Seksenler Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncular (Güncel)

12.10.2021
1.129

Sizler için, TRT’nin sevilen günlük dizleri arasında yer alan Seksenler dizisinden ayrılan oyuncuları yakından tanıtacağız. Seksenler Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncular 2021-2022 (Güncel). 24 Ocak 2012 tarihinde TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Seksenler dizisinin yönetmen koltuğunda Bora Tekay oturmaktadır. Birol Güven’in yapımcılığını üstlendiği Seksenler dizisinin 10. sezonu 11 Ekim 2021 tarihinde başlamıştır. Çekimleri Istanbul’da devam eden Seksenler dizisinden ayrılan isimler de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Seksenler dizisinden ayrılan oyuncuları yakından tanıtacağız. Seksenler Dizisine Gelen Oyuncular burada.

Seksenler Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Seksenler Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncular 2021-2022Seksenler Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncular Listesi:

Fato Ana (Suzan Kardeş)
Metin Öğretmen (Reha Özcan)
Aslı (Burcu Deprem)
Zafer (Efe Deprem)

Fato Ana (Suzan Kardeş)

Seksenler Dizisinden Ayrılan Fato Ana (Suzan Kardeş)Seksenler dizisinin ilk sezonundan itibaren dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Fato Ana karakterini canlandıran oyuncumuz Suzan Kardeş, 15 Nisan 1960 yılında dünyaya gelmiştir. Oyunculuğun yanı sıra şarkıcılık yapan Suzan Kardeş, kamera karşısına ilk defa 1995 yılında Bir Demet Tiyatro isimli proje ile geçmiştir. Boşnakça, Sırpça, Türkçe, Arnavutça ve Makedonyaca şarkılar seslendiren Suzan Kardeş, daha önce Çocuklar Duymasın, Organize İşler, Komedi Dükkanı, Muhteşem Yüzyıl, Arkadaşım Hoşgeldin, Yapışık Kardeşler, Şevkat Yerimdar gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Metin Öğretmen (Reha Özcan)

Seksenler Dizisinden çıkan Metin Öğretmen (Reha Özcan)Seksenler dizisinde geçtiğimiz sezon dahil olan ve dizide Metin Öğretmen karakterine hayat veren oyuncumuz Reha Özcan dizien ayrıldı. 5 Temmuz 1965 yılında Bingöl’de dünyaya gelen Reha Özcan Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde eğitim aldı, aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra tiyatro yönetmenliği de yapan Reha Özcan Kamera karşısına ilk defa 2005 yılında yayınlanan Naciye’yi Kim Sevmez isimli diziyle geçmiştir. 2016 yılının ekim ayında Devlet Tiyatroları’ndan emekli olan Reha Özcan, önümüzdeki günlerde, Seksenler dizisinden ayrılacaktır.

Aslı (Burcu Deprem)

Seksenler Dizisinden Ayrılan Aslı (Burcu Deprem)13 Eylül 1984 yılında Istanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz Burcu Deprem, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sahne ve Görüntü Sanatları Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2009 yılında yayınlanan Kırık Kalpler isimli diziyle geçen oyuncumuz Burcu Deprem daha önce, Huzurum Kalmadı, Beni Böyle Sev, Kaçın Kurası, Düğüm Salonu, Badem Şekeri, Tozkoparan gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Burcu Deprem, geçtiğimiz sezon oyuncu kadrosuna dahil olduğu, Seksenler dizisinden de önümüzdeki günlerde ayrılacaktır.

Zafer (Efe Deprem)

Seksenler dizisinde Zafer karakterine hayat veren oyuncumuz Efe Deprem, 12 Mayıs 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Efe Deprem, Sürgün Hayatlar isimli diziyle profosyonel oyunculuğa adım atmıştır. 2010 yılında kendi tiyatrosu olan Ardiye Tiyatro’yu kuran oyuncumuz daha önce Sevimli Tehlikeli, Evim Sensin, Veda, Yer Gök Aşk, Bir Gece, Gonca, Pulsar, Aşk Oyunu, Badem Şekeri 2, Tozkoparan gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Seksenler dizisinde Zafer karakterini canlandıran oyuncumuz Efe Deprem önümüzde ki günlerde Seksenler dizisinden ayrılacaktır.Seksenler Dizisinden Ayrılan oyuncular Zafer (Efe Deprem)

Sizler için Seksenler dizisinden ayrılan oyuncuları yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Seksenler Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncular 2021-2022 sezonu boyuncu konuya eklenecek.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.