Şeref Sözü Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu Başlama Tarihi (2020)

13 Yorum 977 kez izlendi

Yeni sezonda ekrana gelecek diziler bir bir belli olmaya başladı. 2019-2020 sezonu geride kalırken 2020-2021 yıllarında yayınlanacak yeni dizilerde yapımcılar tarafından açıklanmaya başlandı. Yeni sezon eylül ayında başlayacağı için kısa sürede erken final yapan dizilerin yerine kanallar yeni dizileri de bir taraftan hazırlanmaya çalışıyor. İşte Tims-B film yeni sezonda ekrana gelecek olan yeni bir diziyi daha iyi duyurdu. Dizinin adı Şeref Sözü Dizisi..

2020-2021 yıllarında yayınlanacak olan yeni dizinin adı Şeref Sözü oldu. Bizde bu konumuzda Şeref Sözü dizisi ile ilgili detaylı bilgilere sizlere yazacağız ve Şeref Sözü dizisinin oyuncuları kadrosu konusu yayınlanacağı kanal hakkında detaylı bilgileri ve ne zaman başlayacağını nerede çekileceğini kimlerin dizide olacağını sizlere sunacağız. Show Tv ekranı için yeni sezonda Tims Medyanın hazırladığı Şeref Sözü dizisinde erkek başrol Tolgahan Sayışman oldu..Gencligim Eyvah dizisi Cagla kimdir

Şeref Sözü dizisinin yapımcısı ve yönetmeni ve senaristi kimdir?

Şeref Sözü dizisi hakkında son bilgiler: (1 Haziran 2020) Show TV yeni sezon için Tims&B’den Şeref Sözü dizisini aldı. Şeref Sözü dizisinin senaristi Eda Tezcan olacak. Şeref Sözü dizisini Cevdet Mercan yönetecek. Şeref Sözü yapımcısı Tims B yeni sezona diziyi hazır edecek. Şeref Sözü dizisi 2020-2021 yeni sezonunda Show TV de ekrana gelecek.

Şeref Sözü dizisi 2020-2021 sezonunda yayınlanacak olan dizilerden birisidir. Şeref Sözü dizisinin yapımcısı Tims&B olacak. Bildiğiniz üzere Tims&B daha önce televizyonda yayınlanmış olan ve yüksek reytinglere ve izlenme oranlarına sahip birçok diziye imza atmıştır. Tims&B’in 2020-2021 yeni sezonu için Show Tv’ye hazırladığı dizinin ismi Şeref Sözü oldu..Şeref Sözü dizisi Show tv de

Şeref Sözü dizisinin yönetmeni ise Cevdet Mercan. Şeref Sözü dizisinin senaristi çok ünlü bir senaristi oldu. Şeref Sözü dizisinin senaryosunu son olarak geçtiğimiz sezona damga vuran ve Atv ekranlarında cuma akşamları yayınlanan Hercai isimli diziyi yazan Eda Tezcan’ın kaleme aldığı Şeref Sözü dizisinin oldukça yüksek reyting alacak bir dizi olacağına şimdiden söyleyebiliriz. Eda Tezcan çok başarılı bir senarist ve Şeref Söz dizisinin de yüksek reytingler almasına katkısı muhakkak olacaktır.

Tims&B’in yeni sezon için hazırladığı dizinin isminin “Şeref Sözü” olarak belirlendiğini yazdık. Peki dizinin adı neden Şeref Sözü, dizinin adı bir kitaptan alıntı mı yoksa yabancı bir ülkedeki diziden mi uyarlanacak merak edilirken Şeref Sözü dizisinin hazırlıkları devam ediyor ve oyuncu seçmeleri başladı. Elbette en çok merak edilen konulardan birisi de Şeref Sözü dizisinin oyuncuları kadrosu ve konusu olacak. Bu arada 2020 de hangi diziler başlayacak merak ediyorsanız lütfen Tıklayın >> 2020-2021 Sezonu Başlayacak Olan Yeni Diziler Hangileri?

Şeref Sözü dizisinin oyuncuları kimler?

