Camdaki Kız Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı Tarihi

Bu ara yeni sezonda yayınlanacak olan diziler bir bir yerini almaya başladılar tv ekranında. Camdaki Kız Dizisi de bunlardan birisi olacak gibi görünüyor. Aslında okuyanlar bilirler, Camdaki Kız bir kitap adıdır, Camdaki Kız Diziye uyarlanacak ve yeni sezonda 2020-2021 yıllarında anlaşacağı tv kanalında izleyiciye sunulacak bir dizi haline gelecek. Bizde bu konumuzda Camdaki Kız Dizisi oyuncuları kadrosu ve karakterleri hakkında bilgiler vereceğiz.

camdaki kiz dizisi oyuncu kadrosu

Camdaki Kız Dizisi  Hakkında Bilgiler

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabı olan Camdaki Kız Dizi olacak. Kitaptan uyarlanacak olan bu yeni dizide Nalan ve Zeynep isimli iki önemli karakter yer alıyor. OG Medya’nın 2020-2021 yeni sezonu için hazırladığı ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı ismi taşıyan ‘Camdaki Kız’ adlı eseri hakkında burada bilgiler sunacağız sizlere. Camdaki Kız Dizisi hakkında merak ettiğiniz herşey ve oyuncular ile kitap özeti ve konusu da sizlere sunulacak burada.

Aslında Camdaki Kız kitabı için OG medya iki farklı kitap hazırlamayı planlasa da bir kitaptan iki dizi çok zorlama olur diye bir diziye karar kılındı. Kitapta yer alan ‘Nalan’ ve ‘Zeynep’ karakterleri için iki ayrı dizi değil tek dizi çekilecek. Camdaki Kız Dizisi oyuncuları ve detayları hakkında kısa bilgilendirmeler sunalım sizlere.

camdaki kiz dizisi burcu biricik

Camdaki Kız Dizisi Oyuncu Kadrosu;
Burcu Biricik- Nalan,
Işıltı Su Alyanak-Nalan’ın Küçüklüğü
Feyyaz Şerifoğlu- Sedat,
Hande Ataizi- Cana,
Devrim Yakut- Gülcihan,
Tamer Levent- Rafet,
Nur Sürer- Feride,
Nihal Menzil- Hafize,
Selma Ergeç- Selen,
Feri Baycu Güler- Döndü,
Tuğrul Tülek- Levent,
Hamza Yazıcı- Tako,
Merve Polat- Billur
Şerif Erol- Adil,
Dilara Aras- Sema…

burcu biricik camdaki kiz dizisi nalan kimdir

Burcu Biricik- Nalan

Nalan Karakteri Kimdir? Emekli vali olan babası Adil ve emekli edebiyat öğretmeni olan Feride’nin tek çocuğudur. Sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Şimdi de Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışmaktadır. Sıcakkanlı, sevgi dolu, vicdanlı, çalışkan ve yumuşak huyludur. Başta annesi ve babası olmak üzere herkese karşı saygılıdır. Kurallara uyar ve asla aşırıya kaçmaz. Hayatını annesinin yönettiği biçimde yaşamaya alışkındır.

camdaki kiz dizisi Nalan kimdir

Camdaki Kız dizisi başrol kadın oyunculuğu için Burcu Biricik ile görüşülüyordu. Burcu Biricik son olarak Kırmızı Oda dizisinde Boncuk rolünü canlandırdı ve çok sevildi. Burcu Biricik’in yeni dizisi Camdaki Kız dizisi oldu. Camdaki Kız dizisindeki Nalan rolünü Burcu Biricik canlandırıyor. Burcu Biricik yeni dizisinde de yıldız gibi parlayacaktır eminiz. Burcu Biricik 1989 Antalya doğumludur. Üniversitesi okurken Bornova Belediye Şehir Tiyatrosu’nda eğitim aldı. Burada sahne aldı. Burcu Biricik Beni Böyle Sev, Şeref Meselesi, Hayat Şarkısı, Kuzgun, Kırmızı Oda, Fatma dizi filmlerinde rol aldı.

