Benim Adım Melek Oyuncuları Konusu Yapımcısı Yönetmeni Senaristi

31.07.2019
91

Benim Adım Melek dizisi TRT 1 ekranları için üst yapım tarafından hazırlanıyor. Daha önce adı Bir Doğu Masalı olan dizi isim değiştirdi ve yeni adı Benim Adım Bir Melek dizisi olarak kesinleşti, dizinin ilk çekimlere 26 Temmuzda başladığını ve ülkemizin güneydoğusunda bulunan Gaziantep ilimizde dizinin ilk çekimlerinin başladığını hemen belirtelim. Benim Adım Melek dizisi TRT 1 ekranlarında yayınlanacak ve yeni sezonda ekrana gelecek dizilerden birisi olacak. Benim Adım Melek dizisi TRT ekranlarında Diriliş Ertuğrul dizisinin yayınlandığı çarşamba günleri ekrana gelecek. Benim Adım Melek dizisine yeni katılan oyuncuları da bu konumuzda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Benim Adım Melek Dizi Oyuncuları Kimler?

Benim Adım Melek dizisinin baş rollerinde kim olacak benim adım Melek dizisinin oyuncu kadrosu kimlerden oluşacak diye merak edenlere hemen kısa bilgiler vermek istiyoruz. Benim adım Melek dizisinin başrollerinde Nehir Erdoğan ve Kutsi gibi önemli oyuncular yer alıyor, bunların dışında Rabia Soytürk ve Şerif Sezer gibi isimlerde dizinin oyuncu kadrosunda yeralan diğer oyuncular oldu.Bu konumuzda benim adım Melek dizisinin başrollerine veya yan rollerde oynayan oyuncuları ve kadın erkek bütün oyuncu kadrosunu sizlere duyurmak ve tanıtmak istiyoruz.

Benim Adım Melek Dizisi oyuncularıBenim Adım Melek dizisinin yapımcısı senaristi ve yönetmeni kim?

Yeni sezonda TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Benim Adım Melek dizisinin yönetmenliğini Cem Akyoldaş üstlenecek benim adım Melek dizisinin yapımcısı ise Üs yapım olarak kesinleşmişti. Benim Adım Melek dizisinin senaryo yazarı hakkında da bilgiler vereceğiz burada. Benim Adım Melek dizisinin şarkılarını ve müziklerini ise başarılı sanatçılarımızdan olan Aydilge hazırlayacak. Bu konuda detaylı bilgiler için Tıklayın >>Benim Adım Melek dizisi Şarkıları Müzikleri (Aydilge)

Trt1 Benim Adım Melek Dizisi oyuncuları kimlerBenim Adım Melek dizisinin oyuncu kadrosu

Benim adım Melek dizisinde oynayan oyuncuları, kısaca sizlere tanıtmak istiyoruz. Benim adım Melek dizisinin baş rolünde Nehir Erdoğan  bulunuyor ve oyuncumuz Melek karakterini canlandıracak. Nehir Erdoğan, en son olarak, Kanal D ekranlarında yayınlanan İkizler Memo Can dizisinde karşımıza çıkmıştı, bu dizinin yaz aylarında sessiz sedasız final yapmasıyla, Nehir Erdoğan benim adım Melek dizisinde Melek karakteri olarak dizi kadrosuna dahil oldu.

Benim Adım Melek dizisinin nerede çekildiği oldukça merak ediliyordu, ayrıca dizinin konusu nedir nasıl bir hikayesi var diye merak edenlere kısaca cevap verelim. Gaziantep’de doğmuş büyümüş bir kızın hikayesi konu edinecek benim adım Melek dizisinde. Benim Adım Melek dizisinin oyuncularını kısa kısa sizlere sunmak istiyoruz bu konumuzda.. İşte Benim Adım Melek oyuncuları:

Benim Adım Melek Dizisinde Nehir Erdoğan Melek karakteri1- Benim Adım Melek Dizisinde Nehir Erdoğan Melek karakterini canlandıracak. 

Benim Adım Melek Dizisinde Nehir Erdoğan Melek karakterini canlandıracak. Melek’in küçük yaşta aşık olup evlenmiş ve bir süre sonra 3 çocuklu bir anne haline gelmiştir. Ancak herşey yeni başlamıştır. Melek için güneydoğunun zorlu şartları ve töreleri oldukça zorlu bir dönem yaşamasına neden olacak ve Gaziantep’te geçecek bu hikayede Melek ve benzer kadınların hikayesini gözler önüne serecek. Melek, kendisini çocuklarına addeden bir anne olmaktadır ve Halil’le birlikte yeni bir aşk yaşayacak olan Melek’in kızı ve oğluyla birlikte oldukça zorlu yaşam şartlarında bir dizi izleyeceğiz. Bir Doğu Masalı olarak duyurulan şimdi ise Benim Adım Melek olarak çekimlerine başlanan dizinin çekildiği merkez Gaziantep ilimiz olacak. Benim Adım Melek Dizisinde Nehir Erdoğan Melek karakterini canlandıracak.Melek Karadağ (Nehir Erdoğan)

