Kirli Sepeti Pelin Kimdir? Murat’ın Kardeşi (Bilgi Aydoğmuş)

21.03.2024
341

Kirli Sepeti Pelin kimdir? Sizler için yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği Kirli Sepeti dizisinin başrollerini Ayça Bingöl, Ceren Moray ve Cansu Tosun paylaşmaktadır. NOW’un sevilen dizisi Kirli Sepeti Pelin rolünü Bilgi Aydoğmuş canlandıracaktır. Bizlerde Kirli Sepeti Pelin ile Pelin rolünü canlandıran Bilgi Aydoğmuş’u yakından tanıyacağız.

Kirli Sepeti Pelin Rolü Kimdir?

Kirli Sepeti Pelin Kimdir? Murat’ın Kardeşi (Bilgi Aydoğmuş)Senaryosunu Merve Girgin Aytekin’in kaleme aldığı Kirli Sepeti dizisi Pelin rolü 24. Bölümde seyirci karşısına çıkacaktır. Kadroya yeni dahil olan Pelin rolü, dizinin başrolünde yer alan oyuncumuz Halil İbrahim Ceyhan’ın canlandırdığı Murat karakterinin İzmir’de üniversite okuyan kardeşidir.Kirli Sepeti dizisi 2. Sezon devam edecek mi, ne zaman bitecek?

Kirli Sepeti Pelin Rolünü Kim Canlandırıyor?

Murat’ın kardeşi Pelin karakterini oyuncumuz Bilgi Aydoğmuş canlandıracaktır. Bizlerde Bilgi Aydoğmuş’u yakından tanıtacağız. Daha önce hangi projelerde yer almıştır? Kamera karşısına en son ne zaman geçmiştir? Instagram kullanıcı adı nedir? Evli mi, kiminle sevgili? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Bilgi Aydoğmuş

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Bilgi Aydoğmuş, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Aynı zamanda da Craft Atölye ve Ayşegül Ünsal’dan oyunculuk eğitimi almıştır. Daha önce Miss Turkey’e katılan ve 2. Olan oyuncumuz aynı zamanda modellik yapmaktadır. İcon Talent Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan güzel oyuncumuz kamera karşısına en son 2023 yılında Kimler Geldi Kimler Geçti dizisiyle geçmiştir.

Bilgi Aydoğmuş Dizileri ve Sinema Filmleri

Kirli Sepeti (Pelin, TV Dizisi 2024)
Kimler Geldi Kimler Geçti (Miro, TV Dizisi 2023)
Bir Peri Masalı (Bilge, TV Dizisi 2021)
Destan (Kırçiçek, TV Dizisi 2021)
Akıncı (Yeliz, TV Dizisi 2020-2021)

Bilgi Aydoğmuş İnstagram Kullanıcı Adı Nedir?

Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan ve aktif olarak sahne alan Bilgi Aydoğmuş, sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Dolayısıyla oyuncumuzun Instagram kullanıcı adı da merak edilmiştir. Instagram’da 206 gönderisi ve 56.000’den fazla takipçisi bulunan Bilg” Aydoğmuş’un Instagram kullanıcı adı: @bilgiaydogmus’tur.

Bilgi Aydoğmuş Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Kısa sürede tanır halen oyuncumuz Bilgi Aydoğmuş henüz bekardır. Bilgi Aydoğmuş’un sevenleri oyuncumuzun sevgilisini de araştırmıştır. Ancak Bilgi Aydoğmuş özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Bu nedenle de hayatında bilinen biri yoktur.

Bilgi Aydoğmuş Kıyafetleri ile Kombinleri

Kirli Sepeti dizisiyle anlaşma sağlayan oyuncumuz daha önce Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmıştır. Bu yarışmada 2. Olan Bilgi Aydoğmuş, güzelliğini herkese kanıtlamıştır. Miss Turkey’den sonra gelen oyunculuk teklifi üzerine sektöre adım atan Bilgi Aydoğmuş modayı yakından takip etmektedir. İlerleyen günlerde güzel oyuncumuz Bilgi Aydoğmuş’un tüm kıyafetleri ile kombinlerini sizlerle paylaşacağız.

Kirli Sepeti Pelin kimdir? Pelin rolünü canlandıran Bilgi Aydoğmuş’u yakından tanıttık. Sizlerde konumuz hakkında ki düşünceleriniz ile merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..