Camdaki kiz Burcu Biricik resimleri oyuncu kadrosu

Işıltı Su Alyanak- Nalan’ın Küçüklüğü

Camdaki Kız dizisinde Nalan’ın küçüklüğü gençliğini canlandıran oyuncunun adı Işıltı Su Alyanak. Feride’nin gazabına uğrayan, ergenliğinin ilk anından itibaren hayatını karartan Feride Nalan’a eziyet etti. Özgürlüğünü elinden aldı. Işıltı Su Alyanak kimdir? konumuzu ziyaret ederek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. isilti su alyanak camdaki kiz nalan

camdaki kiz feyyaz serifoglu rolu nedir

Feyyaz Şerifoğlu- Sedat

Sedat Kimdir Karakteri; Koroğlu ailesinin küçük oğludur. Babası tarafından “bir baltaya sap olamamakla” suçlanır. Annesi onu el bebek gül bebek büyüttüğü için rahata alışkındır, şımarıktır. Ama özünde sevgi dolu, kalbi kırık bir çocuktur. Babasına kendisini nasıl kanıtlayacağını bilememektedir. Babası tarafından evliliğe zorlanır ve kader karşısına Nalan’ı çıkarır.

camdaki kiz dizisi sedat kimdir

Camdaki Kız dizisinde rol alacak olan Feyyaz Şerifoğlu Sedat rolünü canlandırıyor. Camdaki Kız dizisi oyuncu kadrosuna Feyyaz Şerifoğlu dahil oldu. Feyyaz Şerifoğlu Kırmızı Oda dizisinde hayali sevgili Can rolünü canlandırmıştı. Feyyaz Şerifoğlu Burcu Biricik ile Kırmızı Oda dizisinde oynamıştı. Şimdi de yeni dizide birlikte rol alacak. Feyyaz Şerifoğlu instagram hesabı https://www.instagram.com/feyyazserifoglu/

hande ataizi kimdir camdaki kiz dizisi

Hande Ataizi- Cana

Cana Kimdir Karakteri; Ülkenin en ünlü işadamlarından birinin kızıdır. Evlidir ve iki oğlu vardır. Cana neşeli, her şeyi dalgaya alabilen, pozitif ve tüm olaylara kendine has bakış açısı olan bir kadındır.

hande ataizi Cana kimdir Hande ataizi

Camdaki Kız dizisi kadın oyuncularından birisi de Hande Ataizi oldu. Hande Ataizi kimdir? Camdaki Kız dizisinde rol alacak olan Hande Ataizi kimdir? 1973 Bursa doğumlu olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 1998 yılında yayınlanan Ruhsar dizisi ile tanındı. Ardından Estağfurullah Yokuşu, Melekler Adası, Buzda Dans, Karışık Aile, Desti İzdivaç, Benzemez Kimse Sana, Hayat Mucizelere Gebe dizi filmlerinde rol aldı.  Hande Ataizi instagram hesabı https://www.instagram.com/handeataizi/

devrim yakut kimdir camdaki kiz

Devrim Yakut- Gülcihan

Gülcihan Kimdir Karakteri; Gülcihan, Rafet Koroğlu’nun karısıdır. Büyük bir aşiret reisinin kızı olduğu için kendine çok güvenen, güçlü bir kadınken Rafet’le olan evliliğinde zamanla pasif, Rafet’ten korkan, başarısızlık hissiyle mücadele etmek zorunda kalan bir kadına dönüşmüştür. En kıymetlisi oğlu Sedat’tır. Sedat’ı çocukluğundan beri el bebek gül bebek yetiştirmiş ama ortaya çıkan sonuç karşısında hep Rafet tarafından beğenilmediği için, yine kendini suçlu hissetmektedir.

camdaki kiz dizisi gulcihan kimdir

Camdaki Kız dizisinde rol alacak olan Devrim Yakut kimdir? Devrim Yakut 1968 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Cesur ve Güzel, Aile Arasında, Darısı Başımıza, Baba Parası, Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?, Şeref Bey dizi filmlerinde rol aldı. Devrim Yakut instagram hesabı https://www.instagram.com/devrimyakut/

Tamer Levent kimdir camdaki kiz

Tamer Levent- Rafet

Rafet Karakteri Kimdir? Koroğlu ailesinin başı ve çok zengin bir işadamıdır. Çok fakir bir hayattan geldiği için paranın kıymetini bilir, savrukluğa asla müsamahası yoktur. Koroğlu malikanesinde tüm yiyeceklerin bir gramajı ve ölçüsü vardır. Her şey sayılı ve sınırlıdır. Elektrik, ısıtma, benzin, yiyecekler, içecekler… Her şey Rafet bey’in uygun gördüğü miktarda dağıtılır ev halkına. Ancak Rafet bey zenginliğini muhtaçlarla paylaşmaktan asla çekinmez. Her zaman ihtiyaç sahiplerine bolca yardım yapar.