Melek Karadağ rolü (Nehir Erdoğan): Gaziantep’in en tanınmış bilindik ailelerinden biri olan Karadağların tek kızıdır. Herkese merhametli, anlayışlı, şefkatli davranan Melek bir tek kendisine karşı katıdır. Yıllar önce verdiği kararın bedelini ömrü boyunca ödemek zorunda olduğunu düşündüğü için hayattan beklentisiz, kanaatkâr bir kadındır. Tek isteği gurbette zorluklarla büyüttüğü üç çocuğu Defne, Kerem ve Ali Burak’ın, Almanya’nın bencil hayatından korumaktır. Melek, bir gün işyerinde düşer bayılır. Hastaneye götürülünce yapılan tahliller sonucu amansız bir hastalığın pençesine düştüğünü öğrenir. Hayattan kendisi için beklentisi olmayan Melek çocuklarını babalarına emanet edemeyeceğini bildiği halde onunla konuşmaya karar verir. Hastaneden eve geldiğinde onu kötü bir sürpriz beklemektedir.

Benim Adım Melek Dizisinde Kutsi, Halil karakteri2- Benim Adım Melek Dizisinde Kutsi, Halil karakterini canlandıracak. 

16 Mart 1973 Tarihinde Malatya ilimizde doğan Kutsi oldukça yetenekli bir ses sanatçımızdır.söylemiş olduğu şarkılarla herkesin gönlünde yer edinen Kutsi, daha önce de birçok dizide rol almıştır. Son olarak Verda dizisinde oynayacağı söylenen Kutsi’nin bu dizisi rafa kalkınca Kutsi Benim Adım Melek dizisinde Halil karakteri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kutsi Benim Adım Melek dizisinde Halil karakterini canlandıracak halil oldukça cesur bir adamdır ve Melek ile evlendikten sonra ona her konuda yardımcı olur ve Melek ile aşkını yaşarken karşılaştığı güçlükleri omuzlar. Kutsi Benim Adım Melek dizisinde Halil karakterini canlandırıyor.Halil Şirhan rolü (Kutsi)

Halil Şirhan rolü (Kutsi): Cumali ve Zümrüt’ün oğlu olan Halil, Antep’te baklavacılık yapmaktadır. Mert, yürekli, adalet duygusu yüksek, yardımsever, ahlaklı, aklı başında, güvenilir delikanlı bir adamdır. Hayali okulu bitirince Melek’le evlenip, kendilerine ait bir iş yeri açmak ve mutlu bir hayat sürmekken, Melek’in onu terk edip gitmesi Halil’in hayatının yönünü değiştirir. Melek’in başkasıyla Almanya’ya kaçtığı haberi onu yıkar. O günden sonra gönlünün kapısını aşka kapatır ancak Melek’i yüreğinden çıkarmaz.

Benim Adım Melek Başak kimdirBaşak – Zeynep Özder

Benim Adım Melek dizisinde Başak karakterini canlandıran oyuncu Zeynep Özder’dir. Başak, oldukça temiz yürekli güzel bir kadındır. Başak ve Melek küçüklükten beri arkadaştırlar. Benim Adım melek dizisinde Başak karakterini canlandıran Zeynep Özder 1985 yılında Ankara’da doğmuş bir dizi oyuncusudur. Eve Dönüş, Sonsuz Aşk, Payitaht Abdülhamit gibi dizi ve filmlerde rol almıştır.

Benim Adım Melek İhsan kimdirİhsan – Murat Danacı

Benim Adım Melek İhsan kimdir sorusuna verilecek cevap Murat Danacı. Uzun yıllar beni affet isimli günlük dizide izlediğimiz daha sonra da Bizim Hikaye dizisinde avukat karakteri olarak karşımıza çıkan Murat Danacı yeni sezonda TRT ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek dizisinde Başak’ın eşi İhsan rolünde oynayacak. 25 Temmuz 1976 tarihinde Manisa ilimizde doğmuş olan oyuncu bir çok dizide rol aldı. Benim Adım Melekte Başak’ın kocası İhsan karakterine hayat verecek.

Benim Adım Melek Meryem rolü Dilara YeşilyaprakMeryem – Dilara Yeşilyaprak

Meryem Halil ile görüşmek için İhsan ve Başak’ın evine gelmiş ancak Halil babasının durumundan dolayı gelemeyeceğini söyleyince üzülüp ayrılmıştır. Benim Adım Melek dizisinde Meryem karakterine hayat veren oyuncu Dilara Yeşilyaprak’tır. Dilara Yeşilyaprak Benim Adım Melek dizisiyle ilk oyunculuk deneyimini yaşamaktadır. Dizide oynadığı Meryem karakteri Halil’in yolunu gözetse de Halil’in Melek’i sevdiğini öğrenmesiyle hayat kırıklığı yaşayacaktır.

Benim Adım Melek dizisinde Kaan Çakır Alpay karakteri

3- Benim Adım Melek dizisinde Kaan Çakır, Alpay karakterini oynayacak

Kaan Çakır 1977’de İstanbul’da doğmuştur. Hastane dizisi ile başladığı oyunculuk kariyerini Süper Baba, Yılan Hikayesi, Aliye, Leyla ile Mecnun, Böyle Bitmesin, Adı Mutluluk ve son olarak da Bodrum Masalı dizisi ile devam ettiren Kaan Çakır Benim Adım Melek dizisinde Alpay karakterini canlandırıyor. Alpay Melek’in kocası ama kocalık yapmayıp çoluk çocuğa bakmadığı gibi Melek’i de sevmiyor ve türlü işkenceler yapıyor.

Benim Adım Melek dizisinde Rabia Soytürk, Melek'in kızı4- Benim Adım Melek dizisinde Rabia Soytürk, Melek’in kızı Defne karakterini oynayacak

Rabia Soytürk 1999 yılında doğmuştur. 20 yaşında olan Rabia Soytürk ilk dizi deneyimini Puhu TV’de yayınlanmış olan şahsiyet dizisinde kazanmıştır. Şahsiyet dizisindeki başarısından sonra Gülperi dizisine transfer olan Rabia Soytürk Gülperi dizisinde Selen karakteri olarak karşımıza çıkmıştır. Gülperi dizisindeki Selen karakterinde oldukça başarılı bir rol çıkaran, Rabia Soytürk, daha sonra Benim Adım Melek dizisine transfer olmuş ve Melek karakterinin kızı olarak ekrana gelecek güzel oyuncu TRT 1’de 2019-2020 sezonunda karşımızda olacak.Defne rolü (Rabia Soytürk)

Defne rolü (Rabia Soytürk): Melek ve Alpay’ın kızı Defne, Almanya’da lisede okumaktadır. Almanya’da doğmuş, oranın kültürüne kendini kaptırmış, gözü yükseklerdedir. Almanmış gibi davranmaya, onlar gibi yaşamaya çalışır. Melek’in geleneksel yaklaşımları ona baskı gibi geldiğinden anne kız arasında sürekli bir gerginlik vardır. Babasının sorumsuz, aldırmaz tavrı Defne’ye rahat hareket etme alanı açar.

Benim Adım Melek ÖzgeBenim Adım Melek Özge

Dizide Özge karakteri Defnenin arkadaşıdır. Defne Özge ile birlikte gideceği Avrupa turnesi için Annesi Melekten yalan söyleyerek izin alsa da Özge ile Defne bu izinden sonra çeşitli konserler için ülke ülke gezip turneye çıkarlar.  Benim Adım Melek dizisinde Özge rolünde oynayan oyuncumuzun adını bilen yazsın lütfen aşağıya.

Benim Adım Melek dizisinde Şerif Sezer, Melek'in halası5- Benim Adım Melek dizisinde Şerif Sezer, Melek’in halası Nefise rolünde olacak

Oldukça deneyimli oyunculardan birisi olan Şerif Sezer, Türk dizi sektöründe uzun yıllardır kendisini gösteren ve birçok dizide ciddi rollerde oynayan başarılı bir oyuncudur. Şerif Sezer, Benim adım Melek dizisinde Melek’in halası olarak karşımıza çıkacak. Daha önce sayısız dizi ve filmde rol alan Şerif Sezer, bakalım benim adım Melek dizisinde Melek’in halası olarak Nefise karakteriyle karşımıza çıkacak izleyip göreceğiz.

Nefise Siret Karadağ (Şerif Sezer)Nefise Siret Karadağ rolü (Şerif Sezer): Seyit Ali’nin kız kardeşi, Mahmut, Melek ve Mithat’ın halasıdır. Nefise Siret, Karadağ ailesinin tek kızı olarak Antep’te doğmuş büyümüş, toprağın güçlü kadınıdır. Merhametini sert bakışlarının ardında büyüten, şefkati bazen can yakan, toprak gibi sıcak, ekilen tohumları büyüten, kusurları örten yüce gönüllüdür. En büyük hassasiyeti abisi, ailesi ve doğruluğunu sorgulamayı bile düşünmediği gelenekleridir. Yengesinin Mithat’ın doğumunda ölmesiyle, kucağına aldığı süt bebesi yeğeni Mithat’a sahip çıkan Nefise Siret, hiçbir zaman doğuramayacağını bildiği için anneliği bu küçük oğlanla tadar. Mahmut’un sakinliğini kendi babasına, Melek’in güzelliğini annesine, Mithat’ın yaramazlıklarını abisine benzeterek onlarla avunur. Konağın bütün sorumluluğunu üstüne alır. Melek, ailesini yüz üstü bırakıp hayırsızın biriyle Almanya’ya kaçmıştır. Feryat figanı kendisine yakıştırmayan Nefise Siret acısını bir başınayken yaşar. Abisine destek olmak için dimdik görünen Nefise Hanımın içi yangın yeridir.

Benim Adım Melek dizisinde Ulvi Kahyaoğlu Melek'in oğlu6- Benim Adım Melek dizisinde Ulvi Kahyaoğlu, Melek’in oğlu Keremi canlandıracak

Ulvi Kahyaoğlu Benim adım Melek dizisinde Melek’in oğlunu canlandıracak ve oldukça yaramaz bir karaktere hayat verecek. Ulvi Kahyaoğlu 1996 yılında İzmir’de doğmuş ve Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesini başarılı bir şekilde bitirip mezun olmuştur. Birçok müzikalde çeşitli tiyatro topluluklarında ve bazı dizilerde figüran olarak oynayan Ulvi Kahyaoğlu, bu dönemin yeni oyuncularındandır. Benim adım Melek dizisinde Melek’in oğlunu canlandıracak olan Ulvi Kahyaoğlu’na başarılar diliyoruz.

Kerem rolü (Ulvi Kahyaoğlu) Melek ve Alpay’ın ikinci çocuğu olan Kerem, mecburi olmasına rağmen okulu asıp Almanya’nın mahalli bir futbol takımının yıldız grubunda oynamaktadır. Kerem kavgacı, dayılık yaparak dolanan bir Türk delikanlısıdır. Her fırsatta kavgaya tutuşan gençlerle gün geçtikçe arası daha da gerilen Kerem’in evde olan bitenden haberi yoktur.Kerem (Ulvi Kahyaoğlu)

7- Benim Adım Melek dizisine Mustafa Mert Koç katıldı, Ömer Şirhan rolünde

Benim Adım Melek dizisinde Ömer Şirhan rolünde oynayacak olan Mustafa Mert Koç kimdir? Mustafa Mert Koç 1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Atılım Üniversitesi mezunu olan Mustafa Mert Koç ilk kez Kolpaçino 3 filminde karşımıza çıktı. Sonrasında Şahin Tepesi dizisinde rol almıştır. Mustafa Mert Koç’un rol aldığı diziler; Kolpaçino 3. , Hayat Bazen Tatlıdır, Yeter, Ketenpere, Organik Aşk ve Şahin Tepesi dizilerinde rol aldı.

Ömer Şirhan rolü (Mustafa Mert Koç): Şehit Hüseyin ve Vildan’ın oğlu olan Ömer, Tıp Fakültesi öğrencisidir. Sağduyulu, edepli, yaşıtlarına kıyasla ağırbaşlı, okumaya düşkün, el sanatlarına amcası gibi yatkın örnek bir delikanlıdır. Tıp fakültesi 4. sınıftadır.Ömer Şirhan rolü (Mustafa Mert Koç)

8- Benim Adım Melek dizisine Ece Özdikici katıldı. Funda Rolünde Oynayacak

Benim Adım Melek dizisi oyuncuları arasında yer alan Ece Özdikici Funda karakterini oynayacak, peki Funda kimdir? Ece Özdikici 1982 İzmir’de doğdu. 8 yaşından itibaren İzmir Devlet Tiyatrosunun sınavına girerek çocuk oyuncu seçildi. Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümünü bitirdi. Ece Özdikici’nin rol aldığı diziler ve filmler; İlk kez 2004 yılında Bir Aşk Hikayesi dizisinde rol aldı. Güzelliği ile dikkat çeken başarılı oyuncu Ece Özdikici’nin rol aldığı bazı dizi filmler; Anadolu Kaplanı, Arka Sokaklar, Yasak Elma, Yemin, Küçük Hanımefendi, Poyraz Karayel, Mor Ufuklar ve son olarak Kadın dizisinde Doktor Jale rolünü canlandırdı.

8- Benim Adım Melek dizisine Zeyno Eracar kimdir? Zümrüt Şirhan Rolünde Oynayacak

Zeyno Eracar Zümrüt Şirhan rolünde oynayacak dizide. Zeyno Eracar 1970 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Zeyno Eracar en çok Öyle bir zaman geçer zamanki dizisi ile tanınmıştır. Rol aldığı bazı dizi filmler Bana Artık Hicran De, Zeyrek ile Çeyrek, Kara Sevda ve Nefes Nefese. Oyuncu daha çok dizi filmde rol almıştır. Yeni dizisi Benim Adım Melekte Zümrüt Şirhan karakterine hayat verecek.

8- Benim Adım Melek dizisine Nizam Namidar kimdir? Cumali Şirhan rolünde

Cumali Şirhan rolünde izleyeceğimiz Nizam Namidar kimdir? Nizam Namidar ekranlarda çok görmediğimiz bir isim. Nizam Namidar 1961 İstanbul doğumludur. Berlin Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezundur. Berlin’de 1986 yılında profesyonel oyunculuğa başlamıştır. Özel oyunculuk dersi almıştır. Rol aldığı dizi filmler; İsimsizler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 8. Gün dizilerinde rol aldı. Benim Adım Melek dizisinde Cumali Şirhan adıyla rol alacak.

