Eltilerin Savaşı Filmi Oyuncuları Kimler, Ne Zaman Vizyona Girecek?

28.07.2019
25

Çok yakında yeni bir film projesi ile karşımızda olacak oyunculardan birisi olan Gupse Özay bir süre önce yeni bir film için sette olduklarını duyurmuştu. Yeni filmin adını öğrendik: Eltilerin Savaşı Filmi.. Bu konumuzda Eltilerin Savaşı Filmi Oyuncularını, Eltilerin Savaşı Filminde kimler hangi rolde oynayacaklar, Eltilerin Savaşı Filminin ne zaman çıkacağını ve vizyon tarihini ve Eltilerin Savaşı Filminin konusunu fragmanını gişe hasılatını tv de ilk hangi kanalda olacağını sizlere yazmaya çalışacağız bu konumuzda.

Eltilerin Savaşı filmi oyuncu kadrosuEltilerin Savaşı Filmi Hakkında Genel Bilgiler:

Uzun süredir yeni filmi için çalışan Gupse Özay, 22 Temmuz tarihinden itibaren çekimlerine başladıkları yeni filmi Eltilerin Savaşını duyurdu. Eltilerin Savaşı ismini taşıyan yeni filmin çekimleri İstanbul’da başladı ve tüm hızıyla devam ederken film setinden ilk fotoğraflar da ortaya çıktı. Eltilerin Savaşında kimler oynuyor diye merak edenlere Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu gibi önemli isimlerin bulunduğunu hemen belirtelim.

Eltilerin Savaşı Filminin senaryosunu da Gupse Özay’ın yazdığını hatırlatmakta fayda var. Gupse Özay ve Merve Dizdar’ın Sultan ve Gizem adındaki eltileri canlandıracağı Eltilerin Savaşı filmi, eltiler arasında bitmek bilmeyen bir rekabeti konu edinecek. İki elti arasındaki tatlı çekişmeleri ve yaşanan komik olayları anlatan Eltilerin Savaşı filmi Sultan ve Gizem’in sosyal medyaya olan düşkünlüklerini, evlilik anlayışları, aile kurarken yaşadıkları ilginç olaylar eğlenceli şekilde sinemaya aktarıyor. Eltilerin Savaşı’nın yönetmeni ise Onur Bilgetay olacak. Eltilerin Savaşı 31 Ocak 2020 tarihinde vizyona girecek.

Eltilerin Savaşı filmi oyuncuları buradaEltilerin Savaşı Filmi Oyuncuları Kimler?

Eltilerin Savaşı oldukça merak edilen bir komedi filmi olacak. Eltilerin Savaşı filminin baş rollerinde Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu gibi isimler yer alıyor. Eltilerin Savaşı Filminin senaryosunu da yazan Gupse Özay’ın filmde Sultan karakteri olacağını belirtelim. Merve Dizdar ise Eltilerin Savaşı Filminde Gizem karakteri olacak. Eltilerin Savaşı Filmi Sultan ve Gizem arasındaki tatlı atışmaları ve komik olayları anlatacak. Aslında her ailede az çok olan ama ifade edilmeyen her konuya parmak basacak olan ikiliye Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu da eşlik edecek.

Gupse Özay – Eltilerin Savaşı Filminde Sultan rolündeGupse Özay Eltilerin Savaşı Filminde Sultan rolünde

Merve Dizdar – Eltilerin Savaşı Filminde Gizem karakteriMerve Dizdar Eltilerin Savaşı Filmi Gizem karakteri

Ferit Aktuğ – Eltilerin Savaşı FilmiFerit Aktuğ Eltilerin Savaşı Filmi

Uraz Kaygılaroğlu – Eltilerin Savaşı FilmiUraz Kaygılaroğlu Eltilerin Savaşı Filmi

Eltilerin Savaşı Filminin vizyona gireceği tarih?