camdaki kiz dizisi Rafet kimdir

Camdaki Kız dizisinde rol alan Tamer Levent 1950 İzmir doğumludur. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü bitirdi. Aşk Yeniden, Ertuğrul, Cesur ve Güzel, İstanbullu Gelin, Çiçero, Maria ile Mustafa, Menajerimi Ara dizi filmleri son yıllarda rol aldığı projelerdir. Camdaki Kız dizisinde de önemli bir rolde yer alacaktır.

Enis Arikan kimdir yeni dizisi camdaki kiz

Enis Arıkan – Muzo

Muzo Karakteri; İçine kapanık olan ve odasından hiç çıkmayan Muzo’nun diziye hangi bölümden itibaren katılacağı ise henüz belli değil.

Camdaki Kız dizisinde rol alan Enis Arıkan kimdir? Komedi dizileri ile tanınan ve sevilen Enis Arıkan 1983 İstanbul doğumlu. Kocan Kadar Konuş, Aşk ve Ceza, Uçurum, Jet Sosyete, Benimle Söyle, Yasak Elma dizi filmlerinde rol aldı. Enis Arıkan instagram hesabı https://www.instagram.com/enisarikan/

nur surer camdaki kiz dizisinde rol alacak

Nur Sürer- Feride

Feride Kimdir Karakteri; Nalan’ın annesidir. Aristokrat bir aileden gelir ve emekli edebiyat öğretmenidir. Çok kitap okur, bitkilere düşkündür. Her şeyin organik olanını tercih eder, sağlıklı olmak onun için bir takıntıdır. Çok titiz bir kadındır. Evde fazla eşya sevmez. Her şey yerli yerinde olsun ister. Ailesine oldukça düşkündür. Her şeyi kontrol etmeyi sever. Kontrolü dışında bir durum yaşanırsa, sert tepkiler verir. Sevgisi de, öfkesi de güçlüdür. Geçmişte yaşadığı, sır gibi sakladığı bir travması vardır. Bu travmanın acısını, en çok Nalan’a çektirir.

camdaki kiz nur surer feride kimdir
Camdaki Kız dizisinde rol alacak olan Nur Sürer kimdir? 1954 Bursa doğumlu olan oyuncu Nur Sürer Ihlamurlar Altında, Lale Devri, Tatar Ramazan, Bir Litre Gözyaşı ve Çukur dizi filmlerinde rol aldı. Camdaki Kız dizisinde rolü netleşince konumuza eklenecektir.

nihal menzil camdaki kiz dizisinde rol alacak

Nihal Menzil- Hafize

Hafize Kimdir? Feride ve Adil’in evlerinde çalışan yardımcılarıdır. Nalan’ın doğduğu günden beri bakıcısıdır. Feride’nin sözünden çıkmaz. Adil’e ise büyük bir sevgi duyar. Kendini Nalan’a adamıştır ve bundan dolayı mutludur. Nalan’ın daha mutlu yaşayabileceği bir evlilik yapması en büyük hayalidir. Ailenin karanlık geçmişindeki sırrı bilen üçüncü kişidir.

Camdaki Kiz dizisi Hafize kimdir

Camdaki Kız dizisinde rol alacak olan Nihal Menzil kimdir? 1962 Konya doğumlu olan Nihal Menzil İkinci Bahar ve Asmalı Konak dizileri ile meşhur oldu. Nihal Menzil Doktorlar, Ezo Gelin, Yol Arkadaşım, Aşk Kapıyı Çalınca dizi filmlerinde rol aldı.

selma ergec camdaki kiz dizisinde rol alacak

Selma Ergeç- Selen

Selen Kimdir Karakteri; Selen, Rafet Koroğlu’nun kızıdır. Zeki, çalışkan, cevval bir kadındır. Rafet’in iş yerindeki sağ koludur, eli ayağıdır. Tatlı dillidir. Hayatı Koroğlu ailesinin açıklarını kapatmak ve diğer insanlarla ve şirketlerle olan ilişkilerini düzenlemekle geçmektedir. Selen’in insan ilişkileri çok iyidir, evde sorun yaşadığı kimse yoktur. Neşeli, güler yüzlü bir kadındır, her türlü koşulda neşelenecek, iyi tarafından bakacak bir şeyler bulur.

