Zemheri Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Yönetmeni

4 Yorum 2.002 kez izlendi

Çok yakında ekrana gelecek dizilerden birisi olan Zemheri dizisi oyuncu kadrosunu karakterlerini ve konusunu burada sizlere detaylarıyla birlikte açıklamaya çalışacağız. Zemheri dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak oyuncu kadrosuna ver başrol karakterlerini, Zemheri dizisinin nerede çekileceğini ve dizi ile ilgili bütün detayları sayfamızda bulabilirsiniz.

Zemheri dizisi ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. Dizinin hazırlıkları hızlandı. Yeni başlayan diziler reytinglerde hüsran yaratınca yeni dizilere ihtiyaç artıyor. Bu yüzden de Zemheri dizisi bilgilerini konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz. Baş rollerinde Caner Cindoruk, Ayça Ayşin Turan, Hazal Filiz Küçükköse ve Alperen Duymaz gibi başarılı isimlerin yer aldığı Zemheri çok yakında Show tv de ekrana gelecek.

Zemheri Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Zemheri dizisi oyuncu arayışları devam ederken kadrosuna yeni isimler katıldı. Zemheri dizisi Ay Yapım imzası taşırken yönetmen koltuğunda Hilal Saral oturuyor.  Zemheri dizisi ekibine katılan yeni oyuncular Hakan Taşkıran ve Eylül Kandemir. Yeni oyuncuların bilgilerini konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Zemheri dizisi başrolleri Alperen Duymaz ve Ayça Ayşin Turan olurken kadrosuna yeni isimler katılıyor. Zemheri dizisinde rol alacak olan diğer oyuncular da Zerrin Tekindor ve Engin Öztürk. Bu oyuncuların yanı sıra oyuncu arayışları devam eden Zemheri dizisi yeni oyuncuları arasında yer alan isimler de Hakan Taşkıran ve Eylül Kandemir oldu. 

Oyuncuların şuan dizi de hangi karakterde olduğu bilinmese de yeni oyuncuların belirlenmesi ile karakter bilgileri de güncellenecektir. Zemheri dizisi oyuncuları ve bilgileri; Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Zerrin Tekindor, Engin Öztürk, Hakan Taşkırna ve Eylül Kandemir.

Zemheri Dizisi Oyuncuları Karakterleri

Caner Cindoruk

Caner Cindoruk Zemheri dizisinde.. En son Kadın dizisinde oynayan ve 3 sezondur Sarp karakterine hayat veren Caner Cindoruk Kadın dizisinde 67. bölümde ölerek ayrıldı ve Zemheri dizisinin kadrosuna dahil oldu. Caner Cindoruk 2 Nisan 1980 tarihinde Adana ilimizde dünyaya geldi. Bir çok dizi ve filmde rol alan başarılı oyuncunun son adresi Zemheri isimli dizi oldu. Kadın dizisinden ayrılışına izleyiciler oldukça üzülmüştü, bakalım Zemheri dizisinde Caner Cindoruk nasıl bir rolle karşımıza çıkacak.Caner Cindoruk Zemheri isimli dizide hangi rolde

Ayça Ayşin Turan

1992 Sinop doğumlu olan Ayça Ayşin Turan İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde eğitim aldı. Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda oyunculuk eğitimi aldı.  Sinop Belediye Konservatuarı’nda da oyunculuk eğitimi aldı. İlk kez 2011 yılında Dinle Sevgili dizisinde rol aldı. Ayça Ayşin Turan rol aldığı Karagül dizisi ile meşhur oldu ve bu rolü ile sevildi. Sonrasında rol aldığı diziler sayesinde adım adım başarı basamaklarını tırmandı. Ayça Ayşin Turan rol aldığı diziler;Dinle Sevgili, Karagül,Sevimli Tehlikeli, Altınsoylar, Meryem,  Hakan Muhafız.. Genç ve başarılı oyuncu yeni dizisi Zemheri de başarılarının arasına bir yenisini ekleyecektir. 

Alperen Duymaz

Alperen Duymaz 1992 tarihinde Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde ilk oyunculuğunu sergiledi. Acı Aşk ve Bodrum Masalı dizilerinde rol aldı. Bodrum Masalı dizisi ile ünlendi. 2018 yılında Direniş Karatay filminde Kutay karakterini canlandırdı.

Çukur dizisinde Emrah Komiser olarak rol aldı. Sonrasında Çarpışma dizisinde Kerem karakterini canlandırdı. Alperen Duymaz yeni sezonda da Zemheri dizisinde oynadı. Zemheri dizisi yeni oyuncularını paylaşmaya devam ediyoruz.

Hazal Filiz Küçükköse: Berrak

1988 yılında Mersin’de doğdu. Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü’nü 3. sınıfa kadar okuyup yarım bırakan oyuncu Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünde eğitimine devam etti.
Özel oyunculuk dersleri alan Hazal Filiz Küçükköse rol aldığı diziler;Deniz Yıldızı, Beni Affet, Günahkar,Kara Sevda, Rüya ve Mehmed Bir Cihan Fatihi dizilerinde rol aldı. Yeni sezonda yayınlanacak olan Zemheri dizisinde de Berrak karakterini canlandıracak.

Zerrin Tekindor

Zerrin Tekindor 1964 Balıkesir doğumlu olan oyuncu okula Ankara’da başlamıştır. 1985 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu ve Devlet Tiyatrosunda göreve başladı. Ankara Devlet Tiyatrosu’nda pek çok oyunda rol aldı. 2003 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosunda çalışmaya başladı ve Müfettiş, Dünyanın Ortasında Bir Yer ve Vahşet Tanrısı adlı tiyatro oyunlarında rol aldı. Tiyatro oyunlarında gösterdiği başarı ile Afife Tiyatro Ödülüne layık görülmüştür.

Zerrin Tekindor’un Rol Aldığı Diziler;
Cafe Casablanka,
Mars Kapıdan Baktırır,
Aşk-ı Memnu
Yaprak Dökümü
Kuzey Güney
Kurt Seyit ve Şura
Kara Sevda
Şahin Tepesi.. Son olarak 2018 yılında Şahin Tepesi dizisinde rol alan oyuncunun yeni sezon dizisi Zemheri oldu. 

Engin Öztürk

1986 Eskişehir doğumlu olan Engin Öztürk 2003 yılında İzmir Hava Astsubay Meslek Yüksek Okuluna girmiş ve mezun olmuştur. Ancak askerliğe dair çok ilgisi olmadığı için 2006 yılında TSK’dan ayrıldı. Ankara’ya geldi ve Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümündeki eğitimini 2012 yılında bitirdi. Engin Öztürk’ün rol aldığı filmleri ve dizileri;
2010-2012 – Fatmagül’ün Suçu Ne?
2012-2013 – Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
2013-2014 – Muhteşem Yüzyıl
2013 – Çanakkale Yolun Sonu
2014 – Hayat Yolunda
2015 – Hatırla Gönül

Hakan Taşkıran

Hakan Taşkıran 1996 İstanbul doğumlu. Okan Üniversitesi mezunu olan Hakan Taşkıran ilk kez Gülperi dizisinde rol aldı. Temel oyunculuk ve kamera önü oyunculuk eğitimi aldı. Hakan Taşkıran yeni sezonda Zemheri dizisinde rol alacak.

Eylül Kandemir

İlk rol aldığı proje Zemheri dizisi olacak olan Eylül Kandemir kimdir kaç yaşında? Eylül Kandemir henüz dizi sektöründe yeni olan bir isim. Bu yüzden de sosyal medyada kendisi ile ilgili yeni bilgiler yer almıyor. Ancak Eylül Kandemir bilgileri konumuza eklenip güncellecektir. Eylül Kandemir instagram hesabı; https://www.instagram.com/eylulkandemir/?hl=tr

Konumuzun bu kısımdan sonra önceki aylarda açılmıştır. Konumuzun güncellemesi üst kısımdır..

