Kirli Sepeti Bitecek mi 2. Sezon Devam Edecek mi?

11.01.2024
1.220

Kirli Sepeti bitecek mi? 2. Sezon devam edip etmeyeceğini açıklayacağız. Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği Kirli Sepeti yönetmenliğini Merve Girgin üstlenmiştir. Başrollerini Ayça Bingöl, Ceren Moray ve Cansu Tosun’un paylaştığı Kirli Sepeti dizisinin ne zaman final yapacağı da merak edilmiştir. Bizlerde Kirli Sepeti dizisinin ne zaman biteceğini ve 2. Sezonda devam edip etmeyeceği açıklayacağız. Kirli Sepeti dizi kıyafetleri burada.

Kirli Sepeti Dizisi Bitecek Mi?

Görüntü yönetmenliğini Erhan Makar‘ın üstlendiği Kirli Sepeti dizisi her Pazar saat 20:00’da ekranlardadır. Sevilen dizi Kirli Sepeti Pazar gününün en çok reyting alan ikinci dizisiydi. Ancak Survivor yarışmasının başlamasıyla birlikte Kirli Sepeti, reyting sıralamasında 3. Sıraya yerleşmiştir. Aldığı reytinglerle Teşkilat ve Survivor’dan sonra en çok izlenen program olan Kirli Sepeti önümüzdeki haftalarda bu aldığı reytingleri kaybederse eğer bitecektir.Kirli Sepeti Bitecek mi 2. Sezon Devam Edecek

Kirli Sepeti Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Kurucu yönetmenliğini Merve Girgin’in üstlendiği Kirli Sepeti dizisi etkili hikayesi ve güçlü kadrosu sayesinde dikkat çekmiştir. Seyirciler dizinin ne zaman final yapacağını da merak etmiştir. Survivor yarışmasının başlamasıyla birlikte reytingleri düşüşe geçen Kirli Sepeti, totalde 5.40 reyting alarak sıralamada 3. Sıraya gerilemiştir. Fakat şu an için final söz konusu değildir. Kirli Sepeti aldığı bu reytingleri korursa ekranlarda olmaya devam edecektir.

Kirli Sepeti 2. Sezon Devam Edecek Mi?

Medyapım imzalı Kirli Sepeti dizisi totalde 5.40 reyting alarak Yargı ve Ne Gemiler Yaktım dizilerini geride bırakmıştır. Ancak Teşkilat dizisini geçememiştir. Pazar gününün sevilen dizilerinden biri olan Kirli Sepeti yakaladığı kitli kaybetmezse ve önümüzdeki haftalarda reytinglerinde düşüşe geçmezse eğer 2. Sezonda da yayınlamaya devam edecektir. Kısacası, Kirli Sepeti’nin 2. Sezon devam edip etmeyeceği ilerleyen günlerde alacağı reytinglere bağlıdır.

Kirli Sepeti Erken Final Mi Yapıyor?

Çekimleri İstanbul’da devam eden Kirli Sepeti dizisi, aldığı reytinglerle pazar gününün en çok izlenen 3. Programıdır. Daha önce 2. Sırada yer alan Kirli Sepeti, Survivor’ın başlamasıyla birlikte 3. Sıraya gerilemiştir. Kirli Sepeti’nin aldığı reytingler dizinin devam etmesi için yeterlidir. Ancak Kirli Sepeti dizisi önümüzdeki haftalarda reytinglerinde düşüşe geçerse eğer erken final yapar. Yani, Kirli Sepeti dizisi bu başarıyla devam ederse erken final yapmayacaktır.

Kirli Sepeti bitecek mi? 2. Sezon devam edecek mi, ne zaman final yapacak? Sorularını sizler için cevapladık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiklerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. şevval devrim dedi ki:

    dizi mükemmel böyle devam diyorum

  2. şevval devrim dedi ki:

    söngül çok tatlı medine yüzü hep gülsün valahi nergis yesemin barışması istiyorum feyyaz çok gülüyorum hiç bitmezsin

  3. şevval devrim dedi ki:

    ne olur bitmezsin devam etsin lütfen yaruvurorum bitmesin