Bayi Toplantısı Filmi Oyuncuları Vizyon Tarihi İlk Hangi Tv’de?

10.08.2019
1.297

2019 Yaz aylarında çekimlerine başlanan filmlerden birisi de Bayi Toplantısı Filmi oldu. Bayi Toplantısı Filminin oyuncularını ve kadrosunu karakterlerini, çekim yerlerini Bayi Toplantısı Filminde geçen sahnelerin mekanlarını ve oyuncuların nasıl bir rolle bu filmde karşımıza çıkacağını sizlere yazacağız. Bayi Toplantısı Filmi oyuncuları kimler diye mera edenlere hemen yazalım detaylı bilgileri.

Bayi Toplantısı filmi oyuncu kadrosuBayi Toplantısı Filminin Oyuncuları Kimler?

İbrahim Büyükak senaryosunu yazdığı yeni filmi Bayi Toplantısı‘nda Doğu Demirkol Onur Buldu ve Büşra Pekin’le başrolleri paylaşacak. Bayi Toplantısı filminin tüm oyuncu kadroşu şekillenmedi henüz. İbrahim Büyükak senaryo yazarı olarak ön plana çıkarken filmde de rol alacak. Bayi Toplantısı’nda Doğu Demirkol Onur Buldu ve Büşra Pekin’le birlikte baş rollerde oynayacak. Bayi Toplantısında Çağla Demir ise Gülçin karakterine hayat verecek.

Bayi Toplantısı filmi vizyon tarihi

Bayi toplantısı isimli filmin senaryosunu İbrahim Büyükak üstlenecek. Bir çok dizisi bulunan İbrahim Büyükak yeni ve son filmi olan bayi toplantısında bakalım nasıl bir komediyi ortaya çıkacak çok merak ediyorum. Bayi toplantısı filminin oyuncu kadrosunu ve karakterlerini burada sizlere detaylı bir şekilde yazmak ve oyuncular hakkında kısa bilgileri sizlere vermek istiyoruz. Bayi toplantısı filminde İbrahim Büyükak dışında Doğu Demirkol Onur Buldu ve Büşra Pekin gibi önemli isimler yer alıyor.

Bayi Toplantısı filmi oyuncu kadrosu ve karakterleriBayi toplantısı filmi İbrahim Büyükak:

İbrahim Büyükak bayi toplantısı filminde hem oyuncu hem de senaryo yazarı olarak dikkatleri çekiyor. Birçok yapımda programda adı geçen İbrahim Büyükak son olarak TV8 ekranlarında yayınlanan 3 adam programında sunucu olarak görev yapmış daha sonra da oyunlarda görev almıştı. Geçtiğimiz yıllarda küçük esnaf isimli komedi filmine imza atan İbrahim Büyükak oldukça başarılı bir komedi yazarlığı yapmaktadır ve çıkarmış olduğu filmlerle herkesin ilgi odağı olmaya devam etmektedir. İbrahim Büyükak geçtiğimiz aylarda evlenmiş ve bu evlilikten sonra yine işine yoğunlaşarak bayi toplantısı filmini yazmaya başlamıştır. İbrahim Büyükak bayi toplantısı filminin hem senaristi hem de oyuncusudur.

Onur Buldu Bayi Toplantısı filminde baş roldeBayi toplantısı filmi Onur Buldu:

Onur Buldu birçoğumuzun Güldür Güldür Show’dan tanımış olduğu başarılı bir tiyatrocu bir oyuncudur. Geçtiğimiz aylarda Star TV ekranlarında izlemiş olduğumuz bir yarışma programı ile ekrana gelen Onur Buldu beklentilerin altında reyting alınca programı fazla sürmedi ve erken final yaptı programı. Ancak Onur Buldu hem komedi hem de farklı içerikteki filmlerde ve dizilerde roller üstlenmekte ve izleyenleri kahkahaya boğmaktadır. Onur Buldu televizyon ekranlarında uzun tiyatroculardan ve oyunculardan olarak göze çarpıyor. Bayi toplantısı filminde de Onur Buldu yine hepimizi güldürecek sahnelerde yer alacak ve bayi toplantısı filminde baş rolü oynayacak.

