Bir Küçük Gün Işığı Feraye Kimdir? Eda Özerkan

04.01.2023
2.890

Bir Küçük Gün Işığı Feraye kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu Bir Küçük Gün Işığı dizisinin senaryosunu Özgür Evren Heptürk kaleme almaktadır. İzleyiciler Bir Küçük Gün Işığı dizisi Feraye karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Feraye karakterini oyuncumuz Eda Özerkan canlandıracaktır. Bir Küçük Gün Işığı Feraye kimdir? Feraye karakterini canlandıran oyuncumuz Eda Özerkan’ı yakından tanıtacağız.

Bir Küçük Gün Işığı Feraye Karakteri Kimdir?

Her pazartesi ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Bir Küçük Gün Işığı, Feraye karakteri diziye yeni katılmıştır. Sonradan katılmasına rağmen Bir Küçük Gün Işığı dizisinin ana karakterlerinden biri olan Feraye, oldukça başarılı bir iş kadınıdır ve Fırat’la savaşacaktır.Bir Küçük Gün Işığı Feraye Kimdir Eda Özerkan

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Feraye Kimdir?

Diziye yeni gelen Feraye karakterini oyuncumuz Eda Özerkan canlandıracaktır. Bizlerde bu sebeple oyuncumuz Eda Özerkan’ı yakından tanıtacağız ve Eda Özerkan kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Eda Özerkan Kimdir?

11 Mart 1984 yılında Adana’da dünyaya gelen Eda Özerkan, lise yıllarında dans ve resim eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2005 yılında Cennet Mahallesi dizisiyle geçen Eda Özerkan Ekol Drama’dan oyunculuk eğitimi almıştır. Özellikle Aşkı Memnu dizisinde canlandırdığı Elif karakteriyle tanınan oyuncumuz 014 yılında Survivor yarışmasına katılmıştır. Daha önce modellik yapan oyuncumuz anne olduktan sonra sektöre bir süre ara vermişti ve en son Kertenkele dizisinde yer almıştır.Eda Özerkan Bir Küçük Gün Işığı dizisi Feraye rolü

Eda Özerkan Yer Aldığı Diziler

2005 Cennet Mahallesi – Cansel
2008-2009 Aşk-ı Memnu – Elif
2008 Mordkommission Istanbul – Nur
2009-2010 Adanalı – Nazlı
2012 Firar – Elif
2014-2016 Kertenkele – Selin
2023 Bir Küçük Gün Işığı – Feraye

Eda Özerkan Resmi İnstagram Hesabı

Oyuncumuz resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 756 gönderisi ve 172 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Eda Özerkan’ın resmi İnstagram hesabı: @edaozerkan

Eda Özerkan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Eda Özerkan, Kertenkele dizisinin setinde tanıştığı meslektaşı Timur Acar ile 2016 yılında dünya evine girmiştir. Mutlu bir evliliklerinin olduğunu bildiğimiz ünlü çifti 2017 yılında kızları Eliz’i kucaklarına almıştır.

Bir Küçük Gün Işığı Feraye – Eda Özerkan Kıyafetleri

Bir dönem profesyonel olarak modellikte yapan oyuncumuz kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştı biridir. Güzel oyuncumuz Eda Özerkan, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde bu sebeple oyuncumuz Eda Özerkan’ın Bir Küçük Gün Işığı dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kombinlerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Bir Küçük Gün Işığı Feraye kimdir? Feraye karakterini canlandıran oyuncumuz Eda Özerkan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Mercen. dedi ki:

    Senin en büyük hayranınım EDA ÖZERKAN çok güzel bir kızsın.