Kardeşlerim Dizisi Melisa Kimdir? Gerçek Adı (Damlasu İkizoğlu)

15.03.2021
80

Bu hafta karşımıza 5. bölümü ile çıkacak olan Kardeşlerim değil ise yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana pek çok kişinin dikkatini çekti. İzleyicilerin beğenisini toplamış olan Kardeşlerim dizisi de oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. Kardeşlerim dizisine bu kez dahil olan yeni karakter ise Melisa karakteri oldu. Kardeşlerim dizisi izleyicileri adına Melisa karakterinden ve Melisa karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Damlasu İkizoğlu’ndan sizlere detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.Kardeşlerim Dizisi Melisa Karakteri

Kardeşlerim Dizisi Melisa Karakteri

Kardeşlerim dizine dahil olmuş olan karakterlerden bir tanesi de Melisa karakteri oldu. İlerleyen bölümlerde Kardeşlerim dizisinde boy gösterecek olan Melisa Atakul karakterinin ise özellikleriniz bir şekilde açıklanmadı. Biz de sizlerle beraber Kardeşlerim dizisini izleyip karakter hakkında analiz yapıp sizlerle güncel olarak paylaşmaya devam edeceğiz. Şu anda bildiğimiz bilgilerden bir tanesi isem Melisa karakterinin kolejde bir öğrenci olduğudur.

Güncel: Akif ve Nebahat’ın kızı olan Melisa’nın Doruk isminde de bir abisi vardır. Kötü kalpli ve kötü niyetli bir ailesinin olmasına rağmen kendisi çok iyi niyetli ve saf bir kızdır. Fakirliğin utanılacak bir durum olmadığını düşünen Melisa, Kadir’e aşıktır.

Kardeşlerim dizisi 2. sezonunda Melisa ve Kadir ilişkisi devam edecek mi? Melisa ve Kadir’in masum ilişkisi Kardeşlerim dizisinde çok sevilmişti. Kardeşlerim dizisi 2. sezonunda da Melisa ve Kadir çiftini görebiliriz.

Kardeşlerim Dizisi Melisa Kimdir?

Atv’de yayın hayatına geçtiğimiz ayda başlamış olan Kardeşlerim dizisinde Melisa karakterine hayat verecek olan genç ve güzel oyuncumuz Damlasu İkizoğlu’dur. Damlasu İkizoğlu’nu merak edip araştırmak isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz adına konumuzun ilerleyen kısmında Damlasu İkizoğlu’ndan, hayatından ve bilgilerinden detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz.

Damlasu İkizoğlu Kimdir?

Damlasu İkizoğlu KimdirGenç oyuncumuz Damlasu İkizoğlu, 8 Temmuz 1998 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. 1,68 boyunda ve 52 kilogram olan Damlasu İkizoğlu, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesinde üniversite eğitimini tamamlamıştır. Ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde de oyunculuk eğitimi almış ve kendisini geliştirmiştir. Pek çok tiyatro oyununda yer almasının ardından birkaç markanın reklam yüzü olmuş ve 2019 yılında da ilk dizi oyunculuğu deneyimini yaşamıştır. İlk olarak karşınıza Babil dizisindeki Buse karakteri ile çıkmış olan Damlasu İkizoğlu, 2021 yılında ise Kardeşlerim dizisindeki Melisa Atakul karakteri ile karşımıza çıkacaktır.

Damlasu İkizoğlu’nun Yer Aldığı Diziler

2019 – Babil (Buse)
2021 – Kardeşlerim (Melisa)

Damlasu İkizoğlu’nun İnstagram Hesabı

Damlasu İkizoğlu'nun İnstagram HesabıGüzel ve genç oyuncumuz Damlasu İkizoğlu, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Damlasu İkizoğlu’nun resmi instagram hesabında 183 gönderisi ve 41 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. Damlasu İkizoğlu’nun resmi instagram hesabını yakından incelemek isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz @damlasuikizoglu kullanıcı isimli hesaba da bakabilirler.

Damlasu İkizoğlu’nun Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Damlasu İkizoğlu, resmi instagram hesabında da sevgilisi ile pek çok paylaşma yapmaktadır. Damlasu İkizoğlu, uzun bir süredir Oral Özer ile birliktelik yaşamaktadır. Çiftimiz mutlu fotoğraf karelerinde resmi instagram hesaplarında takipçileri ve sevenleri ile paylaşmaktadırlar.Damlasu İkizoğlu'nun Sevgilisi Var Mı Sevgilisi Kim

Kardeşlerim Dizisi Melisa Karakterinin Kıyafetleri

Kardeşlerim dizisinde pek çok karakterde olduğu gibi Melisa karakterinin kıyafetleri de merak edildi. Elimizden gelebildiğince biz de sizlerle Kardeşlerim dizisindeki Melisa karakterinin kullanmış olduğu kıyafetleri ve elbiseleri de marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız. Sizlerin de Melisa karakterinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa bizlere rahatlıkla sorabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Kardeşlerim dizisinde boy gösterecek olan Melisa karakterinden ve Melisa karakterine hayat veren oyuncumuz Damlasu İkizoğlu’ndan bahsetmek istedik. Sizlerin de Melisa karakteri ve oyuncumuz hakkında yorum, görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Ayrıca Kardeşlerim dizisinde yer alan oyuncularımızın tamamını incelemek isterseniz Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosu isimli konumda da bakabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Keske Melisa we Kadir geri donselar

 2. Leyli dedi ki:

  Cok guzel kiz hayraniyim
  ❤❤❤❤

  1. Onur Seyit Yaran dedi ki:

   Melisa cok güzel bir kiz.ben

 3. Anonim dedi ki:

  Melisa çok güzel bi kız

 4. Kardeslerim asiye su burju dedi ki:

  Melisa cok iýi bir kiz dizide hemde gelcek haýattada onu tanirim cok iyi bir kiz ben asiye yani su burju

 5. Merdan dedi ki:

  Damlası ikizoglu çok güzel bir oyuncu

 6. Azat dedi ki:

  Damlasu ikizoglu ya bayiliyorum yakisikli guzel iyi bir karakter kiyafetlerinede bayiliyorum iyi bir insan keske onunla arama yapabilseydim iyi olurdu onunla nasil konusabilirim

 7. ... dedi ki:

  Melisa Omere asikmi?

 8. Leyli dedi ki:

  Damla su ikizoglu ve Onur Seyit yaran i çook seviyorum kardeslerim dizisinede bayiliyorumm❤

 9. Hayat dedi ki:

  İyi ya

  1. SERDASHKA dedi ki:

   melisa seni cok seviyorum kardeslerim dizisine bayilyors❤️❤️❤️