Ömer Dizisi Gamze Kimdir? Müezzinin Sevdiği Kız (Gökçe Bahadır)

28.11.2022
2.494

Ömer dizisi Gamze kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yağımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği Ömer dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler Ömer dizisinde yer alan Gamze karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Gamze karakterine oyuncumuz Gökçe Bahadır hayat verecektir. Ömer dizisi Gamze kimdir? Gamze karakterine hayat veren oyuncumuz Gökçe Bahadır’ı yakından tanıtacağız.

Ömer Dizisi Gamze Karakteri Kimdir?

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Ömer dizisinde yer alan Gamze dizinin başrol oyuncusudur. Caminin Müezzini Ömer, kendisinden yaşça büyük olan Gamze’ye aşık olacaktır. Gamze karakterine ise oyuncumuz Gökçe Bahadır hayat verecektir.Gökçe Bahadır Ömer Dizisinde Gamze rolünde

Ömer Dizisi Gamze Kimdir?

Dizinin başrolünde yer alan Gamze karakterini Gökçe Bahadır canlandıracaktır. Bizlerde oyuncumuz Gökçe Bahadır’ı yakından tanıtacağız. Gökçe Bahadır kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız ve oyuncumuz hakkında ki bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Gökçe Bahadır Kimdir?

9 Kasım 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gökçe Bahadır, Akademi İstanbul’da radyo ve televizyonculuk alanında eğitim almıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Gökçe Bahadır kamera karşısına ilk defa 2001 yılında Tatlı Hayat dizisiyle geçmiştir. Özellikle Hayat Bilgisi dizisiyle tanınan oyuncumuz kariyerindeki yükselişi Yaprak Dökümü dizisiyle devam ettirmiştir. Aynı zamanda sonucu olan oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında Kulüp dizisiyle geçmiştir.Ömer Dizisi Gamze Kimdir Müezzin aşık oluyor

Gökçe Bahadır Yer Aldığı Diziler

2001 Tatlı Hayat – Fulden
2002 Beşik Kertmesi
2003 Mühürlü Güller – Okşan
2003-2005 Hayat Bilgisi – Törpü Yeliz
2005 Yine de Aşığım – Aslı
2006-2010 Yaprak Dökümü – Leyla Tekin
2011 Sensiz Olmaz – Begüm
2012-2013 Kayıp Şehir – Aysel
2013-2015 Aramızda Kalsın – Yadigâr
2015-2016 Hatırla Gönül – Gönül Çelik
2017 Adı Efsane – Bahar Öğretmen
2017-2018 Ufak Tefek Cinayetler – Oya Toksöz
2020 Menajerimi Ara Kendisi Konuk oyuncu
2021-2022 Evlilik Hakkında Her Şey – Azra Cevher
2021-2022 Kulüp – Matilda
2023 Ömer – Gamze

Gökçe Bahadır Resmi İnstagram Hesabı

Oyuncumuz resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 600 gönderisi ve 1,6 milyon takipçisi bulunan oyuncumuz Gökçe Bahadır’ın resmi İnstagram hesabı: @gokce.bhdr

Gökçe Bahadır Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Geniş hayran kitlesine sahip olan oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Gökçe Bahadır 2011 yılında meslektaşı Ali Sunal ile evlenmişti. Ancak ünlü çift anlaşamamış ve 2012 yılında yollarını ayırmıştır. Oyuncumuz Gökçe Bahadır, 2022 yılında başarılı şarkıcı Emir Ersoy ile evlenmiştir ve ünlü çiftin mutlu bir evliliği vardır.

Ömer Dizisi Gamze – Gökçe Bahadır Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz modayı yakından takip etmektedir. Gökçe Bahadır modayı da yakından takip etmektedir. Bizlerde Ömer dizisi başladığı zaman güzel oyuncumuz Gökçe Bahadır’ın dizide giydiği tüm kıyafetlerini ve bununla birlikte yaptığı tüm kombinleri marka bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Ömer dizisi Gamze kimdir? Gamze karakterine hayat veren oyuncumuz Gökçe Bahadır’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..