Zemheri Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Yönetmeni

Çok yakında ekrana gelecek dizilerden birisi olan Zemheri dizisi oyuncu kadrosunu karakterlerini ve konusunu burada sizlere detaylarıyla birlikte açıklamaya çalışacağız. Zemheri dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak oyuncu kadrosuna ver başrol karakterlerini, Zemheri dizisinin nerede çekileceğini ve dizi ile ilgili bütün detayları sayfamızda bulabilirsiniz.

Zemheri dizisi ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. Dizinin hazırlıkları hızlandı. Yeni başlayan diziler reytinglerde hüsran yaratınca yeni dizilere ihtiyaç artıyor. Bu yüzden de Zemheri dizisi bilgilerini konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz. Baş rollerinde Caner Cindoruk, Ayça Ayşin Turan, Hazal Filiz Küçükköse ve Alperen Duymaz gibi başarılı isimlerin yer aldığı Zemheri çok yakında Show tv de ekrana gelecek.

ZEMHERİ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR? Firuze ve Ayaz. İki güzel yürek, iki aile yükü taşıyan çocuk. Onları kader birleştirdi, kader/feda ediş ayırdı. Şimdi bir özür borcu var hayatın onlara. Aldığı aşkı geri vermek istiyor. Ama yollar zor. Yollar engebeli. Hava Ayaz, zamanlardan Zemheri. Firuze’nin gözleri mavi, yüreği ateş. İnşaat işçisi babasının, on üç kişinin ölümüne sebep olan asansör kazasında haksız yere suçlu bulunması; yolunu dürüstlükten, adaletten yana seçmiş Firuze’yi harekete geçirir. Babasını kurtarmak azmiyle girdiği yolda; umutlarını çalan, bir vedayı bile esirgeyip onu yarım bırakan Ayaz’la karşılaşır.. Evin erkeği olma sorumluluğunu omuzlarında taşıyan Ayaz, tam da bir başkasıyla evlenmek üzereyken annesi için feda ettiği, hala her sabah gözlerinin mavisine hasret uyandığı Firuze’yle yüz yüzedir. Firuze’nin babasının suçlanmasında büyük rol oynadığından habersizdir. Firuze bilmez ki bazı vedalar sevgisizlikten değil çaresizliktendir. Ayaz bilmez ki bir aşk kaç kere feda edilir?

Zemheri Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Zemheri dizisi oyuncu arayışları devam ederken kadrosuna yeni isimler katıldı. Zemheri dizisi Ay Yapım imzası taşırken yönetmen koltuğunda Hilal Saral oturuyor.  Zemheri dizisi ekibine katılan yeni oyuncular Hakan Taşkıran ve Eylül Kandemir. Yeni oyuncuların bilgilerini konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Zemheri dizisi başrolleri Alperen Duymaz ve Ayça Ayşin Turan olurken kadrosuna yeni isimler katılıyor. Zemheri dizisinde rol alacak olan diğer oyuncular da Zerrin Tekindor ve Engin Öztürk. Bu oyuncuların yanı sıra oyuncu arayışları devam eden Zemheri dizisi yeni oyuncuları arasında yer alan isimler de Hakan Taşkıran ve Eylül Kandemir oldu.

Oyuncuların şuan dizi de hangi karakterde olduğu bilinmese de yeni oyuncuların belirlenmesi ile karakter bilgileri de güncellenecektir. Zemheri dizisi oyuncuları ve bilgileri; Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Zerrin Tekindor, Engin Öztürk, Hakan Taşkıran, Emir Çubukçu, ve Eylül Kandemir.

Zemheri Dizisi Oyuncuları Karakterleri

Caner Cindoruk

Caner Cindoruk Zemheri dizisinde.. En son Kadın dizisinde oynayan ve 3 sezondur Sarp karakterine hayat veren Caner Cindoruk Kadın dizisinde 67. bölümde ölerek ayrıldı ve Zemheri dizisinin kadrosuna dahil oldu. Caner Cindoruk 2 Nisan 1980 tarihinde Adana ilimizde dünyaya geldi. Bir çok dizi ve filmde rol alan başarılı oyuncunun son adresi Zemheri isimli dizi oldu. Kadın dizisinden ayrılışına izleyiciler oldukça üzülmüştü, bakalım Zemheri dizisinde Caner Cindoruk nasıl bir rolle karşımıza çıkacak.Caner Cindoruk Zemheri isimli dizide hangi rolde

