Kızılcık Şerbeti Mihri Kimdir? Ertuğrul’un Kızı (Gizem Yanık)

22.09.2023
389

Kızılcık Şerbeti Mihri kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Show Tv’nin reyting rekortmeni Kızılcık Şerbeti dizisinin başrollerini Barış Kılıç, Evrim Alasya, Seyyar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman paylaşmaktadır. Mihri karakterini ise oyuncumuz Gizem Yanık canlandıracaktır. Bizlerde Kızılcık Şerbeti Mihri karakteri ile Mihri karakterini canlandıran oyumcumuz Gizem Yanık’ı yakından tanıtacağız. Kızılcık Şerbetine yeni sezon gelen oyuncular

Kızılcık Şerbeti Mihri Karakteri Kimdir?

Kızılcık Şerbeti dizisi Mihri kimdirYapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Kızılcık Şerbeti Mihri karakteri, 2. Sezonda katılmıştır. Sonradan katılmasına rağmen ana karakterden olan Mihri, Ertuğrul’un kızıdır. Bizler 31. Bölümde izleyici karşısına çıkacak olan Mihri karakteri hakkında başka bilgilere ulaşınca sizlerle paylaşacağız.

Kızılcık Şerbeti Mihri Kimdir?

Mihri karakterini genç oyuncumuz Gizem Yanık canlandıracaktır. Bizlerde Gizem Yanık’ı yakından tanıtacağız. Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi dizi ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Kızılcık Şerbeti Mihri Kimdir Ertuğrul’un Kızı (Gizem Yanık)

Gizem Yanık

27 Şubat günü dünyaya gelen Gizem Yanık, İstanbul Okan Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro bölümünü %100 bursla kazanmış ve buradan mezun olmuştur. Daha sonra ise Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tiyatro bölümünde tam burslu olarak eğitim almıştır. 2023 yılında Yalı Çapkını dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atan Gizem Yanık Sirius İletişim menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Yalı Çapkını’nda Tarık’ın eve hapsettiği kız olarak karşımıza çıkan oyuncumuz bu sezon Kızılcık Şerbeti dizisinde rol alacaktır.

Gizem Yanık Yer Aldığı Diziler

Gizem Yanık Kızılcık Şerbeti dizisinde Mihri karakteri2023 Kızılcık Şerbeti – Mihri
2023 Yalı Çapkını

Gizem Yanık Resmi İnstagram Hesabı

Kızılcık Şerbeti dizisi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan güzel oyuncumuz sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Instagram’da 75 gönderisi ve yaklaşık olarak 7 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Gizem Yanık’ın resmi instagram hesabı: @gizemynik

Gizem Yanık Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Kızılcık Şerbeti Mihri rolü (Gizem Yanık)Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Gizem Yanık’ın sevgilisi de merak edilmiştir. Fakat oyuncumuz sektörde yenidir. Bu sebeple de basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Yani, henüz bekar olduğu bilinen güzel oyuncumuz Gizem Yanık’ın hayatında bilinen birisi yoktur.

Kızılcık Şerbeti Mihri – Gizem Yanık Kıyafetleri

Gizem Yanık, Show Tv’nin en çok izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti ile anlaşma sağlamıştır. Oyuncumuz Gizem Yanık, sektörde yeni olmasına rağmen kısa sürede tanınmıştır. Bizlerde güzelliğiyle büyük beğeni toplayan Gizem Yanık’ın Kızılcık Şerbeti dizisinde giydiği bütün elbiselerini ve kombinlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Kızılcık Şerbeti Mihri kimdir? Mihri karakterini canlandıran oyumcumuz Gizem Yanık’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak etme her şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kızılcık Şerbeti Mihri karakteri Gizem Yanık 22 Eylül tarihinde yayınlanacak olan yeni bölümde diziye katılacak.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.