Çukur Akın Koçovalı’nın Gerçek Amacı Ne? Niçin Plan Kuruyor İhanet Ediyor?

16.09.2019
1.098

Çukur dizisi 3. sezonda Akın Koçovalı’nın Amacı Ne? Niçin Plan Kuruyor Hainlik Yapıyor?
16 Eylül 2019 Pazartesi günü yeni sezona başlayan çukur dizisi oldukça karmaşık bir bölümle başladı. Dizide Akın Koçovalı çukurun yeni sahibi olmak ve kendi planlarını uygulamak için ailesini amcalarını ve babası Selim’i satmaya, onların ardından iş çevirmeye kısacası hainlik etmeye başladı. Peki Akın Koçovalı’nın gerçek amacı nedir, Akın niçin böyle davranıyor?

Çukur Akın Koçovalı Kimdir niçin hainlik ediyorÇukur Akın Koçovalı’nın Gerçek Amacı Ne?

Bildiğiniz üzere Akın Koçovalı geçtiğimiz sezondan beri çukur dizisine gireceği konuşulan Selim’in oğlu olarak oldukça dikkat çekmiş ve Akın Koçovalı kimdir çukuru yeniden ayağa kaldıracak kişi olarak beklenen ve tüm ailenin dağıldığı kiminin akıl hastanesine düştüğü kiminin de hapishanede olduğu bir zamanda çukura gelerek mahalleyi yeniden toparlayacak, koçovalı ailesini bir araya getirecek güçlü bir birey olarak beklenen Akın Koçovalı gerçekten hain mi ailesine ihanet mi ediyor? Yoksa Akın bunların ardından yeni planlar yaparak ailesini ve Çukur Mahallesi’ni yeniden derleyip toparlamanın planlarını mı yapıyor oldukça merak ediliyor.

Çukur Akın Koçovalı neden ihanet etti hainlik yaptıÇukur Akın Koçovalı Niçin Plan Kuruyor Hainlik Yapıyor?

Çukur dizisine yeni giren Akın Koçovalı karakterini canlandıran oyuncu Burak Dakak oldu. Geçtiğimiz sezon Gülperi dizisinde canlandırmış olduğu karakter ile adından sıkça söz ettiren Burak Dakak son olarak çukur dizisine Akın Koçovalı karakteri ile giriş yaptı. Çukur dizisinde Selim Koçovalı’nın oğlu olan ve uzun süredir uzaklarda olan Akın Koçovalı karakterini canlandıran Burak Dakak yeni sezonda çukur dizisinde adından en çok söz ettiren oyuncu olmayı başardı. Ancak Akın Koçovalı karakteri oldukça iyi bir rolde beklenirken izleyici oldukça şaşırtan gelişmeler yaşandı.

Çukur Akın Koçovalı ihanet mi etti hain miAkın Koçovalı Ailesine İhanet mi Ediyor? Akın Koçovalı bildiğiniz hain gibi davranıyor, peki gerçekten Akın Koçovalı hain mi ailesine ve çukura ihanet mi ediyor yoksa bu yaptıkları planın bir parçası mı biz emin olamadık. Çünkü Akın Koçovalı dizide oldukça güzel bir rolde adeta kurtarıcı gibi diziye girecek ve çukur dizisinde tekrar aileyi bir araya getirecek, çevreden dişlerini gösteren sırtlan sürüsüne meydan okuyup onları bertaraf edecek güçlü bir karakter olarak beklerken Akın Koçovalı gele gele ailesine amcası Yamaç ve diğer amcalarına ihanet eden dedesi İdris Koçovalı’nın birikimlerini adeta yok sayan kafasına göre takılan, amcası Yamaç’ı sırtlanların içine salan oldukça kötü bir karakter olarak gözlemledik Çukurun yeni sezon ilk bölümünde.

Çukur Akın Koçovalının asıl amacı nedirÇukur Akın Koçovalı’nın Amacı Ne? Niçin İhanet Ediyor?

Belki biz yanlış görmüşüzdür Akın Koçovalı karakterini, sizler nasıl buldunuz gerçekten Akın Koçovalı ihanet mi ediyor yoksa bu hainlik peşinde olarak gördüğümüz konular birer aldatmaca mı? Sizlerde çukur dizisine yeni giren Akın Koçovalı hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen samimi bir şekilde aşağıya yazarak bizlerle paylaşın. Şimdiden Akın Koçovalı hakkında yazacağım yorumlar için teşekkür ederiz.

Akın Koçovalı son olarak Yamaç’ı öldürmeye çalışacak. Çünkü Yamaç ailenin en güçlü ismi. Yamaç giderse Akın Koçovalı kendisini Çukurda lider görecek ama Yamaç’ın da öldürülmesi öyle kolay olacak gibi görünmüyor. Peki amcalarına ve Çukura karşı Akın Koçovalı neden bu kadar dolu niçin onlara ihanet ediyor bu konuda sizlerin de yorumlarını merak ediyoruz.

Sizce Akın Koçovalı ailesine ve çukura ihanet ne ediyor? Yoksa aklındaki planı uygulamak için hain gözüküp ailesine ve çukuru toparlamaya mı geldi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. murat peker dedi ki:

    dizinin kalitesini düşürdü