamia karakterini canlandırmıştır. Sevda Erginci 2013-2014 yıllarında Karagül isimli dizide Ayşe karakterini canlandırmış ve Ece Uslu Saruhan Hünel gibi başarılı oyuncularla birlikte rol almıştır.

Sevgili Geçmiş İpek Kimdir Yasak Elma ZeynepSevda Erginci 2015 yılında Muğla’nın Menteşe ilçesinde çekimlerine başlanan Uzaklarda arama isimli filmin oyuncularından olmuştur. Daha sonraki yıllarda Hayat Bazen Tatlıdır, Veda ve Karagül dizilerinde rol almıştır.
Kanal D ekranlarında yayınlanan; başrolü Ali İl ve Köksal Engür ile paylaştığı Ver Elini Aşk dizisinde rol alan ve Ayperi karakterini canlandıran güzel oyuncu Sevda Erginci son iki sezondur Yasak elma dizisinde Zeynep karakterini canlandırıyor ve Onur Tuna’nın canlandırdığı Alihan karakteriyle dizide de büyük bir aşk yaşamıştı.

Onur Tuna ile birlikte yasak elma dizisinden ayrılan Sevda Erginci’nin yeni dizisi sevgili geçmiş oldu. Sevgili geçmiş dizisinde İpek karakteri olarak izleyeceğimiz Sevda Erginci’ye şimdiden başarılar diliyoruz.

Yasak Elma'nın Zeynep'i (Sevda Erginci) Sevgili Geçmiş İpek KarakteriSevgili Geçmiş dizisi İpek rolü Sevda Erginci Instagram hesabı:

Sosyal medyayı oldukça aktif bir şekilde kullanan Sevda Erginci özellikle Instagram hesabından sürekli yeni paylaşımlar ve resimleri takipçileriyle paylaşıyor. Biz de merak edenler için Sevgili geçmiş dizisindeki İpek karakterini canlandıracak olan sevda Erginci’nin Instagram hesabını sizlere yazmak istiyoruz: Sevgili Geçmiş dizisi İpek rolü Sevda Erginci Instagram hesabı: https://www.instagram.com/sevdaErginci

Haber: En son Yasak Elma’da oynamıştı, yeni dizisi merakla bekleniyordu. Sevda Erginci Süreç Film’in Star TV’ye hazırladığı Sevgili Geçmiş dizisinde İpek karakteri için el sıkıştı. Yapımcılığını Süreç Film’in, yönetmenliğini Aydın Bulut’un, senaristliğini Funda Alp’in üstlendiği, başrollerini ise Ece Uslu ve Emre Kınay’ın paylaştığı yapımın kadrosuna Sevda Erginci dahil oldu.

Sevgili Geçmiş İpek Kimdir? Yasak Elma’nın Zeynep’i (Sevda Erginci) hakkında kısa bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerde Sevda Erginci hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız lütfen. Şimdiden teşekkürler.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler