Aşk Ağlatır Dizi Oyuncuları Kadrosu Yapımcısı Senaristi Konusu Kanalı

Yorum Yap 4.107 kez izlendi

Show TV ekranlarında 2019-2020 sezonunda yayınlanması planlanan yeni bir dizi başlıyor. Yeni sezonda Show TV’de yayınlanacak olan dizinin adı Aşk Ağlatır olarak belirlendi. Daha önce Japonya’da yayınlanmış olan bir dizi olan Love That Makes You Cry Dizisinden uyarlanan ve ülkemizde Aşk Ağlatır adıyla yayınlanacak olan yeni dizinin tüm bilgilerini oyuncu kadrosunu de karakterlerini yapımcısını yönetmenini ve senaristini sizler için bu sayfada detaylarıyla birlikte açıklamaya çalışacağız.

Aşk Ağlatır dizisinden son resimlerAşk Ağlatır dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

1- Aşk Ağlatır Yusuf – Deniz Can Aktaş

MF Yapım’ın Aşk Ağlatır dizisinin kadrosuna katılan ilk oyuncu Yusuf oldu. Deniz Can Aktaş Aşk Ağlatır dizisinde oynayacağı rol ve karakter de kesinleşti ve yakışıklı oyuncu Yusuf karakteri olarak karşımızda olacak.. Kore uyarlaması yeni bir dizi olan Aşk Ağlatır yeni sezonda ekrana gelecek. Deniz Can Aktaş uzun bir süredir ekranda yoktu. Avlu dizisindeki rolünden sonra herhangi bir dizide oynamayan Deniz Can Aktaş Aşk Ağlatır dizisinde Yusuf rolünde oynayacak. Deniz Can Aktaş’a Aşk Ağlatır dizisinde başarılar diliyoruz.

Not: Aşk Ağlatır dizisinin ilk fragmanı çıktı. Aşk Ağlatırda çalan Nerden çıktın Karşıma Sevdim Seni Çok Sevdim Şarkısı Sözleri için Tıklayın >>  Aşk Ağlatırda çalan Nerden çıktın Karşıma Sevdim Seni Çok Sevdim

Deniz Can Aktaş Aşk Ağlatır dizisinde oynayacak

Aşk ağlatır dizisinde Yusuf ile Adanın aşkı damga vuracak. Yusuf Ada’ya aşık olmuş yakışıklı bir gençtir. Ancak Ada dayısı tarafından zorla başka birisine verilince olanlar olur. Yusuf ile Ada zorlu bir aşka yelken açar ve bu aşkta tüm zorluklara göğüs germek zorunda kalırlar. Yusuf karakteri Aşk ağlatır dizisinin hem baş rolü hem de hikayenin ana unsurudur. Ada’ya olan aşkı onu güçlendirecek ve köyden uzaklaşmak zorunda kalsa da aşkına sahip çıkacaktır.

Aşk Ağlatır Yusuf rolü Deniz Can Aktaş2- Aşk Ağlatır Ada – Hafsanur Sancaktutan

Aşk ağlatır dizisinin kadın baş rolü de belli oldu. Show tv de yeni sezonda yayınlanacak olan Aşk Ağlatır dizisinde Ada rolünü güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan oynayacak. Japon dizisinden uyarlama olan Aşk Ağlatır yeni sezonda hem Ada karakterine hayat veren Hafsanur Sancaktutan ile hemde Yusuf karakteri ile en çok konuşulacak dizilerden birisi olacak. Aşk Ağlatır Ada rolündeki Hafsanur Sancaktutan bilgileri için TIKLAYIN

Hafsanur Sancaktutan Aşk Ağlatır dizisinde Ada rolünde

Ada köyünde dayısının yanında büyümüş çok güzel bir kızdır. Ancak büyüyüp serpilince dayısı onu başkasına vermek ister. Oysa Ada Yusuf’a aşık olmuş ve gönlünde o vardır. Mustafa’ya zorla varmak istemez ve dayısından gördüğü eziyetler sonrasında köyden kaçmak zorunda kalır ve İstanbul’a gelir. Adayı burada zorlu bir şehir ve imkansıza yakın bir aşk beklemektedir. Ada tüm zorluklara rağmen Yusuf’a olan aşkından hiç vazgeçmez. Aşk ağlatır dizisinin baş rolü olan Ada dizide en çok izleyeceğimiz ve hikayesi ile bizleri ağlatacak oyuncudur.

Aşk Ağlatır Ada rolü Hafsanur Sancaktutan3- Aşk Ağlatır Nagihan – Pelin Öztekin

Aşk Ağlatır dizisinde rol alacak olan Pelin Öztekin dizide Nagihan karakterine hayat verecek. Pelin Öztekin Babası Rasim Öztekin’in izinden giderek oyunculuğu seçen ve bu alanda başarısını kanıtlayan başarılı oyunculardan birisidir. Verdiği kilolar sonrasında inanılmaz derecede zayıflayan Pelin Öztekin, MF Yapım’ın Show TV için hazırladığı “Aşk Ağlatır” dizisinde Nagihan olarak karşımıza çıkıyor. Aşk ağlatır dizisinde Nagihan karakterine hayat verecek olan Pelin Öztekin‘e başarılar diliyoruz.

Gökçen Usta’nın yöneteceği dizi bir Japon uyarlaması (Love That Makes You Cry) olacak. Pelin Öztekin dizide Nagehan karakterine hayat verecek. Aşk ağlatır dizisinde Nagihan karakterine hayat verecek olan Pelin Öztekin hakkında detaylı bir sayfa hazırladık. Aşk Ağlatır Nagihan Karakteri hakkında Detaylar için Tıkla 

Aşk Ağlatır Nagihan rolü Pelin Öztekin

4- Aşk Ağlatır Sumru – Laçin Ceylan

Aşk Ağlatır dizisinde Sumru karakteri belli oldu. Aşk Ağlatır Sumru karakterini Laçin Ceylan canlandıracak. Usta oyuncu Laçin Ceylan baş rollerini Denizcan Aktaş ile Hafsanur Sancaktutan’ın paylaştığı Aşk Ağlatır dizisinde Sumru karakterine hayat verecek. Dizide karakteri belli olan 4. oyuncu olan ve Sumru olarak izleyeceğimiz Laçin Ceylan son olarak İnsanlık Suçu dizisinde karşımıza çıkmıştı. Laçin Ceylan’ın canlandıracağı Sumru karakteri hakkında detaylı bilgiler ve rolü hakkında bilgileri sizlere sunmaya devam edeceğiz.Aşk Ağlatır Sumru karakteri Laçin Ceylan

5- Aşk Ağlatır İsmail – Durul Bazan

1972 yılında İstanbul’da doğan Durul Bazan başarılı bir tiyatro ve dizi oyuncusudur. Son olarak Egenin hamsisi ve Masal Çiçeği gibi dizilerde rol alan Durul Bazan Aşk Ağlatır dizisinde Adanın kötü huylu dayısı olarak karşımıza çıktı. Aşk Ağlatır dizisinde İsmail karakterini canlandıran oyuncu Durul Bazan’dır. Dizide Ada’nın dayısı olan ve küçük yaşlardan itibaren Ada’nın sığınmak zorunda kaldığı dayısı ona pek iyi davranmaz ve zorla Mustafa’yla evlendirmek ister. Ancak Dayısının isteğini kabul etmeyen Ada İsmail’in türlü baskılarına ve işkencelerine maruz kalır.

Aşk Ağlatır İsmail karakteri Durul BazanAşk Ağlatır dizisinde İsmail o kadar gaddar bir dayı rolünde ki isteğini yapmayan yeğeni Adanın ellerini gaz ocağında yakacak kadar insanlıktan nasibini almamış kötü roldeki bir dayıya hayat veriyor. Durul Bazan gerçekten de oyunculuğu ile kötü karakteri başarıyla canlandıran ve Aşk Ağlatır dizisinde rolünün hakkını veren oyunculardan birisidir. İşte Aşk Ağlatır’da Ada’nın dayısı İsmail Ada’nın elini ocakta yaktığı o meşhur sahne:

Aşk Ağlatır Adanın dayısı Adanın elini ocakta yakıyor

6- Aşk Ağlatır Rüzgar – Yağızcan Konyalı

Yağızcan Konyalı Aşk Ağlatır dizisinde Rüzgar karakterine hayat verecek. Başarılı oyuncu geçtiğimiz iki sezondur Fox tv de yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde Rahmet karakteri olarak karşımıza çıkmaktaydı. Bizim Hikayeden Aşk Ağlatır dizisine transfer olan Yağızcan Konyalı dizide Rüzgar rolünde oynayacak ve Aşk Ağlatır dizisinin en belirgin rolllerinden birini oynayacak. Sizler için Yağızcan Konyalı hakkında daha geniş bir bilgilendirme sayfası hazırladık. Lütfen Yağızcan Konyalı hakkındaki özel bilgiler için Tıklayın >> Aşk Ağlatır Rüzgar Kimdir?

