Camdaki Kız Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri Marka ve Fiyatları

Çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanmış olan Camdaki Kız dizisi kısa bir süre sonra Kanal D ekranlarında seyircileri ile buluşmaya başlayacaktır. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız kitabından esinlenilerek çekimlerine başlanmış olan dizideki oyuncuların kıyafetleri oldukça merak edildi. Gelin Camdaki Kız dizisindeki oyuncuların kıyafetlerini marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte öğrenelim.

Camdaki Kız Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Oyuncu kadrosunda birbirinden güçlü isimleri barındıran Camdaki Kız dizisi oyuncuları ve konusu ile merak edilmeye devam ederken dizi hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de oyuncularımızın kullanmış olduğu kıyafetler oldu. Biz de bu konumuzda Camdaki Kız dizisinin yayınlanmasını büyük bir merakla bekleyen izleyicilerimiz adına dizide yer alan oyuncularımızın kıyafetlerinden marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlere bahsedeceğiz.

Camdaki Kız Nalanın giydiği krem renkli kabanıCamdaki Kız 3. bölümde Nalan’ın giydiği krem renkli kabanı Ekol marka.

Camdaki Kız 3. bölüm Nalan kombini22 Nisan Camdaki Kız 3. bölüm Nalan kombini; Triko ve pantolon zara, kaban ekolonline, ayakkabi neslihancanpolatt

Camdaki Kız Nalan Burcu Biricik kombiniCamdaki Kız 2. bölüm Nalan Burcu Biricik kombini; Elbise ve kaban özel dikim stil.atolye, çanta mango, ayakkabı ilviofficial, küpe zeckieofficial

Camdaki Kız Selen - Selma Ergeç kombiniCamdaki Kız Selen – Selma Ergeç kombini Gömlek birgulgoralcandesign, Kaban ve pantolon rueonline, Çanta Mango..

15 Nisan camdaki kiz Nalan giydigi takim ve canta15 Nisan Perşembe Camdaki kız 2.bölümde Nalan’ın giymiş olduğu kaban ve çantası; Kaban Network, çanta ise Mango.

15 Nisan Camdaki Kız 2. bölümde Nalanın giydiği pembe elbise15 Nisan Camdaki Kız 2. bölümde Burcu Biricik – Nalan’ın sözde giydiği pembe elbise stil.atolye tasarımı özel dikim.

Camdaki kiz 2. bolum nalan'in giydigi hirka15 Nisan Camdaki kız 2.bölümde Nalan’ın giymiş olduğu kaban beyaz hırka Mango marka.

Camdaki Kız dizisi Hande Ataizi mont kaban markasıCamdaki Kız dizisi Cana – Hande Ataizi mont kaban markası perspective

Burcu Biricik Camdaki kiz Nalan kupeleriCamdaki Kız dizisinde Nalan karakterindeki Burcu Biricik’in taktığı küpeler Ecru Atalier markalı

8 Nisan Camdaki Kız Nalan'ın swetshortü ne marka8 Nisan Camdaki Kız Nalan’ın sweatshirtü ne marka nereden? : Victoriasecret

Camdaki Kız dizisinde Nalanın elbisesi kaç liraCamdaki Kız dizisinde Nalan’ın Raşit Bağzıbağlı imzalı elbisesi kaç lira merak edilmişti. Çekimlerde Nalan’ın giydiği elbise Fiyatı: 25.000₺

Camdaki Kız Nalanın tanışma yemeğinde giydiği beyaz elbise8 Nisan Camdaki Kız Nalan’ın tanışma yemeğinde giydiği beyaz elbise çok merak edilmişti. Burcu Biricik beyaz kıyafetinin markası: Peracas

Camdaki Kız Nalan'ın giydiği yeşil elbiseCamdaki Kız Nalan’ın giydiği yeşil elbise tasarımcısı Raşit Bağzıbağlı

Camdaki Kız Burcu Biricik -Nalanın Gelinlik markası modeliCamdaki Kız Burcu Biricik (Nalan)’ın giydiği gelinlik markası modeli hakanyildirim imzası taşıyor.