Ayça Ayşin Turan

1992 Sinop doğumlu olan Ayça Ayşin Turan İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde eğitim aldı. Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda oyunculuk eğitimi aldı.  Sinop Belediye Konservatuarı’nda da oyunculuk eğitimi aldı. İlk kez 2011 yılında Dinle Sevgili dizisinde rol aldı. Ayça Ayşin Turan rol aldığı Karagül dizisi ile meşhur oldu ve bu rolü ile sevildi. Sonrasında rol aldığı diziler sayesinde adım adım başarı basamaklarını tırmandı. Ayça Ayşin Turan rol aldığı diziler;Dinle Sevgili, Karagül,Sevimli Tehlikeli, Altınsoylar, Meryem,  Hakan Muhafız.. Genç ve başarılı oyuncu yeni dizisi Zemheri de başarılarının arasına bir yenisini ekleyecektir. 

Alperen Duymaz

Alperen Duymaz 1992 tarihinde Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde ilk oyunculuğunu sergiledi. Acı Aşk ve Bodrum Masalı dizilerinde rol aldı. Bodrum Masalı dizisi ile ünlendi. 2018 yılında Direniş Karatay filminde Kutay karakterini canlandırdı.

Çukur dizisinde Emrah Komiser olarak rol aldı. Sonrasında Çarpışma dizisinde Kerem karakterini canlandırdı. Alperen Duymaz yeni sezonda da Zemheri dizisinde oynadı. Zemheri dizisi yeni oyuncularını paylaşmaya devam ediyoruz.

Hazal Filiz Küçükköse: Berrak

1988 yılında Mersin’de doğdu. Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü’nü 3. sınıfa kadar okuyup yarım bırakan oyuncu Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünde eğitimine devam etti.
Özel oyunculuk dersleri alan Hazal Filiz Küçükköse rol aldığı diziler;Deniz Yıldızı, Beni Affet, Günahkar,Kara Sevda, Rüya ve Mehmed Bir Cihan Fatihi dizilerinde rol aldı. Yeni sezonda yayınlanacak olan Zemheri dizisinde de Berrak karakterini canlandıracak.

Aleyna Özgeçen

Aleyna Özgeçen 2003 yılında İstanbul’da doğdu. Aleyna Özgeçen Nuran Zengin Manager Casting Oyunculuk Atölye’de 1 yıl kamera önü oyunculuk eğitimi aldı. Aleyna Özgeçen ilk kez 2016 yılında Yüz Yıllık Mühür dizisinde rol aldı. Sonrasında Show Tv ekranlarında yayınlanan ve Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Pabuçcuoğlu, Ece Sükan, Burak Dakak gibi isimlerin yer aldığı Gülperi dizisinde Bedriye karakterini canlandırdı. Aleyna Özgeçen Müslüm Gürses’in hayatının anlatıldığı Müslüm sinema filminde de Cedye karakterini canlandırdı. Başarılı oyuncu yeni dizisi Zemheride de Ayça Ayşin Turan’ın kız kardeşi olacak.  Aleyna Özgeçen instagram hesabı: https://www.instagram.com/aleynaozgecen_/

Zerrin Tekindor

Zerrin Tekindor 1964 Balıkesir doğumlu olan oyuncu okula Ankara’da başlamıştır. 1985 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu ve Devlet Tiyatrosunda göreve başladı. Ankara Devlet Tiyatrosu’nda pek çok oyunda rol aldı. 2003 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosunda çalışmaya başladı ve Müfettiş, Dünyanın Ortasında Bir Yer ve Vahşet Tanrısı adlı tiyatro oyunlarında rol aldı. Tiyatro oyunlarında gösterdiği başarı ile Afife Tiyatro Ödülüne layık görülmüştür.

Zerrin Tekindor’un Rol Aldığı Diziler;
Cafe Casablanka,
Mars Kapıdan Baktırır,
Aşk-ı Memnu
Yaprak Dökümü
Kuzey Güney
Kurt Seyit ve Şura
Kara Sevda
Şahin Tepesi.. Son olarak 2018 yılında Şahin Tepesi dizisinde rol alan oyuncunun yeni sezon dizisi Zemheri oldu. 