camdaki kiz dizisi selen kimdir selma ergec

Camdaki Kız dizisinde rol alacak olan Selma Ergeç kimdir? 1978 Almanya doğumlu olan oyuncu Selma Ergeç Best Model Of Turkey yarışmasında derecesi vardır. Modellik ve mankenlik yapmıştır. Kalp Ağrısı, Muhteşem Yüzyıl, Gönül İşleri, Vatanım Sensin, Atiye ve Mesti Aşk dizi filmlerinde rol aldı.

Feri baycu guler kimdir yeni dizisi camdaki kiz

Feri Güler

Camdaki Kız dizisinde rol alacak olan oyuncu Feri Baycu Güler 1978 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldı. İlk kez Aşkın Halleri dizisinde oynadı. Altınsoylar, Hayati ve Diğerleri, Erkenci Kuş, Hilal ve Bay Yanlış dizi filmlerinde rol aldı. Feri Güler instagram hesabı https://www.instagram.com/feryguler/

camdaki kiz tugrul tulek kim

Tuğrul Tülek- Levent

Levent Kimdir? Selen’in kocasıdır. Zamanında çok zengin olan babası, o evlendikten sonra iflas edince, cemiyet hayatında adı sıfırlanmış bir ailenin oğlu haline gelmiştir. Ailesinin yaşadığı büyük yıkımdan sonra kaybettiği prestiji, Selen’in kocası ve Rafet Koroğlu’nun damadı olarak yeniden kazanmaya çalışmaktadır. Genel olarak her şeyi, her durumu alaycı bir ifadeyle karşılayan Zafer, dışardan bakıldığında hiçbir şeyi takmayan bir adam gibi görünmektedir.

camdaki kiz dizisi tugrul tulek Levent kimdir

Tuğrul Tülek Camdaki Kız dizisinde rol alacak. Tuğrul Tülek  1976 Bursa doğumludur. Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunudur. Anadolu Üniversitesi Tiyatro bölümünde de eğitimler aldı. Tiyatro oyunlarında sahne alan Tuğrul Tülek Bu Son Olsun, Pek Yakında, Şeytan Tüyü dizi filmlerinde rol aldı. Camdaki Kız dizisinde rol alan Tuğrul Tülek instagram hesabı https://www.instagram.com/tgrltlk/

Hmaza yazici camdaki kiz dizisi

Hamza Yazıcı- Tako

Tako Kimdir Karakteri; Tako, Rafet Koroğlu’nun sağ koludur. Çocukluk yıllarından itibaren güçlünün yanında durursa bu hayatta ezilmeyeceğine karar vermiştir. Dünyada kendini gerçekleştirmek için bir güç silahı olarak gördüğü Rafet’in sözünden hiçbir zaman çıkmaz. Kişisel bakımına, tıraşına, saçına, üstüne başına çok önem verir.

camdaki kiz tako hamza yazici kim

Çok Güzel Hareketler 2 ekibinde yer alan Hamza Yazıcı canlandırdığı karakterlerle akıllarda yer edindi. Hamza Yazıcı 1992 doğumludur. Güldür Güldür Show, Görevimiz Komedi, Organize İşler Sazan Sarmalı 2, Polis Akademisi Alaturka dizi filmlerinde rol aldı. Hamza Yazıcı instagram hesabı https://www.instagram.com/hamza_yazici/

Merve Polat kimdir yeni dizisi camdaki kiz

Merve Polat- Billur

Billur kimdir? Nalan’ın en yakın arkadaşıdır. Yakın olmalarının sebebi, birbirlerinin tam olarak zıddı olmalarıdır. Nalan, kendini Billur’un yanında iyi ve rahat hisseder. Billur için bu hayatta imkansız diye bir şey yoktur. Dünyanın dayattığı tüm kalıpları rahatça sorgulayabilen, açık fikirli biridir. Kendine her zaman çok özen gösterir.

