Gönül Dağı Erkan Diziden Ayrıldı mı Çıktı mı? Samet Arda Mercan

16.12.2022
60

Gönül Dağı Erkan diziden ayrıldı mı? Çıktı mı? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Yahya Samancı’nın oturduğu Gönül Dağı dizisi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Mustafa Çiftçi’nin bozkır hikâyelerinden esinlenerek çekilen Gönül Dağı dizisi Cumartesi gününe en çok izlenen dizilerinden biridir. İzleyiciler Erkan’ın diziden çıkıp çıkmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Gönül Dağı Erkan diziden çıktı mı? Neden çıktı? Sizlerle paylaşacağız. Bildiğiniz üzere Erkan 13 yaşında..

NOT >> Gönül Dağı dizisindeki Erkan 4. sezonda diziye veda ederken onun gençlik yıllarını canlandırmak üzere yeni bir oyuncu geldi. İşte Gönül Dağı dizisinin yeni Erkan karakteri Gönül Dağı Erkan diziden ayrıldı mı

Gönül Dağı Dizisi Erkan Çıktı Mı?

Her Cumartesi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. En çok izlenen dizilerin başında gelen Gönül Dağı dizisinin sevenleri Erkan’ın diziden çıkıp çıkmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Dizinin 78. bölümünde Erkan milli takım seçmeleri için kasabadan gitmektedir. Bizlerde bundan dolayı Erkan’ın diziden bu sezonluk çıktığını tahmin ediyoruz. Çünkü bildiğiniz üzere Erkan 13 yaşında.. yani LGS öğrencisi ve onu bekleyen ciddi bir sınav var.Gönül Dağı Erkan diziden çıktı mı

Gönül Dağı Erkan Diziden Ayrıldı Mı?

Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin izleyicileri Zahide’nin büyük oğlu Erkan’ın diziden çıkıp çıkmadığını da merak etti. Gönül Dağı dizisinin yeni bölüm 2. Fragmanında Erkan dolmuşla Gedelli’den gitmektedir. Milli takım seçmeleri için ayrılan Erkan aslında okul yoğunluğundan dolayı Erkan’ın diziden ayrıldığını düşünüyoruz. Bu yıl LGS sınavına girecek olan Erkan diziden sınava çalışacağı için geçici olarak ayrılacak. Ancak yinede Gönül Dağı dizisinin 78. bölümünü izlediğimiz zaman bu konu hakkında daha net bilgiler paylaşmaya devam edeceğiz.

Gönül Dağı Zahide’nin Büyük Oğlu Erkan Neden Ayrıldı?

Gönül Dağı dizisi Erkan nereye gidiyor diziden ayrıldı mıDizinin ana karakterlerinden biri olan Zahide’nin oğlu Erkan yeni bölüm de diziden gidecektir. İzleyiciler bu ayrılığın nedeni de merak etti. Erkan dolmuşla Gedelli’den gitmektedir. Milli takım seçmeleri için ayrılan Erkan aslında okul yoğunluğundan dolayı Erkan’ın diziden ayrıldığını düşünüyoruz. Bu yıl LGS sınavına girecek olan Erkan diziden sınava çalışacağı için geçici olarak ayrılacak.

Gönül Dağı Erkan Diziye Geri Dönecek mi?

TRT’nin reyting rekortmeni Gönül Dağı dizisi Erkan karakterini çocuk oyuncumuz Samet Arda Mercan canlandırmaktadır. Samet Arda Mercan diziden kendi istediğiyle LGS sınavına hazırlanmak için ayrılmıştır. Kısacası, Erkan şimdilik hikayesi bittiği için diziye veda etmiştir. Ama gelcek sezon yeniden diziye dönebilir.

Gönül Dağı Erkan diziden çıktı mı? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.  Bu yıl LGS sınavına girecek olan Erkan’a başarılar dileriz. Erkan diziden geçici olarak çıkacak olsa da gelecek sezon yeniden diziye dönecek.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..