Camdaki Kız Dizisi (Uyarlama) Oyuncuları Konusu Kanalı Tarihi

2 Yorum 64 kez okundu.

Bu ara yeni sezonda yayınlanacak olan diziler bir bir yerini almaya başladılar tv ekranında. Camdaki Kız Dizisi de bunlardan birisi olacak gibi görünüyor. Aslında okuyanlar bilirler, Camdaki Kız bir kitap adıdır, Camdaki Kız Diziye uyarlanacak ve yeni sezonda 2020-2021 yıllarında anlaşacağı tv kanalında izleyiciye sunulacak bir dizi haline gelecek. Bizde bu konumuzda Camdaki Kız Dizisi oyuncuları kadrosu ve karakterleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Camdaki Kız Dizisi oyuncularıCamdaki Kız Dizisi  Hakkında Bilgiler

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabı olan Camdaki Kız Dizi olacak. Kitaptan uyarlanacak olan bu yeni dizide Nalan ve Zeynep isimli iki önemli karakter yer alıyor. OG Medya’nın 2020-2021 yeni sezonu için hazırladığı ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı ismi taşıyan ‘Camdaki Kız’ adlı eseri hakkında burada bilgiler sunacağız sizlere. Camdaki Kız Dizisi hakkında merak ettiğiniz herşey ve oyuncular ile kitap özeti ve konusu da sizlere sunulacak burada.

Aslında Camdaki Kız kitabı için OG medya iki farklı kitap hazırlamayı planlasa da bir kitaptan iki dizi çok zorlama olur diye bir diziye karar kılındı. Kitapta yer alan ‘Nalan’ ve ‘Zeynep’ karakterleri için iki ayrı dizi değil tek dizi çekilecek. Camdaki Kız Dizisi oyuncuları ve detayları hakkında kısa bilgilendirmeler sunalım sizlere.

Camdaki Kız Dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleriCamdaki Kız Dizisi Oyuncuları Kimler?

Camdaki Kız dizisinin adı netleşmedi ancak oyuncu olarak Tuba Büyüküstün ile görüşülüyor. Tuba Büyüküstün ile resmi anlaşma yapılmadığı ancak Tuba büyüküstün anlaşma sağladığı takdir de Netflix ‘te yayınlanacak.

Camdaki Kız Dizisinde oyuncuların kimler olduğunu kısaca açıklayalım. Camdaki Kız Dizisi erkek başrolü için son olarak Fox tv de geçtiğimiz sezon yayınlanan Vurgun dizisinde rol alan Erkan Petekkaya ile görüşüldüğü öğrenildi. Erkan Petekkaya Camdaki Kız Dizisinin büyük ihtimalle başrol oyuncusu olacak. Camdaki Kız Dizisinin kadın başrolü kim olacak ve yan rollerde hangi oyuncular yer alacak ilerleyen günlerde ortaya çıkacaktır diye düşünüyoruz. Camdaki Kız Dizisinin tüm oyuncu kadrosu ve karakterleri belli olunca buraya yazmaya devam edeceğiz.

Hazal Kaya ve Metin Akdülger Camdakı Kız Dizisinde mi?

Ünlü oyuncular Hazal Kaya ve Metin Akdülger’in Camdaki Kız dizisinde rol alacağı iddia edildi? OG Medya tarafından hazırlanacak olan Onur Güvenatam’ın yapımını üstleneceği dizi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun ”Camdaki Kız” eserinden esinlenerek hazırlanıyor. Dizinin senaristliğini Ali Aydın’ın üstleneceği ve Netflix’te yayınlanması planlanan dizinin başrolleri için Hazal Kaya ve Metin Akdülger‘in birlikte rol alacağı iddia edildi.

Camdaki Kız Dizisinin yapımcısı yönetmeni ve senaristi kim?

Camdaki Kız Dizisinde Nalan karakterinin hikayesini derleyip özgün bir senaryo haline getirmesi için Ali Aydın ile anlaşıldı. Ali Aydın daha önce de Vatanım Sensin, İstanbullu Gelin gibi dizilerin senaristliğini yapmıştı. Kod adı ‘Evim’ olan, Zeynep karakterinin hikayesini ise farklı bir senarist olan Eylem Canpolat hazırlayacak. Son olarak Siyah Beyaz Aşk, Gülperi gibi dizilerin senaristliğini yapan Eylem Canpolat Evim dizisi olarak kodlanan dizinin senaryo yazarlığını yapacak.

Görünüşe göre Camdaki Kız Dizisi  ile Evim dizisi birleşecek ve tek dizi haline gelecek. Ancak OG medya belki iki farklı karakterden yola çıkarak iki yeni dizi olarak da düşünebilir bu iki senaryoyu. Birbirinden bağımsız olan senaryolar birleşirse çok daha güçlü bir dizi olabilir. Zengin bir oyuncu kadrosu ile kesinlikle yüksek reyting oranlarına ulaşacağını tahmin ediyoruz Camdaki Kız Dizisi ile Evim dizisinin birleşmesini.

Camdaki Kız Dizisi bilgileri oyuncularıEvim Dizisi Oyuncuları Kimler Olacak?

