Bay Yanlış Dizisi Kıyafetleri Resimleri Fiyatları (Ezgi ve Özgür)

4 Yorum 88 kez izlendi

Bay Yanlış Dizisi Özgür ve Ezgi Kıyafetleri Resimleri Fiyatları… Bay Yanlış dizisinde yer alan başrol oyuncularının kıyafetleri merak konusu oldu. Her dizide başrolde yer alan oyuncuların giydikleri merak edilir bizlerde bu konumuzda sizlere Bay Yanlış dizisinde başta başrol oyuncuları Ezgi ve Özgür olmak üzere tüm oyuncuların kıyafetlerinin bilgilerini paylaşacağız.

Özge Gürel Can Yaman kıyafetleriÖzge Gürel Can Yaman kıyafetleri

Bay Yanlış dizisi Gold Film imzası taşıyor dizinin yönetmenliğini ise Deniz Yorulmazer yazıyor. Senaryosunu Aslı ve Banu Zengin kardeşlerin yazdığı Bay Yanlış dizisi kadrosunda çok önemli isimler barındırıyor. Oyuncuların tanındık ve sevilen oyuncular olması onların kıyafetlerine olan merakı da artırıyor elbette. Can Yaman’ın dizi de giydiği tüm kıyafetler genelde kolsuz. Çünkü kaslarını fiziğini sergilemek için oyuncuya böyle giydiriyorlar. Aslında bu bazı seyirciler içim sempatik gelirken bazıları için antipatik geliyor. Bana kalırsa normal giyinmeli çünkü böyle itici görünüyor. Kaslarını ve vücudunu sürekli sergilemesi gerekmez. Tabi bu sadece benim fikrim.

Bay Yanlış Dizisi 4. Bölüm Kıyafetleri Marka Resim Fiyatları

Bay Yanlış 4. bölüm kıyafetleri Ezgi çiçekli elbiseBay Yanlış 4. bölüm kıyafetleri Ezgi çiçekli elbise oldukça güzel görünüyor. Bay Yanlış 17 Temmuz 4. bölümde Ezgi’nin çiçek desenli elbise markası fiyatı: Ezgi’nin bu çiçekli elbisesi ilk bölümde giydiği çiçekli elbise ile benziyor. Aynısı olmasa da alternatif olarak düşünülebilir. Wearsisters marka olan elbisenin fiyatı 980₺

Bay Yanlış 4. bölüm Özgür’ün kadın gözlü tişörtü de merak edilen kıyafetlerden birisi:Bay Yanlış 4. bölüm Özgürün kadın gözlü tişörtü

Bay Yanlış Dizisi 3. Bölüm Ezgi ve Özgür’ün Kıyafetleri marka ve fiyatları

bay yanlis dizisi ezginin kombini pembe terlik beyaz sort Bay Yanlış dizisinde Özgür ve Ezgi Bodrum Göcek’te keyifli zamanlar geçirirken Ezgi kombinleri ile herkesin beğenisini kazandı. Ezgi’nin renkli gömleğinin fiyatı aşağıda yazıyor ancak birleştirerek vermek istedik bu resimde de. Gömlek 320 ₺ olurken pembe çantasının fiyatı da 2500₺.Terliği bölüm boyunca bir kaç kombinle birlikte kullandı ve hepsiyle de çok yakıştı. Ezgi’nin pembe terliği 699 ₺. Ezgi’nin bu kombini tamamlayan beyaz şortu MAVİ marka ve fiyatı 139.99 ₺.

bay yanlis dizisi ezginin kupeleri cantasi Ezgi’nin pembe kombinini aşağıda fiyatları ile paylaştık. Bu resimde kombinini tamamlayan aksesuarların fiyat bilgisini paylaşalım. Ezgi’nin küpesi Bostın Küpe 895 ₺. Ezgi’nin pembe kombin ile kullandığı çanta markası Ciconia fiyatı ise 775 ₺.

bay yanlis giydigi bornoz sabahlik Bay Yanlış dizisinde Özgür’ün ilk bölümden beri üzerinde gördüğümüz Bornoz tarzı kıyafet Brandwho marka 2019 SS Koleksiyonuna ait.