Aşk Ağlatır Rüzgar - Yağızcan Konyalı7- Aşk Ağlatır Fırat – Oktay Çubuk

Aşk Ağlatır da Fırat karakterini canlandıracak oyuncunun gerçek adı Oktay Çubuk’tur. Oktay Çubuk daha önce ATV ekranlarında yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisinde rol almış ve ilk deneyimini bu dizide gerçekleştirmiştir. Aşk Ağlatır dizisindeki Fırat karakteriyle karşımıza çıkan Oktay Çubuk hakkında sizlere daha geniş bilgiler sunmak için özel bir sayfa hazırladık. Tıklayın >> Aşk Ağlatır Dizisi Fırat rolü Oktay Çubuk

Aşk Ağlatır Fırat rolü Oktay Çubuk8- Aşk Ağlatır Mustafa Yalçın- Hasan Küçükçetin

Aşk Ağlatır dizisinde kötü karakterlerden birisi olacak olan Mustafa Yalçın dizide Adanın dayısının Adayı zorla evlendirmek istediği Mustafa karakterini canlandıracak olan oyuncu Hasan Küçükçetin’dir. Daha önce Kaçak, Arka Sokaklar ve Kiraz Mevsimi gibi dizilerde rol alan Hasan Küçükçetin Aşk Ağlatır dizisinde Ada’nın dayısı tarafından Adanın evleneceği adam rolünde oldukça kötü bir karakteri canlandırmaktadır. Mustafa Aşk Ağlatır’da Yusuf ile Ada aşkına engel olmak için elinden geleni yapacaktır. Hasan Küçükçetin 6 Haziran 1981 tarihinde Balıkesir’de doğmuş bir tiyatro ve dizi oyuncusudur.Aşk Ağlatır Mustafa Yalçın rolü Hasan Küçükçetin

Aşk Ağlatır – EDA ŞÖLENCİ

Eda Şölenci, 1996 tarihinde İzmir ilimizde doğmuştur. Yüksek eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tamamlayan Eda Şölenci ilk olarak Adı Efsane dizisinin kadrosuna dahil olmuştur ve Çiler karakterini oynamıştır. Eda Şölenci Aşk Ağlatır dizisinde Ada rolü ile Yusuf arasındaki oyunculardan birisi olacaktır.

Aşk Ağlatır - EDA ŞÖLENCİAşk Ağlatır dizisinin yapımcısı yönetmeni ve senaristi kimdir?

Aşk Ağlatır dizisi daha önce Japon Fuji televizyonunda yayınlanmış ve oldukça ilgi görmüş olan Love That Makes You Cry dizisinin Türkiye’de uyarlanmış hali olacak. Aşk Ağlatır dizisinin yapımcısı MF yapım. MF yapım daha önce birçok diziyi ekranlara taşıdı. Hepimizin yakından tanıdığı, belkide izlediğimiz Bir Litre Gözyaşı, Bir Umut Yeter, Kadın, Tehlikeli Karım, Anne, Gülümse Yeter, Kalp Atışı, Seven Ne Yapmaz gibi dizilerin yapımcısı olan MF Yapım birçok Uzak doğu uyarlamasını ülkemize taşımış ve çok yüksek reytinglere ulaşmıştı.Deniz Can Aktaş Aşk Ağlatır dizisinde hangi karakteri oynayacak

Özellikle halen devam etmekte olan kadın ve daha önce yine aynı kanalda yayınlanan anne dizileri MF yapım tarafından en yüksek reyting oranlarına ulaşmış diziler olarak ve Türk halkının da çok sevdiği ve izleyip tuttuğu diziler olarak ön plana çıktı. Aşk Ağlatır dizisi de MF yapımın Japon uyarlaması son dizisi olacak.

Aşk Ağlatır dizisi oyuncu kadrosuAşk Ağlatır dizisinin senaristi ise Tayfun Güneyer. Daha önce Yılan Hikayesi, Yağmurdan Kaçarken ve Adanalı gibi dizilerin senaryosunu da yazmış olan Tayfun Güneyer Aşk Ağlatır dizisinin uyarlamasını kaleme alacak ve Türk halkı için efsane olacak yeni bir diziye dönüştürecek. Aşk Ağlatır dizisinin yönetmeni ise usta yönetmen Gökçen Usta oldu. Gökçen Usta soyadı gibi oldukça usta bir isim.

Aşk Ağlatır dizisinden ilk görüntüler geldiAşk Ağlatır dizisinin başrolleri oyuncu kadrosu ve karakterleri?

Aşk Ağlatır dizisinin oyuncu kadrosunu ve baş rollerini buraya sizler için detaylarıyla yazacağız. Aşk Ağlatır henüz cast aşamasında olduğu için oyuncular tek tek belirlendi. Uzak doğu dizilerinin aşk ve dram ağırlıklı olduğunu göz önünde bulundurursak duygusal yönü ağır basan oyunculardan kurulu bir oyuncu kadrosunun olacağı ve Aşk Ağlatır dizisinin hem dram hem de romantizm içeren bir konusunun olacağını sizlere şimdiden belirtelim.

Love That Makes You Cry dizisi Japonya’da 18 Ocak 2016 Pazartesi günü başlamış ve Japonya’nın en ünlü kanallarından biri olan Fuji TV’de yayınlanmış bir Japon televizyon dizisidir. Love That Makes You Cry dizisinin başrollerinde Kasumi Arimura ve Kengo Kora’nın oynadığını görüyoruz. Ülkemizde bu rolleri en iyi oynayacak oyuncuları MF yapım kısa süre içerisinde açıklayacak ve biz burada Aşk Ağlatır dizinin hem başrol oyuncularına hem de yan rollerini ve tüm karakterlerini sizlere detaylarıyla birlikte açıklayacağız.

Aşk Ağlatır dizisi japon uyarlamasıAşk Ağlatır dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak?

Daha önce Uzak doğu dizileri yayınlayan kanallardan birisi olan Show TV Aşk Ağlatır dizisini yayınlayacak olan kanal olarak MF yapımla anlaştı. Aşk Ağlatır dizisi yeni sezonda 2019-2020 sezonunda Show TV ekranlarında yayınlanacak. Japon yapımı Love That Makes You Cry dizisinden uyarlanacak olan Aşk Ağlatır Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşurken dizinin ne zaman başlayacağına dair kesin bir bilgi olmadığı için sizlere yazamıyoruz, ancak tahmininizi yazabiliriz. Aşk Ağlatır dizisinin yeni sezonda eylül 2019’da yayınlanmasını bekliyoruz. Aşk Ağlatır dizisinin Eylül ayında Show TV’de yayınlanacağını ve Japon dizisinden uyarlama olduğunu bir kez daha hatırlatalım. Aşk Ağlatır büyük ihtimalle Perşembe günleri Show tv de ekrana gelecek.

Aşk Ağlatır filminde Ceyda Ateş rol almıştıNot: Aşk Ağlatır isimli bir film daha önceki yıllarda yayınlanmış ve sinema salonlarında gösterilmişti. Ceyda Ateşin baş rollerinde oynadığı Aşk Ağlatır filmi beklenen ilgiyi görmese de Aşk Ağlatır dizisinden önce benzer içerikli bir filmin de ülkemizde sinema severler ile buluştuğunu hatırlatmak istedik. İşte Aşk Ağlatır filminde Ceyda Ateş’in baş rol aldığı o filmin afişi:

Aşk Ağlatır dizisi Japon Love That Makes You Cry dizisinden uyarlama olacak

Japonya’da yayınlanmış olan diziler ya da Uzak doğu dizileri ülkemizde çok iyi tutuluyor. Daha önce Show TV ekranlarında yayınlanmış olan kalp atışı dizisi oldukça sevilmiş tutulmuş ve reytinglerde uzun süre zirvelerde yer almıştı. Fox TV’de yayınlanan Anne dizisi reytinglerde uzun süre 1. sırada yer almış ve halen FOX’ta yayınlanan kadın dizisi de geçtiğimiz yıldan beri salı günleri zirveyi kimseye bırakmıyor. Yani Uzak doğu uyarlamaları ülkemizde çok başarılı yapımlara dönüşüyor ve MF yapım şirketi bu işi gerçekten çok iyi yapıyor. Japonya’da yayınlanan diziler genellikle duygusallığı ve dramı ön plana aldıkları için ülkemiz halkına da hitap ettiğini söyleyebiliriz.

