Afili Aşk Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul Gerçek Sevgili mi, Kerem ve Ayşe Aşkı?

3 Yorum 1.407 kez izlendi

Afili Aşk dizisinin baş rol oyuncuları olan Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul arasında gerçek bir aşk var mı? Dizide o kadar uyumlu ve birbirine o kadar yakıştılar ki herkes onların gerçekte sevgili olup olmadıklarını merak etmeye başladı. Afili Aşk dizisinde Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un gerçek hayattaki ilişkilerine dair bilgiler ve detaylar haberimizde..

Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul Gerçek Sevgili miAfili Aşkın baş rolleri Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul son bölümlerde öyle samimi olmaya başladılar ki aralarında mutlaka bir aşk olduğunu iddia edenler çoğaldı. Hiç bir şey yoksa bile mutlaka bir şey var aralarında dedirten fotoğrafları ile oldukça dikkat çeken ikiliden bir açıklama gelmese de bir itiraf bekliyoruz yakın zaman içerisinde.

Afili aşk Kerem ile Ayşe aşk mı yaşıyor sevgili mi

Afili Aşk dizisinin 4. Bölümü 3 Temmuz çarşamba günü Kanal D de ekrana gelirken 10 Temmuz günü de 5. bölüm yayınlanacak. Dizinin bölümleri geçtikçe Ayşe ve Kerem arasındaki yakınlaşma bir aşka doğru ilerler mi diye izleyenleri ve sevenleri merak ediyorlar. Çünkü dizilerdeki başroller genelde gerçek yaşamda da birbirine aşık olup dizinin setinde başlayan aşklarını gerçek hayatta da devam ettiriyorlar.

Çağlar Ertuğrul ile Burcu Özberk gerçek hayatta sevgili miAfili Aşk Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul Gerçek Sevgililer mi?

Afili Aşk için oldukça güzel bir ikili ortaya çıktı. Diziyi izleyenler Ayşe ile Keremi dizi için değil gerçek hayatta da biraraya gelmiş birer sevgili sanıyorlar. O kadar sıcak o kadar samimi olan bu ikili izleyenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyorlar. Son bölümde ise Kerem rolündeki Çağlar Ertuğrul’un Ayşe’ye (Burcu Özberk) ihanet haberleri ortalığı iyice karıştırıyor!

Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul birbirine aşık mıÇünkü Kerem eski alışkanlıklarına çapkınlıklarına devam ediyor. Geriye doğru sayarak kızların kendinden etkilenip geriye dönmesini bekleyen ve bunu her defasında başaran Kerem sonunda Ayşe’ye yakalanır. Ayşe Kerem’i babasına şikayet edince olanlar olur. Daha yeni düğün tutup evlenmiş olan Kerem ve Ayşe’nin adı mahallede herkesin diline düşer. Tüm bu olaylar dizide olup biterken gerçek hayatta da uzun zaman geçiren Afili Aşkın yıldızları Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un birbirinden çok etkilendiği ve gerçek sevgili oldukları iddia edildi.

Afili aşk Kerem rolündeki Çağlar Ertuğrul ile Ayşe rolündeki Burcu Özberk sevgili miAfili Aşkta oynayan Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul Gerçek Hayatta Sevgili mi?

Dizide Kerem rolünü oynayan Çağlar Ertuğrul’un Ayşe rolündeki Burcu Özberk ile dizi seti dışında da görüşmeye ve buluşmaya devam ettikleri magazin dünyasını meşgul etmeye başladı fazlasıyla. sevilen oyuncuların özel yaşamda da birlikte vakit geçirdikleri ve sevgili oldukları dilden dile dolaşmaya başladı. Gelen bazı resimler var ancak özel hayatla ilgili sebeplerden dolayı burada yayınlamak istemedik.

Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul gerçek yaşamda sevgili mi aşk mı yaşıyor sorularına ilerleyen günlerde daha net ve kesin cevaplar vereceğiz. Henüz dizi yeni başladığı için ve 2019 yazına damga vuran ve en çok izlene dizi olduğu için çıkmış bir dedikodu da olabilir ancak çok sık karşılaştığımız için dizi aşkı da olabilir.