bay yanlis stilingi asli parlak tisortleri kesiyor Bay Yanlış dizisi Özgür’ün giydiği Eva Hoodie marka bir body aslında ancak styling Aslı Parlak sihirli makası ile ürünü kesip biçiyor ve Özgür’e ait bir kombin sunuyor seyirciye. Fiyatı da 357 TL

bay yanlis dizisi ozgurun beyaz tisortu  Bay Yanlış dizisinde aynı şekilde Özgür’ü styling Aslı Parlak’ın makasından geçmiş. Ürün Parrot Tee ve fiyatı 177 TL.

 

bay yanlis dizisi ezginin gomlegi nereden Bay Yanlış dizisi 3. bölümünde Ezgi2nin giymiş olduğu göbekten bağlamalı gömlek Emre Erdemoğlu imzası taşırken şort pantolon Levis marka ve fiyatı da 229 TL.

bay yanlis dizisi ezgi spor ayakkabi bustiyer esofman Ezgi’nin 3. bölümde evde giydiği eşofman ve spor ayakkabı marka modeli şu şekilde. Ezgi’nin siyah eşofman Brandwho marka fiyatı 357 TL. Ezgi’nin spor ayakkabısı marka Hogan fiyatı 1015 TL. Üstüne giydiği askılı body Zara marka ve fiyatı 39.95 TL.

bay yanlis dizisi ozge gurel kiyafetleri Ezgi’nin yıldızlı askılı body çok sorulmuştu. Bay Yanlış dizisinde Ezgi’nin bodysi Yoyoso marka ve fiyatı da 29.99 TL

ozge gurel pantolonu yelegi ayakkabisi Bay Yanlış dizisi Ezgi’nin 3. bölümde giydiği kot pantolon Zara marka ve fiyatı 229.95 TL. Zara marka yeleği 329.95 TL. Bay Yanlış dizisi Ezgi’nin ayakkabısı fiyatı 229 TL.

bay yanlis dizisi ozge gurel pijama Ezgi’nin evde giydiği pijama takımı üstü 39.95 TL. Kısa rahat şortu ise 79.95 TL.

bay ynalis dizi kiyafet resimleri  Bay Yanlış Özgür ile çıktığı Bodrum gezisinde giydiği kısa bağlamalı renkli gömlek TJ Bolero Flora 320 TL. Beyaz kot şort 129.95 TL

bay yanlis dizisi ezginin renkli kisa gomlegi bay yanlis dizisi ezginin kot ve yelek kombin  Bay Yanlış dizisi Ezgi’nin deniz kıyısında otururken üstünde bulunan yelek Zara marka ve fiyatı 329.95 TL. Kot pantolon 229.95 TL. Ayakkabısı fiyatı 199.95 TL. Ezgi’nin yeleğin üstüne süsleyen broşu ise Dıela ve 1.800 TL.

bay yanlis dizisi ezginin pembe kombini fiyatBay Yanlış dizisinde Ezgi’nin  3. bölümde Bodrumda giydiği tatlı kombin askılı body etek ve terlikten oluşuyordu ve üst body fiyatı Bershka 79.95 TL. The Latest Thing 325 TL. Ve terlik Aldo marka fiyatı ise 699.00 TL.

Bay Yanlış Dizisi 2. Bölüm Kıyafetleri Marka Fiyatları Resimleri

bay yanlis kimono ezginin giydigi Bay Yanlış dizisi 2. bölümünde Ezgi’nin giydiği Kimono markası Jaquette by Elvan. Kimono fiyatı 1.800 TL. Beğenip almak isteyenler için ürün şimdi indirimde.

bay yanlis dizisi ezginin kot ceketi  Bay Yanlış dizisi 2. bölümünde Ezgi’nin Serdar’ı etkilemek için Özgür’den taktikler alarak gittiği tenis kulübü brunch partisinde giydiği kısa kollu kot ceketin marka ve fiyat bilgisini paylaşalım. Kısa kollu kot ceket Levis marka ve fiyatı 420₺ Ezgi’nin bu kot ceketin altına giydiği siyah şortun maskası Zara. Zara şortun markası Di Project fiyatı 1850₺

Bay Yanlis dizisi ezginin giydigi kirmizi elbiseBay Yanlış dizisinde Ezgi 2. bölümde mağazada elbise bakıyor. Özgür ona yardım ediyor ve güzel mini kırmızı bir elbise seçiyorlar. Bu elbise Beste Korkmaz imzalı. Elbisenin fiyat bilgisini konumuza ekleyeceğiz.

bay yanlis dizisi ezginin mini elbisesi Bay Yanlış dizisi ilk bölümünde Ezgi’nin üniversite geçmişini hatırlarken giydiği elbisenin marka model bilgisini sizlerle paylaşıyoruz. Ezgi’nin mini elbisesi BSL marka. Ezgi’nin giydiği elbisenin fiyatı 169.99 TL

Bay Yanlis Ezginin kirmizi elbisesi ve ayakkabisi Züleyha Kuru imzalı olan bu kırmızı elbisenin markası 9.000 TL. Bu abiyenin altına giydiği krem renkli kalın topuklu ayakkabının fiyatı da 349. 50 TL. Bay Yanlış dizisi yeni bölümünde Ezgi’nin giydiği kot şot mavi marka ve fiyatı 139 TL. Ezgi’nin bu şortun üzerine giydiği kırmızı tişörtün markası Rıchıe Te ve fiyatı 141 TL.

  Bay Yanlis dizisi ozgurle magazada dendigi kiyafet_1

Bay Yanlış dizisinde Ezgi’nin yeni bölüm de giydiği kıyafet resimlerini ve bilgilerini araştırdıkça sizlerle paylaşacağız.bay yanlis dizisi kiyafetleri bilgileri_1Cansu’nun yeni bölümde giydiği turuncu renkli omuzları açık elbisenin marka ve resimlerini sizlerle paylaşıyoruz.

bay yanlis dizisi ezginin kirmizi parlak elbisesi_1 Bay Yanlış dizisinde Ezgi ve Özgür mağazaya giderek Ezgi için yeni bir tarz oluşturuyorlar. Ezgi mağazada bir kaç elbise deniyor ve bu kıyafetlerin marka model bilgilerini konumuza ekleyeceğiz.

Özgür’ün Tişörtleri Markası Fiyatı

Özgür’ün Tişörtleri markası Brandwho. Genel olarak buradan giyinse de aslında tişört ya da gömlek olan ürünleri dizinin stylingi olan Aslı Parlak keserek boyayarak yeni bir tarz oluşturuyor.bay yanlis ozgurun tisortleribay yanlis ozgurun tisortleri marka fiyati_1bay yanlis ozgurun siyah gomlek tisortu_1 Can Yaman’ın canlandırdığı Özgür’ün Bay Yanlış dizisinde giydiği tişörtlerin hepsi Brandwho marka. Fiyatları da yukarıdaki resimlerde sizlerle paylaşılıyor.

ezginin elbisesi sonerin dogumgunundeki Bay Yanlış dizisi ilk bölümünde Ezgi’nin Soner’in doğumgününde giydiği pembe desenli elbise Wearsisters marka. Bay Yanlış dizisi elbisenin fiyatı 980₺

ezginin yagmurda islandigi elbise Ezgi’nin ilk bölümde dışarı çıktığında giydiği kalp desenli beyaz mini elbise markası Portrait of a lady. Elbisenin fiyatı 1.750₺  Ezgi’nin kullandığı kırmızı çantanın markası Catto Catto fiyatı 1.500₺

Bay Yanlis dizisi ezginin gonlek tisortu Ezginin Soner’le birlikte yaşadığı evden ayrılırken üzerinde olan beyaz palmiye desenli tişörtün markası Brandwho fiyatı ise 300₺. Beğendiniz mi rengi ve deseni tam yazlık olan tişört bence bu sezon tercih edilmeli.

canin kus desenli siyah tisort, Can Yaman’ın 2. bölümde giydiği kuş desenli siyah tişört aslında kısa kollu iken tişört boyun ve kol kısımlarından kesilerek sıfır kol ve v yaka bir tişörte dönüşmüş. Can Yaman’ın tişörtü Brandwho marka. Bu tişörtün fiyatı 159 ₺.

bay yanlis can yamanin boynundaki zincir aksesuar Özgür’ün ilk bölümde genel olarak tişörtlerinin üzerine taktığı boyun ve omuz aksesuarı olan zincirin markası Djezairli marka. Bu aksesuarın fiyat 1.900 ₺. Oldukça pahalı olan aksesuar Can Yaman’ın tişörtlerine ayrı bir hava katmış durumda. Sizde beğendiniz mi bu aksesuarı?

ezginin pembe kombini bay yanlis dizisi Ezgi’nin tanıtım afişlerinde giydiği pembe kombinin marka ve fiyatlarına ulaşmaya çalıştık. Melgondesign instagram hesabından ulaşabileceğiniz ürünün fiyatını dm den yazarak öğrenebilirsiniz. 

ezgini netegi ayakkabisi Bay Yanlış dizisinde Ezgi’nin ilk sahnelerde giydiği fırfırlı etek, ayakkabı ve kemer in fiyat marka bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Bay Yanlış dizisinde Ezginin giydiği siyah body  H&M, Etek Naiaistanbul marka ve fiyatı 330₺ . Ezginin fırfırlı eteğine taktığı kemer Beymende Academia ve fiyatı 600₺ . Ezgi’nin bu kombinin altında giydiği ayakkabının markası Mango ve fiyatı 230₺

bay yanlis ezginin kirmizi elbisesi Bay Yanlış dizisinde Ezgi karakterinin Kerem ile görüşmeye gittiği partide giydiği kırmızı omuzları açık uzun kırmızı elbise Züleyha Kuru imzası taşıyor.Fiyatı 9.000 TL Züleyha Kuru instagram hesabı  ve elbisenin sayfası https://www.instagram.com/p/CBnNnShAzj0/  Bay Yanlis Ezgi Inal kiyafetleri

Bay Yanlış Dizisi 2. Bölüm Ezgi KıyafetleriBay Yanlis Ezginin kiyafetleri

Bay Yanlış oyuncu kadrosunda yer alan oyuncular; Özge Gürel, Can Yaman, Lale Başar, Suat Sungur, Fatma Toptaş, Gürgen Öz, Sarpcan Köroğlu, Serkay Tütüncü, Ece İrtem ve Cemre Gümeli, Anıl Çelik, Feri Baycu Güler, Kimya Gökçe Aytaç, Taygun Sungar. Birbirinden güzel ve yakışıklı oyuncuların yer aldığı kadro genel olarak genç isimlerden oluşuyor.can yaman ve özge gürel bay yanlış dizisi kıyafetleri

Bay Yanlış Dizisi Oyuncu Kıyafetleri;

Bay yanlis özgür'ün gümüs islemeli tsörtü

Bay Yanlış dizisi kadrosunda yer alan oyuncuların kıyafet bilgilerini bu konumuzda sizler için toplamaya çalışacağız. Kıyafetlerin öncelikle resimlerini paylaşırken bilgilerine ulaştığımızda fiyat ve marka bilgisini de vereceğiz. Sizlerde merak ettiğiniz kıyafetleri yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. Fiyatını nereden alındığı bilgisini bildiğiniz kıyafetleri de yoruma yazarsanız ziyaretçilerimiz faydalanmış olur.Bay Yanlis dizisi Ozgurun desenli tsortu

Bay Yanlış Özgür Gürel Ezgi KıyafetleriBay Yanlis dizisi Ezginin Sortu askili bady

