Kimya Gökçe Aytaç Kimdir? Oynadığı Diziler Bilgileri

25.02.2024
87

Kimya Gökçe Aytaç Kimdir? Oynadığı Diziler Bilgileri nedir, Kimya Gökçe Aytaç yeni sezon hangi dizide kiminle oynayacak hangi projede Oynadığı Diziler Bilgileri burada yer alacak.

Kimya Gökçe Aytaç Kimdir? Oynadığı Diziler

Kanal D ekranlarının çarşamba akşamları yayınlanan ve sevilerek ilgiyle izlenen dizisi Afili Aşk‘a sürpriz bir oyuncu daha katıldı. Afili Aşk Dizisine yeni katılan ve dizide Sırma karakterine hayat verecek olan oyuncu kimdir nasıl bir rolde oynayacak Kerem ile Ayşe arasında kıskançlığa neden olacak mı bu kez de Ayşe kıskançlıktan ölecek anlaşılan. İşte Afili Aşk Dizisi Sırma karakteri hakkında bilgiler.

Afili Aşk Sırma kimdir

Afili Aşk Dizisi Sırma Kimdir?

Sevilerek izlenen yaz dizilerinden birisi olan ama aldığı reytingler ile yeni sezonda da kaldığı yerden devam edecek olan Afili Aşk Dizisi Sırma Kimdir? konusunda hemen sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan’ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği, başrollerini Burcu Özberk, Çağlar Ertuğrul, Serkay Tütüncü, Güzide Arslan, Yılmaz Kunt, Benian Dönmez, Neşe Baykent, Zeynep Tuğçe Bayat, Altan Erkekli, Taner Rumeli ve Uğur Uzunel’in paylaştığı diziye son olarak Sırma karakteri dahil oldu.

Afili Aşk Dizisi Sırma rolünde izleyeceğimiz oyuncunun kim olduğu daha önce hangi dizilerde yayınlandığı ve Afili Aşk Dizisi Sırma rolünün diziye neden geldiğini Ayşe ile Kerem arasında yeni bir kıskançlık sebebi olup olmayacağı merak ediliyor. Güzelliği ile dikkatleri çeken ve oldukça gösterişli alımlı bir kız olan Afili Aşk Dizisi Sırma Kimdir? işte gerçek adı bilgileri soyadı okuduğu okullar ve oynadığı dizilere dair bilgiler:

Afili Aşk Dizisi Sırma rolündeki kız kimdirAfili Aşk Dizisi Sırma Kimdir? Gerçek Adı Soyadı:

Afili Aşk Dizisinde Sırma karakterini oynayan güzel oyuncunun gerçek adı soyadı Kimya Gökçe Aytaç‘tır. Kimya Gökçe Aytaç daha önce bir çok dizide oynamış ve son olarak Afili Aşk dizisine katılarak güzelliği ile adeta Kerem’in başını döndürmüş olan ve buna da Ayşe’nin kıskançlık krizleri geçireceği güzel bir oyuncudur. Hatırlayacağınız üzere önceki bölümlerde Ayşe’nin Matematik öğretmeni Muammer diziye renk katmış ve Kerem kıskançlıktan gebermişti adeta. İşte merak edenler için >> Afili Aşk Matematik Öğretmeni Muammer

Afili Aşk Dizisi SırmaAfili Aşk Dizisi Sırma rolündeki Kimya Gökçe Aytaç bilgileri:

Kimya Gökçe Aytaç Afili Aşk dizisine gireceği belli olur olmaz kesinlikle Kerem’in kur yapıp Ayşeyi kıskandıracağını tahmin etmişsinizdir. Daha önce de Kimya Gökçe Aytaç Erkenci Kuş Dizisinde Sanemi kıskançlıktan öldürmek için dahil olmuştu hatırlarsanız. Afili Aşk dizisinin ilerleyen bölümlerinde Erkenci Kuş dizisinde Polen karakterine hayat veren Kimya Gökçe Aytaç Afili Aşkta Sırma rolünde diziye girince hemen aklınıza Sanemin çektikleri gelecektir. Ama Ayşe de Sanem de haklı, çünkü Kimya Gökçe Aytaç gerçekten de kıskanmayı değecek kadar güzel ve çekici bir kız.

Afili Aşkta Sırma rolündeki Gökçe Kimya Aytaç dizide kalıcı mı yoksa konuk oyuncu mu olduğu henüz bilinmese de dizide Sırma karakterine hayat vereceği ve Ayşe’nin onu çok kıskanacağı şimdiden belli oldu bile. Afili Aşk dizisinde Sırma rolüyle izleyeceğimiz Gökçe Kimya Aytaç bu sezon başka bir dizide olmak yerine yine güzelliği ile kıskançlıklar çıkartacak bir rolü tercih etmiş. İşte Gökçe Kimya Aytaç hakkında özel bilgiler ve hayatı:

Afili Aşk Sırma karakteri bilgileriGökçe Kimya Aytaç Kimdir?  (Afili Aşk Dizisi Sırma)