camdaki kiz billur kimdir

Camdaki Kız dizisinde rol alan Merve Polat kimdir? Merve Polat 1990 İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi Tarih bölümü mezunudur. Sonrasında Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Ankara’nın Dikmeni, Günebakan ve Siyah İnci dizi filmlerinde rol aldı. Merve Polat instagram hesabı https://www.instagram.com/mervepoo/

serif erol camdaki kiz dizisinde

Şerif Erol- Adil

Adil Kimdir Karakteri; Nalan’ın babasıdır. Vali emeklisidir. Görev yaptığı dönemde çalıştığı her şehirde, ahlakı, iş disiplini, iyi huyu ve adilliğiyle herkesin takdirini toplamış bir insandır. Sanatla ilgilenmekten, kitap okumaktan hoşlanır. Çok güzel piyano çalar. Sanat müziği aşığıdır. İlerlemiş yaşına rağmen dinçtir ve hayata bağlıdır. Kızı Nalan’ı çok sever. Karısı Feride’nin kızlarına uyguladığı baskından memnun olmasa da, elinden bir şey gelmez. Hayattaki en büyük çabası, Nalan evlenene kadar kızını mutlu ve güvende tutmaktır.

camdaki kiz dizisi Adil kimdir serif erol

Camdaki Kız dizisinde rol alan oyuncu Şerif Erol kimdir? 1963 İzmir doğumlu olan Şerif Erol tiyatrocu, senarist ve seslendirme mesleğini sürdürüyor. Şerif Erol Hırsız Polis, Bir İstanbul Masalı, Bıçak Sırtı filmlerini yazmıştır. Şerif Erol Kadın, Mucize Doktor, Kapı, Öğretmen, Menajerimi Ara dizi filmlerinde rol aldı.

Dilara Aras- Sema (Feride’nin Kızı)

Dilara Aras Camdaki Kız dizisinde hayali bir karakter olan Sema’yı canlandırıyor. Sema Feride’nin öz kızıdır. Gençliğinde öz dayısı tarafından tecavüze uğrar ve Nalan’a hamile kalır. Sonrasında doğum yapınca intihar eder. Bu yüzden de Feride kızını kaybetmenin acısı ile Nalan’ı koruyup aynı şekilde hayatı sonlanmasın diye çaba harcar. Sema rolünü canlandıran oyuncu Dilara Aras’tır. Dilara Aras 1991 Kahramanmaraş doğumludur. Celal Bayar Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümü mezunudur. Tatlı İntikam, Anne ve Payitaht Abdülhamid dizi filmlerinde rol aldı. Camdaki Kız dizisinde Sema rolünü canlandıran oyuncu karakteri konumuzu ziyaret ediniz.  camdaki kiz dizisi sema kimdir nalanin oz annei

Camdaki Kız dizisi için görüşülen ancak anlaşma yapılmayan oyuncular

uraz kaygilaroglu camdaki kiz dizisinde

Uraz Kaygılaroğlu- Dizi ile anlaşmadı.

Camdaki Kız dizisi erkek başrol oyunculuğu için Uraz Kaygılaroğlu ile anlaşma yapıldı. Uraz Kaygılaroğlu kısa zaman önce Sefirin Kızı dizisinden ayrılmıştı. Uraz Kaygılaroğlu 1987 İstanbul doğumlu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık mezunudur. Pis Yedili, Harem, Eltilerin Savaşı, Aynen Aynen, Egenin Hamsisi, Baba Candır, Yedi Güzel Adam ve Pis Yedili dizi filmlerinde rol aldı. Uraz Kaygılaroğlu instagram hesabı https://www.instagram.com/urazka/?hl=tr

Camdaki Kız Dizisi Oyuncuları Kimler?

Camdaki Kız dizisinin adı netleşmedi ancak oyuncu olarak Tuba Büyüküstün ile görüşülüyor. Tuba Büyüküstün ile resmi anlaşma yapılmadığı ancak Tuba büyüküstün anlaşma sağladığı takdir de Netflix ‘te yayınlanacak.

Camdaki Kız Dizisinde oyuncuların kimler olduğunu kısaca açıklayalım. Camdaki Kız Dizisi erkek başrolü için son olarak Fox tv de geçtiğimiz sezon yayınlanan Vurgun dizisinde rol alan Erkan Petekkaya ile görüşüldüğü öğrenildi. Erkan Petekkaya Camdaki Kız Dizisinin büyük ihtimalle başrol oyuncusu olacak. Camdaki Kız Dizisinin kadın başrolü kim olacak ve yan rollerde hangi oyuncular yer alacak ilerleyen günlerde ortaya çıkacaktır diye düşünüyoruz. Camdaki Kız Dizisinin tüm oyuncu kadrosu ve karakterleri belli olunca buraya yazmaya devam edeceğiz.

