Hayat Bugün Dizisi Nerede Çekiliyor Hisarönü Hastanesi Neresi?

08.09.2022
92

Hayat Bugün dizisi nerede çekiliyor? Hisarönü hastanesi neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Hayat Bugün dizisinin yönetmen koltuğunda Çiğdem Bozali oturmaktadır. Hayat Bugün dizisinin nerede çekildiği ve Hisarönü hastanesinin yeri de merak edildi. Bizlerde, Hayat Bugün dizisine nerede, hangi il, ilçede çekildiğini ve Hisarönü hastanesinin yerini sizlerle paylaşacağız.  hayat bugun dizisinin cekildigi hastane

Hayat Bugün Dizisi Nerede Çekiliyor?

Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Hayat Bugün dizisinin nerede çekildiği de merak edildi. Hayat Bugün dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır ve burada devam etmektedir. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi bir çok sebepten dolayı Hayat Bugün dizisinin çekimlerinde de diğer dizilerde olduğu gibi İstanbul ilimiz tercih edilmiştir. Daha önce yayınlanan doktor dizilerinden Mucize Doktor Medical Park Pendik hastanesinde çekilmişti. Hekimoğlu dizisi ise  Okan Üniversitesi Hastanesinde çekilmişti.  Doktor konulu diziler hastanelerde çekiliyor. Çünkü aletler eşyalar taşınması çok zor bu yüzden tadilatta olan ya da bir bölümü kullanılmayan hastanelerde çekimler yapılıyor. hayat bugun hangi hastanede cekiliyor

Güncelleme: Hayat Bugün dizisinin çekimlerinin yapıldığı hastane eski İstanbul Ekol Hastanesi. İstanbul Ekol Hastanesi’nde çekimleri yapılan dizinin hastane ekipmanlarına ulaşımı böylelikle daha kolay olmuştur.

hayat bugun dizisi nerede cekilyior

Hayat Bugün Dizisi Hisarönü Hastanesi Neresi?

Yönetmen koltuğunda Çiğdem Bozali’nin oturduğu Hayat Bugün dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Ancak İstanbul’da Hisarönü isminde bir hastane bulunmamaktadır. Bizler, Hayat Bugün dizisi başladığı zaman Hisarönü hastanesi İstanbul’da yer alan eski Ekol hastanesi binasıdır. hisaronu hastanesinin gercek adi ne Hisarönü Vakıf Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin dış görünüşü aşağıdaki resimdedir. 4 katlı olan hastane binası gerçekte de hastane olarak kullanılabilir. Ancak adı Hisarönü değil. Eski İstanbul Ekol Hastanesi binasında Hayat Bugün dizisi çekiliyor. Bu yüzden özel bir hastanenin belli bölümü dizi için kullanılıyor olabilir. İstanbul’da bulunan özel hastanelerin birisinde Hayat Bugün dizisi çekiliyor.

Hayat Bugün Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Oyuncu kadrosunda Ulaş Tuna Astepe, Hazar Ergüçlü, Tansel Öngel, Hande Doğandemir, Mert Denizmen ve Şerif Erol gibi isimlerin yer aldığı Hayat Bugün dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Dizinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı semt ve sokağı kullanacak olasa da bizler, Hayat Bugün dizisi başladığı zaman dizide anlatılan ana hikayenin İstanbul’un hangi semtinde geçtini sizlerle paylaşacağız.

Hayat Bugün dizisinde Hazar Ergüçlü Onkoloji Bölüm Başkanı Suzan rolünü canlandırıyor. Suzan sürekli tv programlarına katılıyor. Hayat Bugün dizisinde Barış Başhekim onun bu tavrını eleştiriyor ve size hastanede ihtiyacımız var diyor. İşte o katıldığı televizyon programlarından bir sahne: hayat bugun dizisi hazar erguclunun cekimlerinin yapildigi yer

Hayat Bugün Dizisi Çekim Mekanları

İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması, İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi sebeplerden dolayı Hayat Bugün dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Dizinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır burada devam edecektir. New Amsterdam isimli yabancı diziden uyarlanan Hayat Bugün dizisinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı mekanı kullanılacaktır.

Hayat Bugün dizisi nerede çekiliyor? Hisarönü hastanesi neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..