Kuruluş Osman Zühre Kimdir? Osman Beyin Yengesi rolü (Ayşegül Günay)

19.07.2019
273

Kuruluş Osman Zühre Kimdir? Osman Beyin Yengesi rolü (Ayşegül Günay)… Kuruluş Osman dizisi yeni sezonda ATV ekranlarında yerini alacak. Kuruluş Osman dizisi Diriliş Ertuğrul dizisinin devam niteliğinde olarak yayınlanıyor. Kuruluş Osman dizisi de Diriliş Ertuğrul dizisi gibi reytinglerde rekor kıracaktır diye düşünüyoruz. Çünkü Kuruluş Osman dizisi aynı hikaye üstüne devam edecek ve kadrosuna yeni oyuncular dahil ederek senaryosunu ve hikayesini genişletiyor. Kuruluş Osmanda Zühre karakterinin kim olduğu merak edildi, bizde açıklamak istedik.

Kuruluş Osman Zühre kimdir gerçek tarihte varmıKuruluş Osman dizisinin başrol oyuncuları olan Burak Özçivit ve Ragıp Savaş’ın yanı sıra diziye yeni oyuncular dahil oluyor. Kuruluş Osman dizisinde Zühre rolünde Osman beyin yengesinin kim olduğu merak edildi. Mehmet Bozdağ yapımcılığında yayınlanan dizi Atv de rekor kırarak baladı. Kuruluş Osman dizisi kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Kuruluş Osman dizisine yeni katılan oyuncu Zühre rolünde izlediğimiz Ayşegül Günay oldu. Ayşegül Günay kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol oldu? Bilgileri konumuzun devamında.

 

Kuruluş Osman Zühre rolü karakteriDiriliş Osman Dizisine Yeni Sezonda Kimler Katılacak?

Diriliş Ertuğrul dizisinin devam dizisi olan Diriliş Osman dizisi 2019 eylül ekim ayı gibi yayınlanması bekleniyor. Diriliş Osman dizisinde senaryo gereği diziye yeni isimler dahil olacaktır. Diriliş Osman dizisinde Osman Bey başa geçiyor. Ertuğrul Gazi’nin oğlu olan Osman Bey büyüyor ve babasının yerini alıyor. Tabi Osman Bey’in de ailesi onunla birlikte büyüyor aileye yeni isimler katılıyor.

Diriliş Ertuğrul dizisi 5 sezon boyunca Trt1 ekranlarında yayınlandı. Kuruluş Osman dizisi de beğenildiği takdir de bir o kadar ekranda kalacaktır. Kuruluş Osman dizisinde kadroya yeni karakterler dahil olacaktır. Kuruluş Osman dizisinde senaryo gereği kadroya dahil olan isimler; başta Osman Gazi. Osman Gazi’nin eşi olan Rabia Hatun rolünü kim oynayacak diyorsanız Burçin hatun olduğunu hemen yazalım. Kuruluş Osmanda Burçin hatunu merak edenler varsa Tıklayabilir >> Kuruluş Osman dizisi Burçin Hatun Kimdir?

Kuruluş Osman dizisi Gündüz karakterini canlandıran oyuncuların da hepsi kesinleşti. Kuruluş Osman dizisinde yer alacak olan Savcı karakteri de kim olacak? Osman Gazi’nin çocukları da ilerleyen bölümler de Kuruluş Osman dizisine dahil olacaklar. Kuruluş Osman dizisinde Osman Gazi’nin çocukları Orhan, Alaeddin Paşa, Melik Arslan Bey, Kuruluş Osman dizisine yeni katılacak diğer oyuncular Fatma Hatun, Çoban Bey, Hamit Bey, Ertuğrul Bey ve Pazarlı Bey olacaklar.

Kuruluş Osman dizisi yeni sezonda izleyici karşısına Atv ekranlarında çıkacak. Kadrosuna katılan yeni isimler ve önceki sezondan devam eden oyuncular ile Kuruluş Osman dizisi yeni sezonda mükemmel bir şekilde karşımızda olacak. Atv ekranlarında reyting rekoru kıracak olan Kuruluş Osman dizisi kadrosuna katılan yeni isim de Ayşegül Günay oldu. Kuruluş Osman’ın Zühre yengesi hakkında bilgileri hemen yazalım sizlere..

Kuruluş Osman Dizisinde Zühre Kimdir? Ayşegül Günay Kimdir Bilgileri

Kuruluş Osman dizisi senaryo gereği ekibe yeni isimler dahil ediyor. Kuruluş Osman dizisine katılan yeni isim de Ayşegül Günay oldu. Ayşegül Günay Kuruluş Osman dizisinde Zühre karakterini canlandıracak. Zühre karakteri Osman Bey’in yengesi. Kuruluş Osman dizisinde yenge Zühre rolü Ayşegül Günay’ın oldu.

Ayşegül Günay kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol aldı? Ayşegül Günay 1969 Eskişehir doğumludur. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Bu zamana kadar bir çok dizi filmde rol alan oyuncu başarılı performansları ile herkesi etkilemeyi başarmıştır.

Ayşegül Günay’ın Yer Aldığı Dizi Filmler;

Ayşegül Günay’ın bu zamana kadar yer aldığı projeler; 2006 yılında ilk kez Kaybolan Yıllar dizisinde rol aldı. Sonrasında Eşref Saati, Derman, Küçük Kadınlar, Aile Saadeti, Yer Gök Aşk, Asla Vazgeçmem, Bir Mucize Olsun dizilerinde rol aldı. Kuruluş Osman dizisinde Zühre rolünde karşımıza çıkacak olan Ayşegül Günay’a başarılar diliyoruz.

Kuruluş Osman dizisine yeni dahil olan oyuncularla yeni sezonda Atv ekranlarında yayınlanacak. Kuruluş Osman dizisi Atv ekranlarında sizce Trt1 de yakaladığı başarıyı yakalayabilecek mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Merak edenler için >> Kuruluş Osman Reytingleri Nasıl

YORUMLAR

  1. Günel dedi ki:

    ☀️Dirliş Osman☀️Dizi Yeni Oyuncular Güzel Secilip Kayıp Olan İller Dizisin Oyuncusu Ayşegül Günay Dizide Zaten Başarısın Biz Seyriçiler Görmüşük Oyuncuya Başırılar Ödüler Arzu Ediriz Dirliş Osman Dizisi Tariki Kecmişin İzlerine Bağlı Dizi Hayatı Kecmiş Tarikin Kehramanların Benzerin Yaradıçısı Umarım Bütün Obrazlar Kecmişin Üzlerine Benzer Olaçak