2020 Haziran Konumuz Güncellendi; Şeref Sözü dizisi yapımcılığını Tims & B Yapım üstlenirken senaristliğini Eda Tezcan yapıyor. Şeref Sözü dizisi yönetmenliğini ise Cevdet Mercan yapıyor. Şeref Sözü dizisinin erkek başrolü için Tolgahan Sayışman ve Ulaş Tuna Astepe ile görüşülüyor.Tolgahan Sayisman seref sozu dizisinde

Tolgahan Sayışman

Show Tv ekranı için yeni sezonda Tims Medyanın hazırladığı Şeref Sözü dizisinde erkek başrol Tolgahan Sayışman oldu.. Ulaş Tuna Astepe Çok yakında dizi için karar verecek ancak Tolgahan Sayışman’ın başrol oynaması ona biraz zora sokmuş görünüyor. Son olarak Kanal D ekranlarında Hazal Subaşı ile birlikte oynayan Tolgahan Sayışman şeref sözü isimli dizinin başrol oyuncusu oldu. Şeref sözü dizisinde Tolgahan Sayışman’a hangi kadın başrol oyuncusu eşlik edecek belli olunca sayfamıza ekleyeceğiz.

Sude Zülal Güler

Sude Zülal Güler Şeref Sözü dizisinde. Tolgahan Sayışman’ın baş rolde yer alacağı dizide Sayışman’a kadın başrol olarak Sude Zülal Güler eşlik edecek. Sude Zülal Güler daha önce çok kişinin tanıdığı bir oyuncu olmasa da güzelliği ile adından oldukça söz ettirecek görünüyor. Sude Zülal Güler 25 Ağustos 2001 tarihinde Makedonya Üsküp’te doğmuştur.Sude Zülal Güler Şeref Sözü dizisinde

Sude Zülal Güler ülkemizde Özden Cengiz Anadolu Lisesini bitirmiş ve ilk oyunculuk deneyimini 2013 yılında Çınar isimli dizi ile yaşamıştır. Sude Güler daha sonra Mayıs Kraliçesi, Muhteşem Yüzyıl ve İsimsizler adlı dizilerde de oynamıştır. Yeni sezonda Sude Zülal Güler Tolgahan Sayışman ile birlikte Şeref Sözü dizisinde rol alacak.

Hülya Şen

Hülya Şen Şeref Sözü dizisinde. Yeni sezonda ekrana gelecek olan ve başrolünde Tolgahan Sayışman’ın yer alacağı dizinin kadrosuna son olarak ‘Aşk Ağlatır’ dizisinde yer alan Hülya Şen dahil oldu. 29 Şubat 1968 tarihinde Balıkesir ilimizde doğmuş olan Hülya Şen Avlu dizisinde Naciye karakteri ile, Aşk Ağlatır dizisinde ise Nihal karakterine hayat veren Hülya Şen Şeref Sözü dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Canlandıracağı karakter belli olunca buraya ekleyeceğiz.Hulya Sen Seref Sozu dizisinde

seref sozu dizisi ulas tuna astepe Ulaş Tuna Astepe 

Ulaş Tuna Astepe 1988 İzmit doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde eğitim aldı. 2008 yılında Osmanlı Cumhuriyeti filminde kostüm asistanlığı yaparken farkedildi ve televizyon projelerinde yer almaya başladı. Karadayı dizisinde Orhan karakteri ile meşhur oldu.Ulaş Tuna Astepe’nin instagram hesabı https://www.instagram.com/ulasastepe/

Ulaş Tuna Astepe’nin rol aldığı dizi filmler;
2012- Karadayı- Orhan,
2015- Analar ve Anneler-Mustafa,
2017- Rüya- Alaz,
2018- Sen Anlat Karadeniz-Tahir rolünü canlandırdı. ulas tuna astepe seref sozu dizisinde

Şeref Sözü dizisinde hangi oyuncular yer alacak baş rollerinde ve yan rollerde yer alacak tüm oyuncuları bu sayfada sizlere detaylıca duyurmak ve Şeref Sözü dizisinin oyuncularını ve karakterleri hakkında kısaca sizlere bilgiler sunmak için dizi ile ilgili yeni bilgiler işte burada sizlere duyurular yaparak konumuzu güncelleyeceğiz. Şeref Sözü yeni sezonda ekrana gelecek dizilerden birisi olarak göze çarparken şimdilik boşta olan birçok oyuncunun adı Şeref Sözü dizisi ile anılmaya başladı bile.