Aşk Ağlatır dizisi konusu özetiAşk Ağlatır dizisinin konusu özeti ve bilgileri;

Aşk Ağlatır dizisinin konusu oldukça merak ediyor. Biz de hemen kısa bilgilerle sizlere yazmak istiyoruz. Aşk Ağlatır konusu: Her birinin kendi hayalleri ve özlemleri olan gençlerin köy hayatından Tokyo’ya uzanan yolculuğu ve bu yolculuk sonrasında aşkın sevginin ve dostluğun şehir hayatıyla nasıl büyüdüğünü gösteren son dönemde yayınlanmış en iyi dizilerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Ren, Konatsu ve Haruta isimli gençlerin neler yaşadığını ve Tokyo’da tutunmak için yaşadıkları zorlukları duygusal bir dille anlatan orjinali Seni Ağlatan Aşk Dizisi ülkemizde Aşk Ağlatır olarak yayınlanacak. Bakalım Türk halkı Aşk Ağlatır dizisini sevecek mi ilgi gösterecek mi izleyip göreceğiz. Yusuf ve Adanın hikayesi ile bütünleşecek olan Aşk Ağlatır bu sezonun en merak edilen dizilerinden birisi olacağı kesin..

Aşk Ağlatır dizisi oyuncu kadrosuAşk Ağlatır dizisi nerede çekiliyor çekim seti neresi?

Aşk Ağlatır dizisinin nerede çekildiğini hangi mekanların kullanıldığını Aşk Ağlatır dizisinin tanıtım fragmanında görülen yerleri neresi olduğu oldukça merak edilecek. Köy hayatı ile başlayan dizi Tokyo’da devam etmişti orjinalinde. Büyük ihtimal Aşk Ağlatır dizisinde de Anadolu’da bir köyde (Ömerköy) başlayacak olan dizinin İstanbul’da devam edeceği ve gençlerin başından geçen olayların İstanbul’da yaşanacağını tahmin ediyoruz. İstanbul’da hangi semtlerde Aşk Ağlatır dizisinin çekimleri olacak ilerleyen günlerde bilgiler geldikçe sizlere yazacağız.

Aşk Ağlatır Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Yerleri Neresi Hangi il ilçe Mahalle?

Aşk Ağlatır dizisinin kadrosu yapımcısı senaristiAşk Ağlatır dizisine oyuncu olarak katılmak mümkün mü?

Aşk Ağlatır dizisinde oyuncu olmak için yan rollerde veya figüran olarak görev almak için MF yapım ile irtibata geçebilirsiniz. Aşk Ağlatır dizisinin çekildiği yerlerde oturuyorsanız ya da yakın mekanlarda iseniz dizinin kadrosuna dahil olabilir ve küçük rollerde oynayabilirsiniz. Aşk Ağlatır dizisinde nasıl oynayabilirim ya da Aşk Ağlatır dizisinde oyuncu olmak konularında sitemizden bilgi alabilir, yorum kısmına görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Aşk Ağlatır dizisinin şarkıları müzikleri de çok merak edilecek. Daha sonra sizlere Aşk Ağlatır dizisinin müziği şarkısı yada Aşk Ağlatır dizisi fragmanda çalan şarkı müzik jenerik fon müziği gibi başlıklarla detayları belirterek yazacağız. Sizlerde Aşk Ağlatır dizisi hakkındaki yorumlarınızı merak ettiklerinizi bizlere yazabilirsiniz.

Kısacası Aşk Ağlatır dizisi yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanacak olan bir Japon dizisinden uyarlama olan romantik dram türünde bir dizidir. Aşk Ağlatır dizisi ile ilgili gelişmeler oldukça oyuncu kadroları belli oldukça burada sizlere detaylıca yazmaya ve oyuncuları tanıtmaya devam edeceğiz.

Aşk Ağlatır dizisinin ilk tanıtım fragmanı çıktı, işte dizinin ilk tanıtım fragmanı :

Sizce Aşk ağlatır dizisi tutar mı izlenir mi? Yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba