Benim Adım Melek Nerede Çekiliyor, Mekanlar Neresi Nasıl Gidilir?

19.07.2019
82

Benim Adım Melek isimli dizi bu sezon ekrana gelecek diziler arasında en merak edilen dizilerden birisi olacak kuşkusuz. Çünkü dizinin çekildiği mekanlar son dönemde popüler hale gelen Doğu ve Güneydoğu illerimizde çekilecek ve izleyicilere sunulacak. Bu konumuzda Benim Adım Melek dizisi nerede çekiliyor hangi mekanlarda dizinin seti kuruldu hangi il ilçe köy sorularına detaylı yanıtlar vereceğiz.

Benim Adım Melek 4. Bölüm Nerede Çekiliyor 9 Ekim

Benim Adım Melek 4. Bölüm Nerede Çekiliyor 9 EkimMelek ve ağabeyinin şehir merkezinde oturdukları renkli fiskiyeli havuz Gaziantep merkezde bulunan şehir parkıdır. Benim Adım Melek 4. Bölüm Nerede Çekiliyor 9 Ekim çarşamba günü TRT de ekrana geldi.

Benim Adım Melek 3. Bölüm (9 Ekim) Çekim yerleri neresi mekanlar nerede?

Benim Adım Melek 2. Bölüm Çekim yerleriBenim Adım Melek 2. Bölüm Çekim yerleri mekanları?

Benim Adım Melek 2. Bölüm nerede çekiliyor sorusuna erilecek cevaplar Gaziantep ilimizle ilgili olacaktır. Bıçaklanma sahnesi Gaziantep merkezde bulunan parkta çekildi. Melek Antep’e döndükten sonra Karadağlar konağı daha çok gösterilmeye başlandı. Karadağlar konağı nerede sorusuna aşağıda detaylı cevaplar verdik. Benim Adım Melek 2. Bölüm çekimlerin yapıldığı yerler mekanlar resimli olarak paylaşılacaktır. Benim Adım Melek dizisi artık genel olarak Antep’te geçecek. Antep’in en güzel doğal güzelliklerini geleneklerini bu dizide izleyeceğiz. Şehri güzel tanıtacağını düşünüyoruz. Dizilerin turizm açısından önemi büyük çünkü.

Benim Adım Melek dizisi çekim yerleri BelgratBenim Adım Melek dizisi çekim yerleri Belgrat şehri:

Benim Adım Melek dizisinin ilk çekim yeri Sırbistan’ın başkenti olan Belgrat şehri oldu. Tarihi binaları köprüleri ve Tuna nehri üzerine inşa edilmiş yapısıyla gerçekten sıradışı bir görünümü var. Tuna ve Sava nehirleri burada birleşiyor ve Benim Adım Melek dizisinin ilk çekim setinin kurulduğu ve hikayenin başladığı yerlerin Belgrat şehri olduğunu ve yurtdışı çekimlerinin tamamlandığını bir kez daha hatırlatalım..

Benim Adım Melek dizisinin çekildiği yerler mekanlarBenim Adım Melek Belgrat çekimlerinden sonra ülkemize geliyor ve hikaye İstanbulda devam ediyor. İç mekan çekimleri Beykozda bulunan eski kundura fabrikası olarak bilinen dizi film platolarında çekilen Benim Adım Melek dış mekanlar olarak ise bir çok farklı mekanı kullanıyor. Topkapı‘da bulunan güzel parklar da bunlardan birisi. Ancak Benim Adım Melek çekimleri İstanbul’la kalmayacak Gaziantep ilimizde de devam edecek. Zaten dizinin ilk duyurulan adı Bir Doğu Masalıydı.

Benim Adım Melek nerede yaşıyor hangi il ilçeBenim Adım Melek Dizisi Trt1 Ekranlarında Yayınlanacak

Benim Adım Melek dizisi bu sezon ekrana gelecek olan Doğu dizilerinden ikincisi olacak. Geçtiğimiz sezon başlayan Hercai dizisi beklentilerin çok üstünde reytingler alınca benzer dizilerin çekilmesi için yapımcılar işe koyuldu. Mia yapımın bu başarısı Doğu ve Güneydoğuda hayatın içinden çekilen dizileri ön plana çıkarmaya başladı. Bu nedenle bundan sonra daha çok dizinin doğu kökenli yapımlar olmasını bekliyoruz. Benim Adım Melek dizisi Trt ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak. 2019-2020 sezonunda Trt1 de yayınlanması beklenen Benim Adım Melek dizisinin bu sezonun en iyi dizilerinden birisi olması bekleniyor.

Benim Adım Melek dizisi baraj altında kalan köy neresi: Şanlıurfa’ya bağlı Halfeti’de bulunan Savaşan Köyü Birecik Barajı’nın suları altında kalan bir yerBenim Adım Melek dizisi baraj altında kalan köy neresi

Benim Adım Melek dizisi Antep’in neresinde çekiliyor: Gaziantep Kapalı Çarşı Bakırcılar çarşısıBenim Adım Melek dizisi Antep'in neresinde çekiliyor

Benim Adım Melek dizisinin çekim yerleri: Gaziantep drone ile görünüm

Benim Adım Melek dizisinin çekim yerleri

Benim Adım Melek dizisinin iç dış çekimleri nerede yapılıyorBenim Adım Melek dizisi iç dış çekimleri İstanbul’da:

Benim Adım Melek dizisinin Belgrat çekimlerinin tamamlanmasından sonra İstanbul’a dönen ekip hiç zaman kaybetmeden çekimlere devam etti. İstanbul’da çeşitli mekanlarda devam eden çekimlerin içi çekimleri için Beykoz Kundura fabrikası içindeki dizi film platoları kullanılmaya başlandı.

Benim Adım Melek çekimleri nerede hangi şehirdeTrt1 geçtiğimiz sezonda birbirinden güçlü dizileri ekrana getirmişti. Pazartesi günleri Vuslat dizisini, Salı günleri Halka dizisini, Çarşamba günleri ise haftanın reyting rekorlarını kıran Diriliş Ertuğrul dizisini, perşembe günleri Tek Yürek dizisini cuma günleri ise 3 sezondur devam eden Payitaht Abdülhamit dizisini, cumartesi günü Kalk Gidelim ve Pazar günü de Elimi Bırakma dizisini yayınlayan TRT oldukça iyi bir dizi serisi ile ciddi oranda reyting aldı.

Bu sezon Diriliş Ertuğrul dizisi bitince yerine devam edecek olan Diriliş Osman dizisini Atv kanalına kaptıran TRT Benim Adım Melek dizisi ile bu boşluğu dolduracak. Büyük ihtimalle Benim Adım Melek dizisi çarşamba günleri ekrana gelecek.

Benim Adım Melek Dizisi nerede çekiliyorBenim Adım Melek dizisi Nerede Çekiliyor hangi mekanlarda?

TRT1 ekranlarında 2019-2020 sezonunda yayınlanacak olan Benim Adım Melek dizisi Gaziantep ilimizde çekilecek. Gaziantep dizi çekimi için oldukça elverişli bir şehrimiz. Benim Adım Melek’nın bir çok sahnesi Antep’te çekilirken bazı sahnelerin ilçelerde  veya farklı illerde çekileceği belirtiliyor. Gaziantep ilimizde çekilen Benim Adım Melek dizisinin yöre halkı için de oldukça merak uyandıran bir yapım olacağı ve dizide oynamak isteyenlerin figüran olarak diziye dahil edileceği belirtildi.

Benim Adım Melek Dizisinin çekildiği yerler mekanlarBenim Adım Melek dizisinin çekildiği yerler mekanlar nasıl gidilir?

Sevilerek izleneceğini düşündüğümüz Benim Adım Melek dizisinin çekildiği Antep ilimizdeki tarihi ve turistik mekanlar ile belli başlı çarşıları, bakırcılar çarşısı, kapalı çarşı ve konaklar dizide sıkça gösterilecek ve dizinin turizme de büyük bir katkı sağlaması hedefleniyor. Benim Adım Melek dizisinin çekildiği sete nasıl gidilir oyuncular ile görüşmek mümkün mü Nehir Erdoğan Benim Adım Melek dizisinde oynayacağı Melek rolü ile en çok ilgi gören oyunculardan birisi olurken dizinin oyuncularını merak edenler çekim mekanlarına bazı günlerde gidip oyuncular ile görüşüp resim çekilebilir. Bu konudaki detaylar sonraki günlerde buraya eklenecektir.

Benim Adım Melek Dizisi nerede çekildi mekanlar neresiBenim Adım Melek dizisini oyuncuları ve dizinin çekileceği il ilçe hakkında bilgiler:

Benim Adım Melek dizisi oyuncuları ile de çok konuşulacak. Adı daha önce Şampiyon dizisinde Erdal Özyağcılar’ın canlandıracağı rol için geçen Uğur Yücel’in de diziye dahil olacağı konuşulurken, son olarak Üs Yapım’ın Nehir Erdoğan’ı (Melek) rolü ile dizinin kadrosuna dahil ettiği açıklandı. Benim Adım Melek dizisiyle görüşen bir çok oyuncunun da ileriki günlerde dizinin kadrosuna katılacağı konuşuluyor. Benim Adım Melek dizisi Gaziantep’te özellikle turistik mekanlarda çekilecek. Benim Adım Melek isimli yeni sezon dizisindeki Halil karakteri için arayışlar devam ederken son olarak Kutsi’ye teklif edilen rolün Kutsi tarafından incelendiği haber verildi.

Benim Adım Melek dizisi oyuncularıBenim Adım Melek dizisi bu sezonun en çok ses getirecek dizilerinden birisi olacak. Benim Adım Melek dizisinin çekildiği yerleri mekanları bu konumuzda kısaca yazmaya çalıştık. Benim Adım Melek dizisindeki mekanları fragman çıktıkça ve yeni bölümler yayınlandıkça sizlere yazmaya devam edeceğiz. Sizlerde Benim Adım Melek dizisi hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağı yazarak dizinin çekildiği yerler hakkında bilgileriniz varsa aşağı yazın lütfen..

Benim Adım Melek dizisi 1. bölüm Halfeti gün batımı manzarası:Benim Adım melek dizisi Halfeti gün batımı manzarası

Benim Adım melek dizisi 1. bölüm nerede çekiliyor? Antep kale yakınları

Benim Adım Melek Karadağlar Konağı Nerede?Benim Adım melek dizisi 1. bölüm nerede çekiliyor

Yorumlar: Benim Adım Melek bence çok güzel bir iş olacak. Hem Kutsi hem Nehir Erdoğan ekrana çok yakışan isimler. Uğur Yücel de dizinin direği olacağı için izlemeyi planlıyorum şimdiden. Benim Adım Melek’in çekildiği yerleri de çok merak ediyorum. Yolum Antep’e düşerse mutlaka ziyaret edeceğim. İşte Benim Adım Melek Dizisinin çekildiği o konak:

Benim Adım Melek Karadağlar Konağı Nerede?

https://www.youtube.com/watch?v=mAqZCfhiXAE

Yorum 2: Çekimleri Mardin’de yapılan ve büyük ilgi çeken Hercai dizisinin başarısının ardından kanallar ve yapımcılar Doğu/Güneydoğu’da dizi çekmek için kollarını sıvadı. İlk dizi haberi Üs Yapım imzalı Benim Adım Melek isimli TRT1 dizisinden geldi. Benim Adım Melek dizisinin müziklerini ise Aydilge yapacak.Benim Adım Melek Dizisi Şarkıları Müzikleri

Benim Adım Melek dizisinin ilk tanıtım fragmanı:

Benim Adım Melek dizisinin ikinci tanıtım fragman videosu:

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Melisa dedi ki:

  Konak nerede?

 2. Nesli dedi ki:

  Alpay in evi Antep in neresinde hangi evler

 3. Irem dedi ki:

  Her hafta sabirsizlikla bekledigimiz bir dizi gectigimiz haftalarda yasaklar yuzunden ara verilmesine cok uzulmustuk ama neyseki tekrar basladi bence nehir ve kutsi bu dizi icin super olmus hele kucuk sehit balli katmer sozcugu 3 yasindaki kucuk kizim yanima gelip anne bende senin balli katmerinim dimi deyip dizideki tum karakterlerin isimlerini soyluyor cok guzel bir dizi emegi gecen herkeze cokkk tesekkurler insalla uzunn sezon devam eder

 4. Ömer define ferman belizdenuzakdur dedi ki:

  Ömer define ferman belizden uzakdur Nazlı senicok Ali açelya ğünes demir selvi adiltanjur damla seni seviyorum

 5. Ömer define ferman belizdenuzakdur dedi ki:

  Ömer define ferman belizdenuzakdur Nazlı Ali açelya tanjur damlaadiltanjun ğünesdemirselvi seni seviyorum benimlisinisevğili benim canım canım benim canım kutlu olsun nice mutlu senelere canım benim Ömerdefine Melek serdil

 6. Alara dedi ki:

  O kadar güzel bir film ki final yaparsa ağlarım yani o derece güzel bir film bence sadece çarşamba günleri deģil diğer günler de olsun çarşambadan çarşambaya zor sabrediyorum film hiç bitmesin bence harikaaaaaaaa♡♡

 7. Ayşe dedi ki:

  Benim adım Melek dizisindeki Cumali amcayla Seyit Ali amcanın dükkanları hangi Handa Antep’te mi

 8. Serif dedi ki:

  Bu konak nerede