Mesela bunlardan birisi Kıvanç Tatlıtuğ. Şeref Sözü dizisinde kadın başrol ise bir çok diziden vazgeçen Cansu Dere olabilir. Ancak Gold filmden resmi açıklama yapılmadan Şeref Sözü dizisi ile ilgili oyuncu bilgilerine ve detaylarını sizlere yazmak istemiyoruz. Şeref Sözü dizisi ile ilgili gold filmden yapılacak tüm açıklamaları burada sizlere sunacak ve Şeref Sözü dizisinin oyuncu kadrosunun hepsini tek tek sizlere açıklayacağız.

Şeref Sözü dizisinde erkek ve kadın baş rol oyuncuları kim olacakŞeref Sözü hangi kanalda ne zaman başlayacak?

Oyuncu kadrosunu belirleme çalışmaları devam eden Şeref Sözü dizisinin 2020-2021 yıllarında ekrana geleceğini yukarıda açıkladık ancak Şeref Sözü dizisi hangi kanalda başlayacak ve Şeref Sözü dizisinin başlama tarihi kesin olarak ne zaman olacak bu konuda kesin ve net bilgiler şimdilik bulunmuyor. Ancak Şeref Sözü dizisinin Show TV’de yayınlanacağını kesinleşti. 2020-2021 sezonunda Show TV de yayınlanacak olan Şeref Sözü oyuncuları kısa sürede kesinleşecek.

Şeref Sözü dizisi ne zaman başlayacak bizim tahminimize göre 2020 yılının Eylül ayında yeni sezonda dizi başlayabilir. Çünkü bazı diziler Aralık ve Ocak aylarında reytingleri çok düşmeye başlayınca erken final yaparak ekrana veda ediyor. Bu yüzden kanallar 2020 yılının başında ekrana getirmek için yeni diziler ile görüşmelere başlıyor. Tahminimizce Şeref Sözü dizisi 2020 yılı sezon başında veya 2021 başlarında Show TV ekranlarında izleyicisi ile buluşacaktır.

Şeref Sözü dizisinde kimler oynayacakŞeref Sözü dizisi Nerede Çekiliyor? Şeref Sözü dizisinde Oyuncu Nasıl Olunur?

Şeref Sözü dizisi nerede çekiliyor Şeref Sözü dizisi ile ilgili çekim mekanları nereler, Şeref Sözü dizisi hangi il ilçe veya köyde çekiliyor gibi merak edilen soruları ve dizinin çekim setinin kurulduğu alanları resimleri ile birlikte daha sonra Şeref Sözü tanıtım fragmanı çıkınca sizlere detaylıca duyuracağız. Bunun yanı sıra Şeref Sözü dizisindeki şarkıları müzikleri ve merak edilen her türlü detayı sizlere bu sayfada belirtecek ve sizlerden gelen istekler doğrultusunda Şeref Sözü dizisi ile ilgili her türlü detayı sayfamıza eklemeye devam edeceğiz. Şeref Sözü dizisinin çekildiği yerlerde oturup dizide oyuncu olmak isteyenler varsa Tims B filmle irtibata geçebilir. Şeref Sözü dizisinde oyuncu olup yan rollerde veya figüran olarak çalışabilir ekranda sizde oyuncu olabilirsiniz. Bu konuda istekli olanlar aşağıya yorumlarını yazabilirler.

Lütfen sizler de Şeref Sözü dizisinin oyuncuları, Şeref Sözü dizisinin yeni sezonda hangi kanalda ne zaman başlayacağına dair bilgilere olan yorumunuzu aşağıya yazarak bizlerle paylaşınız Şimdiden teşekkürler. Sizce Şeref Sözü dizisinin baş rollerinde kimler olmalı lütfen aşağıya yazınız.

Yorum yaz

13 Yorum

  1. Avatar Demet sulusaray

    Ulaş tuna astepe, çağtay ulusoy tuğba büyüküstün farah abdullah.bunlar yakışır diye düşünüyorum teşekürler

  2. Ulaş Tuna Astepeni yeni dizide görmeğe çok sabırsızlaniyoruz. Güzel televiziyon projesine layik bir oyuncu.

  3. İnşəAllah CAnsu olmaz.İnternetde Engin Altan Düzyatan ve Alperen Duymaz istiyorlar.Harika olur.Enginin partneri Pelin Karahan Alperenin Partneri Pınar DEniz olsaydı efsane olurdu…..İnşəAllah

Etiketler