Kurşun Dizisi Oyuncuları Kadrosu Kanalı Senaristi (Fox Tv)

16.07.2019
42

Kurşun Dizisi Oyuncuları Kadrosu Kanalı Senaristi (Fox Tv). Diriliş Ertuğrul dizisinde başarılı bir şekilde rol alan 5 sezon boyunca reyting rekorlarına imza atan Engin Altan Düzyatan 2019-2020 sezonunda yepyeni bir dizi ile ekrana devam ediyor. Diriliş Ertuğrul dan sonra Engin Altan Düzyatan’ın yeni dizisi Kurşun isimli dizi oldu. Ona eşlik edecek kadın başrol ise Burçin Terzioğlu oldu.

Kurşun dizisi başrol oyuncuları kimlerBu konumuzda Kurşun dizisinin detaylarını sizlerle paylaşarak Kurşun dizisinde oynayan oyuncuları dizinin kadrosunu yapımcısını yönetmenini ve oyuncuların canlandıracağı karakterleri sizlere tanıtmaya çalışacağız. Kurşun Dizisi Oyuncuları Kadrosuna yeni gelen veya ayrılan oyuncuları da konumuzun altında sıralayacağız.

KONUMUZ GÜNCELLENDİ. KURŞUN DİZİSİ SET RESİMLERİ KONUNUN SONUNDADIR.

Kurşun dizisi Fox tv de Engin Altan Düzyatan yeni dizisiKurşun dizisinin oyuncuları kimler?

Engin Altan Düzyatan – Orhan Atmaca

Engin Altan Düzyatan Kimdir? 1979’da İzmir’de doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim aldı. İlk olarak fotomodellik yaparak işe başlayan Engin Altan Düzyatan profesyonel olarak oyunculuk dünyasına adım attı.
İlk kez 2001’de Ruhsar adlı dizisinde oynadı. Sonrasında Yeditepe İstanbul, Koçum Benim ve Alacakaranlık dizileriyle oyunculuk yaptı. Engin Altan Düzyatan’ın rol aldığı dizi filmler; Bu zamana kadar 20’yi aşkın dizi ve filmde rol alan Engin Altan Düzyatan’ın son dizileri; Cesaretin Var mı Aşka, Bir Bulut Olsam, Yol Ayrımı, Diriliş Ertuğrul, Çırağan Baskını, Cinayet dizilerinde rol aldı. Engin Altan Düzyatan yeni sezonda Kurşun dizisinde rol alacak.

Engin Altan Düzyatan Kurşun dizisi ile dönüyor

Orhan Atmaca Karakteri Rolü; 1970 yılında geçen bu dizi de henüz yolun başında olan savcı. Orhan Atmaca karşısındaki resmi inceliyor. Genç bir maktul kadın ve o kadını öldüren milletvekili oğlu Serdar Önal. Orhan Atmaca gözü pek bir savcı tehditlere, göz dağlarına yüz çeviriyor ve Serdar’ın yargılanma sürecini başlatıyor. Ancak bu cinayetin arkasından neler çıkıyor? Orhan’ın dönüşümü başlıyor ve adalete inanan bu adam adım adım karanlık dünyaya adım atmaktadır.

Burçin Terzioğlu – Leyla Devrim

Kurşun Dizisi Burçin Terzioğlu Kimdir? Burçin Terzioğlu 1980 İstanbul doğumlu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde (MSM) Aktör Stüdyo – Özel Sahne Diksiyon eğitimi aldı. 5 yaşındayken sinema dünyasına ilk adımını Patron Duymasın ve Çıplak Vatandaş filmleriyle attı. Çocukluktan beri oyunculuk yapan Burçin Terzioğlu 1997 yılında Ali Güvenin aynı adlı albümünde yer alan “Yolcu” şarkısının klibinde oynadı. Burçin Terzioğlu’nun rol aldığı dizi filmler; Kadın İsterse, Fırtına, Ey Aşk Nerdesin, Merhamet, Poyraz Karayel, Hakan Muhafız dizilerinde rol aldı son yıllarda. Başarılı oyuncu hem güzelliği hem de oyunculuktaki başarısı ile herkesin beğenisini kazandı.Burçin Terzioğlu Kurşun Dizisinde oynayacak

Leyla Devrim Karakteri; Leyla babası tarafından terkedilen annesi ile birlikte büyümüştür. Babasına olan kini yüzünden aşık olmaktan korkar ve tek başına dik duran bir gazetecidir. Gazeteci ancak katillerin peşine düşüyor gözünü karartıp onların korkulu rüyası oluyor. Leyla güçlü bir kadın karakter olacak dizide. İçten içe kendini kurtaracak ve kalbinin sahibini beklemektedir.

Berrak Tüzünataç- Gülce Akar

Asıl adı Birsen Berrak Tüzünataç olan oyuncumuz 2 Kasım 1984 tarihinde Yalova’da doğmuştur. Liseyi Koç Özel Lisesi’nde okumuş, daha sonra ise İstanbul Üniversitesinde İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. Son dönemde internet dizilerinde gördüğümüz Berrak Tüzünataç Dip ve Fi gibi dizilerde rol almıştır. Bir süre önce adı Hayaller ve Hayatlar dizisi ile de geçen oyuncu son olarak Kurşun dizisi kadrosuna dahil oldu ve Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu gibi ünlü oyuncularla birlikte Kurşun dizisinde rol alacak. Berrak Tüzünataç  Kurşun dizisinde Gülce Akar rolünü canlandıracak.Berrak Tüzünataç  Kurşun dizisinde hangi rolde

Gülce Akar Rolü Karakteri;Genç, güzel ve başarılı bir kadın. Gülce karanlık dünyaya karşı ayakta kalmak için çabalayan bir anne. Oğlu Ozan’ı korumak için ayakta kalmaya çabalarken tek ailesi çevresindeki dostlarıdır. Filiz’le oğlu Ozan sayesinde tanışmış. Ancak gün geldiğinde yolları Orhan Atama ile kesişecek.

Sarp Akkaya- Aydın Kara

Kurşun Dizisi Sarp Akkaya 1980 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun oldu. Tiyatro oyunlarında rol aldı. Bir zamanların fenomen dizisi olan Bizim Aile dizisinde rol aldı. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde canlandırdığı Servet karakteri ile tanındı. Ezel dizisi ile ünlendi ve dizi teklifleri gelmeye başladı. Sarp Akkaya 2010 yılında kardeşleriyle birlikte AKKAdemi Tiyatro’yu kurmuşlardır.

Sarp Akkaya’nın rol aldığı dizi filmler; Bizim Aile, Ah Be İstanbul, Şöhret Okulu, Ertelenmiş Hayatlar, Sürgün Hayatlar, Gece Gündüz, Ezel, Mavi Kelebekler, Muhteşem Yüzyıl, Suskunlar, Evli ve Öfkeli, Racon dizilerinde rol aldı. Başarılı oyuncu son olarak geçtiğimiz sezon Söz dizisinde rol aldı. Söz dizisindeki Dragon karakteri ile çok beğenildi.

Aydın Kara Karakteri Rolleri;Gözü Kara delikanlı Aydın Kara Orhan’ın çocukluk arkadaşıdır. Bünyamin’in sağ koludur ve aynı zamanda Zeynep’in biricik aşkıdır. Çocuklukları birlikte geçen Orhan ve Aydın zamanı gelince birbirlerine düşman olacaklar. Bünyamin izinden giderek sokakların dilinden konuşacak ve Orhan’la karşı karşıya gelecek.

Engin Şenkan- Bünyamin Ayaz

Ekranların deneyimli isimlerinden olan Engin Şenkan bir çok dizi ve filmde oynamıştır. Son olarak geçtiğimiz sezon Kanal D de ekrana gelen Muhteşem İkili dizisinde oynayan Engin Şenkan 1944 doğumludur. Bizimkiler dizisinde canlandırdığı Şevket karakteri ile herkesin simasını hatırlayacağı deneyimli tiyatro ve dizi oyuncusu yeni sezonda Fox tv de yayınlanacak olan Kurşun dizisinin kadrosun katıldı. Engin Şenkan’ın Rol Aldığı Diziler;Gönül Ferman Dinlemiyor, Firar, Dila Hanım, Firuze, Kurt Seyit ve Şura, Emanet, Unutamadım, Girdap ve Muhteşem İkili son yıllarda rol aldığı diziler.Engin Şenkan Kurşun dizisinde

Bünyamin Ayaz Rolü Karakteri; Gözü kara kaderi kara bir adam, Çınarlı ağacın sahibi Bünyamin Ayaz. İstanbul’da cellattı önceden. İstanbul’un sokaklarını raconunu Orhan’a Bünyamin öğretti. Orhan’da Bünyamin’i babası gibi görmektedir. Yıllar sonra Bünyamin’in cellat özelliği Orhan yüzünden ortaya çıktı. Meşhur cellat Bünyamin geri döndü.

Bora Akkaş- Rıfat Ayaz

1990 yılında doğdu. Geniş Aile dizisindeki Zekai karakteri ile tanındı ve meşhur oldu. Rap şarkılar seslendirmiştir. Bora Akkaş’un rol aldığı diziler;Bebek İşi, Her Şey Yolunda, Ruhumun Aynası, Boynu Bükükler, Çifte Saadet,Dayan Yüreğim, Aslan Ailem, Dengi Dengine dizilerinde rol aldı.Bora Akkaş Kuzgun dizisinde

Rıfat Ayaz Rolü Kimdir? Bünyamin’in oğlu. Babasının sevmediği hep Orhan’ın gölgesinde kalan birisi oldu Rıfat Ayaz. Babası onun başarısını bile takdir etmedi hep Rıfat’ın yanında Orhan’ı sevdi onu övdü. Rıfat sevgisiz büyüdüğü için kendisi de zarar vermekten çekinmiyordu. Babası onu kabul etsin sevsin diye tüm alemi ateşe verebilirdi.

Kürşat Alnıaçık- Nuri Kargı

Kürşat Alnıaçık başarılı dizi oyuncularımızdan birisidir. 1962 yılında Ankara ilimizde doğan başarılı oyuncu geçtiğimiz sezon Show tv de ekrana gelen Nöbet dizisinde Ziya karakterini canlandırmış ve oldukça kötü bir rolü hakkıyla oynamıştı. Uzun süre Diriliş Ertuğrulda Ural Bey olarak izlediğimiz Kürşat Alnıaçık yeni sezonda Fox tv de ekrana gelecek olan Kurşun dizisinde rol alacak. Kürşat Alnıaçık Kurşunda hangi karakteri oynayacak ileriki günlerde yazacağız.Kürşat Alnıaçık Kurşun dizisinde oynayacak

Nuri Kargı Rolü Karakteri; İstanbul’un yeraltı babası olan Nuri Kargı. Nuri Kargı yıllar önce eşi Nahide’yi ve kızı Leyla’yı terkedip gitti. Yalnız adam olarak yaşadı ancak kaybedecek bir şeyi kalmadığı için çok acımasız biri oldu. İstanbul’un boğazı oldu. Yıllar sonra kızı Leyla gazeteci olmuşken yolları kesişir. Orhan Atmaca ortak noktaları olur.

Seda Akman- Feraye Kargı

1978 yılında Kütahya’da doğdu. Bilkent Üniversitesi Diksiyon ve Oyunculuk Bölümü’nde eğitim aldı. 1998 yılında Miss Palmolive seçildi ve ardından Miss Intercontinental yarışmasına katıldı ve dördüncü seçildi. Best Model of Turkey yarışmasında Best Fotomodel seçildi. İlk kez Yazı Tura dizisinde rol aldı. Gecenin Kraliçesi, Sen Benimsin, Acil Servis, Eve Düşen Yıldırım, Tozlu Yollar, Behzat Ç., Annem, Emret Komutanım, Hesaplaşma, Fatih 1453, Kalp Atışı, Adı Zehra dizilerinde rol aldı.seda akman kimdir

Feraye Kargı Rolü Karakteri; Nuri’nin ikinci eşi olan Feraye eski assolist. Nuri’nin karanlık dünyasınn aydınlığı o. Feraye kendi sesiyle bazen evde söylediği şarkılarla yürekleri sızlatacak. Ancak söylediği şarkıları acı ile söylemez. Hayatı boyunca sıkıntı görmemiş hep ferah yaşamıştır. Zamanında en büyük assolistlerden biri olan Feraye Nuri Kargı’nın biricik eşidir ve İstanbul’un sultanıdır.

Begüm Akkaya – Tomris Ayaz

Begüm Akkaya 8 Şubat 1991 tarihinde İstanbul ilimizde doğan Begüm Akkaya bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Begüm Akkaya İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda tiyatro eğitimi gördükten sonra Aşk ve Gurur, Altınsoylar, 20 Dakika, Bugünün Saraylısı, Acayip Hikayeler, Kapalıçarşı, Yeşeren Düşler, Doktorlar ve Beşinci Boyut gibi dizilerde rol almıştır. Begüm Akkaya  Kurşun dizisinde Tomris karakterini canlandıracak.

Kurşun dizisi Tomris kimdir - Begüm Akkaya

Tomris Ayas Rolü Karakteri; Bünyamin’in kızı olan Tomris üniversite öğrencisidir. Sol görüşlü olan Tomris kendi ayakları üstünde durmak ister. Tıpkı babası gibi korkusuz cesur gözü karadır. Yer altı dünyasıyla alakası olmasa da savunduğu sol görüş yüzünden her eylende olayda resmi vardır. Tomris’in gizli aşkı da Aydın’dır. Tomris bu duyguları içinde saklarken Zeynep ve Aydın birbirinden etkilenir. Tomris bu aşkı kalbine gömmek zorunda kalır.

Kurşun dizisi kadrosunun karakterlerini yukarıda paylaştık. Aşağıda da kadrosunda yer aldığı söylenen diğer oyuncular yer alıyor. Bilgileri kimdir tüm bilgilere konumuzun devamından ulaşabilirsiniz.

Şebnem Dilligil

Usta oyuncu Şebnem Dilligil de Kurşun dizisinin kadrosuna dahil oldu. Şebnem Dilligil Kurşun dizisinden önce sayısız dizi ve filmde yer almış ve dizilerin önemli oyuncularından birisi olmuştur. Genellikle güçlü anne karakterini canlandıran Şebnem Dilligil bakalım Kurşun dizisinde nasıl bir rolle karşımıza çıkacak zamanla göreceğiz. Şebnem Dilligil Kurşun dizisinde canlandıracağı karakter belli olunca buraya yazacağız.Şebnem Dilligil Kurşun dizisi kadrosunda

Öykü Naz Altay

Öykü Naz Altay da Kurşun dizisinin kadrosuna dahil oldu. 31 Mayıs 1995 tarihinde İstanbul’da doğan Öykü Naz Altay 168 cm boyunda ve 54 kilo ağırlığında kahverengi gözleri siyah saçları ile ve oyunculuk becerisi ile dikkatleri çekmektedir. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olan Öykü Naz Altay Kanatsız Kuşlar dizisinde karşımıza çıkmış ve Atv de yayınlanan bu dizide Ceylan rolünde oynamıştı. Öykü Naz Altay 2019-2020 sezonunda Fox tv de Kurşun dizisinin kadrosunda yer alacak.Öykü Naz Altay Kurşun dizisinde hangi rolde oynayacak

Ünal Silver – Kerim Paşa

Ünal Silver 1948 yılında İstanbul’da doğdu. Oyuncunun asıl ismi Ünal Gümüş’tür. Önceki evliliklerinden bir oğlu bir kızı vardır.  Ünal Silver oyunculuk eğitimlerini Berlin, New York ve Hamburg’da aldı. Yılların eskitemediği başarılı oyuncu’nun rol aldığı dizi ve filmler şöyle; 2002 Alles Getürkt! (Her Şey Sahte), 2005 Üçe Karşı Truva, 2006 Hokkabaz, Mavi Kuş, Yalancı Yarim, Sessiz Fırtına, Gölge, Bir Bulut Olsam, Deli Saraylı, Gönülçelen, Beni Unutma, Dedemin İnsanları, Kuzey Güney, Zenne, Benim İçin Üzülme dizi ve filmlerin de rol aldı. Şimdi de Fox TV ekranlarında yayınlanan Kurşun dizisinde rol alacak. Dizi de Kerim Paşa rolünü canlandıracaktır.

Mehmet Yılmaz Ak- Vural

Mehmet Yılmaz Ak 1986 Diyarbakır doğumlu. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Mehmet Yılmaz Ak’ın ilk dizisi Bende Özledim oldu. Sonrasında rol aldığı dizi ve filmler; 2013 Ben De Özledim, 2016 İçerde, Dudullu Postası, Halka, Çukur, Hakan Muhafız dizilerinde rol aldı. Rol aldığı filmler; Girl With No Mouth, Kırık Kalpler Bankası, Nekro, Anons, Buğday, Peri filmlerinde rol aldı.

Kerem Arslanoğlu

Kerem Arslanoğlu Kurşun dizisinde oynayacak genç oyunculardan birisidir. 28 Mayıs 1991 tarihinde Kocaeli ilimizde dünyaya gelen Kerem Arslanoğlu Gebze Lisesini bitirdikten sonra Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Daha önce Bulutların Ötesi isimli dizide Fatih karakterini oynayan Kerem Arslanoğlu Kurşun dizisindeki karakteri bakalım ne olacak.Kerem Arslanoğlu Kurşun dizisi kadrosunda

Ali Rıza Kubilay

Ali Rıza Kubilay Kurşun dizisinde. 15 Mart 1977 tarihinde Ankara’da doğan Ali Rıza Kubilay başarılı bir dizi oyuncusudur. 2003 yılında Bilkent Üniversitesinde Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümünü bitirmiş olan Ali Rıza Kubilay daha sonra Bahçeşehir Üniversitesinde ileri oyunculuk bölümünde Yüksek Lisans yapmış ve kendisini oyunculuk konusunda yetiştirmiştir. Ali Rıza Kubilay daha önce Arkadaşlar İyidir isimli Star tv dizisinde rol almıştı. Son olarak ise Benim Adım Gültepe Yavuz rolünde oynayan oyuncumuz yeni sezonda Fox tv de Kurşun dizisinde oynayacak olan Ali Rıza Kubilay‘a başarılar diliyoruz.Ali Rıza Kubilay Kurşun dizisi kadrosunda

Seda Akman

Kurşun dizisi oyuncularından olan Seda Akman, 1978 yılında Kütahya ilimizde doğmuştur. Bilkent Üniversitesi Diksiyon ve Oyunculuk Bölümünü bitiren güzel oyuncu daha sonra Best Model of Turkey yarışmasında Best Fotomodel seçilmiş ve bu hayatında önemli bir dönüm noktası olmuştur. Seda Akman Gecenin Kraliçesi, Sen Benimsin, Acil Servis, Eve Düşen Yıldırım, Tozlu Yollar, Behzat Ç., Annem, Emret Komutanım gibi bir çok dizide rol aldıktan sonra en son geçtiğimiz yıllarda yayınlanan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Belgin rolünde oynamıştı. Seda Akman Kurşun dizisinde hangi karakter olacak belli olunca yazacağız buraya.

Hafize BalkanHafize Balkan Kurşun dizisi oyuncu kadrosunda

Burçin ErginBurçin Ergin Kurşun dizisi oyuncusu

Oktay OyOktay Oy Kurşun dizisinde hangi rolde

Görkem MertsözGörkem Mertsöz Kurşun dizisinde oynayacak

Eray CezayirlioğluEray Cezayirlioğlu Kurşun dizisinde hangi rolde

Kurşun hangi kanalda ne zaman yayınlanacak?

Kurşun dizisinin yeni sezonda FOX TV‘de yayınlanması bekleniyor. Geçtiğimiz sezon birçok dizisi final yapan sadece cumartesi günleri bir aile hikayesi, pazartesi günleri yasak elma ve salı günleri kadın dizilerinin devam ettiği Fox TV’de Kurşun dizisinin hangi günde yayınlanacağı merak konusu oldu. Kurşun dizisinin Eylül ayının sonuna yetiştirilmesi ve 2019-2020 sezonunda Fox TV’de ekrana gelmesi bekleniyor. Engin Altan Düzyatan’ın başrolünde oynayacağı Kurşun dizisinin FOX TV’de çarşamba veya perşembe günü yayınlanması bekleniyor. Yeni sezonda FOX TV’de yayınlanacak olan Kurşun kesin olarak yayınlanma tarihi belli olunca buraya yazacağız.

Engin Altan Düzyatan Kurşun dizisiyle FOX TV'deKurşun dizisinin yapımcısı ve yönetmeni ve senaristi kimdir?

TRT 1 ekranlarında Diriliş Ertuğrul dizisiyle 5 sezondur büyük başarılara imza atan dizinin başarılı başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan’ın yeni dizisi Kurşun dizisinin yapımcılığını Most Prodüksiyon yapacak. Bir dönem dizisi olacak olan Kurşun dizisinin hangi yılları kapladığı cumhuriyet döneminden sonra mı yoksa önce mi olacağı merak konusu olurken bize gelen bilgilere göre seksenli yıllarda ülkenin ihtilal sonrasındaki karanlık önemini konu edinecek olan Kurşun dizisini yazacak ve yönetecek kişiler de bir bir belli olmaya başladı.