Zemheri dizisinin oyuncularından birisi Ayça Ayşin Turan olacak. Son olarak Netflix platformunda Hakan muhafız dizisinde Çağatay Ulusoy ile birlikte oynayan Ayça Ayşin Turan yeni sezonda Zemheri dizisi ile anlaştı. Ayça Ayşin Turan’ın 2019-2020 sezonu yeni dizisi de belli olmuş oldu. Ayça Ayşin Turan Zemheri dizisinde hangi rolde oynayacak hangi karakteri canlandıracak henüz belli olmadı. Detaylar geldikçe sizlere Ayça Ayşin Turan rolü hakkında bilgileri yazacağız.

2019-2020 sezonunda televizyonda yayınlanacak dizilerden birisi olan dizisi Ay Yapım tarafından hazırlanacak Zemheri dizisinin  hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu. Zemheri dizisi SHOWTV de yayınlanacak. Zemheri dizisinin oyuncuları da henüz netleşmedi. Zemheri dizisinin tüm oyuncuları belli oldukça burada sizlere bir bir yazmaya devam edeceğiz. Zemheri dizisinin tüm oyuncuları belli olmasa da Kurban Bayramı’ndan sonra Ay Yapım tarafından belirlenecek isimlere teklifler götürülecek ve kısa bir süre içerisinde Zemheri dizisinin tüm oyuncuları belirlenmiş olacak. Zemheri dizisindeki tüm oyuncu karakterlerini ve rollerini belli olduğunda bu sayfada sizlere duyuracağız ve oyuncuları resimli bir şekilde sizlere tanıtacağız.

Zemheri dizisi oyuncusu Ayça Ayşin TuranZemheri Dizisinin yapımcısı Yönetmeni Senaristi

Ülkemizin önde gelen yapım şirketlerinden birisi olan Ay Yapım tarafından hazırlanacak olan şeyleri dizisinin yapımcısı kimdir yönetmen koltuğunda hangi isim oturacak ve Zemheri dizisinin senaristi kimdir gibi sorulara hemen yanıt verelim. Zemheri dizisini Ay Yapım firması çekecek. Daha önce birçok ünlü diziye imza atmış olan ay yapım kuzey güney, Medcezir, Kara Sevda, içerde, Çukur, Kuzgun gibi dizileri de hazırlamış ve televizyonda büyük değişikliklere imza atmıştı. 2019-2020 sezonunda yayınlanacak olan birisinin Ay Yapım tarafından çekileceğini ve kısa bir süre önce oyunculardan Cansu Dere veya Serenay Sarıkaya gibi oyunculardan birinin kadın başrol olacağı konuşuluyor. Ayça Ayşin Turan dışında ikinci baş rol bakalım kim olacak?

Zemheri dizisinin yönetmeni kim olacak diye merak edenlere de hemen cevap verelim. Ülkemizin yönetmenlerinden biri olarak gösterilen Hilal Saral Zemheri dizisinin yönetmeni olacak. Hilal Saral geçtiğimiz yıllarda birçok ünlü diziye imza atmış beyan etmiş olduğu diziler çok yüksek oranlarda reytingler almıştı. Hilal Saral’ın yöneteceği Zemheri dizisinin senaristi şimdilik belli değil ancak üstüne senaryolaştırılacak olan Senarist belli olduğunda buraya detaylarıyla yazacağız.

