Cansel Elçin Yeni Dizisi Nedir, Kiminle Hangi Dizide Oynayacak?

09.08.2019
2.248

Sevilen oyuncularımızdan birisi olan Cansel Elçin 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir, Cansel Elçin Kiminle Hangi Dizide Oynayacak? sorularına yanıt arayacağız bu konuda. Ülkemizde dizi oyuncusu deyince akla gelen isimlerden birisi olan Cansel Elçin 2023 ve 2024 yıllarında hangi dizide rol alacak kiminle baş rolü paylaşacak meraklı soruları bu sayfada cevaplamak ve Cansel Elçin hakkında detaylı bilgileri sizlere sunmak amacıyla bu sayfayı oluşturduk.

Cansel Elçin 2019-2020 Yeni Dizisi NedirCansel Elçin daha önce birçok dizide oynamış başarılı ve yetenekli bir oyuncudur. Oynamış olduğu dizilerde canlandırmış olduğu karakterin hakkını veren rol yeteneği ile herkesin beğenisini kazanan ve oynamış olduğu dizilerin almış olduğu reytingler ile gerçekten zirvelere çıkmış olan oyunculardan biri olan Cansel Elçin uzun zaman önce Tuba Büyüküstün ile birlikte oynamış olduğu Gönülçelen dizisi ile hafızalarımıza kazınmış daha sonra birçok dizide rol alarak yeteneğini ortaya koymuştur.

2023-2024 sezonunda veyahut daha sonraki sezon 2023-2024 sezonlarında Cansel Elçin hangi dizide rol alacak kiminle baş rolleri oynayacak hangi dizide hangi kanalda ekrana gelecek merak ediliyor. Her türlü role girebilen Cansel Elçin daha önce oynamış olduğu dizilerle gönüllerde taht kurmuş adeta herkesin merak ettiği bir oyuncu haline gelmiştir. Bizde dizioyuncu.com olarak Cansel Elçin hakkında detaylı bilgileri sizlere bu sayfada sunmak istiyoruz. Öncelikle Cansel Elçin kimdir Cansel Elçin hangi dizilerde oynadı Cansel Elçin 2022-2023 sezonunda hangi dizide oynayacak ve Cansel Elçin 2024-2025 yeni sezon dizisi rol arkadaşları gibi detaylı bilgileri burada sizlere sunacağız.

Cansel Elçin son dizisi Ağlama anne oldu

Cansel Elçin kimdir hayatı hakkında kısa bilgiler

Cansel Elçin 20 Eylül 1973 tarihinde Fransa’da doğmuş olan başarılı bir dizi oyuncusudur. İlk ve orta öğretimini Paris’te tamamlayan Cansel Elçin daha sonra Yüksek öğretime devam etmiş, ekonomi ve sosyal bilimler dallarında eğitim görmüştür. Fransa’da doğup büyüyen Cansel Elçin daha sonra çeşitli kurslara giderek tiyatro eğitimi almaya başlamış daha sonra sinema ve oyunculuk üzerine kendini geliştiren özel eğitimlere devam etmiştir. Okulu bitirdikten sonra Fransa’nın farklı bölgelerinde tiyatro sahnelerinde roller alan Cansel Elçin daha sonra ilk deneyimi olan papillon ile kısa filmin yazarlığını ve yönetmenliğini kendisi üstlenmiştir.

Cansel Elçin daha sonra Türkiye’ye dönmüş ve Türkiye’nin önemli kadın yönetmenlerinden birisi olan Tomris Giritlioğlu ile tanıştıktan sonra ülkemizde ilk dizi teklifini almış ve Kırık Kanatlar isimli dizi için ülkemize dönmüştür. Kırık Kanatlar dizisi Cansel Elçin’in ülkemizde oynadığı ilk dizi olmuştur. Daha sonra Hatırla Sevgili isimli televizyon dizisinde başrolü üstlenen Cansel Elçin Beykent Üniversitesi tarafından düzenlenen iletişim ödüllerinde ülkemizin en iyi erkek dizi oyuncusu ödülü’nü almıştır.

Cansel Elçin 2019-2020 Yeni Dizisinde kiminle başrolde oynayacakDaha sonra Küçük Kıyamet adlı sinema filminde sinemaseverlerle buluşan Cansel Elçin 120 isimli sinema filminde de oldukça önemli bir karakter olan Süleyman teğmen olarak karşımıza çıkmıştır. Bir sonraki yıl 2010 yılında kampüste çıplak ayaklar filmi gösterime giren Cansel Elçin kendisini hem dizi sektöründe hem de sinema sektöründe kabul ettirmiştir.

2010 yılında ise herkes tarafından tanınmasına yol açan Gönülçelen isimli dizide Tuba Büyüküstün ile birlikte rol almıştır. Sertap Erener ile birlikte bir klip çeken Cansel Elçin Bir Damla Gözlerimde adlı şarkının video klibinde oynamıştır. 2011 yılında gösterime giren Aşk Tesadüfleri Sever filminde de yer alan Cansel Elçin Burcu Esmersoy ile birlikte 2011 yılında bir programda sunuculuk da yapmıştır. Cansel Elçin 2011 yılında yayına başlayan Yalancı Bahar dizisinde baş rolü oynamıştır.

Cansel Elçin oynadığı diziler2012 yılına geldiğimizde Kötü Yol dizisinde yine başrol olarak karşımıza çıkan Cansel Elçin 2014 yılında Roya isimli kısa filmde Sema Öztürk ile başrolleri paylaşmıştır. Roya filmi 2014 Cannes Film Festivali’nde Türkiye standında yer almıştır. Kötü yol ve Eve Dönüş dizileri kısa sürdüğü için detayına inmek istemiyoruz ama Dayan Yüreğim isimli dizide Fuat karakteri olarak Ece Uslu ile birlikte başrol oynayan Cansel Elçin Yıllar Sonra dizisinde Adnan karakterini canlandırmıştır.
Cansel Elçin en son olarak Birce Akalay ve Özlem Yılmaz ile birlikte Ağlama Anne isimli dizi ile Atv kanalında karşımıza çıkmış ve Adnan karakterini canlandırmıştı, ancak dizinin aldığı düşük reytinglerden dolayı kısa sürede erken yapmak zorunda kalmıştır.

Cansel Elçin Tuba Büyüküstün ile de aşk yaşadı

Cansel Elçin’in oynadığı Rol aldığı diziler

2019- Ağlama Anne (Adnan)
2018- Yıllar Sonra (Adnan)
2017 – Dayan Yüreğim (Fuat)
2015 – Eve Dönüş (Yusuf Bozyel)
2012 – Kötü Yol (Kenan Yılmazer)
2011 – Yalancı Bahar (Selim-Aziz)
2010-2011 – Gönülçelen (Murat)
2008 – Cennetin Çocukları (Ömer)
2006-2008 Hatırla Sevgili (Ahmet)
2005-2006 – Kırık Kanatlar(Cemal)

Cansel Elçin 2019-2020 Yeni Dizide kiminle başrolde oynayacak

Cansel Elçin 2024-2025 Yeni Dizisi Nedir, Kiminle Hangi Dizide Oynayacak?

Bir süredir herhangi bir dizi ve film çalışması olmayan Cansel Elçin 2023-2024 sezonunda yeniden bir dizi ile karşımıza çıkacak gözüküyor. Yeni sezonda Fox TV Show TV dizi olduğu için bu kanallardan birisinde yeni dizi ile karşımıza çıkması istediğiniz Cansel Elçin gerçekten de başarılı ve yetenekli bir oyuncu. Almış olduğu eğitimlerin yanı sıra ülkemizde bir çok dizi ve filmde kendisini kanıtlamış olan Cansel Elçin 2023-2024 sezonunda yeni bir dizi ile karşımıza çıkacak görünüyor. Şimdilik herhangi bir dizi yapımcısı ile anlaşması bulunmayan Cansel Elçin yapım şirketleri ile bir sözleşme imzalarsa Cansel Elçin hakkındaki son bilgileri de sizlere buradan aktarmaya devam edeceğiz.

Cansel Elçin eski eşi pınar ayaydın ile

Cansel Elçin evli mi bekar mı sevgilisi var mı?

Cansel Elçin ülkemizde bir çok oyuncu ile aşk yaşamıştır. Cansel Elçin’in en eski sevgilisi Beren Saat’tir. İkilinin aşkı bir dönem çok konuşulsa da, kısa süre de son bulmuştur. Bu beraberliğin bitmesinin ardından kendisi bir zamanlar aynı dizi de rol aldığı Tuba Büyüküstün ile bir aşk yaşamıştır. Ancak bu aşk da kısa sürmüş çünkü Tuba Büyüküstün Gönülçelen dizisindeki diğer rol arkadaşı olan Onur Saylak ile evlenmiştir.

Cansel Elçin son yeni sevgilisi daha doğru bir tabi ile eşi Pınar Apaydın olmuştur.  Cansel Elçin ile Pınar Apaydın 2012 yılında dünya evine girmiş ancak 2017 de boşanmışlardır. Şimdilik Cansel Elçin kimseyle takılmıyor, sevgilisi de yok diyecektik ama şu sıralar Afili Aşk dizisinde oynayan Zeynep Tuğçe Bayat ile önceki gün gece kulübünden çıkarken yakalanan Cansel Elçin son sevgilisi olarak Zeynep Tuğçe Bayat adı geçiyor magazin dünyasında.Cansel Elçin Zeynep Tuğçe Bayat ile sevgilidir

2022-2023 yeni sezonunda koronavirüs sonrasında bir çok dizi çekim için hazırlıklara başladı. Bu dizilerden birinde Cansel Elçin’in de oynaması muhtemeldir. Yapım şirketleri yeni sezon için yeni dizileri bir bir açıklamaya başladılar. Bakalım Cansel Elçin ile ilgili ne zaman yeni bir dizi haberi çıkacak ilk olarak bu sayfada sizlerle paylaşacağız.Cansel Elçin 2020-2021 Yeni Dizisi Nedir, Kiminle Hangi Dizide Oynayacak?

Bu konumuzda Cansel Elçin 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir, Cansel Elçin Kiminle Hangi Dizide Oynayacak? Cansel Elçin kiminle sevgili sorularına yanıt vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  J’aime beaucoup cet acteur.
  Je ne comprends pas la langue turque mais je regarde les séries en espagnol.

 2. Özlem dedi ki:

  Oyunculugunu çok beyeniyorum onun tüm dizi ve filimlerini izledim kendisini ekranlarda görmeyi çok istiyorum

 3. Cansel Elçin Sevenler dedi ki:

  Ne kadar yanlış bilgiler vermişsiniz. Lütfen tekrar araştırın!

  1. Sbjduebedhi dedi ki:

   Neden ki nolmuş?

 4. Anonim dedi ki:

  Ne kadar yanlış bilgiler vermişsiniz. Lütfen tekrar araştırın!

 5. Hatice tüfekci dedi ki:

  Hatice tüfekci cansel elçin çok sevşyorum ams tekdileğim onunla bir dizide oynaömak tek hayalim inanılmaz şekilde beğeniyorum tüm diziletini izletim oyınculuk dalında çpk beğeni yorum yeni dizisini dört gözle bekliyoruz