Gönül Dağı Selami neden yok diziden çıktımı (Eser Eyüboğlu)

03.04.2021
1.341

Gönül Dağı dizisinde Selami karakterini canlandıran Eser Eyüboğlu dizinin yeni bölümlerinde yer almayacak. Selami’nin Gönül Dağı dizisinde olmadığını gören izleyiciler merak içinde Selami neden yok? Gönül Dağı dizisi Selami diziden çıktımı ayrıldı mı gibi merak edilen soruları sormaya başladı. Biz de haber ajansımıza gelen son bilgilere göre Gönül Dağı dizisinin Selami’si Eser Eyüboğlu hakkında son bilgileri sizlere ulaştıralım istedik.

Güncellendi: SON DAKİKA: Eser Eyüboğlu Gönül Dağı dizisinde kalma kararı aldı. Bir süre önce diziden ayrıldığı konuşulan Eser Eyüboğlu menajeri ve dizi yapımcısı arasında anlaşma sağlandı. Gönül Dağı dizisinin Selami Ferses’i diziye geri döndü. Yeni sezonda da Selami Ferses’in efsane sesini tekrar dinleme fırsatı bulacağız.Gönül Dağı Selami neden yok diziden çıktı mı

Selami Gönül Dağı Dizisinden Çıktı mı Ayrıldı mı?

Gönül Dağı dizisinde Selami karakterini canlandıran ve dizide Selami Ferses olarak bilinen Eser Eyüboğlu dizinin yeni bölümünde yer almayacak. Çünkü Selami karakterini canlandıran Eser Eyüboğlu koronavirüse yakalandı ve bir süre karantinada kalacak. Sağlıkla ilgili bu durumu bilmeyen seyirci Selami diziden çıktı mı? Gönül Dağı dizisinde Selami Ferses neden yok? Selami sahneleri niçin çekilmedi gibi meraklı soruları izleyici tarafından merak edildi. Selami karakterindeki Eser Eyüboğlu 10 gün tedavi süreci ve sonrasındaki karantina süreci ardından Gönül Dağı dizisindeki rolü ne geri dönecek.Gonul Dagi Selami neden yok diziden ayrildi mi

Eser Eyüboğlu Gönül Dağı Dizisinden Ayrıldı mı?

Gönül Dağı dizisinde Selami karakterini canlandıran Eyüboğlu geçirdiği koronavirüs rahatsızlığı sebebiyle 10 gün karantinada kalacaktır. Bu yüzden çekimlere katılamayan Eser Eyüboğlu göremeyen izleyiciler diziden ayrıldı mı, çıktı mı diye merak etti. Eser Eyüboğlu son bölümde Keriman’a kavuşmuş ve yıldırım nikahı ile evlenmişti. Gönül Dağı dizisi son bölümü Selami’nin hayatı üzerine yazılmış ve son sahnelerde Selami ile Keriman’ın nikahın ardından Selami sağlıcakla kalın diyerek kendi hikayesini seyirciye anlatmıştı.

gonul dagi dizisi selami keriman diziden cikti mi

Selami bu çekimlerin ardından koronavirüse yakalandı ve bir süre karantinada kalması gerekmektedir Eser Eyüboğlu Gönül Dağı dizisinden ayrılmadı! Selami ile Keriman’ın evliliği Keriman’ın ve Selami’nin aileleri ile barışması derken onların hayatına dair daha çok sahne izleyeceğiz.

Selami diziden cikti mi

Selami ve Keriman’ın evlenmesi nasıl yorumluyorsunuz? Eser Eyüboğlu’na geçmiş olsun dileklerini ve oyunculuğu hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.