Sıla Türkoğlu (Doğa) Kızılcık Şerbeti dizisinden neden ayrıldı çıktı mı?

05.02.2024
17.313

Son dakika haberi herkesi şok edecek. Sıla Türkoğlu Kızılcık Şerbeti dizisinde (Doğa) karakteri neden ayrıldı çıktı mı kesin olarak ayrıldı mı işte merak edilen soruya yanıt.Sıla Türkoğlu Kızılcık Şerbeti dizisinden neden ayrıldı çıktı mı

Sıla Türkoğlu Kızılcık Şerbeti dizisinden neden ayrıldı çıktı mı?

Akşam saatlerinde Kızılcık Şerbeti’nin başrol oyuncusu Sıla Türkoğlu’ndan gelen son dakika haberi hayranlarını şok etti. Ünlü oyuncu eski sevgilisi Doğukan Güngör ile bir sahnede oynamak istemediği için hem yapım ekibi hem de oyunculardan sözler sonrası, artık daha fazla dayanamayacağını söyleyerek seti terk etti ve diziden kesin olarak ayrıldı. Henüz resmi bir açıklama yapılmasa da Sıla Türkoğlu’nun çok kararlı olduğu ve sete dönmeyeceği belirtildi.

Neler Olmuştu? Doğa karakterine hayat veren Sıla Türkoğlu ile dizide eşi olan Fatih rolündeki Doğukan Güngör bir süre önce sevgiliydi. Ancak zamanla ilişkileri yürümeyip ayrılmışlardı. Ayrılık sonrasında da bazı sahnelerde birlikte yer almak istemediklerine dair sık sık haberler çıkıyordu. Sonunda Sıla Türkoğlu daha fazla dayanamayarak kendisine yapılan baskılara katlanamayarak diziden ayrıldı. Sıla Türkoğlu (Doğa) Kızılcık Şerbeti dizisinden ayrılma sebebi

İzleyici yorumu: Çok normal ki sadece ancak iki sene oynuyor zaten belli idi bugün hani öpüşme ile sahneler çıktı bende bunun altından ne çıkacak demiştim çıktı şu fanları görsün nekadar sadakatli bir insan olduğunu hiç ve hiç şaşırmadım ben hep fanları bilir iki sene biçmiştim sonra nasıl madur yapıp ayrılacağını merak etmiştim..

Sizde yorumuzunu yazın lütfen.. Sıla Türkoğlu (Doğa) Kızılcık Şerbeti dizisinden neden ayrıldı çıktı? konusunda yorumunuzu bekliyoruz. Sizce Sıla Türkoğlu diziye geri dönmeli mi, herşey güzel giderken dizinin olumsuz etkileneceğini düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

  1. Nilpınar dedi ki:

    Gitmemeli giderse izlemeyeceğim. Yerini kimse tutamaz