Aşk Ağlatır Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Yerleri Neresi Hangi il ilçe Mahalle?

13.07.2019
131

Aşk Ağlatır Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Yerleri Neresi Hangi il ilçe köy Mahalle? diye merak edenlere detaylar bu sayfada olacak. Aşk Ağlatır dizisi için hazırlıklar devam ediyor. Aşk Ağlatır dizisi oyuncuları kimler, konusu nedir? Aşk Ağlatır dizisi çekimleri mekanları bilgilerini de sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Aşk Ağlatır dizisi tüm bilgileri  konumuzun devamında.

Aşk Ağlatır nerede çekiliyor 14. bölüm 8 aralık pazar Hünkar Balaban’ın evi:

Aşk Ağlatır Hünkar Balabanın evi

Aşk Ağlatır nerede çekiliyor 13. bölüm 1 aralık pazarAşk Ağlatır nerede çekiliyor 13. bölüm 1 aralık pazar

Aşk Ağlatır 12. bölüm Rüzgar ve Adanın gittiği yer neresiAşk Ağlatır 12. bölüm Rüzgar ve Adanın gittiği yer neresi diye merak edenler boğaz manzaralı bu mekanı merak ediyorlar. Rüzgar 12. bölümde Adaya evlenme teklif etti. Boğaz manzaralı o mekan nerede?

Aşk Ağlatır Yusufun gittiği yer neresi 3 KasımAşk Ağlatır 9. Bölüm Yusuf’un gittiği yer neresi 3 Kasım pazar günü İstanbul’u cepheden gören bu minik tünel gibi olan yerde Yusuf geleceğini düşünürken buranın neresi olduğu çok merak edildi. Aşk Ağlatır 9. bölüm nerede çekiliyor sorusuna cevap verecek varsa yukarıdaki resme göre aşağı yorum kısmına yazabilir.

Aşk Ağlatır dizisi 3 Kasım pazar 2019 günü yayınlanan bölümünde Ada ve Rüzgar İstanbul Pierre Loti’de birlikte çay içiyorlar. Manzarası o kadar güzel ki İstanbul Pierre Loti’yi bilenler hemen tanıdı. Ancak bilmeyenler de merak etti. Aşk Ağlatır dizisi Pierre Loti’den manzaraları paylaşalım.

Aşk Ağlatır 7. Bölüm nerede çekiliyor 20 Ekim?

20 Ekim Aşk Ağlatır Ada ve Yusuf bisikletle nerede gezdiler? Aşk Ağlatır 7. Bölüm nerede çekiliyor 20 Ekim pazar akşamı çok güzel mekanlarda dizi çekiliyor. Öncelikle Adalara doğru vapurla yolculuk yapan Ada ve Yusuf daha sonra Adalar da keyifli bir bisiklet turuna çıkıyorlar. 20 Ekim Aşk Ağlatır’da gidilen yerler Adalar ilçesi..20 Ekim Aşk Ağlatır Ada ve Yusuf bisikletle nerede gezdilerAşk Ağlatır Yusuf ve Adanın gittiği Büyükada iskelesi

Aşk Ağlatır Son Bölümde nerede çekimler yapıldı? Cevap: Büyükada’da

Aşk Ağlatır 13 Ekim nerede çekildi 6. bölümAşk Ağlatır 13 Ekim nerede çekildi 6. bölüm deniz sahili neresi?

Aşk Ağlatır dizisinin 13 Ekim pazar günü yayınlanacak olan 6. bölümünde çok güzel manzaralar var. Yusuf ve Ada deniz kıyısında oldukça güzel zamanlar geçiriyorlar. Sahilde el ele dolaşıp birbirine sarılan Yusuf ve Ada’nın gittikleri yer neresi hangi deniz kıyısı sahili diye merak edenlere hemen söyleyelim. Aşk Ağlatır 13 Ekim 6. bölümdeki deniz sahili İstanbul Şile kıyılarıdır. İstanbul Şile de kıyı sahilinde halk plajının olduğu kısımda çekimler yapılmıştır.Aşk Ağlatır dizisi ne zmaan bitecek erken final mi olacak

Aşk Ağlatır Dizisi Nerede Çekiliyor hangi köydeAşk Ağlatır Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi Köyde?

