Aşk Ağlatır Ada’nın Kardeşi Cemre Kimdir? (Melisa Döngel) Doktor Cemre

02.12.2019
1.394

Aşk Ağlatırda Cevdet Yalçın’ın diziye girmesi iyice hareketlendirdi diziyi. Şimdi önce Ada’nın gerçek babasının Cevdet Yalçın olduğu ortaya çıkmıştı, şimdi de Aşk Ağlatırda Ada’nın Kız Kardeşi ortaya çıkıyor. Ada’nın Kız Kardeşi Kimdir? Doktor Cemre olacak diziye dahil olacak yeni oyuncu hakkında detaylar burada.. (Melisa Döngel)’in canlandıracağı Adanın kardeşi rolü hangi karakter olacak? Cevdet Yalçın’ın kızı Adanın kız kardeşi olan oyuncu Melisa Döngel oldu. Dizide motorcu bir kızı canlandıracak olan Melisa Döngel Ada’nın Kız Kardeşi Doktor Cemre rolünde diziye girecek ve kötü bir karakter olacak.

Aşk Ağlatır Eylül kimdir_1Aşk Ağlatır Ada’nın Kız Kardeşi Doktor Cemre Kimdir?

Bizim Cevdet Yalçın diye öğrendiğimiz ama asıl adı Hünkar Balaban olan Ada’nın babası nihayet ortaya çıktı. Hem Ada’nın kurtarılmasında hemde Yusuf’a yaptığı onca iyilikle hatırladığımız Cevdet Yalçın diye bildiğimiz Hünkar Balaban yeni bölümde diğer kızının da yani Doktor Cemre’nin de diziye dahil olmasıyla her iki kızına da kavuştuğunu vurguluyor. Ada bir yanda Doktor Cemre diğer yanda Hünkar Balaban oldukça mutludur. Peki Hünkar Balaban’ın diğer kızı Doktor Cemre yani Ada’nın kardeşi Doktor Cemre kimdir? Şimdi kısaca Melisa Döngel hakkında bilgiler verelim.Aşk Ağlatır Ada'nın Kız Kardeşi Kimdir

Aşk Ağlatır Cevdet Yalçın’ın kızı Doktor Cemre Kimdir?

Tam Nalan’dan kurtulduk derken şimdi de adanın kardeşi çıkıp gelecek ve o da Yusuf’a aşık olacak. Çünkü Yusuf gerçekten aşık olunacak bir karakter. Hem efendi hem yakışıklı hem sahiplenen birisi. Bunu fark eden ve aralarında gizliden gizliye bir rekabet oluşan Ada ile Doktor Cemre zaman zaman soğuk savaş yaşasalar da elbette Ada sevdiği adamı kardeşine bırakmayacak. Ancak onun yufka yürekli oluşundan istifade edecek olan kardeşi Doktor Cemre gün geçtikçe Adanın canını yakmaya ve Yusuf’a asılmaya başlayacak.

Cevdet Yalçın yazdık başlığa ancak öyle bir ismin olmadığını önceki bölümde Cevdet Yalçın bize kendisi söylemişti. Aslında Cevdet Yalçın’ın hiç yaşamadığını ve kendi adınında Hünkar Balaban olduğunu açıklamıştı. Ancak Hünkar Balaban adı da sonradan alınmış bir isim galiba. Çünkü Ada’nın babası olduğunu söylüyor Hünkar Balaban ancak geçmişe dönük hatırlama sahnelerinde Ada’nın babasının adının Erdem olduğunu görüyoruz. Hatta Hünkar Balaban Rüzgar’ın aile şirketini de yavaş yavaş almaya çalışan birisi. Bakalım yavaş yavaş intikam alan Hünkar Balaban hakkında daha ne öğreneceğiz derken bir de baktık ki bir kızı daha var.

Melisa Döngel Kimdir? Doktor Cemre rolünde..

Hünkar Balaban’ın diğer kızı Doktor Cemre karakterine hayat veren Melisa Döngel oldu. Güzelliği ile akıllarda yer eden oyuncu Melisa Döngel kimdir ve daha önce hangi dizi ve filmlerde rol aldı bakalım. Melisa Döngel 1999 yılında İstanbul’da doğdu. Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı. İlk oyunculuk tecrübesini de Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisi ile yaşadı. Aşk Ağlatırda ise Doktor Cemre karakterinde olacak. Aşk Ağlatır Doktor Cemre Yusufa aşık olacak..

Aşk Ağlatır Doktor Cemre Yusufa aşık olacak

Melisa Döngel sonrasında güzelliği ve oyunculuktaki başarısı ile dikkat çekince Arka Sokaklar ve Hamgimiz Sevmedik dizilerinde rol aldı. Son olarak ise önceki sezon Fox TV ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde Deniz rolünü canlandırdı. Deniz Bizim Hikaye dizisinde Rahmet’le sevgili olan bir kızdı. Bizim Hikaye’nin Rahmet’i de  bilin bakalım kim? Aşk Ağlatır dizisinin Rüzgar’ı… İki oyuncu bu sezonda da aynı dizi de rol alma şansı bulmuş oldu böylelikle. Melisa Döngel şimdi de Aşk Ağlatır dizisinde Ada’nın kız kardeşi Doktor Cemre rolünü oynayacak.

Doktor Cemre dizide Ada bir kız kardeşi ve babası olduğunu öğrenince çok şaşıracak. Mutlu olacak çünkü hayatında annesinden sonra ilk kez aile sıcaklığını yaşatacak insanlarla tanıştı. Aşk Ağlatır dizisine katılan ve Doktor Cemre karakterini oynayacak olan Melisa Döngel’e yeni rolünde başarılar diliyoruz. Sizde Aşk Ağlatır dizisini izliyor musunuz? Melisa Döngel’i başarılı buluyor musunuz? Yoruma yazabilirsiniz.

Doktor Cemre karakteriyle diziye dahil olan ve Ada’nın kardeşi olan Doktor Cemre hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Sizce Aşk Ağlatırda Doktor Cemre Yusufa aşık olacak mı, Ada ile kıskançlık krizlerine girecekler mi? Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Anonim dedi ki:

  Hány éves Ada és hány éves Cemre?

 2. Ayça dedi ki:

  Çok güzel ve başarılı

 3. Şeyda dedi ki:

  Allah aşkına Adanın kardeşini Yusufa aşık etmeyin ya hep aynı senaryo biktim bıktık

  1. Oğuz dedi ki:

   Şeyda hiç kaçarı yok, kap masajı yaparken nasıl baktığını gördün 🙂