8- Benim Adım Melek dizisine Erkek Çocuk Oyuncu Poyraz Ar kimdir?

Leyla Şirin ajansa kayıtlı olan Poyraz Ar çocuk oyuncu Benim Adım Melek dizisinin yıldızı olacak. Benim Adım Melek erkek çocuk oyuncu Poyraz Ar 6 yaşında ve daha önce reklam filmlerinde rol aldı?  Carrefour Market Reklam Filmi, Eti Burçak Reklam Filmi, Phılıp Reklam Filminde rol aldı.

Seyit Ali rolü (Poyraz Ar) Seyit Ali, Melek’in en küçük çocuğudur. Her durumda mutlu olacak bir şey bulan hayat dolu, neşeli bir çocuktur. Doğduğu günden itibaren babasının annesiyle bağırarak kavgalarına şahit olmuş, ablasının sinir krizlerine, abisinin isyankâr çıkışlarına maruz kaldığı için yüksek sese karşı hassasiyeti vardır. Melek hastaneden döndüğü gün, Alpay’la aralarında çıkan arbededen korkan Seyit Ali, annesinin kollarından sökerek onu alan babasıyla mecburen evden çıkar gider.Seyit Ali (Poyraz Ar)

9- Benim Adım Melek dizisinde rol alan Rami Narin kimdir?

Rami Narin Hataylı’dır. Rami Narin Beykent Üniversitesi’nde okumuştur. Tiyatro eğitimi almıştır. Ezra ve Ağlama Anne dizisinde rol aldı. Rami Narin Benim Adım Melek dizisinde hangi rolde oynayacak? Bilgileri konumuza eklenecektir.

9- Benim Adım Melek dizisi Mehmet Çevik kimdir?

Mehmet Çevik 1961 yılında Kahramanmaraş Elbistan’da doğdu. Mehmet Çevik 1986 yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun oldu.  Kıbrıs Devlet Tiyatrosunda çalıştı. 1997 yılında Kocaeli Şehir Tiyatrosuna tayini çıktı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmenliği görevi devam etmektedir.

Oyuncunun rol aldığı diziler; ilk olarak 1990 yılında Tembel Ahmet dizisinde rol aldı. Sonrasında Peri Kızı, Sağır Oda, Menekşe ile Halil, Aynadaki Düşman, Hanımın Çiftliği, İffet, Güzel Çirkin, Diriliş Ertuğrul, İstanbul Sokakları, Lise Devriyesi, Mehmetçik Kutlu Zafer dizilerinde rol aldı.

Seyit Ali Karadağ rolü (Mehmet Çevik) Melek, Mahmut, Mithat’ın babası olan Seyit Ali Karadağ, Gaziantep’te kebapçıdır. Antep topraklarının geleneklerine bağlı, aileyi her şeyin üstünde tutan, dostluğun kıymetini bilen, esnaf arasında güvenilirliği ve biraz da ani çıkışlarıyla bilinen, yüreği yumuşacık bir adamdır.Melek’in okulu bittiğinde yakın dostu Cumali’nin oğlu Halil ile evlendirmeye karar verir. Melek, nişan günü çok sevdiği babasını geride bırakarak sevdiği adam Alpay’la Almanya’ya kaçar. Dünya Seyit Ali’nin başına yıkılır. Bu haberle iki ailenin arasındaki ezeli dostluk ebedi düşmanlığa döner. Seyit Ali gözünün bebeği kızıyla birlikte, kadim dostunu da yitirir. Seyit Ali bu olaydan sonra iyice hırçınlaşır, dokunanı kıran, konuşanı yakan bir adam haline gelir. Sonunda Seyit Ali, kızını yaşarken öldürür ve Melek’in adının anılmasını yasaklar.Seyit Ali Karadağ (Mehmet Çevik)

Alpay Yıldırım (Kaan Çakır)

Alpay Yıldırım rolü (Kaan Çakır): Melek’in kocası. Defne, Kerem ve Seyit Ali’nin babası. Almanya’da da iş güç tutturamayan Alpay, Melek’in kazandığı üç kuruşa gözünü diker. Çocuklar için verilen paraya tamah edecek kadar ciğersiz bir adam olan Alpay, Melek’in dönecek bir kapısının olmadığını bildiği için kadına her türlü eziyeti yapmaktan geri durmaz. Alpay Funda’ya aşık olunca planladığı yeni hayatına adım atmak ister.Alpay Yıldırım (Kaan Çakır)

Funda Yıldırım (Ece Özdikici)

Funda Yıldırım rolü (Ece Özdikici): Alpay’ın sevgilisi Funda, gurbetçi bir ailenin 6 çocuğundan biridir. Şık giyinmeyi, makyaj yapmayı seven Funda, lüks hayata düşkündür.Funda Yıldırım (Ece Özdikici)