Aşk Ağlatır Dizisinin çekimlerinin yapıldığı köy Balıkesir ilimizin merkezine bağlı Ömer Köyde çekiliyor. Bozuluk yazan köy gerçekte Ömerköy’dür. Ömerköy yaklaşık olarak 30 km mesafede bulunuyor Balıkesir ilimize. Aynı zamanda Susurluk ilçesine de yakın mesafede (16 km) bulunan Ömerköy için dizi ekibi tarafından hummalı bir çalışma yapıldı. Özel bir set hazırlanan Ömerköyde yöre halkı da figüran olarak rol alabiliyor.

Aşk Ağlatır dizisi Bozuluk nerede hangi il ilçeBu güzel köyün adı dizide “Bozuluk” olarak geçmektedir. Yusuf ile Adanın karşılaştığı ve kaçtıkları köyün adıdır Bozuluk. Ancak köyün gerçek adı aslında farklıdır. Aşk Ağlatır dizisinde Bozuluk olarak geçen köy gerçekte Balıkesir’in Susurluk ilçesine bağlı Ömerköy’dür. Yani Bozuluk Ömerköy’ün Aşk Ağlatır dizisindeki adıdır. Ömerköy, Balıkesir merkezine 30 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Ömerköylüler dizi ekibini çok sevdiler. Balıkesir Valiliği ve Susurluk Kaymakamlığından da izin alan Aşk Ağlatır dizisinin ekibi oldukça keyifli çekimler sonrasında İzmir ve İstanbul’da da çekimlere devam edecekler. Aşk Ağlatır hangi köyde çekiliyor işte harita üzerinden gösterim:

Aşk Ağlatır Balıkesir ili Susurluk ilçesi Ömerköyde çekiliyorAşk Ağlatır Balıkesir ili Susurluk ilçesi Ömerköy’de çekiliyor:

Aşk Ağlatır dizisi yabancı bir diziden uyarlama olarak ekrana gelecek. Japon televizyonlarında yayınlanan ve büyük ilgi görmüş olan bir dizi Türk seyircisi için uyarlanıyor. MF Yapım tarafından uyarlanan dizinin çok beğenileceği umuluyor. Aşk Ağlatır dizisinin yapımcısı olan MF Yapım bu sene Mucize Doktor dizisini de uyarlıyor. Bu dönem uyarlamalarla ekranda olacak MF Yapım amacına ulaşabilecek mi göreceğiz. Aşk Ağlatır tüm oyuncularını sizler için detaylıca açıkladık. Tıklayın >> Aşk Ağlatır Dizi Oyuncuları Kadrosu Yapımcısı

Aşk Ağlatır dizisi Nerede hangi köyde çekiliyorAşk Ağlatır Bozuluk Köyü neresi?

Aşk Ağlatır Bozuluk Köyü neresi, gerçekten Bozuluk yada doğru ifadesiyle Bozloluk köyünün nerede olduğu sorusuna hemen cevap verelim. Aşk Ağlatır Bozuluk Köyü mahallesinin bulunduğu il ilçe ve mahalle şöyle: Balıkesir’in Susurluk ilçesinde bulunan Ömerköy mahallesi dizinin çekildiği mekanların başında geliyor. Meryem Ada ile Yusuf’un tanışma hikayesinin geçtiği köy burası gerçekte..

Aşk Ağlatır dizisinin çekim yerleri Nerede set neresiAşk Ağlatır dizisi Nerede hangi köyde çekiliyor Aşk Ağlatır dizisinin çekim yerleri Nerede set neresi: Aşk Ağlatır dizisindeki Bozuluk köyü: Gerçekte Ömerköy – Balıkesir

Aşk Ağlatır dizisi oyuncu kadrosuAşk Ağlatır Dizisi Japonya da Fuji televizyonlarında yayınlanmış ve çok beğenilmiştir. Love That Makes You Cry dizisinden uyarlama olan Aşk Ağlatır dizisi ülkemizde çok beğenilecek diye umuyoruz. MF Yapım başarısız işe imza atmaz genel olarak. Bu yüzden de Aşk Ağlatır dizisi ile ilgili beklentilerde büyük..

Aşk Ağlatır dizisi senaristi Tayfun Güneyer. Tayfun Güneyer bu zamana kadar bir çok işe imza atmış başarılı bir senarist. Yılan Hikayesi ve Adanalı dizisi onun senaryosunu yazdığı diziler arasında. Aşk Ağlatır dizisi yönetmeni ise oldukça ünlü bir isim. Aşk Ağlatır dizisi yönetmeni manzaralı güzel çekim alanlarını hiç kaçırmamı dizide: İşte Köyde Meryem ama asıl adı Ada olan oyuncumuzun sevinci:

Aşk Ağlatır Dizisinin çekildiği köy neresi

Aşk ağlatır dizisi İstanbul’un çeşitli semlerinde de çekilmeye devam ediyor. Galata Köprüsü ve civarının Aşk Ağlatır dizisinin ileriki bölümlerinde ekrana geleceğini belirtelim. Aşk ağlatır dizisi İstanbul’da Eminönü ve Sultanahmet gibi alanlarda da çekimlerini sürdürdü. İşte sizler için fragman ve dizi setlerinden ayarladığımız görüntüler:

Aşk ağlatır dizisi İstanbul Galata Köprüsünde çekiliyorAşk ağlatır dizisi İstanbul’un nerelerinde çekiliyor? Sorusuna resimli cevaplar:

Aşk Ağlatır dizisi orijinali olan Love That Makes You Cry dizisi Japonya televizyonlarında yayınlanmıştır. 2016 yılında yayınlanmış olan Love That Makes You Cry dizisi Japonyanın en ünlü tv kanalı olan Fuji TV’de yayınlanmıştır.  Love That Makes You Cry dizisinin başrollerinde ise Japonya’nın en önemli ve başarılı genç yıldızları yer almıştır. Kasumi Arimura ve Kengo Kora’nın başrollerini paylaştığı dizide onların yerini hangi oyuncuların alacağı merak konusu olmuştu.

Aşk ağlatır dizisi İstanbul da Eminönü ve Sultanahmet’te çekimleri yapılıyor.. Aşk Ağlatır dizisinde Ada yeni bölümlerde kendisine bir ev tutacak. İstanbul’un çok lüks olmayan semtlerinden birinde kendi için ufak bir ev tutacaktır. Yusuf’un evi de ona yakındır.İstanbul’un hangi semtlerinde olduğu kesin olmasa da bilgileri geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Aşk ağlatır dizisi İstanbulda Eminönü ve Sultanahmette çekimleri yapılıyor

Aşk ağlatır dizisi İstanbul’un çeşitli semlerinde çekiliyor..

Aşk ağlatır dizisi İstanbulun çeşitli semlerinde çekiliyor

Aşk Ağlatır dizisinden ilk görüntüler geldiÜlkemizde ise Aşk Ağlatır dizisi Show TV ekranlarında yayınlanacak. MF Yapım imzası taşıyacak olan Aşk Ağlatır dizisi başrol oyuncuları netleşti. Başrol erkek oyunculuğu için Deniz Can Aktaş ile anlaşan MF Yapım kadın başrol için ise Hafsanur Sancaktutan ile anlaştı. İki oyuncu da hem genç hem de başarılı oyuncular. Aşk Ağlatır dizisinde başrol oynayacak olan oyunculardan Deniz Can Aktaş önceki sezon Avlu dizisinde rol almıştı. Cemre’yi öldürmüş ve sonrasında Cemre’nin annesi Deniz tarafından öldürülerek diziden ayrılmıştı. Kadın başrol olan Hafsanur Sancaktutan ise önceki sezon Gülperi dizisinde rol almıştı.