KİMYA GÖKÇE AYTAÇ KİMDİR: 1989 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu Gökçe Kimya Aytaç tiyatro kökenli bir oyuncudur. Gökçe Kimya Aytaç ilk dizi oyunculuğu deneyimini baş rollerinde Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı Medcezir dizisi ile gerçekleştirmiştir. Güzel oyuncu Gökçe Kimya Aytaç 1.75 boyunda, 55 kilo ağırlığında kahverengi saçlı ela gözlü güzel bir oyuncudur. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Gökçe Kimya Aytaç instagram adresi ise https://www.instagram.com/kimyagokce merak edenler instagram adresini ziyaret edebilir. Kedi ve köpeklere karşı özel bir ilgisi olan Gökçe Kimya Aytaç hangi dizilerde oynadı kısaca göz atalım:

Afili Aşk dizisi Sırma rolüKimya Gökçe Aytaç’ın oynadığı dizi ve sinema filmleri; (Afili Aşk’ta Sırma)

Gökçe Kimya Aytaç daha önceki sezonlarda Yahşi Cazibe, Zeyrek ile Çeyrek, Kertenkele, Rüzgarın Kalbi, İdeal Koca, İki Yalancı, Servet ve Ufak Tefek Cinayetler gibi dizilerde rol almıştır. 2018 de Diriliş’te Evdokya rolünde kısa süreli izlediğimiz güzel oyuncu geçtiğimiz sezon Erkenci Kuş dizisinde Polen karakterini canlandıran ve Can Yaman ile oldukça yakınlaştığı için Sanem tarafından kıskanılan güzel oyuncu Gökçe Kimya Aytaç son olarak Afili Aşk dizisinin kadrosuna dahil oldu ve dizide Sırma rolünü canlandıracak.

Gökçe Kimya Aytaç Afili Aşkta Sırma rolünde oynayacakGÖKÇE KİMYA AYTAÇ’IN DİZİLERDE OYNADIĞI ROLLERİ DE YAZACAK OLURSAK: Zeyrek İle Çeyrek dizisinde Ayşe rolünde, Gecenin Kraliçesi dizisinde Müjde rolünde, Rüzgarın Kalbi dizisinde Cansu rolünde, Ufak Tefek Cinayetlerde Sude rolünde, Diriliş Ertuğrulda Evdokya rolünde, Erkenci Kuşta ise Polen rolünü oynadı. Gökçe Kimya Aytaç Afili Aşk dizisinde Sırma rolünde oynayacak.

Gökçe Kimya Aytaç‘ın rol aldığı sinema filmlerini de hemen yazalım buraya: Koca Bulma Sanatı, Suda Balık ve Vezir Parmağı gibi film projelerinde yer alan Gökçe Kimya Aytaç yeni sezonda büyük ihtimalle kalıcı olarak Afili Aşk dizisi kadrosunda kalacak ve dizide Sırma rolünü canlandıracak. Dizioyuncu.Com olarak oyuncumuzun tüm bilgilerini sunmaya çalıştık.

Erkenci Kuş Polen Yeni dizisi Afili Aşkta Sırma rolündeErkenci Kuş’un Poleni Afili Aşkta Sırma Oldu – Kimya Gökçe Aytaç

Son olarak Erkenci Kuş dizisinde Polen karakteri olarak izlediğimiz ve oldukça cazibeli bir kız olan ve güzelliği ile Sanem tarafından çok kıskanılan Gökçe Kimya Aytaç yeni dizisi Afili Aşk da Sırma rolünde izleyici karşısına çıkacak. Afili Aşk dizisinde uzun süreli mi yoksa konuk olarak mı geldiği henüz kesinleşmeye oyuncunun uzun süreli bir anlaşmaya imza atmış olmasını temenni ediyoruz.

Afili Aşk Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul Gerçek Sevgili mi, Kerem ve Ayşe Aşkı?

Afili Aşk dizisi Sırma Kerem için diziye geliyorSizlerde Afili Aşk dizisinde Sırma rolünde izleyeceğimiz Gökçe Kimya Aytaç hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak oyuncuyu nasıl bulduğunuzu lütfen yorum olarak aşağı belirtiniz.

Not: Afili Aşkta Sırma karakterine hayat verecek  olan Gökçe Kimya Aytaç dizide konuk olarak yer alacak ve uzun süre kalmayacak. Afili Aşkta Sırma bakalım kıskançlıkta zirve yaptıracak mı?

18 Eylül çarşamba günü Muhsin amca Volkana bir kız buldu. Volkanın görüştüğü kız kim, Afili Aşk Volkan hangi kızla görüştü merak edenler için hemen resimli şekilde paylaşalım. Afili Aşkta Gonca‘nın çok bozulduğunu da hemen hatırlatalım. Sizce Volkan Gonca ile devam mı etmeli yoksa yeni gelen görüştüğü kızla mı devam etmeli?Afili Aşk Volkan için gelen kız

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. Nur dedi ki:

    Çok özlemiştik kimya hanımı, gerçekten çok çok güzel ve mükemmel karekterli oyuncu afilli aşk ada çok yakışır. İnşallah sürekli oynar, sırma ile reytingler tavan yapacaktır. Başarılar dileriz