Zemheri dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleriZemheri Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Zemheri dizisinin önceden hangi kanalda yayınlanacağı netleşmediği için aşağıdaki notu yazmıştık. Artık dizinin kanalı belli oldu. Zemheri dizisi yayınlanacağı kanal SHOW TV oldu. Zemheri dizisi ne zaman başlayacak ve hangi kanalda yayınlanacak kesinlik kazanmadı ancak ay yapım şirketi daha çok Show TV ve Star TV ile anlaştığı ve yeni sezonda ekrana gelecek Zemheri dizisinin de büyük ihtimalle Star tv ya da Show TV ekranlarında yayınlanması bekleniyor. Zemheri dizisinin ne zaman başlayacağına dair iki seçenek bulunuyor. Eğer oyuncu kadrosu kısa bir sürede şekillenecek olursa Ekim ayında Zemheri dizisi başlayacak. Ancak oyuncuların toplanması daha uzun bir zaman alacak olursa dizi 2020 Ocak ayına kalabilir. Zemheri Dizisi kesin olarak başlama tarihi belli olduğu zaman sizlere buradan duyuracağız.

Zemheri Dizisinin çekildiği yerler mekanlar neresi? Zemheri Nerede ÇEKİLİYOR?

Yeni sezonda Ay Yapım tarafından hazırlanacak olan hangi mekanların kullanıldığı ve çekim yerlerine mekanlarına dair detaylı bilgileri ve resimleri sizlerle tanıtım fragmanı çıktıktan sonra detaylı bir şekilde paylaşacağız. Genellikle diziler İstanbul’da çekiliyor ve Beykoz’da bulunan eski Kundura fabrikasındaki diziler ve filmler için özel hazırlanmış platolarda çekiliyor. Zemheri dizisinin hangi mekanlarda çekileceği İstanbul’da nerelerin çekim yeri olarak kullanılacağını tanıtım fragmanı ve dizinin sete çıkmasının hemen ardından sizlere uzunca yazıp paylaşacağız.

Sevdim Seni Bir Kere (Günlük Dizi) Oyuncuları Konusu Kanalı

Zemheri Dizisinin konusu Özeti hikayesi nedir?

Zemheri ne demek önce kısaca ondan bahsedelim, Zemheri genellikle soğuk Kış ayları için kullanılan bir terimdir. Zemheri dizisi ise zorlukların ardından yaşanacak büyük bir sevdayı konu alacak olan güzel bir dizinin adı olarak ön plana çıkıyor. Zemheri dizisinin konusu büyük güçlükler yaşayan iki sevgili arasında büyük bir Aşk hikayesine konu olan ölümsüz bir aşkı anlatacak. Zemheri dizisinin basınla paylaşılan Henüz bir özeti veya hikayesi bulunmadığı için tahmini olarak sizlere bilgiler yazmaktayız. Zemheri dizisinin özeti ve hikayesi paylaşıldığında bizde sizlere uzunca Zemheri dizisinin detaylarını yazıyor olacağız.

Ayça Ayşin Turan Zemheri dizisindeZemheri Dizisi kaç bölüm olacak ne zaman başlayıp ne zaman bitecek?

Zemheri dizisinin kaç bölüm olacağı ne zaman başlayıp ne zaman biteceği hakkında henüz detaylı bilgiler elimizde bulunmuyor. Genellikle diziler almış oldukları reyting oranlarına göre çekilecek bölüm sayısı da ortaya çıkıyor. Zemheri dizisi ilk 6 bölümden sonra devam edip etmeyeceği ortaya çıkarken çok yüksek reyting oranlarına ulaşırsa Zemheri dizisinin sezon boyunca süreceğini şimdiden söyleyebiliriz.

Kenan ile Mercan Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Senaristi

Haber: Türkiye’nin önde gelen yapım şirketlerinden biri olan Ay Yapım yeni bir dizinin hazırlıklarına başladı. Aşk-ı Memnu, Kuzey Güney, Ezel, Medcezir, Kara Sevda, İçerde gibi dizilerle çok konuşulan ve reytingleri alt üst eden Ay Yapım’dan yeni bir dizi daha geliyor. Kanalı Showtv olan dizinin ismi şimdilik ”Zemheri” olarak belirlendi. Hilal Saral’ın yönetmenliğini üstleneceği dizide Ayça Ayşin Turan’ın rol alacağı konuşuluyor.

Sizler de  2019-2020 yeni sezonda ekrana gelecek olan Zemheri Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Yönetmeni özeti hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Yorum yaz

4 Yorum