Kendi Düşen Ağlamaz Esma Soner kimdir? Alize’nin halası (Evrim Doğan)

04.05.2023
1.319

Kendi Düşen Ağlamaz Esma Soner kimdir? Sizlerle paylaşacağız. NGM imzalı Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin başrollerinde Eylül Tumbar ile Enes Koçak yer almaktadır. Kendi Düşen Ağlamaz Esma Soner karakteri ise Alize’nin halasıdır. Alize’nin halası Esma Soner karakterine oyuncumuz Evrim Doğan hayat verecektir. Bizlerde Kendi Düşen Ağlamaz dizisi Esma Soner karakterini ve Esma Soner karakterini canlandıran oyuncumuz Evrim Doğan’ı yakından tanıtacağız.

Kendi Düşen Ağlamaz Esma Soner Karakteri Kimdir?

Kendi Düşen Ağlamaz Esma Soner Alize'nin halasıSenaryosunu Gülbike Sonay Üte ile Tuna Kıygı’nın kaleme aldığı Kendi Düşen Ağlamaz dizisi Esma Soner karakteri, Alize’nin (Eylül Tumbar) halasıdır. Daha önce hiç evlenmeyen Esma, hayatını yeğeni Alize’ye ve kardeşi Nurettin’e (Hakan Yılmaz) adamıştır. Esma Soner karakteri, Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin ana karakteri arasındadır. Kendi Düşen Ağlamaz Dizisi Oyuncuları ve Konusu:

Kendi Düşen Ağlamaz Esma Soner Kimdir?

Alize’nin halası Esma Soner karakterini oyuncumuz Evrim Doğan canlandıracaktır. Bizlerde oyuncumuz Evrim Doğan’ı yakından tanıtacağız ve Evrim Doğan kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır. Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Kamera karşısına en son hangi dizi ile geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları da en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Evrim Doğan Kimdir?

Evrim Doğan Kendi Düşen Ağlamaz dizisi Esma SonerBaşarılı oyuncumuz 5 Eylül 1977 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden mezun olan Evrim Doğan kamera karşısına ilk defa 2004 yılında Cennet Mahallesi dizisiyle geçmiştir. Özellikle Sen Çal Kapımı dizisinde hayat verdiği Ayfer karakteri ile tanınmıştır. EY İletişim menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz kariyerindeki yükselişi, kamera karşısına en son geçtiği dizi olan Kardeşlerim dizisiyle yakalamıştır.

Evrim Doğan Yer Aldığı Diziler

2004 Cennet Mahallesi – Pelin
2007 Arka Sıradakiler – Suna
2011 Dinle Sevgili – Sakine
2012 Şubat – Kurban
2013 Vicdan – Gizem
2016-2017 Gülümse Yeter – Nermin Özdemir
2017-2018 Bizim Hikaye – Şeyma
2018 Kadın – Nezir’in Karısı (Konuk Oyuncu)
2019 Kardeş Çocukları – Lebriz
2020-2021 Sen Çal Kapımı – Ayfer Yıldız
2022 Evlilik Hakkında Her Şey – Nadide Seyyahoğlu
2022-2023 Kardeşlerim – Gönül
2023 Kendi Düşen Ağlamaz – Esma Soner

Evrim Doğan Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelen Evrim Doğan, resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 314 gönderisi ve 669 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Evrim Doğan’ın resmi Instagram hesabı: @evrimdogan

Evrim Doğan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Popüler oyuncumuz Evrim Doğan’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak ediliyor. Evrim Doğan 2022 yılında uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Yener Özer ile dünya evine gitmiştir. Yener Özer’de eşi Evrim Doğan gibi oyuncudur.

Kendi Düşen Ağlamaz Esma Soner – Evrim Doğan Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkat çeken oyuncumuz Evrim Doğan, tarzıyla da beğeni toplamaktadır. Evrim Doğan kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Bizlerde güzel oyuncumuz Evrim Doğan’ın Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri, kombinleri ve kullandığı aksesuarı ile çantalarını marka bilgisi vererek detaylı şekilde sayfamıza ekleyeceğiz.

Kendi Düşen Ağlamaz Esma Soner kimdir? Esma Soner karakterini canlandıran oyuncumuz Evrim Doğan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.