Kızılcık Şerbeti Ecem Kimdir? Kayhan’ın Evleneceği Kız (Alara Bozbey)

10.11.2022
70

Kızılcık Şerbeti Ecem kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Kızılcık Şerbeti dizisinin sevenleri Ecem karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Dizinin yönetmen koltuğunda Ketche oturmaktadır. Bizler, oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Kızılcık Şerbeti dizisi Ecem karakterini yakından tanıtacağız. Kızılcık Şerbeti Ecem kimdir? Ecem karakterini canlandıran oyuncumuz Alara Bozbey’i yakından tanıtacağız.

Kızılcık Şerbeti Dizisi Ecem Karakteri Kimdir?

Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kızılcık Şerbeti dizisi Ecem karakteri, 4. bölümde diziye dahil olmuştur. Ecem, diziye Doğa’nın babası olarak katılan Kayhan’ın evleneceği kadındır. Kısacası Ecem, Çimen ve Doğa’nın üvey annesidir. Ecem karakterini de Alara Bozbey canlandıracaktır. kizilcik serbeti ecem kimdir

Kızılcık Şerbeti Dizisi Ecem Kimdir?

Diziye Kayhan’ın yeni eşi olarak katılan Ecem karakterine Alara Bozbey hayat verecektir. Bizlerde oyuncumuz Alara Bozbey’i yakından tanıtacağız. Alara Bozbey kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Özellikle hangi dizi ile tanınmıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Alara Bozbey Kimdir?

36 yaşında ki oyuncumuz Alara Bozbey, 20 Şubat 1986 tarihinde Litvanya’da dünyaya gelmiştir. Anneninin evlenmesiyle ülkemize gelen Alara Bozbey, Türk vatandaşlığı alarak Aliona olan ismini Alara olarak değiştirmiştir. Gençlik yıllarında çeşitli oyunculuk eğitimleri alan Alara Bozbey Yabancı Damat dizisiyle sektöre adım atmıştır. Oyuncumuz özellikle Dolunay dizisinde ki performansıyla tanınır hale gelmiştir ve kamera karşısına en son 2022 yılında Zeynep karakterini canlandırdığı Mahkum dizisiyle geçmiştir. alara bozbey kizilcik serbeti dizisi

Alara Bozbey Yer Aldığı Diziler

2022 Kızılcık Şerbeti – Ecem
2021-2022 Mahkum – Zeynep Bulut
2020-2021 Benim Adım Melek – Banu
2017 Dolunay – Demet
2015 Gamsız Hayat – Aslı
2010-2011 Karadağlar – Zulal
2008-2010 Adanalı
2008 Hepsi Bir
2007 Prenses Perfinya
2007 Arka Sokaklar – Julia
2004 Yabncı Damat

Alara Bozbey Resmi İnstagram Hesabı

Oyuncumuz sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Alara Bozbey’in İnstagram da 252 gönderisi ve 103 bin takipçisi bulunmaktadır. Güzel oyuncumuz Alara Bozbey’in resmi İnstagram hesabı: @alarabozbey

Alara Bozbey Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Fakat oyuncumuz özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmamaktadır. Daha önce meslektaşı Ata Demirer ile birlikte olan Alara Bozbey’in şimdide hayatında bilinen biri yoktur.

Kızılcık Şerbeti Dizisi Ecem – Alara Bozbey Kıyafetleri

Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde önümüzdeki günlerde güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Alara Bozbey’ın Kızılcık Şerbeti dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve bununla birlikte yaptığı tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Kızılcık Şerbeti Ecem kimdir? Alara Bozbey’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..