Bay Yanlış dizisi haziran ayında çekimlerine başlıyor ve yaz döneminde yayınlanıyor. Yaz döneminde yayınlanınca da kıyafetler renklenecek dekoltenin sınırları zorlanacaktır muhtemelen. Bay Yanlış dizisi başrol kadın oyuncusu Özge Gürel dizi de Ezgi karakterini canlandıracak. Özge Gürel 170 cm boyu ile giydiği her elbiseyi bir manken edasıyla taşıyacaktır.  bay yanlış özge gürel kıyafetleri marka fiyatları

Özge Gürel fiziği ile herkesi kendine hayran bırakacaktır. Giydiği elbise, pantolon bluz ya da kullandığı aksesuarlar ile merak konusu olacaktır. Bu konumuzda Özge Gürel’in kıyafetlerini paylaşacağız. Sizlerde merak ettiklerinizi yoruma yazınız.Bay Yanlış dizisinde Ezginin kırmızı sweti

Bay Yanlış dizisinde Ezginin giydiği sarı elbise markası takım elbise nereden?Bay Yanlis Ezgi Inal sari elbisesi

Bay Yanlış dizisinde Ezginin kırmızı sweti: Bay Yanlış dizisinde Ezginin geceliği çiçekli Bay Yanlış dizisinde Ezginin geceliği çiçekli

Bay Yanlış Dizisi Can Yaman Özgür Kıyafetleri

Bay Yanlış dizisinde Özgür yani Can Yaman barmenlik yapmaktadır. Hem dizideki mesleği gereği hem de karakter özelliği olarak salaş yaşamı seven Özgür karakterinin giyimi de buna göre şekillenecektir. Can Yaman’ı Erkenci Kuş dizisinde de benzer bir giyim tarzıyla görmüştük. Salaş giyimi seven ve kendine yakıştıran Can Yaman’ın kıyafetlerini de konumuza ekleyeceğiz.

Bay Yanlış dizisi Özgürün havuz başında giydiği bornoz: Brandwho ss2019 koleksiyonuBay Yanlış dizisi Özgürün havuz başında giydiği bornoz

Can Yaman da kaslı vücudu 1.83 m boyu ile kıyafetlere ayrı bir hava katacaktır ve kıyafetleri aksesuarları çok beğenilecek. Can Yaman’ın giyiminde merak ettiklerinizi yoruma yazabilirsiniz. Bay Yanlış dizisi can yaman özgür kıyafetleri

Bay Yanlış Özgür Atasoy güneş gözlüğü markası nereden?Bay Yanlış Özgür Atasoy güneş gözlüğü markası

Bay Yanlış Ezginin kırmızı desenli elbisesi 2. bölümde çok konuşulacak.Bay Yanlis Ezginin kirmizi desenli elbisesi 2. bolum

Bay Yanlış Ezginin kırmızı desenli elbisesi 2. bölümde merak uyandıracak ancak Bay Yanlış 2. bölüm kıyafetleri 3 temmuz cuma günü avukat Deniz’in de giydikleri merak edilecek.Bay Yanlış 2. bölüm kıyafetleri 3 temmuz

Bay yanlış Ezginin iş görüşmesi için giydiği kıyafet: Ceket Aslı Parlak, Lila rengi sort takim Batuk desenli mavinin mayosudur. Bilgiler ve fiyatlar resimde..Bay yanlis Ezginin is icin giydigi kiyafet

Bay Yanlış Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Bay Yanlış dizisi kadrosunda yer alan Lale Başar, Suat Sungur, Fatma Toptaş, Gürgen Öz, Sarpcan Köroğlu, Serkay Tütüncü, Ece İrtem ve Cemre Gümeli, Anıl Çelik, Feri Baycu Güler, Kimya Gökçe Aytaç, Taygun Sungar’ın kıyafetlerini de bu başlık altında paylaşılacaktır. Bay Yanlış dizisi kadrosunda çok güzel ve genç isimler var. Hepsinin kıyafetleri çok beğenilecek ve merak edilecektir diye tahmin ediyoruz. Siz Bay Yanlış dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Bay Yanlış dizisi haziran ayı sonu ya da temmuz ayı başında yayınlanacaktır.

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Bu yanlış dizisi ezginin 2.bölümde rüyasında giydiği beyaz spor ayakkabısının markası nedir

Etiketler