Bay Yanlış Özgür’ün Arabası Otomobili Hangi Marka Fiyatı Ne Kadar?

26.06.2020
107

Bay Yanlış dizisi 26 Haziran 2020 cuma akşamı FOX TV’de başladı. Dizinin başrolünde bulunan Özgür karakterine hayat veren Can Yaman ile Ezgi karakterini oynayan Özge Gürel dizinin başrollerini paylaşıyor. Dizi tam bir yaz dizisi olarak başladı. Sadece ülkemizde değil dünyanın birçok yerinde de izlenen bir dizi olacak. Bu nedenle Bay Yanlış dizisinde Özgür’ün şan ve şöhreti dünya çapında yayılmış durumda. Onun yaptığı her şey her hareket olay olurken bindiği araba modeli ve spor otomobil de merak ediliyor.

Bay Yanlış Özgürün arabası maviBay Yanlış Özgürün arabası mavi spor klasik otomobil: 1970 model Chevy Corvette Stingray spor araçtır. Dizide Özgür tarafından kullanılan bu klasik araç çok sevildi ve merak edildi. Ülkemizde satışta olan 16 klasik arabadan biridir. 1970 model Chevy Corvette Stingray oldukça nadir olduğu için benzerleri 900 bin liraya kadar alıcı buluyor.

Bay yanlis 1970 Chevy Corvette StingrayÖzgür ve Ezgi Bay yanlış dizisinin 2. bölümünde oldukça güzel bir gezinti yaptı spor klasik otomobille. 1970 model bir araç olan ve 1969 yılında üretilmeye başlayan Chevy Corvette Stingray modeli spor mavi klasik otomobilde otomatik camlar, klima ve üstü açılır kapanır otomatik sistem bulunuyor.

Bay Yanlış Özgür’ün Arabası Otomobili Hangi Marka Fiyatı Ne?

Bay Yanlis dizisindeki otomobil markasiBay Yanlış dizisinin tanıtım fragmanları da gördüğümüz ve Özgür’ün bindiği mavi klasik spor araba çok merak edildi. Üstü açılan bir tarz olan bu spor otomobil Can Yaman tarafından kullanılıyor. Bay Yanlış dizisinde 1970 ya da 1960’lı yıllara ait olduğunu düşündüğümüz çok güçlü bu klasik spor arabanın modeli nedir Özgür ve Soner’in kullandığı arabanın modeli fiyatı özellikleri merak edildi.

Bay Yanlış dizisi 2. bölüm araba mavi sporBay Yanlış dizisi 2. bölüm araba mavi spor

Bay Yanlis Ozgur'un otomabili spor maviBay yanlış dizisinde Özgür’ün bindiği klasik spor araba marka modeli

Bay yanlış dizisinde Özgür’ün kullanmış olduğu spor araba tutkunları tarafından çok merak edildi. Özgür karakterini canlandıran Can Yaman’ın bay yanlış dizisinde bindiği klasik mavi renkli spor araba 1965 model Ford shelby cobra 427 koleksiyon olarak geçiyor. Oldukça eski ama şıklığından ve spor olmasından dolayı oldukça yüksek fiyatlara satılan bu araç piyasada 80.000 ile 800 bin lira arasında değişen rakamlarla satılıyor.

Bay Yanlis dizisinde Ozgurun kullandigi spor arabaBay yanlış dizisinde Soner ve Özgür’ün kullandığı otomobiller

Bay yanlış dizisinde Özgürün Mercedes Jipi:Bay yanlış Özgürün Mercedes Jipi

Bay yanlış dizisinde birçok otomobil kullanılıyor. Spor klasik araçların yanı sıra modern lüks araçlarda dizide yer alacak. Hem Özgür karakteri hem de Soner ve diğer oyuncuların Bay Yanlış dizisinde kullanmış olduğu otomobilleri marka ve model olarak fiyatları ile birlikte sizlere yazacağız. Zenginlik ve spor otomobil teknolojisinin birleştiği noktada Ferrari markasını Can Yaman dizilerinde görmeye alıştık. Muhtemelen dizinin ilerleyen bölümlerinde Ferrari gibi lüks bir otomobil ya da Mustang gibi klasik bir spor otomobil de dizide görebiliriz.

Bay Yanlis Ozgur Atasoyun Motorunun markasi nedirBay Yanlış Özgür Atasoy’un Motorunun markası nedir?

Dizide BMW Mercedes gibi yeni ve lüks sınıftaki otomobillerde yer alacak. Bay Yanlış dizisine sponsor olan araba markaları dünya çapında gösterime girecek bu diziden ciddi bir geri dönüş bekliyor. Bay Yanlış dizisinde kullanılan tüm arabaları merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz. Bay Yanlış Dizisi Oyuncu Kıyafetleri konumuza da göz atabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. bay yanlis dedi ki:

    Sen cal kapimi erken final yspiyorsa bay yanlis dunden erken final yapmali