Mahmut Karadağ (Muharrem Türkseven)

Mahmut Karadağ rolü (Muharrem Türkseven): Mahmut, Seyit Ali’nin büyük oğludur. Babasının yanında kebapçılık yapmaktadır. Naif bir kişiliği olan Mahmut, yörenin erkeklerinin aksine, müziğe yetenekli, duygusal, vicdan, merhamet ve adalet duygusu geleneklerin üstünde bir adamdır. Mahmut, kardeşleri arasında annelerini en çok tanıyan ilk çocuk olarak onun ölümünden sonra hem babasının hem kardeşlerinin acısını sırtlanarak büyür. Bütün bunların üstüne Melek’in kendi arkadaşı Alpay’la kaçışı Mahmut için büyük utanç kaynağı olur. Melek’in gidişinden sonra babasının artan hoyratlığı karşısında Mahmut sessiz, aciz bir adam olup çıkar. Karısı Kadriye’nin baskın karakteri yüzünden iyice içine kapanan Mahmut, dükkanda babasını sözünden çıkmayan, kardeşi Mithat’ın onu açıktan küçümseyen tavırlarına aldırmayan, karısının dırdırlarını dinler gibi yaparak huzuru bulmaya çalışan bir adamdır.Mahmut Karadağ (Muharrem Türkseven)

Mithat Karadağ (Saim Güveloğlu)

Mithat Karadağ rolü (Saim Güveloğlu) Seyit Ali’nin oğlu Mithat, kimsenin yüzüne açıkça söylememesine rağmen annesinin hayatına sebep olduğunu düşünerek büyür. Kendisini içten içe suçladığı kadar, babasının gözünde de aynı duyguyu yakalayan Mithat’ın, Seyit Ali ile arası hiçbir zaman süt liman olmaz. Sert, kabadayı tavırlı, namus kavramına fazlasıyla takıntılı, halası dışında kadınları küçümseyen, aslında kendisinden başka herkesi küçümseyen bir adamdır.Mithat Karadağ (Saim Güveloğlu)

Kadriye Karadağ (Hande Kaptan)

Kadriye Karadağ rolü (Hande Kaptan): Mahmut’un karısı olan Kadriye, Karadağların gelini olmak ilk yıllarda onun için çok havalı bir durumsa da çocuk sahibi olamadığını anladığında evliliği Mahmut’a katlanmaktan öteye gidemez. Gelenekler ve mahalle baskısı yüzünden kendini bu evliliği sürdürmeye mecbur eder. Fitneci dedikoducu bir kadındır.Kadriye Karadağ (Hande Kaptan)

Cumali Şirhan (Nizam Namidar)

Cumali Şirhan rolü (Nizam Namidar) Halil’in babası Cumail Şirhan Antep’te tatlıcılık yapmaktadır. Kendileri kadar köklü Karadağlardan Seyit Ali’yle çocukluk arkadaşıdır. Seyit Ali’nin kızı Melek’le oğlu Halil’i evlendirmek ister. Nişan günü bütün Antep’e duyurulur, herkes davetlidir, ancak aynı gün aile için bir şeref lekesi olarak alınlarına sürülür. Melek oğlunu ortada bırakıp kaçmıştır. Can dostu Seyit Ali artık düşmanıdır.Cumali Şirhan (Nizam Namidar)

Zümrüt Şirhan (Zeyno Eracar)

Zümrüt Şirhan rolü (Zeyno Eracar) Halil’in annesi Zümrüt, vefakar, cefakar, kocası ve çocuklarına kendini adamış, anlayışlı, dikkatli bir kadındır. Melek’in kaçışı oğlu kadar onu da üzer. Cumali’nin dur durak bilmeyen öfkesini dindirmeye çalışırken, gözünden sakındığı oğluna da destek olmaya çalışır. Geliniyle aynı evde, torununu büyütür.Zümrüt Şirhan (Zeyno Eracar)

Benim Adım Melek Dizisine yeni katılan oyuncular kimler?

Benim adım Melek dizisine yeni katılan oyuncuları daha sonradan kadroya dahil olan bütün oyuncular burada sizlere duyurmak istiyoruz. Benim adım Melek dizisine yeni katılmış olan yeni oyuncular hakkındaki tüm bilgiler burada sizlere sunulacak. Benim adım Melek dizisine en son katılacak oyunculardan birisi olarak Uğur Yücel’in adı sosyal medyada çeşitli sayfalarda gitse de biz, Uğur Yücel’in benim adım Melek dizisinde oynayacağını düşünmüyoruz.

Benim Adım Melek dizisi nerede çekiliyorBenim Adım Melek dizisi Nerede çekilecek, çekimler başladı mı?

Benim Adım Melek dizisi, Gaziantep ilimizde ve çevre ilçelerinde çekimlerine başlayacak benim adım Melek dizisinin nerede çekildiğine setinin nerede kurulduğunu ve oyuncuların nerede görülebileceğini, burada sizlere yazmaya devam edeceğiz. Benim adım Melek dizisinin çekildiği sahneleri benim adım Melek dizisinin çekildiği yerleri mekanları göl kıyısını ve barajı, ayrıca ırmak kenarındaki sahil gibi olan yerleri de burada sizlere sunacağız. ayrıca benim adım Melek dizisi, Gaziantep ilimizde çekilse de çevre ilçelerde hatta illerde bile çeşitli, çekimlerin yapılacağını şimdiden müjdeleyebiliriz. Benim Adım Melek dizisinin çekim yerleri için TIKLAYIN >> Benim Adım Melek dizisi Nerede Çekiliyor Mekanlar Neresi?

Benim adım Melek dizisinde nasıl oyuncu olunur?

Benim adım Melek dizisinde oyuncu olmak isteyenlerin, Gaziantep ve çevre ilçelerinde oturan ve oyuncu olmak isteyen herkes Benim adım Melek dizisinin yapımcısı, Üs yapımla bağlantı kurarak, dizide oynama imkanına kavuşabilirsiniz. Benim adım Melek dizisi TRT ekranlarında uzun bir süre yayınlanacak gibi gözüküyor. Sizlerde yerinizi alabilir ve benim adım Melek dizisinde yan rollerde veya figüran olarak oyuncu olabilirsiniz. Lütfen bu konuda yorumlarınızı aşağıda aşağıya yazınız.  Linkte kısa bilgiler sunulmuştur. Tıklayın >>

Benim Adım Melek dizi Oyuncusu Olmak İçin Ne Gerekir Şartları Nedir?

Bu içeriğimiz de Benim Adım Melek Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Yönetmeni Senaristi kim? konusu hakkında sizlere bilgiler vermeye çalıştık. Lütfen sizlerde Benim adım Melek, diz hakkında yorum ve görüşlerinizi isteklerinizi, düşüncelerinizi aşağıya yorum olarak yazınız.

Benim Adım Melek dizisinin ilk set fotoğrafları yayınlandı:Benim Adım melek dizisinin ilk set fotografları

Not: Benim Adım Melek Oyuncuları sete çıktı ve Ağustos boyunca yüksek tempolu bir çekim bekliyor tüm ekibi. Eylül ayının başına yetiştirilecek olan Benim Adım Melek dizisi yeni sezonda en merak edilen dizilerden birisi oldu kuşkusuz. Benim Adım Melek dizisi oyuncuları ve konusu hakkında merak edilen her şeyi burada yazmaya devam edeceğiz. Fragmanı çıktı ve fragmanda yer alan resimleri sizlerle paylaşıyoruz.  

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Anınom dedi ki:

  Benim adım melek dizisi çok güzel bir dizi hep devam etsin halil ve melek çok zorluklar çekiyor ben bu diziyi çok sevdim 😘

 2. Azerbaycandan irade dedi ki:

  Benim adım melek dizisi çok güzel bir dizidi TRT 1kanalında hep devam etsin biz bu diziyi çok seviyoruz ailede bir annenin neler yaşadığından gediyor ne zorluklar çekiyor biz ailece izliyoruz ve TRT 1 kanalında təşəkkür ederiz

 3. Anınom dedi ki:

  Benim adım Melek çok güzel bir dizidi ben beyeniyorum ve izlenecek bir dizidi hep devam etsin

 4. Anonim dedi ki:

  Beğenerek izlediğimiz bir dizi ancak defnenin kaçırılması kötü oldu ne olacak Ömer in aşkı , işiniz gücünüz kötülük katliam .mutlu son yazın bari gençlere ya yetti artık baydınız

 5. Yuan dedi ki:

  Bu dizilerde ki tüm oyunculara ve emek verenlere saygı duyuyorum. Ama Türkiye de bu ego, gurur, töre v. b. konuların yerine ailelere nasıl kötü örnekler aktarıldığını çalışan bir komisyon olmalıydı. Teknoloji ve eğitimle ilgili belgeseller, kamu yararına proğramlar olmalıydı. TRT gibi bir kurumun bir zamanlar ki elit seviyeli eğitici öğretici proğramlardan bu kadar reyting yanlısı konulara geçmesi tüm ülkenin ayıbı ve kaybıdır. Ailelere örnek olacak konular bulun artık.