Evim dizisinin de Camdaki Kız kitabındaki Zeynep karakterinin başından geçenleri anlatan bir dizi olabileceğini tahmin ederek sizlere yazmak ve hem senaryosu hemde Evim Dizisi oyuncuları hakkında bilgiler geldikçe sizlere sunmaya ve detaylıca yazmaya devam edeceğiz. Evim Dizisi hakkında henüz çok fazla detaylı bilgi bulunmuyor. Evim Dizisi  oyuncu kadrosu ve karakterleri belli oldukça sizlere buradan yazacağız.

Evim Dizisi Yapımcısı Senaryo yazarı Yönetmeni Kim?

Evim Dizisi Yapımcısı: OG Medya
Evim Dizisi Senaristi: Eylem Canpolat
Evim Dizisi Oyuncuları: Hazal Kaya ve Metin Akdülger. Evim Dizisi tüm oyuncuları şimdilik açıklanmadı.
Evim Dizisi Yönetmeni: Evim Dizisi Yönetmeni belirlenmedi.

Bu konumuzda sizler için Camdaki Kız Dizisi (Uyarlama) Oyuncuları Konusu Kanalı Tarihi hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Daha detaylı bilgiler geldikçe sizlere yazmaya devam edeceğiz. Ayrıca Evim Dizisi Oyuncuları Konusu senaristi hakkında bilgileri sizlere yazdık.

Camdaki Kız kitabından uyarlanacak olan bu diziler hayat bulur mu yeni sezonda 2020-2021 yıllarında yayınlanır mı bilmiyoruz ancak kanallarda fazlasıyla dizi eksikliği olduğu için her türlü projeyi kabul edeceklerini düşünüyoruz. Yapım şirketleri ise dizilerdeki kalite ve senaryo bilgilerinin daha da güçlendirilerek seyirciye ulaşması için ellerinden geleni yapıyorlar. Camdaki Kız dizisi de kitaptan uyarlanacak bir dizi olduğu için bakalım Hercai dizisinde olduğu gibi başarılı olacak mı merak ediliyor.

Camdaki Kız Dizisi hakkında bilgilerCamdaki Kız Kitabının Kahramanları Kimler?

Kitabın ana karakteri camdaki kız, kitabın ismini de veren bu karakterinin hayatını anlatan kitap aynı zamanda yaşanmış gerçek bir hikaye oluşu ile de dikkat çekiyor. Kitabın diğer ana karakteri ise kadınlara karşı nefret duyan fakir oğlan. Bu iki ana karakter arasında yaşanan aşkın büyüklüğü ve acısı içinde kaybolup gideceksiniz. İki farklı hayatı yaşayan karakterleri birleştiren aşk bir süre sonra acı veren bir hale dönüşür ve işin içine aldatılmak da girince bambaşka bir hal alan bu hikaye sizi sürükleyip götürecek.

Camdaki Kız kitap özeti nasıl?

Gülseren Buğdaycıoğlu’nun kaleme aldığı Camdaki kız romanı 2019 yılında raflarda kendine yer buldu. Yayımlandığı günden bu yana oldukça fazla okura hitap eden bu roman, küçük yaşlarda bir kızın yaşadığı kötü olayların izini hayatı boyunca üzerinde taşımasını ele alıyor. Camdaki Kız kitap özeti aynı zamanda acılarla dolu. Karakterin küçük yaşta yaşadığı lüks hayatın içinde gizlenmiş olan acıların hiçbir zaman unutulmaması ve aşk ile gün yüzüne çıkışını anlatan bu kitapta sizde mutlaka kendinizden bir şeyler bulacaksınız. Ana karakter küçükken yaşadığı acıları bu kez aşık olduğu erkek tarafından yaşamaya başlar. Üstelik bu kez küçükken yaşadığı acıları sevdiği adamın yaşatması ile çok daha fazla sarsılır. Bile bile acı yaşamak bu olsa gerek diyeceğiniz bir hikaye. Bu kitabı okurken oldukça duygusallaşacak belki de göz yaşlarınıza hakim olamayacaksınız.

Camdaki Kız Dizisi Konusu Kanalı Tarihi

Camdaki Kız Dizisi bir kitap uyarlaması olacak ve Oyuncuları Konusu Kanalı Tarihi hakkında kısa bilgiler vermeye çalıştık. Şimdilik Erkan Petekkayaya giden teklif dışında başka bir oyuncunun adı geçmezken dizinin kanalı ise büyük ihtimalle Fox tv olacak yine. Tarihi ise Aralık 2020 veya Ocak 2021 tarihi Camdaki Kız Dizisi ile yine aynı kitaptan uyarlanacak ve farklı dizi olup olmayacağı henüz netleşmeyen Evim dizisi de konu olarak ve tarih olarak netleşmiş değil. Sizler de yorumlarınızı aşağı yazın lütfen…

Camdaki Kız Dizisinde Oyuncu Olmak?

Camdaki Kız Dizisinde Oyuncu Olmak isteyenler figüran veya yan rollerde diziye girmek isteyenler lütfen OG medya ile iletişime geçerek aşağı yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Camdaki kız eserinde Nalan hanimin bahsettiği dedikoducu resim atölyesindeki bayanlardan biri olabilirim 🙂

  2. KONU ENTERESAN, GERÇEKTEN GÜZEL İŞLENMİŞ BİR SENARYO VE HEM GÜZEL , HEM YETENEKLİ OYUNCULARLA ORTAYA HARİKA BİR DİZİ ÇIKABİLİR….AMAN SAKIN ERGEN DİYALOGLARI İLE REZİL EDİLMESİN….

Etiketler