Şebnem Dönmez

1974 tarihinde Almanya’nın Salzgitter şehrinde doğdu. 1996 yılında Murat Başoğlu ile birlikte Sabah Şekerleri programını sundu. 1997 yılında Star TV’de Görevimiz Tehlike adlı yarışma programını sundu. 1998’de ise Star TV’de Cumartesi Gecesi Ateşi’ni sundu. Şebnem Dönmez Emre Aydın’ın ve Ferdi Tayfur’un şarkı kliplerinde rol aldı.  Şebnem Dönmez’in rol aldığı dizi filmler; bu zamana kadar 20ye yakın projede yer alan Şebnem Dönmez’in bazı dizileri Ölümsüz Aşk, Eşref Saati, Laf Ebeleri, Küçük Sırlar, Medcezir,  Kuzey Güney, Avlu dizilerinde rol aldı.

Engin Öztürk

1986 Eskişehir doğumlu olan Engin Öztürk 2003 yılında İzmir Hava Astsubay Meslek Yüksek Okuluna girmiş ve mezun olmuştur. Ancak askerliğe dair çok ilgisi olmadığı için 2006 yılında TSK’dan ayrıldı. Ankara’ya geldi ve Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümündeki eğitimini 2012 yılında bitirdi. Engin Öztürk’ün rol aldığı filmleri ve dizileri;
2010-2012 – Fatmagül’ün Suçu Ne?
2012-2013 – Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
2013-2014 – Muhteşem Yüzyıl
2013 – Çanakkale Yolun Sonu
2014 – Hayat Yolunda
2015 – Hatırla Gönül

Emir Çubukçu

Emir Çubukçu 1990 yılında İstanbul’da doğdu. 2012 yılında da Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. Üniversite okurken tiyatro oyunlarında rol aldı. Emir Çubukçu’yu tanımamızı sağlayan dizi de Karadayı dizisi oldu. Semiha Berksoy Opera Vakfında da bir süre asistanlık yaptı. 2016 yılında Bana Sevmeyi Anlat, Gülperi ve Rüya dizilerinde rol aldı.

Nihal Koldaş

Nihal Koldaş 1956 Ankara doğumlu. Nihal Koldaş bu zamana kadar yönetmen, yazar, senarist, çevirmen olarak görev yapmıştır. Nihal Koldaş çok tecrübeli bir oyuncu. Rol aldığı bazı dizi filmleri yazalım. Cahide, Bıçak Sırtı, Güldünya, A.Ş.K., Bir Deniz Hikayesi, İçerde, Ağlama Anne dizilerinde rol aldı. Nihal Koldaş Zemheri dizisinde bu sezon rol alacak.

Müfit Kayacan

Müfit Kayacan 1959 tarihinde Antalya’nın Kaş ilçesinde doğdu. Müfit Kayacan Adana Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu’nun kurucularındandır ve ilk 1983 yılında Ormanın Bekçileri adlı oyunda rol aldı. Burada 25 sene genel sanat yönetmenliği görevi yaptı, 25 oyun yönetti ve 32 farklı oyunda rol aldı.

Müfit Kayacan sanat hayatı boyunda bir çok görevde yer aldı. Rol aldığı bazı dizi filmler; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Cesur ve Güzel, Adı Zehra, Yüzleşme dizileri rol aldığı bazı diziler. Son olarak Aşk Ağlatır dizisinde oynadı ve oradan ölerek ayrılan Yıldırım Bey karakteri Zemheri dizisi ile anlaştı.

İlkin Tüfekçi

İlkin Tüfekçi 1987 İstanbul doğumlu. Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Arka Sıradakiler,Papatyam, Kader Çizgisi, Karadayı ve Kara Para Aşk dizilerinde rol aldı.

Hakan Taşkıran

Hakan Taşkıran 1996 İstanbul doğumlu. Okan Üniversitesi mezunu olan Hakan Taşkıran ilk kez Gülperi dizisinde rol aldı. Temel oyunculuk ve kamera önü oyunculuk eğitimi aldı. Hakan Taşkıran yeni sezonda Zemheri dizisinde rol alacak.

