Defne Samyeli Aldatmak Dizisinden Neden Çıktı Ayrıldı?

21.05.2023
430

Aldatmak dizisinde Elmas rolünü canlandıran oyuncu Defne Samyeli diziden ayrılıyor. Defne Samyeli Aldatmak dizisinden neden çıktı ayrıldı? Aldatmak dizisi final mi yapacak bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşacağız.

Defne Samyeli (Elmas) Aldatmak Dizisinden Neden Çıktı?

Tims&B Productions imzalı dizisi Aldatmak dizisinden beklenmeyen bir ayrılık yaşandı. Başrollerinde Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu’nun paylaştığı Aldatmak dizisinin kadrosunda Yusuf Çim, Cem Bender, Caner Şahin, Aras Aydın, Feyza Sevil Güngör ve Nursel Köse yer alıyor. Defne Samyeli’nin canlandırdığı Elmas Heves rolü Aldatmak dizisinde sevilen bir karakterdi. Aldatmak dizisine sonradan katılan ancak hemen seyircinin beğenisini kazanan Defne Samyeli veda ediyor. Aldatmak defne samyeli ayrildi

Defne Samyeli Aldatmak dizisinden ayrılması ile ilgili açıklama yapmadı. Senaryo gereği rolünün bitmesi sebep olabilir. Ya da rolünü az bulup Defne Samyeli kendi isteği ile ayrılmak istemiş olabilir. Kesin bir açıklama olursa buradan paylaşırız.

Aldatmak Dizisi 2. Yeni Sezon Olacak mı?

Atv ekranlarının sevilen dizisi Aldatmak 2. Sezon için onay aldı. Haziran ayında sezon finali yapacak olan dizi yeni sezonda yine Atv de yayinlanacak. Ancak Defne Samyeli yeni sezonunda Aldatmak dizisinde olmayacak.Aldatmak elmas heves diziden cikti

Aldatmak dizisi yeni sezon yapacağı için senaryoda bazı değişiklikler yapacaktır. Oyuncular karakterler hikayeler değişebilir. Bu yüzden de ayrılan ilk isim Defne Samyeli oldu. Aldatmak dizisi 2. Sezonu için başka oyuncularla da yolları ayırabilir. Sizce Aldatmak dizisinden Defne Samyeli (Elmas Heves) ayrılması doğru mu? Defne Samyeli’nin oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.