Afili Aşk Dizisi Ayşe’nin Hocası Muammer Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Afili Aşk Dizisi Ayşe’nin Hocası Muammer Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri… Afili Aşk dizisi yeni bölümünde diziye konuk oyuncu olarak yeni bir isim dahil oluyor. Afili Aşk dizisi yeni bölümde Ayşe’nin matematik hocası olarak diizye katılan oyuncu kimdir?Bu yeni oyuncunun erkek oluşu ve tabi ki yakışıklı olması Kerem ile arasında kıskançlık ortaya çıkmasına sebep oluyor.

Yapımını ARC Film’in ve yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği Afili Aşk dizisi başrollerini Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk paylaşırken yeni bölümü 21 ağustos çarşamba yayınlanacak. Afili Aşk dizisi 10. bölümde yine çok eğlenceli bir bölüm geliyor. Afili Aşk dizisi yeni bölümünde olanlar ve özellikle diziye katılan yeni matematik hocası Muammer hoca kimdir bilgileri konumuzun devamında.

Afili Aşk Ayşe’den Hoşlanan Kerem’in Arkadaşı

Afili Aşk Dizisi Matematik Hocası Muammer Hoca Kimdir?

Afili Aşk dizisi 10. bölümü 21 ağustos çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Yeni bölümde Ayşe derslerinde yardımcı olması için matematik hocasından yardım alıyor. Gelen hoca da yakışıklı ve genç olunca olanlar oluyor tabi. Afili Aşk dizisi yeni bölümünde diziye dahil olan Muammer Hoca’nın gerçek adı Murat Balcı. Murat Balcı kimdir, daha önce hangi dizilerde rol aldı?

Afili Aşk dizisi 10. bölümde diziye dahil olan Matematik hocası Muammer rolünü canlandıran Murat Balcı 1983 yılında Almanya’da doğdu. Ege Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nde eğitim alan Murat Balcı Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Murat Balcı instagram hesabını takip etmek isteyenler için https://www.instagram.com/balcimurat/

Murat Balcı Hangi Dizi- Filmlerde Rol Aldı?

Afili Aşk dizisinin ilk oyunculuk deneyimi 2006 yılında rol aldığı En İyi Arkadaşım dizisi oldu. Sonrasında oyunculuğu ve yakışıklılığı ile dikkatleri çeken Murat Balcı Kiralık Aşk, Günebakan, Doktorlar ve Dedektif Biraderler dizilerinde rol aldı. Murat Balcı son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Tutsak dizisinde ve Trt1 ekranlarının efsane dizisi olan Diriliş Ertuğrul dizisinde rol aldı.

Afili Aşk Dizisinin Final Yapacağı Haberi Doğru mu, Ne Zaman Bitecek Final Olacak?

Afili Aşk dizisi 10. bölümünde neler oldu?

Ayşe ve matematik hocası Muammer ders çalışırken Kerem kıskançlık krizine giriyor. Kerem ve Ayşe arasında ki duygu karmaşasını açıklamakta zorlanırken yeni durum da birbirlerine açıklamayı biraz daha ertelerler. Kerem sürekli Muammer hocanın adını yanlış söyleyerek Ayşe’ye kıskançlığını belli ediyor. Ayşe’nin bu durum çok hoşuna gidiyor elbette. Kerem’in ilgisi onu etkiliyor.

Ayşe araba sürmeyi öğreteceği gerekçesiyle şirketin çekeceği reklam filminin setine matematik hocası Muammer’de gelince Kerem kendini tutamıyor. Kerem Ayşe’ye araba sürmeyi öğretiyor. Bu sırada Kerem duygularını açığa vuruyor.. Kerem Ayşe’ye duygularını açık edince Ayşe Kerem’i izlemekten önüne bakamıyor ve arabayı ağaca çarpıyor. 

Afili Aşk Dizisi Ayşe’nin Matematik Hocası Muammer Ayşe ile Kerem arasındaki sevgiyi ve kıskançlığı iyice artırdı. Ayşe bu bahane ile daha çok yakınlaşırken Kerem ise fırsatı ganimete çevirip Ayşe’ye yakınlaşma fırsatı buldu. Gizli gizli kıskançlığını gösteren Kerem Ayşeye olan aşkını yakında itiraf edecektir. Matematik hocası Muammer de buna katkı sağlamış oldu.

Afili Aşk yeni bölümü 21 Ağustos Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında  yayınlanacak. Dizi de konuk oyuncu olan Murat Balcı bilgilerini yukarıda sizlerle paylaştık. Sizlerde yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Kerem ve Ayşe bu yaz sezonunun en mükemmel çifti değil mi sizce de? Yorumlarınızı alalım.

Afili Aşk Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul Gerçek Sevgili mi, Kerem ve Ayşe Aşkı?

Etiketler