 6. Didem dedi ki:

  Bende bu dizide oynamak istiyorum yaşım 11 gaziantepde oturuyorum

 7. çiçek hazal dedi ki:

  benım adım melek antepın guzel ilimizin adetlerini guzelliklerini yemeklerini gotrmeye basladık ve birde eski aşklar tekra r basşlarsa keyıflı olacak seyıt alinin torunlarını affetmesi ıyı oldu ilerleyen bolumlerde belki kızını ıda afferder

 8. Günel 💞💞 dedi ki:

  💔Benim Adım Melek💔Oyuncular Konağ Güzel Dizinin Hekayesi Aşkı Sevgini Güzel Anlatır 20 İll Aşkı Unutmamağ Cok Güzel Aşk💞Sevgi Deyerleri Unutulmayıp Aile Deyerleri Aşka Sevgiye Deyer Verdikde Dahada Güzel Görünür Melek Umarım Sonunda 20 İllik Aşkın Bulaçağ Mutlu Olaçağ Çoçukların Babası Aşkı Sevgini Hak Etmir Aşk Sevgi Çiçek Gibi Onu Soldurmayın Kalbde Güzel Yaşayın

 9. Cenk Tarhan dedi ki:

  Gördüğüm en salak dizi insanı adeta salak yerine koyup izle izle diyor hele o son alpay in konaga gelip masum rolü oynaması tam komedi bu dizi tutmaz bu dünyada hiç bir arkadaş komşu diyemez kızını eve alma salakça salakça

 10. Serhat dedi ki:

  Slm aleyküm Ben Avusturyadan gurbetci..”Benim adim Melek” Dizisine Emegi gecen Herkeze Helal olsun..böylemi gercekci..böylemi Süper bir dizi o kadar Gercekci ve Hissaytli oynanniski..söylen3cek tek söz diyemiyorum.. bir hafta sonu misafirlikte sohbetde adi gecen diziyi..merak etdim ve 5 bölümü sanki yasiyormus gibi sabah 7 ye kadar izledim..38 yasindayim böyle bir duygu yogunlugunda ne diziye bakdim..nede gördüm..o kadar erkilendimki..uyandigimda halen aklim melek ve ailesinde..resmen icim yandi..cok etkilendim..
  SÜPER BIR KONU VE DIZI olmus..Bütün herkezi cani gönülden tebrik ediyorum..

  Dizini Adini Bir

 11. Ayşe dedi ki:

  Sirhanlarin konağında genç olan kadın hangi oyuncu, gerçek adı nedir bilen varsa lütfen yazarmı?

 12. Ayşe dedi ki:

  Halil’in yengesi mi ablası mı , kadının adını henüz duymadım 2.bölümde . Gerçek adı nedir bilen varsa yazarmı ???

  1. Ayten dedi ki:

   Halilin ölen abisinin eşi ömerin annesi

 13. Ayfer Mil dedi ki:

  Merhaba ben Almanya,da Essen şehrinde yaşıyorum,Benim Adım Melek dizide oynamak isterim 49 yaşındayım
  Alpay ablası rolünde yer alabilirim.
  Bana geri dönüşüm yaparsanız çok sevinirim .
  milayfer251169@gmail.com

 14. Ndid dedi ki:

  Özgenin adı Tansu @tansu__97

 15. Serap dedi ki:

  Gerçek yurtdışında yaşayan aksansız birilerini kullansaydınız daha gerçekci olurdu bence yani yurt dışında yaşayan biri olarak belirtmek istedim kulaga komik gelior almancaları çok kötü

  1. Anonim dedi ki:

   Çok haklısınız. Bende aynısini düşündüm.. oyuncu kıtlığı varmış gibi..
   Komik gerçekten….

 16. Mikail Erkan dedi ki:

  Bende bu dizide dün bellboyluk yaptim otelde acaba oyunculugumu begenip cagirirlarmi bilemiom

 17. Erhan özdemir dedi ki:

  Ben normalde tiyatro oyunlarinda bulundum 2013 te de karagulde figuran olaraka calistim suan G. antep teyimm bu konuda jendime guveniyorum yardimci olurmusunuz 542 467 01 20

 18. Halil ibrahim YAŞAR dedi ki:

  05322536717 numaram

 19. Halil ibrahim YAŞAR dedi ki:

  Ben normalde ajansa bağlı oyunculuk yapıyorum
  Deneyimlerim dizilerde figürandım
  Kavak Yelleri
  Karagül
  Can û Ceger dizilerinde yer aldım
  Bu dizi Şanlıurfa’ya gelirse nasıl haberim olacak

  1. TANJU YADA dedi ki:

   “ BENİM ADIM MELEK “ isimli TRT-1de Çarşamba akşamları saat 20.00- sen itibaren yayınlanan diziyi çok beğendim. Bence çok Super bir dizi . “ MELEK “ adındaki baş kadın oyuncu NEHİR ERDOĞAN rolünü tam hakkını vererek oynuyor. Üstelik çok da güzel. Diğer oyuncularda rollerinde çok başarılı.Gaziantep gibi çok eski bir şehrimizi ,her yönü ile ayağımıza getirerek bizlere tanıtıyor. İnşallah ,2-3
   Yıl devam eder. Senaristi,Yapımcıyı,bu dizinin çevrilmesinde görev alan herkesi kutluyorum.
   Tabii ki TRT-1 TV Kanalı’na da sonsuz teşekkürler sunuyorum. 🌷🙏🇹🇷