Camdaki Kız Dizisi Oyuncularının Aldığı Bölüm Başı Ücretler Ne Kadar?

22.04.2021
124

Kanal D ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Camdaki Kız Dizisi Oyuncularının Aldığı Bölüm Başı Ücretler Ne Kadar? sorusuna yanıt vereceğiz. Perşembe akşamları sevilerek izlenen Camdaki kız isimli diziye Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden uyarlanmış gerçek bir yaşam öyküsünü anlatıyor. Camdaki kız dizisinin başrollerinde Burcu Biricik oynuyor. Elbette herkes Burcu Biricik camdaki kız dizisinden ne kadar kazanıyor bölüm başı ne kadar ücret alıyor gibi merak edilen soruları soruyor.Camdaki Kız Dizisi Oyuncularının Aldığı Bölüm Başı Ücretler Ne Kadar?

Camdaki kız dizisi oyuncuların aldığı ücretler

Camdaki kız dizisinde Burcu Biricik Nalan karakterine hayat veriyor. Annesi tarafından oldukça tutucu bir ortamda yetiştirilmiş, erkeklerle görüşmesi yasaklanmış ve gerçekten de camdan bakan bir kıza dönüşmüş olan Nalan başarılı oyunculuğu ile dizinin yüksek reyting almasına etki ediyor. Camdaki kız dizisinde Feyyaz Şerifoğlu da Sedat Koroğlu karakteri ile ön plana çıkan bir diğer isim. Camdaki kız oyuncularının aldığı ücretler de merak edilen Hande Ataizi ise Cana karakterine hayat veriyor.

Camdaki kız Nalan İpekoğlu – Burcu Biricik maaşı aldığı ücret

Camdaki kız dizisinde Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik bölüm başına ciddi bir ücret ile anlaşma yapmış. Nalan karakterine hayat veren Burcu biricik camdaki kız dizisinin her bölümünden yaklaşık 75 bin lira ücret alıyor. Pandemi sürecinde birçok oyuncunun dizi çekmeye yanaşmadığı ve birçok dizinin de final yaparak ekrana veda ettiği şu günlerde camdaki kız gibi güçlü bir diziyle ekrana giriş yapan aynı zamanda Netflix’te Fatma dizisinde de rol alan Burcu Biricik başarılı oyunculuğunun ve tecrübesinin karşılığı olan bölüm başı 75 bin lira yani aylık yaklaşık 300 bin liraya camdaki kız dizisinde oynuyor. Bu tutar şu anda televizyon ekranlarında en yüksek ücretlerden biri olarak biliniyor.

Camdaki kız Sedat – Feyyaz Şerifoğlu aldığı ücret maaş

Kırmızı oda dizisinde Burcu Biricik ile oldukça iyi bir ikili olan Feyyaz Şerifoğlu o dizide Can karakterine hayat vermişti. Camdaki kız dizisinde ise babasının hayatı kendisine zindan ettiği Sedat Koroğlu karakterine hayat veren Feyyaz Şerifoğlu aldığı ücret ile şaşırttı. Birçok dizide başroller çok daha yüksek bölüm başı ücret kazanırken Feyyaz Şerifoğlu camdaki kız dizisinde Sedat Koroğlu karakteri olarak bölüm başı 40 bin lira ücret alıyor.

Camdaki kız Cana – Hande Ataizi maaşı ücreti

Hande Ataizi eski bir manken ve dizi oyuncusu olarak uzun süredir herhangi bir programda veya dizide yer almıyordu. Camdaki kız dizisinde Cana karakterine hayat veren Hande Ataizi Sedat’ın sevgilisi olarak ön plana çıktı. Reytingleri oldukça yüksek seyreden camdaki kız dizisinin cana karakterini oynayan Hande Ataizi bölüm başına 35 bin lira ücret alıyor.

Camdaki kız dizisinde Rıfat karakterini canlandıran Tamer Levent bölüm başına 25 bin lira ücret alırken Feride karakterine hayat veren Nur Sürer yine bölüm başı 20 bin lira ile dizide rol alıyor. Camdaki kız dizisinde Selen karakterinde izlediğimiz Selma Ergeç de bölüm başına 20 bin lira ücret alan bir diğer oyuncu. 22 Nisan bölümünde diziye dahil olan Enis Arıkan ise Muzaffer karakterini oynuyor ve bölüm başı 20.000 lira ücret alacak.

Bu konumuzda Camdaki Kız Dizisi Oyuncularının Aldığı Bölüm Başı Ücretler Ne Kadar para alıyorlar?  bu konuda sizlere bilgi verdik. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..