Kurşun dizisi oyuncu kadrosu

Kurşun dizisi yapımcısı Most Prodüksiyon çok yakında hem oyuncuları açıklayacak hem karakterleri ve rolleri sıralayacak hem de Kurşun dizisi yönetmeni kim olacak, Kurşun dizisi senaryosunu kim yazacak sorularına detaylı bir şekilde cevap verecektir. Bu bilgiler geldikçe bizde sizlere kurşun dizisinin yönetmeni senaristi ve oyuncu kadrosu hakkında daha detaylı bilgileri yazmaya devam edeceğiz. Bize gelen son bilgilere göre Kurşun dizisinin senaryosunu yazacak senarist belli oldu. Kerem Deren Kurşun dizisinin senaristi oldu.

Kurşun dizisi oyuncuları ve karakterleri fox tv_1Engin Altan Düzyatan Kurşun dizisinde Orhan Atmaca karakterini canlandıracak:

Uzun bir süredir Engin Altan Düzyatan’ın yeni sezondaki oynayacağı dizi merak konusu olmuştu. Most prodüksiyon’un hazırlamış olduğu Kurşun isimli dizisinde başrol de oynayacak olan Engin Altan Düzyatan Kurşun dizisinde Orhan Atmaca isimli karakteri canlandıracak. Orhan Atmaca ihtilal sonrasında oldukça zorlu bir dönemde çevresindekileri kontrol altına alıp herhangi bir belaya bulaştırmamak için var gücüyle uğraşan Yiğit bir delikanlıdır.

Orhan Atmaca karakteri devletin çıkarlarını her şeyden önde görür. Orhan Atmaca devletin geçirdiği zor zamanları fırsat bilenlere aman vermez ve onların karşısına dikilir. İşte 80’li yıllarda ihtilal sonrası zor hayatı anlatacak olan Kurşun dizisinde Orhan Atmaca karakterini canlandıracak Engin Altan Düzyatan’a şimdiden başarılar diliyor ve yeni rolünde başarılı olacağına inanıyoruz.

Kurşun dizisi oyuncuları kimler Leyla rolü kim olacak_1

Sizde Kurşun dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, Engin Altan Düzyatan’ın yeni dizisi olan Kurşun isimli Fox TV dizisinin yeni sezonda tutup tutmayacağını yorum ve görüşlerinizle aşağı yazabilir fikirlerinizi diğer yorumcularımızla paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Kurşun dizisi oyuncuları kadrosuSon Dakika: Engin Altan Düzyatan ile birlikte Kurşun dizisinde baş rolü oynayacak oyuncu belli oldu. Burçin Terzioğlu Kurşun Dizisinde baş rolde oynayacak. Sarp Akkaya, Engin Şenkan ve Bora Akkaş da kadroya dahil oldu. Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu iyi bir ikili olur mu sizce?

Kurşun Dizisi Sete Çıktı… Setten fotoğraflar sizlerle…

YORUMLAR

 1. ışıl aksak dedi ki:

  dizi müthiş…oyunculuklar harika…zaten engin altan dedin mi orada dur…oscarlık oyuncu herkesi tebrik ediyorum başarılar

 2. Seslendirme dedi ki:

  Güzel ama ne kadar götürebilirsiniz mechul birde o seslendirme nedir öyle Kasetmi dinliyorsunuz dizi mi seyrediyorsunuz, seslendirme çöplük. Hiç bir şey anlaşılmıyor.

 3. Turan karabulut dedi ki:

  Dizinizi izlemek için çok emek harcadım….bu fon müziği nedir arkadaş insaf resmen aptallardım.ben pes ettim kendiniz izleyin.ama mutlaka bir izleyin tabiki izleyebilirseniz.

 4. Anonim dedi ki:

  Engin Altanın diziləri Azərbaycanda çox sevilir. O ” Diriliş”dəki möhtəşəm oyunçuluğuna görə Oskara layiqdir .

 5. Ayşe ben dedi ki:

  Engin altan hangi kanalda olursa ben ordayım oyunculuğu kişiliği bir bütün Allah yolunu açık etsin başarısının devamı gelsin inşallah Allaha emanet olsun

 6. SÜLEYMAN dedi ki:

  MALESEF EVİMDE FOX TV ‘ Yİ SİLDİĞİM İÇİN İZLEYEMEYECEĞİM
  BAŞKA BİR KANALLA ANLAŞSAYMIŞ KEŞKE…

 7. İkra dedi ki:

  Bence bu iki çok güzel bir seçim zaten Engin Altan düzyatanı dirilişteki performansı ortada çok iyi bir oyuncudur. Ama Burçin Terzioğlu da poyraz karayeldeki performansında ortada müthiş bir kadın oyuncudur.