Çöp Adam Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanları Neresi

22.10.2022
12.066

Çöp Adam dizisi nerede çekiliyor? Mekanları neresi? Çöp Adam dizisi hangi il ve ilçe çekiliyor? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği Çöp Adam dizisi Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. İzleyiciler Çöp Adam dizisinin nerede çekildiğini de merak etti. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Bundan dolayı Çöp Adam dizisinin nerede çekildiğini ve mekanlarını sizlerle paylaşacağız.

Çöp Adam Dizisi Nerede Çekiliyor?

Adam Dizisi hangi mahallede çekiliyorStar TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Çöp Adam dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu Çöp Adam dizisinin çekimlerinde İstanbul ilimiz tercih edilmiştir. Oyuncuların İstanbul merkezli olması nedeniyle Çöp Adam dizisi İstanbul’da çekilmektedir. OGM Pictures imzalı Çöp Adam dizisinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı semti kullanılacaktır.

Çöp Adam dizisinin çekimlerinin yapıldığı yalı İstanbul Boğazı’nda yer alıyor. Yalının adı bilinmese de konumu gereği çok önemlidir. Çöp Adam dizisi çekimlerinin yapıldığı ev yalı resimleri konumuzdadır. cop adam dizisinin cekildigi ev kosk nerede Yalının iç kısmı salon bölümü resimdedir. Deniz manzaralı yalı gerçekten mükemmel görünüyor.

cop adam dizisindeki yalinin adi Çöp Adam dizisi çekimlerinin yapıldığı yalı resimdedir. Yalı’nın bahçesinde bulunan kuyuda Tamer gizli bir sığınağa iniyor. Bu sığınak Peri ile Tamer’in tüm sırlarının açığa çıktığı yer alacak.

Çöp Adam Dizisi Hangi İl Ve İlçede Çekiliyor?

Başrolünü Elçin Sangu (Peri) ve Engin Altan Düzyatan’ın (Tamer) paylaştığı Çöp Adam, Eylül ayında çekilmeye başlanmıştır. Saplantılı bir adamın etkileyici aşk hikayesini konu alan Çöp Adam dizisi İstanbul’da çekilmektedir. İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği nedeniyle dizi burada çekilmektedir. Birçok dizinin çekimlerinde öncelik İstanbul’a verilmektedir. Çöp Adam dizisinin çekimlerinde özellikle, Balat, Fatih, Beykoz gibi İstanbul’un çeşitli semtleri tercih edilmiştir. cop adam nerede

Çöp Adam dizisi 4.  bölümü Balıkesir Ayvalık ilçesinde çekildi. Otantik mekanları, zeytin ağaçları ile Tamer ve Peri çok özel sahneleri 4. bölümde izleyeceğiz.   cop adam dizisi cekimlerinin yapildigi lokanta Çöp Adam dizisinde Tamer ve Peri’nin birlikte gezdiği yerler Ayvalık ilçesine ait. Zeytin ağaçlarının bulunduğu bahçe, otantik lokantalar… cop adam 4. bolumun cekildigi yer

Tamer uçurumun kıyısında dururken Peri onu arkasından itecek mi acaba? Bu uçurum Balıkesir Ayvalık’ta bulunan oldukça yüksek bir uçurum. cop adam dizisinde tamer ve perinin gittigi ucurum

Çöp Adam Dizisi Mekanları Neresi?

İzleyiciler, oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkatleri üzerine çeken Çöp Adam dizisinin mekanlarını merak etti. Çekimleri İstanbul’da başlayan Çöp Adam dizisi henüz başlamadığı için dizide anlatılan ana hikayenin İstanbul’un hangi semtinde geçtiği belli değildir. Bu nedenle mekanlar hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Dizinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır ve burada devam edecektir. Çöp Adam dizisinde İstanbul’un oldukça farklı mekanları kullanılacaktır.

Çöp Adam Dizisi Çekim Yerleri

Senaryosunu Melek Gençoğlu ile Su Ersöz’ün kaleme aldığı Çöp Adam diziside İstanbul’da çekilmektedir. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyeti daha düşüktür. Bundan dolayı da Çöp Adam diziside burada çekiliyor. Diğer bir çok dizide olduğu gibi Çöp Adam dizisinde de İstanbul ilimiz tercih edilmiştir. Star TV’de yayınlanacak olan dizi başladığında çekim yerlerini detaylı şekilde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Çöp Adam Dizisinde nasıl oyuncu olabilirim?

Adam Dizisi hangi il ilçe mahallede çekildiYeni başlayacak Çöp Adam dizisinde oynamak ister misiniz? OGM Pictures tarafından hazırlanan dizinin kadrosuna girmek oldukça kolay. Yapımcı firma ile görüşerek dizide figüran olabilir, yardımcı oyuncu olarak çekimlere katılabilirsiniz. Böylelikle OGM Pictures Çöp Adam dizisinde yer alan oyuncular yüksek ücretler maaşlar alabilir.Adam Dizisi çekim mekanları tarihi ev konak neresi

Çöp Adam nerede çekiliyor? Mekanları hangi il ilçe mahalle neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Hatice urkay dedi ki:

    Dizi ilginç. Mahzen nerede acaba güzel bir yere benziyor gidip görmek isterim başarılar