Kızılcık Şerbeti Dizisine Yeni Gelen Ayrılan Oyuncular

11.11.2022
1.002
Kızılcık Şerbeti Dizisine Yeni Gelen Ayrılan Oyuncular

Kızılcık Şerbeti dizisine yeni gelen ve ayrılan oyuncular kimler? Sizlerle paylaşacağız. Dizinin başrolünde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman yer almaktadır. İzleyiciler senaryosunu Melis Civelek’in kaleme aldığı diziye yeni gelen ve ayrılan oyuncuları da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Yönetmen koltuğuna Ketche’nin oturduğu Kızılcık Şerbeti dizisine yeni gelen ve ayrılan oyuncular kimler? Sizlerle paylaşacağız.

Kızılcık Şerbeti Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Her cuma Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kızılcık Şerbeti dizisinin yapımcılığını Gold Film üstlenmiştir. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken dizinin sevenleri diziye yeni gelen oyuncuları da merak. Bizlerde bu sebeple Kızılcık Şerbeti’ne yeni gelen oyuncuları araştırdık. Yönetmen koltuğuna Ketche’nin oturduğu Kızılcık Şerbeti dizisine yeni gelen oyuncuları yakından tanıtacağız.
Soydan Soydaş (Kayhan)
Alara Bozbey (Ecem)
Murat Tavlı (İhsan)
Serkan Tınmaz (Umut)

Sevim Erdoğan-Leman

Kızılcık Şerbeti dizisinde Leman rolünü Sevim Erdoğan canlandırdı. Sevim Erdoğan’ın Ömer’in boşanmak üzere olduğu belalı eşidir. Ömer boşanmak istese de Leman ayrılmak istemez. 1986 doğumlu olan Sevim Erdoğan Selçuk Üniversitesi Tiyatro mezunudur.  kızılcık şerbeti sevim erdogan

Soydan Soydaş (Kayhan)

Kızılcık Şerbeti dizisine yeni katılan Kayhan karakteri, Evrim Alasya’nın hayat verdiği Kıvılcım’ın eski kocasıdır. Kızılcık Şerbeti dizisine 3. bölümde karılan Kayhan karakterine ise Soydan Soydaş hayat verecektir. Soydan Soydaş, 18 Haziran 1974 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 1993 yılında Ferhunde Hanımlar dizisiyle geçen oyuncumuzun dizide çaldıracağı Kayhan karakterini dizinin ilerleyen bölümlerinde Ecem’le evlenecektir. Kızılcık Şerbeti Kıvılcım'ın Eski Eşi Kayhan rolü

Alara Bozbey (Ecem)

Ecem karakteri, Kızılcık Şerbeti dizisine 4. bölümden katılacaktır. Ecem, diziye Doğa’nın babası olarak katılan Kayhan’ın evleneceği kadındır. Kısacası Ecem, Çimen ve Doğa’nın üvey annesidir ve Ecem karakterini Alara Bozbey canlanıracaktır. Alara Bozbey, 20 Şubat 1986 tarihinde Litvanya’da dünyaya gelmiştir. Anneninin evlenmesiyle ülkemize gelen Alara Bozbey, Türk vatandaşlığı alarak Aliona olan ismini Alara olarak değiştirmiştir. Oyuncumuz en son Mahkum dizisinde yer almıştır. kizilcik serbeti ecem kimdir

Murat Tavlı (İhsan)

İhsan karakterini, Nilay’ın abisidir. Kızılcık Şerbeti dizisine yeni katılan İhsan karakterine ise oyuncumuz Murat Tavlı hayat verecektir. 23 Haziran 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Murat Tavlı, aynı zamanda kitap yazarıdır. Bahçeşehir Üniversitesi İşletme ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Oyuncumuz daha önce Aşksın Sen, Nerede O Yeminler, Yahşi Cazibe, Farklı Desenler, Hıyanet Sarmalı dizilerinde de oynamıştır.

Serkan Tınmaz (Umut)

Kızılcık Şerbeti dizisi Umut karakteri, Alev’in asistanıdır. Umut karakterini canlandıran oyuncumuz Serken Tınmaz, 16 Aralık 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Oyunculuk Bölümünü tamamladıktan sonra Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü Oyunculuk yüksek lisans programına başlamıştır. 2011 yılında Aşk ve Devrim filmi ile kariyerine adım atan Serkan Tınmaz en son 2021 yılında Yalancı dizisinde yer almıştır.

Kızılcık Şerbeti Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kızılcık Şerbeti dizisinin sevenleri diziye yeni gelen oyuncuların yanı sıra ayrılan oyuncuları da merak etti ve araştırdı. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Kızılcık Şerbeti dizisinin yapımcılığını Gold Film üstlenmiştir. Çekimleri İstanbul’da devam eden Kızılcık Şerbeti dizisi dram türündedir. Dizi yeni başladığı için henüz ayrılan bir oyuncu olmamıştır. Bizler önümüzdeki günlerde Kızılcık Şerbeti dizisinden ayrılan bir oyuncu olduğu zaman bunu sayfamıza ekleyeceğiz.

Kızılcık Şerbeti dizisine yeni gelen ve ayrılan oyuncular kimler? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?