Camdaki Kız Dizisi Nalan Karakterinin Kıyafetleri (Burcu Biricik)

Camdaki Kız Dizisi Nalan Karakterinin Kıyafetleri (Burcu Biricik)Camdaki kız dizisinin başrol kadın oyuncularından bir tanesi olan Nalan karakterine başarılı oyuncumuz Burcu Biricik hayat verecektir. Burcu Biricik en son yer almış olduğu Kırmızı Oda dizisinde kullanmış olduğu kıyafetler ile de oldukça merak edildiği için izleyicilerimizin Camdaki Kız dizisinde Nalan karakterinin de kıyafetlerinin merak edileceğini düşünüyoruz. Biz de elimizden gelebildiği ince Camdaki Kız dizisindeki Nalan karakterinin kullanmış olduğu kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Camdaki Kız Dizisi Sedat Karakterinin Kıyafetleri (Feyyaz Şerifoğlu)

Camdaki Kız Dizisi Sedat Karakterinin Kıyafetleri (Feyyaz Şerifoğlu)Kanal D’de yayınlanmaya başlayacak olan Camdaki Kız dizisinin erkek başrol oyuncusu ise Feyyaz Şerifoğlu’dur. Feyyaz Şerifoğlu, başrol karakterlerinden bir tanesi olan Sedat karakterine hayat verecektir. Camdaki Kız dizisinde Sedat karakterinin dizide kullanmış olduğu pantolon, gömlek, ceket, kazak, ayakkabı gibi parçalar da oldukça merak edildi. Bizde sizlere yardımcı olabilmek adına Camdaki Kız dizisindeki Sedat karakterinin kıyafetlerini marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerin beğenisine sunacağız.

Camdaki Kız Dizisi Hande Ataizi’nin Kıyafetleri

Camdaki Kız Dizisi Hande Ataizi'nin Kıyafetleri_1Camdaki Kız dizisinde yer alan oyuncularımızdan bir tanesi de Hande Ataizi’dir. Güzelliği ve oyunculuğu ile hem mesleğinde hem de gündelik hayatında oldukça dikkat çeken Hande Ataizi’nin de Camdaki Kız dizisinde kullanmış olduğu kıyafetler oldukça merak edildi. Dizi Kanal D’de olan yayın hayatına başladığı zaman oyuncumuz Hande Ataizi’nin de kıyafetlerini de sizlerle paylaşacağız.

Camdaki Kız Dizisi Enis Arıkan’ın Kıyafetleri

Camdaki Kız Dizisi Enis Arıkan'ın KıyafetleriSosyal medyada ve paylaşmış olduğu videolar da çok sempatik bulunan ve sevilen kişilerden bir tanesi olan Enis Arıkan’da camdaki kız dizisinde yerini almak için gün sayıyor. Enis Arıkan severleri Camdaki Kız dizisinde Enis Arıkan’ın kullanmış olduğu kıyafetleri oldukça merak etti. Camdaki Kız dizisi yayın hayatına başladığı zaman Enis Arıkan’ın da dizide kullanmış olduğu kıyafetleri detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda da sizlerle Camdaki Kız dizisinde kullanılmış olan kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte paylaşmaya çalıştık. Sizlerin de Camdaki Kız dizisinde yer alan oyuncularımızın kıyafetlerinden merak ettiğimiz parçalar olursa yorum kısmından sahne ve bölüm bilgisi ile birlikte bizlere sorabilirsiniz. Ayrıca Camdaki Kız dizisindeki oyuncularımız da yakından incelemek isterseniz Camdaki Kız Dizisi (Uyarlama) Oyuncuları Konusu Kanalı Tarihi başlıklı konumuza da bakabilirsiniz.

Yorum yaz

6 Yorum

  1. Nalan karakterinin victoria secret sweetinin altindaki beyaz bol.paca esofman alti nereden bilgi verebilirmisiniz ??

Etiketler