Kurşun Dizisi Nerede Çekiliyor? Kurşun Oyuncusu Olmak İçin ne Gerekir?

18.08.2019
27

Bu konumuzda Fox tv de yeni sezonda yayınlanması beklenen Kurşun dizisinin nerelerde çekildiğini hangi mekanların kullanıldığını ve hangi il ilçe veya köyde çekimlerin yapılacağını sete nasıl gidileceğini ve oyuncular ile görüşüp resim çekinebileceğiniz yerleri mekanları kısacası Kurşun dizisine ait çekim yeri ve mekanlarını sizlerle hem görsel hem de yazılı olarak paylaşacağız.

Kurşun dizisinin çekildiği sokak gazete dağıtılan cadde: Kurşun dizisinin nerelerde çekildiği en merak edilen konuların başında geliyor. Çünkü bir dönem dizisi olduğu için  özel bir set kuruldu Kurşun için. Kurşun dizisi için 70 li yılları anımsatacak 3000 metrekare özel bir alan oluşturuldu. Kurşun dizisinin çekildiği mahallenin 70’li yılları anımsatması için çok özel bir çalışma yapıldı ve mahalle dizi için özel olarak boyanarak 3.5 ton boya, 6000 demir profil, 1000 metre kumaş ve 40 metreküp ahşap malzeme ile adeta baştan sona yeni bir plato kuruldu.

Kurşun dizisinin çekildiği sokak gazete dağıtılan caddeDizide Savcı Orhan’ın adliye sarayı ise Sultanahmet Paşa Meydanı’nda bulunan İbrahim Paşa Sarayı arka tarafında yer alan İstanbul Adliyesi dizide kullanılıyor. Kurşunda gazeteci Leyla’nın babası Nuri Kargı’nın sahilde boğaz yamacındaki konağı ise Beykoz’da bulunuyor.

Kurşun dizisi hangi villada konakta çekiliyor? Resimdeki konak Beykoz açıklarında sahilde bulunuyor.

Kurşun dizisi hangi villada konkata çekiliyorBu konumuz Kurşun Dizisi Nerede Çekiliyor? sorusuna yanıt vereceği gibi Kurşun dizisi Oyuncusu Olmak İçin ne Gerekir? Kurşun dizisinde yan rollerde veya figüran olarak nasıl görev alabilirim, Kurşun dizisinin oyuncusu nasıl olunur boş kadro var mı gibi sorulara da yanıt vererek merak edilen soruları cevaplayacağız. İşte Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun baş rolleri paylaşacağı kurşun dizisi hakkında merak edilenler:

Kurşun Dizisi Nerede Çekiliyor? 1. Bölüm 23 Ekim ÇarşambaKurşun dizisinin çekildiği mahalle semt neresi

Kurşun Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kurşun dizisinin çekildiği yerler mekanlar her dizide olduğu gibi bu dizide de oldukça merak edilecek. Çünkü gerçekten de Kurşun dizisinin çekildiği yerler kullanılan set ve dizinin çekildiği yerlerin manzaralı ormanlık dağlık yerleri herkes tarafından merak edilecek. Kurşun dizisinin ana çekim merkezi İstanbul Beykoz’da bulunan eski kundura fabrikasından dizi ve film platosu olacak.

Daha önce Diriliş Ertuğrul ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi önemli dizilere de ev sahipliği yapmış olan Beykoz Kundura Fabrikasının bulunduğu alandaki dizi platosu bir çok dizi ve filme ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Kurşun Dizisi Nerede Çekiliyor çekim yerleri neresi konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.Kurşun Dizisi Nerede Çekiliyor çekim yerleri neresi

Kurşun Dizisi Oyuncuları Kadrosu Kanalı Senaristi (Fox Tv)

Kurşun Dizisinin çekildiği yer harita görünümüKurşun dizisinin çekildiği yerler sadece burası değil elbette. İlerleyen zamanda Kurşun dizisinin nerelerde çekildiğini nasıl bir ortamın dizide yer bulacağını ve dış çekimlerin ne zaman nerelerde yapıldığını da sizlere aktaracağız. İstanbul ile kalmayacak olan Kurşun dizisinin çekildiği yerler büyük ihtimalle Şile ilçesindeki deniz sahillerinde de devam edecek. Şile hem sahili hemde denizi ile son yıllarda dizilerin gözdesi haline gelmeye başladı.

Kurşun Dizisi İstanbul Beykoz da çekiliyorKurşun Dizisi Hangi İl İlçe veya Köyde Çekiliyor? Mekanlar Hakkında Bilgiler

Engin Altan Düzyatan’ın Orhan Kurşun adındaki bir savcıyı canlandıracağı ve Burçin Terzioğlu’nun Gazeteci Leyla Devrim Rolünde olacağı Kurşun dizisi İstanbul merkezli olarak çekimlerine devam edecek. Yukarıda yazdığımız gibi İstanbul da Beykoz merkezli çekilecek olan dizinin dış çekimler için Şile tarafında devam edeceği ve sahil deniz manzaralarının Karadeniz Kıyıları olacağı belirtiliyor. Kurşun dizisinin tanıtım fragmanı çıkınca sizlere daha detaylı bilgilendirmeyi burada yapacağız.

Kurşun Dizisi iç ve dış çekimlere nerede yapılıyorKurşun dizisinde Oyuncusu Olabilir miyim?

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun yer alacağı Kurşun dizisi Fox tv de ekrana gelecek. Kurşun dizisinde baş roller belli olsa da yan roller ve figüranlar zamanla belli oluyor. Özellikle dizinin çekildiği yerlere yakın mesafede oturan ve oyunculuk konusunda deneyimi olan oyuncular veya gönüllüler günlük 100-200 lira aralığında ücretle dizide yer alabiliyorlar. Engin Altan Düzyatan’ın geçmiş sezonlarda rol aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinde ata binmeyi bilen veya ok atabilen bir çok oyuncu figüran olarak görev alıp haftalık veya aylık olarak ücret alıyorlardı.

Kurşun dizisi Oyuncusu Olmak İçin ne Gerekir?

Kurşun dizisinde Engin Altan Düzyatan, Sarp Akkaya ve Burçin Terzioğlu ile birlikte oynamak en azından aynı dizide bulunmak isterseniz dizinin yapımcısı ile irtibata geçerek deneyiminiz varsa kısaca bahsedip rol almak isteğinizi belirtin. Kurşun dizisinin yapımcılığını Most Prodüksiyon yapacak. Sizde Most Prodüksiyon ile görüşerek dizide oyuncu olmak istediğinizi belirtebilir ve uygun bir karakteri oynayabilirsiniz. Dizi oyuncusu olmak zor bir iş olsa da sevenler ve meraklıları için oldukça keyiflidir. Bu konuda sizler için hazırladığımız Dizi Oyuncusu Olmak İçin Ne Gerekir, Nasıl dizi Oyuncusu Olunur konumuza mutlaka göz atınız.. Burada >> Dizi Oyuncusu Olmak İçin Ne Gerekir, Nasıl Oyuncu Olunur Şartları Nedir?

Kurşun dizisinin oyuncu kadrosu her geçen gün kesinleşirken oldukça kaliteli bir ekip iş başında olacak. Bizde bu konumuzda Kurşun Dizisi Nerede Çekiliyor? Kurşun Oyuncusu Olmak İçin ne Gerekir? sorularına yanıt vermeye çalıştık. Dizinin çekimleri başladığında daha detaylı bilgiler ile elimize ulaşan ilk resimleri ve diğer çekim mekanlarını sizlere duyurmaya devam edeceğiz. Kurşun dizisinin ilk tanıtım fragmanı çıkınca sizlere daha detaylı bilgileri yazıyor olacağız.

Kurşun dizisinin ilk tanıtım fragmanı ne zaman?

Fox tv de yayınlanacak olan Kurşun dizisinin ilk tanıtım fragmanı Eylül ayının ilk günlerinde izleyici ile buluşabilir. Ancak dizinin kesin olarak başlayacağı tarih belli olmadığı için kurşun dizisi tanıtım fragmanı için biraz daha beklememiz gerekebilir. Kurşun dizisi ilk tanıtım fragmanı çıktığında buraya ekleyeceğiz. Şimdilik oyuncuların yer aldığı aşağıdaki fragmanı izleyebilirsiniz..

https://www.youtube.com/watch?v=E7poPI1YMqE

Sizler de Kurşun Dizisi Nerede Çekiliyor? Kurşun dizisinde Oyuncusu Olmak İçin ne Gerekir? sorularına verdiğimiz yanıtlara destek olabilir ve aşağı yorum ve görüşlerinizi yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler..

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..