Aşk Ağlatır hangi ilde ilçe ve köyde çekiliyor

Aşk Ağlatır dizisi Eylül 2019’da Show tv ekranlarında yerini alacaktır. Aşk Ağlatır dizisi konusu; Orijinal dizinin özeti; 3 genç adamın birbirinden farklı hayalleri vardır. Hayallerinin peşinden köyden Tokyo şehrine yola çıkarlar. Tokyo’ya varmaları ve burada hayatlarını sürdürmeye çalışmalarının ardından burada yaşadıkları aşklar, sevgiler, dostluklar çok güzel anlatılmış. Romantik duygusal tarzda bir dizi olacak olan Aşk Ağlatır dizisi Japonya’da gibi çok sevilecektir diye bekliyoruz. İşte orjinal yapımdan bir sahne:

Aşk Ağlatır Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Adresi

Aşk Ağlatır dizisi Balıkesir’in Susurluk ilçesinde Susurluk’un doğası ve insanı ile özel bir köyü olan Ömerköy’ü seçerler ve çekimler Ömerköy’de başlar. Ömerköy Balıkesir ili Susurluk ilçesine bağlı, Aşk Ağlatır dizisinin burada çekiliyor olması hem köy için hemde Balıkesir ili ve Susurluk ilçesi için oldukça önemli. Ömerköyde başlayan Aşk Ağlatır hikayesi sonraki bölümlerde İstanbul’a uzanacak. Ömerköyde çok miktarda rüzgar değirmeni de bulunuyor. Rüzgar santralleri ile Meşhur olan Ömerköy artık Aşk Ağlatır dizisi ile de tanınacak. İşte Ömerköy neresi diye merak eden yada Aşk Ağlatır dizisinin çekildiği köyü merak edenler için ilk resimler:

Aşk Ağlatır çekimleri Ömerköyde yapılıyor

Aşk Ağlatır Dizisi Nerede Çekiliyor hangi köyde

Aşk Ağlatır dizisinin çekildiği Ömerköy

Aşk Ağlatır dizisinin çekildiği mekanlar çok merak ediliyor. Aşk Ağlatır dizisi oyuncuları henüz yeni yeni netleşmeye başlıyor. Oyuncular netleşince sete çıkılacak ve dizi için çekimler yapılmaya başlanacak. Aşk Ağlatır dizisi çekimleri ilk olarak köyde başlayacaktır. Orijinal hikaye köyde yaşayan 3 genç ile başlıyordu çünkü. Bu köy neresi olur sizce? Bir Ege köyü mü yoksa bir doğu köyü mü? Bakalım yapımcılar nasıl bir tercihte bulunacaklar? Sonrasında şehre gelen 3 gencin öyküsü anlatılıyordu. Bu set çekimleri için ise tabi ki İstanbul düşünülmüştür. İstanbul çekimleri ile başlayacak dizi sonuna kadar İstanbul’da geçer. İstanbul’un semtlerinin nereleri kullanılacak dizi çekimleri başlayınca konumuzun içine ekleyebiliriz.

Aşk Ağlatır dizisi ile ilgili bilgiler geldikçe konumuz güncellenmektedir. Sizce Aşk Ağlatır dizisi tutar mı yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Aşk Ağlatır dizisi çekim mekanları yakınınızda olduğu takdirde resimlerini bizlerle paylaşabilirsiniz.

Aşk Ağlatır Dizisi Nerede çekiliyor sorusu elbette köy sahnelerinden sonra çok daha fazla sorulmaya başlanacak. Aşk Ağlatır Dizisi Nerede hangi köyde çekilecek, Aşk Ağlatır Dizisinin çekildiği köy neresi hangi il ilçede diye meraklı sorular art arda gelecek. Aşk Ağlatır Dizisinin çekimlerinin yapıldığı köy  Balıkesir ilimizin merkezine bağlı Ömer Köyde çekiliyor.

Ömerköy yaklaşık olarak 30 km mesafede bulunuyor Balıkesir ilimize. Aynı zamanda Susurluk ilçesine de yakın mesafede (16 km) bulunan Ömerköy için dizi ekibi tarafından hummalı bir çalışma yapıldı. Özel bir set hazırlanan Ömerköyde yöre halkı da figüran olarak rol alabiliyor. Ömerköylüler dizi ekibini çok sevdiler. Balıkesir Valiliği ve Susurluk Kaymakamlığından da izin alan Aşk Ağlatır dizisinin ekibi oldukça keyifli çekimler sonrasında İzmir ve İstanbul’da da çekimlere devam edecekler. İşte Aşk Ağlatır Dizisinin çekildiği Ömeköy’deki o ev:

Aşk Ağlatır dizisi hangi evde çekiliyorSizlerde Balıkesir ilimizde, Susurluk ilçesinde veya Ömerköyde oturuyor ve Aşk Ağlatır dizi ekibine katılmak az da olsa bir rolde yer almak istiyorsanız lütfen aşağı yorum ve görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimizle paylaşın..

Aşk Ağlatır Dizisi 2. Bölüm Nerede Çekiliyor hangi mekanlar?

Aşk Ağlatır Dizisinin 2. bölümü İstanbul’da devam ediyor. İkinci bölümde Ada Yusuf’un nerede olduğunu anlamaya çalışırken İstanbul’da faklı yerlere yolu düşüyor. Eminönü civarında İstanbullunun izini ararken dayısı peşine düşüyor. Çünkü Mustafa Ada’yı tekrar istemiş ve dayısına şart koşmuştur. Ada ise İstanbul’un en işlek merkezlerinde Kapalı Çarşıda aranmaktadır ama beklemediği biriyle karşılaşır..Aşk Ağlatır 2. Bölüm nerede çekiyor mekanlar neresi

Aşk Ağlatır 2. Bölümde Adanın cam temizlediği yer neresi diye merak edenlere hemen yazalım. Ada İstanbul’da Yusufu beklemekte ve aç kalmamak için geçici iş ararken temizlik yapmaya başlar. Adanın temizlik yaptığı ev İstanbul Üsküdar açıklarındaki bir mahalledir. Aşk Ağlatır Ada’nın cam temizlediği yer neresi İstanbul Üsdüdar boğaza yakın bir mekan:

Aşk Ağlatır Adanın cam temizlediği yer neresiAşk Ağlatır dizisi 3. bölüm çekim yerleri neresi, nerede çekimler yapılıyor?

Aşk Ağlatır 3. bölüm çekim yerlerinden birisi İstanbulda bulunan darül acaze olarak söyleyebiliriz. İstanbul Şişli de bulunan Darül Acaze Osmanlı devleti zamanında kurulmuş olan özellikle kimsesiz ve yardıma muhtaç çocukların ve bakıma muhtaç yaşlıların kimsesizlerin kaldığı bakım evi gibi bir yerdir. Aşk Aşlatır dizisinde 3. bölümde Yusuf’un yolu Darül Acazeye düşücek bu hafta. 22 Eylül pazar günü yayınlanacak olan Aşk Ağlatır çekim yerleri mekanlar eklenmeye devam edecektir.

Aşk Ağlatır 3. bölüm çekim yeri darül acaze İstanbul

Aşk Ağlatır 9. bölüm nerede çekiliyor 3 Kasım pazarAşk Ağlatır 9. bölüm nerede çekiliyor

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Ada’nın son taşındığı sarı ev hangi semtte? Bilen var mı? Lütfen…

 2. Enes dedi ki:

  Bizim mahallede çekiliyor istanbul Sarıyer kocataş

  1. Murat dedi ki:

   Pansiyonun ve beyaz evin yerini biliyorum. Fakat yeni sarı ev nerede, öğrenmek istiyorum.

   1. Anonim dedi ki:

    Pansiyonun nerede oldugunu bilen varmi

  2. Serhat dedi ki:

   Kocatasta tam olarak nerede soyleyebilirmisin

  3. Anonim dedi ki:

   Enes shangi günler çekim var acaba görebilme imkanımız varmi

 3. Anonim dedi ki:

  Sumru hanımın evi kimin tarihi bir evmi

 4. Beytullah keski dedi ki:

  Bende bu dizide oynamak istiyorum

  1. Oğuz dedi ki:

   Aşk Ağlatır dizisinin çekildiği yerlere yakın bir yerde mi oturuyorsunuz?

 5. Anonim dedi ki:

  Susurluk ta çekiliyor

  1. usta dedi ki:

   Dizinin Hayranıyım Olmassa Olmazlardan ,diziyi Seyrettiğim Zaman Uyuyamıyorum,ada o Zengin Çocukla Evlenirse Diziyi Seyretmem