Alina Boz 2023-2024 Yeni Sezon Dizisi Nedir, Kiminle Hangi Kanalda?

21.08.2022
2.889

Bu konumuzda Alina Boz 2023-2024 Yeni Sezon Dizisi Nedir, Kiminle Hangi Kanalda başrolde oynayacak? konusunda merak edilenleri sizlerle paylaşacağız. Önceki sezonlarda oynadığı diziler ile oldukça sevilen güzel oyuncunun yeni sezon hangi dizide hangi kanalda olacağı merak konusu oldu. Şimdi önce Alina Boz kimdir konusu hakkında bilgi verelim, sonrada oyuncunun özel hayatına ve yeni dizisine göz atalım.

Alina Boz 2023-2024 Yeni Sezon Dizisi belli olunca burada duyaracağız. Güzel oyuncu en son Maraşlı dizisinde Mahur karakterine hayat vermiş ve Burak Deniz ile başrolü paylaşmıştı.

ALİNA BOZ KİMDİR?

14 Haziran 1998 tarihinde Moskova’da dünyaya gelen gelen güzel oyuncunun annesi Rus kökenli babası ise Bulgaristan göçmenidir. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa merak salan Alina BOZ ekranlarda tutunmayı başarmıştır. İlkokula kadar Rusyada yaşayan BOZ ailesinin işi için Türkiye’ye taşınmıştır. 1.73 boyunda ve 50 kg olan BOZ bi çok mankene taş çıkartmaktadır.Alina Boz 2021-22 Yeni Sezon Dizisi Nedir

ALİNA BOZ’UN SEVGİLİSİ KİM?

Alına BOZ, Sezen AKSU’nun oğlu Mithat Can ÖZER ile sevgilidir. Mitat Can Özer’in magazinde evlilik açıklamaları gündeme gelmişti fakat BOZ BU açıklamalar için “çok küçüğüm.” demişti. 22 yaşındaki Alina BOZ ile sevgilisi arasında 17 yaş olduğu bilinmektedir.

ALİNA BOZ’UN OYNADIĞI DİZİ VE ROLLERİ NEDİR?

(2013) Cesur Hemşire-Canan
(2014) Paramparça-Hazal
(2017) Sevda’nın Bahçesi-Defne
(2018) Elimi Bırakma-Azra
(2018) Vatanım Sensin-Prenses Anastasia Romanova
Alina BOZ ekran kariyerine Cesur Hemşire dizisindeki Canan karakteri ile başlamıştır.
Alina BOZ aynı zamanda bazı sinema filmlerinde de rol almıştır. Bunlar:
(2016) Kaçma Birader
(2017) Bölük
(2020) Maraşlı – Show Tv

ALİNA BOZ YENİ DİZİSİ NEDİR?

Alına BOZ Elimi Bırakma dizisinin ardından Netflix için çekilen Aşk 102 dizisinde Eda karakterini canlandırdığı bilinmekteydi. Ancak yeni sezonda Tims&B tarafından hazırlanmakta olan Maraşlı dizisinde Alina BOZ’UN ismi konuşuluyor. Not: Maraşlı dizisi için anlaşma yapan Alina Boz, yeni sezonda farklı bir rolde hayranlarının karşısında olacak. Elimi Bırakma’da Alp Navruz ile iyi bir dizi çifti olan Alina Boz, bu sefer de Burak Deniz ile uyumlu bir ikili olabilecek mi, hayranları merakla bekliyor.Alina Boz 2021-2022 Yeni Sezon Hangi Kanalda

ALİNA BOZ BAŞROLÜ KİMİNLE PAYLAŞACAK?

Burak Deniz’in başrolünde bulunduğu Maraşlı dizisi için kadın başrolün Alina BOZ olması bekleniyor. Yani önümüzdeki sezon Burak Deniz ve Alina Boz çifti ekranlarda olacak.

Alina Boz 2023-2024 Yeni Sezon Dizisi Nedir, Kiminle Hangi Kanalda Başrolde? konusu hakkında yazacaklarımız şimdilik bu kadar. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, Alina Boz yeni dizisi ve Alina Boz yeni sezon hangi dizide konusu hakkında merak edilenlere yorumlarınızla katkıda bulunabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Anonim dedi ki:

    Ewlenseň ewlen gözelim am işinde birakma seni tutsaň dizide görmek istýorys

  2. Anonim dedi ki:

    Alina Bozyň yeni dizisine merakla bekliyoryn

  3. Mercan dedi ki:

    Maraşlıyı sabırsızlıkla bekliyoruz