Ömer Dizisi Asım (Nisa’nın Avukatı) Ali Rıza Kubilay

08.11.2023
612

Ömer dizisi Asım (Nisa’nın Avukatı) yakından tanıtacağız. Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği Ömer dizisinin başrollerini Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay ve Merve Dizdar paylaşmaktadır. Nisa’nın avukatı Asım karakterini Ali Rıza Kubilay canlandıracaktır. Bizlerde Ömer dizisi Nisan’nın Avukatı Asım karakterini ve Asım’a hayat veren oyuncumuz Ali Rıza Kubilay’ı yakından tanıtacağız.

Ömer Dizisi Asım Karakteri (Nisa’nın Avukatı) Kimdir?

Star TV’nin sevilen dizisi Ömer, Asım karakteri 2. Sezonda ekibe dahil olmuştur. Asım karakteri, dizinin başrol oyuncusu Merve Dizdar’ın canlandırdığı Nisa karakterinin boşanma avukatıdır. Bizler, Asım karakteri hakkında daha detaylı bilgilere ulaşınca konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.

ali rıza kubilay ömer dizisi oyuncusu

Ömer Dizisi Asım Karakterini Kim Canlandırıyor?

Nisa’nın boşanma avukatı Asım karakterini başarılı oyuncumuz Ali Rıza Kubilay canlandıracaktır. Ömer dizisi izleyicileri 2. Sezonda katılan Asım karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuzu da merak etmiştir. Bu içeriğimizde Ömer dizisinin sevenleri için Asım’ı canlandıran oyuncumuz Ali Rıza Kubilay’ı yakından tanıtacağız. Ali Rıza Kubilay hakkında ki bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Ali Rıza Kubilay

15 Mart 1977 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ali Rıza Kubilay, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. İlerleyen yıllarda ise Bahçeşehir Üniversitesi ileri oyunculuk bölümünde Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Kamera karşısına ilk defa 2006 yılında Rüya Gibi isimle diziyle geçen oyuncumuz aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Bakırköy Belediye Tiyatroları kadrolu sanatçısı olan Ali Rıza Kubilay, kamera karşısına en son

Ali Rıza Kubilay’ın Rol Aldığı Diziler ve Filmler

Ömer – 2023 – TV Dizisi
Gün Batımına Birkaç Gün Kala – 2023 – Sinema Filmi
Aziz – 2022 – TV Dizisi
Arıza – 2020-2021 – TV Dizisi
Kurşun – 2019 – TV Dizisi
Arkadaşlar İyidir – 2016 – TV Dizisi
Keşanlı Ali Destanı – 2012 – TV Dizisi
Nazlı Yarim – 2007 – TV Dizisi
Made in Europe: İnan Temelkuran – 2007 – Sinema Filmi
Rüya Gibi – 2006 – TV Dizisi

Ali Rıza Kubilay İnstagram Kullanıcı Adı

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz Ali Rıza Kubilay İnstagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. İnstagram da 516 gönderisi ve yaklaşık 15 bin takipçisi bulunan başarılı oyuncumuz Ali Rıza Kubilay’ın instagram kullanıcı adı: @alirizakubilay’dır. ali rıza kubilay yeni dizisi ömer

Ali Rıza Kubilay Evli Mi, Sevgilisi Kim?

Ali Rıza Kubilay’ın özel yaşamı en çok merak edilen ve araştırılan konular arasındadır. Oyuncumuz özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Ömer dizisiyle anlaşma sağlayan oyuncumuz Ali Rıza Kubilay üniversite yıllarından beri beraber olduğu Buket Yanmaz Kubilay ile evlidir. Mutlu bir evliliklerinin olduğu bilinen çiftin Leyla isminde bir de kızı vardır.

Ali Rıza Kubilay Kıyafetleri (Ömer Dizisi Asım)

Başarılı oyuncumuz Ali Rıza Kubilay yakışıklılığıyla da dikkat çekmektedir. Bizlerde önümüzdeki günlerde tarzıyla beğeni toplayan yakışıklı oyuncumuz Ali Rıza Kubilay’ın Ömer dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini, kombinlerini markaları ve fiyat bilgileriyle birlikte detaylı şekilde sayfamıza ekleyeceğiz.

Ömer dizisi Asım karakterini ve Asım’a hayat veren oyuncumuz Ali Rıza Kubilay’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.