Dönence Dizisi Ufuk Kimdir? Önceki Dizileri Sevgilisi (Alara Bozbey)

20.05.2023
449

Dönence dizisi Ufuk kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar‘ın üstlendiği Dönence dizisinin başrollerini Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu paylaşmaktadır. Yönetmen koltuğuna Kerem Çakıroğlu’nun oturduğu Dönence dizisi Ufuk karakterine oyuncumuz Alara Bozbey hayat verecektir. Bizlerde bu konumuzda Dönence dizisi Ufuk karakterini ve Ufuk karakterini canlandıran oyuncumuz Alara Bozbey’i yakından tanıtacağız.

Dönence Dizisi Ufuk Karakteri Kimdir?

Dönence Dizisi Ufuk Kimdir? Önceki Dizileri Sevgilisi (Alara Bozbey)Çekimleri İzmir Faça’da yapılacak olan Dönence dizisi Ufuk, asperger sendromlu kızları Gülce’yle ilgili fikir çatışması yaşayan Verda ve Cem çiftinin arasında kriz yaşanmasına neden olan bir karakterdir. Ufuk karakteri, Dönence dizisinin ana karakterinden biridir.

Dönence Dizisi Ufuk Kimdir?

Ufuk karakterine oyuncumuz Alara Bozbey hayat verecektir. Ufuk karakteri Dönence dizisinin önemli karakterleri arasındadır. İzleyiciler Ufuk karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Alara Bozbey’i de merak etti. Bizlerde bu konumuzda Dönence dizisinin kadrosunda yer alan güzel oyuncumuz Alara Bozey’i yakından tanıtacağız ve Alara Bozbey hakkında ki bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Alara Bozbey

Alara Bozbey, 20 Şubat 1986 tarihinde Litvanya’da dünyaya gelmiştir. Anneninin evlenmesiyle ülkemize yerleşmiştir. Alara Bozbey, Türk vatandaşlığı almış ve aslında Aliona olan ismini Alara olarak değiştirmiştir. Gençlik yıllarında çeşitli oyunculuk eğitimleri alan Alara Bozbey kamera karşısına ilk defa 2004 yılında Yabancı Damat dizisiyle geçmiştir. Özellikle Dolunay dizisinde ki performansıyla tanınır hale gelen oyuncumuz en son 2023 yılında Ecem karakterini canlandırdığı Kızılcık Şerbeti dizisinde rol almıştır.

Alara Bozbey Yer Aldığı Diziler

2023 Dönence – Ufuk
2022-2023 Kızılcık Şerbeti – Ecem
2021-2022 Mahkum – Zeynep Bulut
2020-2021 Benim Adım Melek – Banu
2017 Dolunay – Demet
2015 Gamsız Hayat – Aslı
2010-2011 Karadağlar – Zulal
2008-2010 Adanalı
2008 Hepsi Bir
2007 Prenses Perfinya
2007 Arka Sokaklar – Julia
2004 Yabncı Damat

Alara Bozbey Resmi İnstagram Hesabı

Resmi Instagram hesabından özel hayat ve yer aldı projeler hakkında sık sık paylaşımda bulunan Alara Bozbey’in Instagram da 257 gönderisi ve 103 bin takipçisi bulunmaktadır. Güzel oyuncumuz Alara Bozbey’in resmi Instagram hesabı: @alarabozbey

Alara Bozbey Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Alara Bozbey evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Alara Bozbey, daha önce kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Ata Demirer ile bir ilişki yaşamıştır. Fakat ünlü çift daha sonra ayrılmıştır. Bu sezon Dönence dizisi ile karşımıza çıkacak olan oyuncumuz Alara Bozbey’in hayatında bilinen biri yoktur.

Dönence Dizisi Ufuk – Alara Bozbey Kıyafetleri

Modayı yakından takip eden Alara Bozbey, güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Trendlere uygun giyinen oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizler ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Alara Bozbey’in Dönence dizisinde tercih ettiği kıyafetlerini, elbise ve kombinlerini markaları ile birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Dönence dizisi Ufak kimdir? Ufuk karakterini canlandıran oyuncumuz Alara Bozbey’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.