Bambaşka Biri Dizisi Oyuncu Başvurusu Formu

11.03.2023
579

Bambaşka Biri dizisi oyuncu başvurusu ve oyuncu başvuru formunu sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu Bambaşka Biri dizisinin senaryosunu Ethem Özışık kaleme almaktadır. Başrolünde Hande Erçel ve Burak Deniz’in yer aldığı Bambaşka Biri dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekilmiştir. İzleyiciler, Bambaşka Biri dizisi oyuncu başvuru formununu da merak etti. Bu konumuzda Bambaşka Biri dizisi oyuncu başvurusu ve oyuncu başvuru formunu sizlerle paylaşacağız.

Bambaşka Biri Dizisi Oyuncu Başvurusu

Burak Deniz ve Hande Erçel 2016 yılında ‘Aşk Laftan Anlamaz’ dizisinde birlikte rol almışlardı. İkilinin uyuma yıllar geçmesine rağmen hala çok konuşmaktadır. Burak Deniz ve Hande Erçel Bambaşka Biri dizinin başrolünde yer almaktadır. Sizler Bambaşka Biri dizisinde oynamak için dizinin yapımcısı TIMS&B Productions yapım şirketi ile iletişim kurmalısınız. (0212) 283 42 42 telefon numarasıyla, info@tims.tv’a mail atarak ya da @timsandb instagram hesabıyla iletişime geçerek Bambaşka Biri dizisinde rol alabilirsiniz.İki Yabancı Dizisi Oyuncu Başvurusu Formu

Bambaşka Biri Dizisi Oyuncu Başvuru Formu

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Bambaşka Biri dizisinin yapımcılığını TIMS&B Productions üstlenmiştir. Sizlerin dizide oyuncu olmak için dizinin yapımcısıyla iletişim kurmanız gerekiyor. TIMS&B Productions yapım şirketinin adresi: Levent Mahallesi, Levent Cad. Lale Sok.  No:11, 34330 Beşiktaş/İstanbul. Bu adrese giderek TIMS&B Productions’un kurucuları Timur Savcı ve Burak Sağyaşar ile görüşebilirsiniz. (0212) 283 42 42 telefon numarasıyla da dizinin yapımcılarına ulaşabilirsiniz.

Bambaşka Biri Dizisi İletişim Bilgileri

Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu Bambaşka Biri dizisinde oyuncu olmak için dizinin yapımcısıyla görüşmelisiniz. Onlar dizideki eksik role göre size geri dönüş yapacaklardır. Bambaşka Biri dizisinin yapımcısı TIMS&B Productions’dur. TIMS&B Productions’un resmi Instagram hesabı: @timsandb telefon numrası: (0212) 283 42 42. Levent Mahallesi, Levent Cad. Lale Sok.  No:11, 34330 Beşiktaş/İstanbul adresine giderek Bambaşka Biri dizisinin yapımcısıyla da görüşebilirsiniz. TIMS&B Productions’un mail adresi: info@tims.tv

Bambaşka Biri dizisinde oyuncu olmak için yapmanız gerekenleri sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.