Alparslan Büyük Selçuklu Iraz Komutan Kimdir? Deniz Çatalbaş

20.05.2023
597

Alparslan Büyük Selçuklu Iraz Komutan kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Akli Film’in üstlendiği Alparslan Büyük Selçuklu dizisi Sedat İnci yönetmenliğinde çekilmektedir. Alparslan Büyük Selçuklu dizisi Iraz Komutan karakterine oyuncumuz Deniz Çatalbaş hayat verecektir. Bizlerde Alparslan Büyük Selçuklu dizisi Iraz Komutan karakterini ve Iraz Komutan karakterine hayat veren oyunumuz Deniz Çatalbaş’ı yakından tanıtacağız.

Alparslan Büyük Selçuklu Iraz Komutan Karakteri Kimdir?

Deniz Çatalbaş Alparslan Büyük Selçuklu dizisi Iraz KomutanTRT’nin sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu Iraz Komutan karakteri, diziye sonradan dahil olmuştur. 57. Bölümde izleyici karşısına çıkan kadın savaşçı Iraz Komutan, Sarp Levendoğlu’nun canlandırdığı Diyojen’in sağ koludur. Iraz Komutan, diziye yeni katılmasına rağmen Alparslan Büyük Selçuklu’nun ana karakterleri arasındadır. Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinin Tekrarları Ne Zaman?

Alparslan Büyük Selçuklu Iraz Komutan Kimdir?

Diyojen’in sağ koku Iraz Komutan karakterini oyuncumuz Deniz Çatalbaş canlandıracaktır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Alparslan Büyük Selçuklu dizisini sevenleri tarafından, diziye yeni katılan Iraz Komutan karakterini canlandıran oyuncumuz Deniz Çatalbaş’ta merak edilmiştir. Bizlerde güzel oyuncumuz Deniz Çatalbaş’ı yakından tanıtacağız ve Deniz Çatalbaş hakkındaki bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.Alparslan Büyük Selçuklu Iraz Komutan

Deniz Çatalbaş

28 Şubat 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Deniz Çatalbaş, genç yaşta basketbol oynamaya başlamıştır. Daha önce Fenerbahçe Spor Kulübü’nde, Kayseri Basketbol, Sakarya Yükseliş gibi kulüplerde forma giymiştir. 2020 yılında Best Model of Turkey güzellik yarışmasına katılmıştır. 2020 Best Model of Turkey’de 2. Olan Deniz Çatalbaş özellikle bu yarışma ile tanınmıştır. Profesyonel olarak modellik yapan Deniz Çatalbaş, 2021 yılında Arka Sokaklar dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır.

Deniz Çatalbaş Yer Aldığı Diziler

Alparslan Büyük Selçuklu (Iraz Komutan, 2023)
Hür (Nazlı Üsteğmen, 2022)
Arka Sokaklar (Aslı Komser, 2021)

Deniz Çatalbaş Resmi Instagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram’da 75 gönderisi de yaklaşık 40 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Deniz Çatalbaş’ın resmi Instagram hesabı: @denizzcatalbas

Deniz Çatalbaş Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun hayranları Deniz Çatalbaş’ın hayatında birinin olup olmadığını da merak etmiştir. Ancak oyuncumuz özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Yani Deniz Çatalbaş’ın daha önce basına yansıtan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı da Deniz Çatalbaş’ın sevgilisi yoktur.

Alparslan Büyük Selçuklu Iraz Komutan kimdir? Iraz Komutan karakterini canlandıran oyunumuz Deniz Çatalbaş’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.