Kirli Sepeti Dizisi Oyuncu Kıyafetleri, Elbiseleri ve Kombinleri

15.07.2023
400

Kirli Sepeti dizisi oyuncu kıyafetleri, elbiseleri ve kombinlerini sizlerle paylaşacağız. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kirli Sepeti dizisinin yönetmen koltuğunda Merve Girgin oturacaktır. Kirli Sepeti dizisi Medyapım imzalıdır. Seyirciler Kirli Sepeti mizi seni oyuncularının giydiği kıyafetleri de merak etmiştir. Bizlerde Kirli Sepeti dizisinin oyuncularının giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kullandığı aksesuarları ve markaları ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Kirli Sepeti Dizisi Oyuncu Kombinleri

Kirli Sepeti Dizisi Oyuncu Kıyafetleri KombinleriYapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği Kirli Sepeti dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkat çekmiştir. Kirli Sepeti dizisinin oyuncu kombinleri ve elbiseleri de merak edilmiştir. Melisa Döngel de dahil oldu kadroya. Bizlerde bu konumuzda Kirli Sepeti dizisinin bütün oyuncularının giydiği kıyafetlerini, elbiselerini, kombinlerini ve kullandığı aksesuarlarını marka – fiyat belirterek sizlerle paylaşacağız. Kirli Sepeti Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu:

kirli sepeti dizisi kiyafetleri

Kirli Sepeti Medine (Cansu Tosun) Kıyafetleri

Popüler oyuncumuz Cansu Tosun, Kirli Sepeti dizisinin ana karakterlerinden biri olan Medine’yi canlandıracaktır. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuz trendleri de yakından takip etmektedir. Bizlerde Kirli Sepeti dizisi yayın hayatına başlandığı zaman güzel oyuncumuz Cansu Tosun’un dizide giydiği tüm kıyafetlerini ve elbiselerini marka- fiyat bilgisi vererek sayfamıza ekleyeceğiz.Kirli Sepeti Dizisi Kıyafetleri elbiseleri

Kirli Sepeti Kahraman (Serkay Tütüncü) Kıyafetleri

Kirli Sepeti dizisinin erkek başrol oyuncusu Serkay Tütüncü olmuştur. Serkay Tütüncü, son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasındadır. Oyuncumuz, yakışıklılığıyla da en çok beğenilen erkek oyuncuların başında gelmektedir. Serkay Türüncü tarzıyla da dikkat çekmektedir. Yakışıklı oyuncumuzun Kirli Sepeti dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Kirli Sepeti Hayriye (Ceren Monay) Kıyafetleri

Daha önce bir çok başarılı proje de karşımıza çıkan Ceren Monay, Kirli Sepeti dizisinin önemli oyuncuları arasındadır. Modayı yakından takip eden oyuncumuz tarzıyla daha büyük beğeni toplayan isimler arasındadır. Oyuncumuzun hayranları onun giydiği kıyafetleri de merak etmektedir. İlerleyen günlerde Ceren Monay’ın Kirli Sepeti dizisinde giydiği tüm kombinlerini sizlerle paylaşacağız.

Kirli Sepeti Yasemin (Bestemsu Özdemir) Kıyafetleri

Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan Bestemsu Özdemir, oldukça şık parçalarla kombinlerini tamamlamaktadır. Trendlerle yakından ilgilenen Bestemsu Özdemir’in giydiği kıyafetler ve kullandığı aksesuarlar merak ediliyor. Bizler de Kirli Sepeti dizisi başladığı zaman güzelliği ile dikkat çeken oyuncumuzun dizide kullandığı için kıyafetleri ile aksesuarlarını markaları ile beraber sayfamıza ekleyeceğiz.

Kirli Sepeti dizisi oyuncu kıyafetleri, elbiseleri ve kombinlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.