Ben Bu Cihana Sığmazam Erçin Kimdir? Bahar Gençalp

08.09.2023
136

Ben Bu Cihana Sığmazam Erçin kimdir? Yakından tanıtacağız. Güzel Adamlar Medya imzalı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Atv ekranlarında karşımıza çıkmaktadır. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yönetmen koltuğunda ise Mustafa Şevki Doğan oturmaktadır. Ben Bu Cihana Sığmazam Erçin karakterini Bahar Gençalp canlandırmaktadır. Bizler Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Erçin karakteri ile Elçin karakterini canlandıran oyuncumuz Bahar Gençalp’i yakından tanıtacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Erçin Karakteri Kimdir?

Senaryosunu Zülküf Yücel ve Zehra Yücel’in kaleme aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Erçin karakteri 2. Sezonda diziye dahil olmuştur. Sonradan katılmasına rağmen önemli karakterler arasında yer alan Erçin karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi yoktur. Bizler yeni sezonda karşımıza çıkacak olan Erçin karakteri hakkında yeni bilgilere ulaştığımız zaman sizlerle paylaşacağız.  ben bu cihana sigmazam ercin kim

Ben Bu Cihana Sığmazam Erçin Kimdir?

Diziye yeni katılan Erçin karakterini Bahar Gençalp canlandıracaktır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin sevenleri tarafından Erçin karakterini canlandıran güzel oyuncumuz Bahar Gençalp’te merak edilmiştir. Bizlerde sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz Bahar Gençalp’i yakından tanıtacağız.

Bahar Gençalp

1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Bahar Gençalp, İstanbul Okan Üniversitesi Sanat Tasarım Mimarlık Fakültesi Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. 174 cm boyunda ve 52 kg ağırlığındadır. Bahar Gençalp, 2017 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmıştır. Miss Turkey’de finale kalan Bahar Gençalp, bu şekilde dikkat çekmiştir. Aynı zamanda modellik ve mankenlik yapan Bahar Gençalp, 2023 yılında konuk olarak yer aldığı Yasak Elma dizisi ile oyunculukla tanışmıştır.

Bahar Gençalp Yer Aldığı Diziler

Ben Bu Cihana Sığmazam – 2023, Erçin
Merve Kült – 2023
Yasak Elma – 2023

Bahar Gençalp Resmi İnstagram Hesabı

Oyuncuların yanı sıra modellik ve sunuculuk yapan Bahar Gençalp, sosyal medyayı oldukça aktif kullanmaktadır. Instagram’da 604 gönderisi ve 93 bin takipçisi vardır. Güzel oyuncumuz Bahar Gençalp’in resmi Instagram hesabı: @bahargencalpp bahar gencalp ben bu cihana sigmazam

Bahar Gençalp Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz Bahar Gençalp evli değildir. Sektorde yeni olduğu için hakkında fazla bir bilgi bulunmayan Bahar Gençalp’in basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Yani, güzel oyuncumuz Bahar Gençalp’in bilinen bir sevgilisi yoktur.

Ben Bu Cihana Sığmazam Erçin – Bahar Gençalp Kıyafetleri

2017 Miss Turkey finalistlerinden olan Bahar Gençalp güzelliğini herkese kanıtlamıştır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz trendleri de yakından takip etmektedir. Bizler güzel oyuncumuz Bahar Gençalp’in Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını markaları ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Erçin kimdir? Elçin karakterini canlandıran oyuncumuz Bahar Gençalp’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.