Büşra Pekin Bayi Toplantısı filmindeBayi toplantısı filmi Büşra Pekin:

Büşra Pekini birçoğumuz Güldür Güldür Show programı ile tanımış ve özellikle canlandırmış olduğu havuçlu anne karakteri ile hafızasına almıştır. Havuçlu Anne o kadar meşhur olduğu ve Güldür Güldür Show’da o kadar çok izlendi ki Büşra Pekin buradan elde etmiş olduğu başarılı oyunculuk kariyeri ile daha sonraki dizi ve filmlerinde ön plana çıkmaya başlamıştır. Bayi toplantısı filminde Büşra Pekin baş rolde oynayacak. Büşra Pekin geçtiğimiz yıllarda da bir çok dizi ve filmde oynamış ve çıkarmış olduğu rollerle herkesin beğenisini ve takdirini kazanmıştır. Bayi toplantısı filmiyle Büşra Pekin bakalım nasıl bir rol ve karakter ile izleyici karşısına çıkacak ve sinemaseverlerle buluşacak.

Doğu Demirkol Bayi Toplantısı filmi oyuncusuBayi toplantısı filmi Doğu Demirkol kimdir?

Doğu Demirkol da başarılı oyuncularından biri olarak göze çarpıyor. Her ne kadar çok fazla dizide filmde yer almasa da Bayi toplantısı filminde Doğu Demirkol önemli bir rol üstlenecek dizinin başrol oyuncularından birisi olacak. Doğu Demirkol daha önce birçok tiyatro oyununda karşımıza çıkmış ve izleyenleri kahkahaya boğmuş isimlerden birisi. Doğu Demirkol bakalım bayi toplantısı filminde nasıl bir karakteri canlandıracak nasıl bir oyunculuk ortaya koyacak izleyip göreceğiz.

Bayi Toplantısı filmi İbrahim Büyükak

Çağla Demir – Gülçin

Çağla Demir BKM Film imzalı Bayi Toplantısı filminde Gülçin karakterine hayat verecek. Çağla Demir geçtiğimiz sezon Elimi Bırakma dizisine dahil olmuş ve bir doktoru canlandırmıştı. Elimi Bırakma dizisine 28. bölümde dâhil olan Çağla Demir Defne Sezgin karakterine hayat vermişti. Çağla Demir Bayi Toplantısı filminde Gülçin rolüyle karşımıza çıkıyor şimdi.

Çağla Demir Bayi Toplantısı filminde Gülçin rolüBayi toplantısı filminin vizyon tarihi belli mi?

Bayi toplantısı filmi yaz aylarında tüm oyuncu kadrosu tamamladıktan sonra filmin çekimlerine başlanacak ve Ağustos Eylül ve Ekim aylarında tamamlanmış olacak. Çekimlerin bitmesinden sonra bayi toplantısı filmi yıl sonuna kadar hazır hale getirilmesi bekleniyor. Eğer yetiştirilebilirse aralık 2019 yetişmez ise Ocak 2020 tarihinde vizyona girecek olan bayi toplantısı filmi kesin vizyon tarihi açıklanırsa burada sizlere duyuracağız.

Bayi toplantısı filmi nerede çekiliyor, hangi mekanlarda?

Bayi toplantısı filminin nerede çekildi hangi mekanların kullanıldığını bu başlık altında sizlere duyurmaya çalışacağız. Henüz çekimleri başlamadığı için bayi toplantısı hangi mekanlarda çekimlerin yapacağını sizlere filmin çekimleri başladıktan sonra yazacağız. Bayi toplantısı filmi büyük ihtimalle İstanbul ilimizde Beykoz kundura fabrikası civarında çekilecek Çünkü burası birçok filmin ve dizinin çekim mekanı olarak biliniyor. İbrahim Büyükak’ın yazmış olduğu senaryo Bayi toplantısı filmiyle hayat bulacak ve farklı mekanlar kullanılacak. İlk hangi TV kanalında Bayi toplantısı filmi yayınlanacak sorusuna da cevap büyük ihtimal Fox tv ya da Tv8 olacak.

Bayi Toplantısı filmi oyuncuları kimlerBayi Toplantısı Filmi Oyuncuları Vizyon Tarihi İlk Hangi Tv’de yayınlanacak konusunda sizlere detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Bayi Toplantısı Filmi sizce güzel bir komedi olur mu?

Bayi Toplantısı Filminin tanıtım fragmanı videosu:

YORUMLAR

  1. Selda Bayar dedi ki:

    Başarılı bir film olacağa benziyor. Fragmanı bile merakla bekliyorum.