Hazal Kaya ve Metin Akdülger Camdakı Kız Dizisinde mi?

Ünlü oyuncular Hazal Kaya ve Metin Akdülger’in Camdaki Kız dizisinde rol alacağı iddia edildi? OG Medya tarafından hazırlanacak olan Onur Güvenatam’ın yapımını üstleneceği dizi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun ”Camdaki Kız” eserinden esinlenerek hazırlanıyor. Dizinin senaristliğini Ali Aydın’ın üstleneceği ve Netflix’te yayınlanması planlanan dizinin başrolleri için Hazal Kaya ve Metin Akdülger‘in birlikte rol alacağı iddia edildi.

Camdaki Kız Dizisinin yapımcısı yönetmeni ve senaristi kim?

Camdaki Kız Dizisinde Nalan karakterinin hikayesini derleyip özgün bir senaryo haline getirmesi için Ali Aydın ile anlaşıldı. Ali Aydın daha önce de Vatanım Sensin, İstanbullu Gelin gibi dizilerin senaristliğini yapmıştı. Kod adı ‘Evim’ olan, Zeynep karakterinin hikayesini ise farklı bir senarist olan Eylem Canpolat hazırlayacak. Son olarak Siyah Beyaz Aşk, Gülperi gibi dizilerin senaristliğini yapan Eylem Canpolat Evim dizisi olarak kodlanan dizinin senaryo yazarlığını yapacak.

Görünüşe göre Camdaki Kız Dizisi  ile Evim dizisi birleşecek ve tek dizi haline gelecek. Ancak OG medya belki iki farklı karakterden yola çıkarak iki yeni dizi olarak da düşünebilir bu iki senaryoyu. Birbirinden bağımsız olan senaryolar birleşirse çok daha güçlü bir dizi olabilir. Zengin bir oyuncu kadrosu ile kesinlikle yüksek reyting oranlarına ulaşacağını tahmin ediyoruz Camdaki Kız Dizisi ile Evim dizisinin birleşmesini.

Camdaki Kız Dizisi bilgileri oyuncuları

Camdaki Kız Dizisi Oyuncuları Kimler Olacak?

Camdaki Kız dizisinin de Camdaki Kız kitabındaki Zeynep karakterinin başından geçenleri anlatan bir dizi olabileceğini tahmin ederek sizlere yazmak ve hem senaryosu hemde Camdaki Kız Dizisi oyuncuları hakkında bilgiler geldikçe sizlere sunmaya ve detaylıca yazmaya devam edeceğiz. Camdaki Kız Dizisi hakkında henüz çok fazla detaylı bilgi bulunmuyor. Camdaki Kız Dizisi  oyuncu kadrosu ve karakterleri belli oldukça sizlere buradan yazacağız.

Camdaki Kız Dizisi Yapımcısı Senaryo yazarı Yönetmeni Kim?

Camdaki Kız Dizisi Yapımcısı: OG Medya
Camdaki Kız Dizisi Senaristi: Eylem Canpolat
Camdaki kız Dizisi Oyuncuları: Hazal Kaya ve Metin Akdülger. Evim Dizisi tüm oyuncuları şimdilik açıklanmadı.
Camdaki Kız Dizisi Yönetmeni: Evim Dizisi Yönetmeni belirlenmedi.

Bu konumuzda sizler için Camdaki Kız Dizisi (Uyarlama) Oyuncuları Konusu Kanalı Tarihi hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Daha detaylı bilgiler geldikçe sizlere yazmaya devam edeceğiz. Ayrıca Evim Dizisi Oyuncuları Konusu senaristi hakkında bilgileri sizlere yazdık.

burcu biricik camdaki kiz

Camdaki Kız kitabından uyarlanacak olan bu diziler hayat bulur mu yeni sezonda 2020-2021 yıllarında yayınlanır mı bilmiyoruz ancak kanallarda fazlasıyla dizi eksikliği olduğu için her türlü projeyi kabul edeceklerini düşünüyoruz. Yapım şirketleri ise dizilerdeki kalite ve senaryo bilgilerinin daha da güçlendirilerek seyirciye ulaşması için ellerinden geleni yapıyorlar. Camdaki Kız dizisi de kitaptan uyarlanacak bir dizi olduğu için bakalım Hercai dizisinde olduğu gibi başarılı olacak mı merak ediliyor.