Afili aşk Kerem ile Ayşe gerçekte sevgili miAfili Aşkta dizisinde son bölümde neler oldu hemen kısaca göz atalım isterseniz. Dizimizin baş rol oyuncuları olan Kerem ve Ayşe oynadıkları evlilik oyununu babalarına itiraf etmek zorunda kalıyorlar çünkü Kerem yine yapıyor yapacağını ve Ayşe’yi aldatıyor. Ayşe ise bu durumda sessiz kalmıyor ve Kerem’in burnundan getirmeye başlıyor. Kerem diğer kızların dönüp kendisine bakmasından çok hoşlandığı için geri sayarak kzıların dönmesini bekliyor ve sonunda Ayşe onu yakalıyor.

afili aşkın yıldızları aşk mı yaşıyor

Afili Aşk dizisi 3 Temmuz Çarşamba günü yayınlanacak olan yeni 4. bölümüyle ekrana gelirken 10 Temmuz çarşamba günü 5. bölüm, 17 Temmuz çarşamba günü de 6. bölümü ile Kanal D de ekrana gelecek. Dizinin son çıkan fragmanında Kerem’in ihanet haberleri kısa sürede aile arasında ve sonra mahallede yayılmaya başlıyor. Haberi öğrenen herkes şaşırıp kalsa da bunu duyan Ayşe’nin ağabeyleri küplere binip Kerem’den intikam alma peşine düşüyorlar.

Çağlar Ertuğrul ile Burcu Özberk aşk mı yaşıyorKerem ve Ayşe Formaliteden evlenmişlerdi: Söyledikleri yalanla herkesi kandırmayı başaran ama başları derde giren Kerem ve Ayşe bu yalanı devam ettiremeyerek sonunda itiraf ederler ve yalandan evlendiklerini söylerler herkese. Kerem’in daha ilk günden Ayşe’yi aldattığını duyan Muhsin ise oğlundan korktuğu başına gelmiştir ve Ayşe’den duydukları itirafla şoka girer adeta. Sonunda daha fazla bu yalanı devam ettiremeyen Kerem ve Ayşe gerçekleri itiraf etmeye karar veriyor! Kerem ve Ayşe  oynadıkları bu evlilik oyununu nasıl sona erdirecekler? Ayşe ve Kerem cephesinde yalancı evliliğin ardından yep yeni bir aşk mı başlıyor: Hadi dizideki aşk bir yana gerçek hayatta da sürekli görüşen ikilinin gerçek bir sevgili olma yolunda ilerledikleri haftanın en çok konuşulan olaylarından birisi oldu. Afili Aşk dizisi yeni bölümüyle her Çarşamba 20.00’de Kanal D’de ekrana gelmeye devam ediyor.

Kerem rolündeki Çağlar Ertuğrul ile Ayşe rolündeki Burcu Özberk sevgili miAfili Aşkın yıldızları Burcu Özberk (Ayşe) ve Çağlar Ertuğrul (Kerem) Gerçek Hayatta Sevgili mi?

Dizinin oldukça güzel ilerlediği günlerde ciddi bir aşkın da başladığına şahitlik edebiliriz ilerleyen günlerde. Afili Aşk dizisi başrolleri Burcu Özberk (Ayşe) ve Çağlar Ertuğrul (Kerem) Gerçek Hayatta Sevgili mi, aşk mı yaşıyorlar? bu konu hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul geçekten aşık mı seviyorlar mıAşk; bazen sessizlik, bazen huzur.
Peki sana göre Aşk?
Sence Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul Gerçek aşık mı?
Burada >> 

Afili Aşk Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul Gerçek Sevgili mi, Kerem ve Ayşe Aşkı?

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Bence siz normal hayatta da sevgilisiniz
    Birbirinize çok yakışıyorsunuz
    Normal hayatta mutluluklar diliyorum

Etiketler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba