Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisini Nasıl Buldunuz İzleyici Yorumları

20.09.2022
6.071

20 Eylül 2022 salı akşamı ATV ekranlarında başlayan ben bu cihana sığmazam dizisini nasıl buldunuz beğendiniz mi. İlk bölümüyle heyecanlı bir bekleyişin sonuna gelinen ve izleyicisinin karşısına çıkan dizide meraklı bir bekleyiş var. Çünkü uzun süredir çekimleri devam eden ve eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin ekibi tarafından çekilen ben bu cihana sığmazam dizisinin nasıl olduğu, izleyicinin beğenip beğenmediği konusunda detayları yazacağız.

Ben bu cihana sığmazam dizisini nasıl buldunuz?

Eminim birçok izleyici merakla beklenen diziyi tam saatinde Atv’de izledi. Oldukça yüksek bir reyting oranı ile başlaması beklenen ben bu cihana sığmazam dizisini ekip olarak ve oyuncu kadrosu olarak oldukça beğendik. Oldukça meşakkatli ancak izlenesi güzel bir proje ortaya çıkmış. Öncelikle teknik ekibi yapımcı yönetmen ve oyuncuları tebrik ederiz. Çekimlerine Özbekistan’da başlanan ben bu cihana sığmazam dizisi gerçekten de Türkiye’nin dışında çekimler yaparak iyi bir başlangıç tercih etmiş.Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisini Nasıl Buldunuz

Gerek oyuncu kadrosunun zenginliği gerekse çekim yerlerinin farklı olması diziyi daha izlenebilir ve etkili yapmış. Dizinin ön plana çıkan oyuncusu olan Oktay Kaynarca ve Pelin Akil daha önceki dizilerinde de oldukça başarılı olmuş ve izleyicinin gönlüne girmiş başrollerdi. Yeni dizi ben bu cihana sığmazam gerek kadrosuyla gerek senaryosu ve izleyiciye hissettirdiği ile izlenesi bir yapım olmuş. Dizinin ilk bölümünü nefessiz izledik desek yeridir. Dizinin tekrarına ben bu cihana sığmazam tekrarı konusunda ATV yayın akışına göre takip edebilirsiniz.

Ben bu cihana sığmazam dizisi reyting sonuçları

Daha 1. haftada oldukça yüksek reytinglerle başladı dizimiz. Ben bu cihana sığmazam dizisi 1. Bölüm reyting sonuçlarında 8 oranının üstüne çıkmayı başardı. 1. bölümde 8.23 Total reyting alan ben bu cihana sığmazam gelecek haftalar için çok iyi bir başlangıç yaptı..ben bu cihana sığmazam dizisi reyting sonuçları

Ben bu cihana sığmazam dizisini izlediniz mi beğendiniz mi?

Elbette izleyicilerin dizi hakkındaki yorum ve görüşleri oldukça kıymetli. Her dizinin izleyeni olsa da Oktay Kaynarca dizileri sıra dışı oluyor ve yüksek reyting alıyor. Kurtlar Vadisi’nden beri Oktay Kaynarca’nın oldukça güzel bir izleyici grafiği var. Ne yapıyor ediyor kendisini izleyiciye kabul ettiriyor ve yüksek reytingli diziler ortaya çıkarıyor. Oktay Kaynarca’nın başrolünde yer aldığı ben bu cihana sığmazam dizisi de gerçekten izleyiciyi kendisine çeken seyredenlerin beğendiği bir dizi olmuş. Bir sonraki sahne merakla bekleniyor. Hem izleyici mutlu hem de dizinin yapımcısı keyifli bir iş ortaya çıkarmış.Ben bu cihana sığmazam Doktor Firuze kimdir

Ben bu cihana sığmazam hakkında yorum ve görüşler

Sizlerin dizi hakkındaki yorum ve görüşlerini çok önemsiyoruz. Çünkü diziyi izleyen ona kendisini veren saatlerini ayıran insanlar gerçekten çok daha iyi yorum yapıp görüşlerini dile getirebiliyor. Dizinin eksiklerini artılarını en iyi izleyici takip ediyor. Bu nedenle biz de sizlere sormak istiyoruz. Ben bu cihana sığmazam dizisini nasıl buldunuz dizi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi lütfen samimi duygularla aşağıya yazınız. Merakla bekleyip yorumunuzu hemen onaylayacağız.

YORUMLAR

 1. yaşar dedi ki:

  selam bende dahil alayımızı ti ye alan bir dizi.konusu ağır ve ciddi olmasa bu kadar saçmalıklara belki katlanabilinir.ama bu dizinin yapımcıları bu millet nasıl olsa izler diyerek saçmalık saçmalık üzerine ekliyorlar.biz okadar cahil bir milletmiyizki.çocukta değil bebe dizisi dahi olamaz.oyunculara sözüm yok onlar nedenirse oynar parasını almaya bakar.ama bir OKTAY KAYNARCA varki ona diyeceğim şu para içinde olsa bu tür senaryoda nasıl rol alıyorsun.senin bir klasın var kalplerde taht kurmuşsun.bu roller sana yakışır ama butür saçmalıklar asla.sadece son bölümdeki rehine takasını diyeceğim.dünya genelinde yüzlerce rehine takaslı film izledik ama böyle bir takas görmedik:))) neyse sayın yapımcılar TC halkı sizin düşündüğünüz kadar cahil değil bunu unutmayın.

 2. Zeynep dedi ki:

  Leyla soguk kadin diyip son bolumde leyla vuruldu. mutlumusunyz. Bilmen ne Leyla soguk mus da Yonetmenim nolur leyla diziden aýrylmasyn Leyla ölmesin. Ücden biri Firuzeyi begeniyorsa kalany da Leyla ýy nolur 🙏

  1. vatandaş dedi ki:

   Dizide oynayan oyuncunun bir gözünü renkli korkunç bir şekil almıştır.Bunu seyreden çocuklar korkmaktadırlar.Ben artık bu diziyi seyretmiyorum bu neden olan korkunç göz için.Yönetmen neden böyle gerek duymuş anlamış değilim.Gözün birini mavi göz olarak korkunç göstermek reyting mi olacak.Malesef ters tepki teper.Saygılar selamlar..

 3. Cahit dedi ki:

  Rezalet rezalet rezalet rezalet daha ne diyebilirim ki karşı taraftan 10 ölü Cezayir yanlıları yaralı bile Yok sahtecilik bu işte

 4. Zeynep dedi ki:

  Ateş ölmesin. Lütfen. Ne olacak sabirla bekliyorum saliyi. Ha Siz Leyla ya soguk kadin bilmen ne diyiyorsunuz bence kafanizi calistirin. Ikinji karisi altyny cizerek ikinji karisi ikinji ya Firuzenin sevgisi tek tarafly Cezaýyr Leylaýy seviyor Leylada onu. Firuze diziden aýrylsyn. Firuze metresdir.

 5. Mehmet Çoban dedi ki:

  Ben bu dizi kadar saçma, akıl dışı mantıksız bir dizi seyretmedim. Yahu bu ne akılsızlık? Her bölümde millet takır takır adam vuruyor. Ortalıkta ne polis, ne savcı, ne mahkeme var.

  Mesela bugün (15.03.2023) seyrettiğim bölümde en az yüz kişi öldürüldü. Polise, polise yardım edenlere suikast düzenlendi. Hiç bir işlem yapılmadı.

  Cezayir’in baldızı adam yaraladı ama öldürdük zannediyorlar. Karısı ben öldürdüm dedi adam yaşıyor. Ceset yok ortada!

  Kadını polis tutukladı. Yüzlerce ölünün hesabını sormayan polis, gelip kahramanca kadını tutuklayıp götürürken dizi ajitasyon yapıyor.

  Bu dizinin senaryosunu yazanlar, diziyi çevirenler, ne kadar akılsız olduklarını düşünüyorlar mıdır? Yoksa millet nasılsa böyle akılsız şeyleri sorgulamadan seyrediyor, hem de çok seviyor deyip, akılsızlığa tam gaz gidiyorlar mı?

  Anlamadık.

 6. Falanca dedi ki:

  Dizinin Öncelikle adını değiştirelim.. Ben Bu Uçkura sığmazam olsun… kimin kime yürüdüğü belli değil zaten eşkiya dünyaya hükümdar olmaz kadrosundan eskiler ve aynı mekanlarda çekilen aşırı basit Bir dizi… dizideki isimler dikkatinizi çektimi hepsi sallama isimler türklerde bu isimler varmı azade azamet yok bilmem daha neler arap isimleri ile dolu..oyunculuklara gelince o kadar bayat ve sıradanki oktay kaynarcanın göz kırpması hareketleri dünyaya ben hakim havası Komedi yahu hangi türk ailesinde iki ayrı karısı olacak iki ayrı çocuğu olacak bunlar bir araya gelecek …adamın uckur Modu hic değişmedi bütün dizilerinde bütün kadınlar onun Birde yakın zamanda başlayan her dizide devam eden bir yanlışlık var komedi dizilerinde oynayan oyuncuları bu tarz dizilere monte etmeleri.. Birde herkesin gördüğü gibi kadın kadına dedikodu dizinin 20 dakikası aşk meşk dedikodu dinlemekle geciyor.. sonra arkadaşım yaşadığınız ülke türkiye polis emniyet askermi yok herkeste silah herkes istediğini Vuruyor Komedi dizisi daha gerçekçi olur .. tipinin kardeşini Oynayan kadının dizideki karekteri nedir firuzenin annesi ne alaka… firuze dizide ne alaka eski diziden tadını alamadı hala devam .. yahu daha neler yazılırda bir bölüm izledim bunları yazayım dedim izlemiyorum izlemem sıktınız artık saçma dizilerinizle diziler bu ülkeye ve ailelere en büyük zararı veren şeydir yıllardır böyle özelliklede atv dizileri..