Camdaki Kız Dizisi hakkında bilgiler

Camdaki Kız Kitabının Kahramanları Kimler?

Kitabın ana karakteri camdaki kız, kitabın ismini de veren bu karakterinin hayatını anlatan kitap aynı zamanda yaşanmış gerçek bir hikaye oluşu ile de dikkat çekiyor. Kitabın diğer ana karakteri ise kadınlara karşı nefret duyan fakir oğlan. Bu iki ana karakter arasında yaşanan aşkın büyüklüğü ve acısı içinde kaybolup gideceksiniz. İki farklı hayatı yaşayan karakterleri birleştiren aşk bir süre sonra acı veren bir hale dönüşür ve işin içine aldatılmak da girince bambaşka bir hal alan bu hikaye sizi sürükleyip götürecek.

Camdaki Kız kitap özeti nasıl?

Gülseren Buğdaycıoğlu’nun kaleme aldığı Camdaki kız romanı 2019 yılında raflarda kendine yer buldu. Yayımlandığı günden bu yana oldukça fazla okura hitap eden bu roman, küçük yaşlarda bir kızın yaşadığı kötü olayların izini hayatı boyunca üzerinde taşımasını ele alıyor. Camdaki Kız kitap özeti aynı zamanda acılarla dolu. Karakterin küçük yaşta yaşadığı lüks hayatın içinde gizlenmiş olan acıların hiçbir zaman unutulmaması ve aşk ile gün yüzüne çıkışını anlatan bu kitapta sizde mutlaka kendinizden bir şeyler bulacaksınız. Ana karakter küçükken yaşadığı acıları bu kez aşık olduğu erkek tarafından yaşamaya başlar. Üstelik bu kez küçükken yaşadığı acıları sevdiği adamın yaşatması ile çok daha fazla sarsılır. Bile bile acı yaşamak bu olsa gerek diyeceğiniz bir hikaye. Bu kitabı okurken oldukça duygusallaşacak belki de göz yaşlarınıza hakim olamayacaksınız.

Camdaki Kız Dizisi Konusu Kanalı Tarihi

Camdaki Kız Dizisi bir kitap uyarlaması olacak. Camdaki Kız dizisinin konusu şu şekilde; Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Camdaki Kız Dizisinde Oyuncu Olmak?

Camdaki Kız Dizisinde Oyuncu Olmak isteyenler figüran veya yan rollerde diziye girmek isteyenler lütfen OG medya ile iletişime geçerek aşağı yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

8 Yorum

  1. Tanınmış bizim yerli kanallarımızın birinde yayınlansın.Kaç kişi netfilix’i izliyorki

  2. Erkan Petekkaya ya Hayri rolü çok yakışır diye düşünüyorum çünkü Sadi rolü cuk oturmuş onda resmen Hayri yi gördüm onun gibi biraz eğlenceli sert falan kadın oyuncuda Fahriye Evcen de olabilir aslında Burcu Biricik te olabilir bakalım umarım Netflix te olmaz da izleye biliriz

  3. keşke nalanı fahriye evcen oynasaydı, laz kızını burcu biricik, hayri erkan petekkaya güzel olmuş ama koroğlunun zengin çocuğu kim olacak acaba

    • Nalan karakteri Burcu Biricik olmaz. Daha başka biri lazım, ben Beren Saat olabilir, ciddiyim lütfen Burcu Biricik olmasın, zaten Boncuk olarak izledik. Ve lütfen Netflix’te olsun.

  4. Camdaki kız eserinde Nalan hanimin bahsettiği dedikoducu resim atölyesindeki bayanlardan biri olabilirim 🙂

  5. KONU ENTERESAN, GERÇEKTEN GÜZEL İŞLENMİŞ BİR SENARYO VE HEM GÜZEL , HEM YETENEKLİ OYUNCULARLA ORTAYA HARİKA BİR DİZİ ÇIKABİLİR….AMAN SAKIN ERGEN DİYALOGLARI İLE REZİL EDİLMESİN….

Etiketler