Eltilerin Savaşı Filminin çekimleri 22 Temmuz tarihinde İstanbul’da başladı. Filmin Ağustos ayının sonuna kadar bitirilmesi planlanıyor. Eltilerin Savaşı Filminin seti bittikten sonra montaj kısmı ve sinema için hazırlık devresi başlayacak. Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu gibi oyuncuların baş rollerde oynayacağı Eltilerin Savaşı filmi 31 Ocak 2020 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor. Elbette 5 aydan fazla zaman olduğu için kesin gün vermek belki filmin gecikmesine veya yetişmemesine karşı zor olsa da açıklanmış olan Eltilerin Savaşı filminin vizyon tarihi 31 Ocak 2020 günü oldu.

Eltilerin Savaşı Filmi nerede çekiliyor?

Eltilerin Savaşı filminde mekanlar genellikle iç mekanlar olacağı için öyle pahalı ve şaşalı bir film beklemeyin. Zaten olaylar genelde komedi üzerine şekillendirilmiş ve tatlı atışmalardan oluşuyor. Barış Arduç’un sevgilisi olarak daha da ünlenen Gupse Özay filmin çekimlerine başladığını sosyal medyadan duyurdu. 31 Ocak 2020 tarihinde vizyona girecek olan Eltilerin Savaşı filminin çekimleri İstanbul ilimizde yapılacak. Dış mekanlar da filmde kullanılacak ancak şimdilik dış çekimlerin nerelerde yapıldığına dair bilgiler göremedik. Eltilerin Savaşı Nerede çekiliyor sorusuna şimdilik sadece İstanbul yanıtını verebiliyoruz.

Eltilerin Savaşı filmi oyuncuları konusu yönetmeniEltilerin Savaşı Filminin resimleri fotoğrafları:

Kadrosunda komediye dair 4 önemli oyuncuyu barındıran Eltilerin Savaşı filminde Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu gibi oyuncuların yer aldığını yukarıda belirtmiştik. Filmde ilk karalerde geldi ve sizlerle paylaşmak istedik. Eltilerin Savaşı filminin çekildiği iç mekanlardan gelen ilk kareler Gupse Özay’dan geldi.

Eltilerin Savaşı filmi Sultan ile GizemEltilerin Savaşı Filmi Televizyonda ilk hangi kanalda Ne Zaman?

Eltilerin Savaşı filminin 31 Ocak 2020 tarihinde sinema severler ile buluşacağını ve vizyona gireceğini söylemiştik. Genellikle filmler 1 ay civarında vizyonda kalıyor. Daha sonra gişe hasılatı ortaya çıkan filmlerin bir süre sonra özel kanallara veya platformlara satıldığına şahit oluyoruz. Eltilerin Savaşı büyük ihtimalle ilk olarak Tv8 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Ancak Eltilerin Savaşı filminin Tv8 de ekrana gelmesi 2020 yılının Nisan ayını bulabilir. 2020 yılının Ocak ayı sonunda vizyona gidecek olan Eltilerin Savaşı yaklaşık Mart ayına kadar vizyonda kalacak, sonra da Nisan yada Mayıs ayı gibi Tv de yayınlanabilir.

Eltilerin Savaşı filmi oyuncu kadrosunda kimler varSizlerde Eltilerin Savaşı filmiyle ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir ve sizlere yazmaya çalıştığımız Eltilerin Savaşı Filmi Oyuncuları Kimler, Ne Zaman Vizyona Girecek? sorularına verdiğimiz yanıtlardan sonra fikirlerinizi ve film ile ilgili beklentilerinizi ve Eltilerin Savaşı Filmi eleştirilerinizi aşağı yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Eltilerin savasi hangi kanalda yayinlancak

    1. İsmimi bilmen gerekmiyor4946 dedi ki:

      TV8 DE OYNİCAKMIŞ BİLDİĞİM KADARIYLA… RİCA EDERİM😊😊