Eylül Kandemir

İlk rol aldığı proje Zemheri dizisi olacak olan Eylül Kandemir kimdir kaç yaşında? Eylül Kandemir henüz dizi sektöründe yeni olan bir isim. Bu yüzden de sosyal medyada kendisi ile ilgili yeni bilgiler yer almıyor. Ancak Eylül Kandemir bilgileri konumuza eklenip güncellecektir. Eylül Kandemir instagram hesabı; https://www.instagram.com/eylulkandemir/?hl=tr

2019-2020 sezonunda televizyonda yayınlanacak dizilerden birisi olan dizisi Ay Yapım tarafından hazırlanacak Zemheri dizisinin  hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu. Zemheri dizisi SHOWTV de yayınlanacak. Zemheri dizisinin oyuncuları da henüz netleşmedi. Zemheri dizisinin tüm oyuncuları yukarıda konumuza eklendi.

Zemheri dizisi oyuncusu Ayça Ayşin Turan

Aleyna Özgeçen

Geçtiğimiz sezon Gülperi dizisinde oynayan Aleyna Özgeçen Zemheri dizisine katılan son isimlerden birisi oldu. 2003 yılında İzmir ilimizde dünyaya gelen güzel oyuncu Aleyna Özgeçen Nuran Zengin Oyunculuk Atölye’de almış olduğu oyunculuk eğitimi ve kameraönü oyunculuk eğitimi sonrasında dizi oyuncusu olarak ajansa kaydolmuş ve geçen sezon Gülperi dizisinde Bedriye karakteri olarak rol almıştı. Aleyna Özgeçen yeni sezonda Zemheri dizisinde oynayacak.Aleyna Özgeçen Zemheri dizisinde

Lila Gürmen

Lila Gürmen dizilerde çok sık görmesek de son olarak Karadayı, Hatırla Gönül ve Ağlama Anne dizilerinde rol almıştı. Lila Gürmen 1966 yılında dünyaya gelmiştir. Lila Gürmen Ankara doğumlu dizi oyuncularımızdan birisidir. Zemheri dizisinde rol alacak olan Lila Gürmen’e başarılar diliyoruz. Lila Gürmen Zemheri dizisinde

Zemheri Dizisinin yapımcısı Yönetmeni Senaristi

Zemheri dizisinin yönetmeni kim olacak diye merak edenlere de hemen cevap verelim. Ay Yapım imzalı yayınlanacak olan Zemheri dizisinin yönetmenliğini ülkemizin yönetmenlerinden biri olarak gösterilen Hilal Saral Zemheri dizisinin yönetmeni olacak. Hilal Saral geçtiğimiz yıllarda birçok ünlü diziye imza atmış beyan etmiş olduğu diziler çok yüksek oranlarda reytingler almıştı. Hilal Saral’ın yöneteceği Zemheri dizisinin senaristi ise Sema Ergenekon oldu.

Zemheri Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Zemheri dizisi tanıtım fragmanı 9 aralık pazartesi akşamı yayınlandı. Zemheri dizisi Show TV de yayınlanacak. Zemheri dizisi yayın tarihi de gelecek ay olacaktır diye tahmin ediyoruz. 2020 yılının ilk aylarında yayınlanacaktır.

Zemheri Dizisinin çekildiği yerler mekanlar neresi? Zemheri Nerede ÇEKİLİYOR?

Yeni sezonda Ay Yapım tarafından hazırlanacak olan Zemheri dizisi genellikle diziler İstanbul’da çekiliyor ve Beykoz’da bulunan eski Kundura fabrikasındaki diziler ve filmler için özel hazırlanmış platolarda çekiliyor. Zemheri dizisinin hangi mekanlarda çekileceği İstanbul’da nerelerin çekim yeri olarak kullanılacağını tanıtım fragmanı ve dizinin sete çıkmasının hemen ardından sizlere uzunca yazıp paylaşacağız.

Sevdim Seni Bir Kere (Günlük Dizi) Oyuncuları Konusu Kanalı

Zemheri Dizisinin konusu Özeti hikayesi nedir?

Zemheri ne demek önce kısaca ondan bahsedelim, Zemheri genellikle soğuk Kış ayları için kullanılan bir terimdir. Zemheri dizisi ise zorlukların ardından yaşanacak büyük bir sevdayı konu alacak olan güzel bir dizinin adı olarak ön plana çıkıyor. Zemheri dizisinin konusu büyük güçlükler yaşayan iki sevgili arasında büyük bir Aşk hikayesine konu olan ölümsüz bir aşkı anlatacak. Zemheri dizisinin basınla paylaşılan Henüz bir özeti veya hikayesi bulunmadığı için tahmini olarak sizlere bilgiler yazmaktayız. Zemheri dizisinin özeti ve hikayesinde genç bir kızın hayat hikayesi anlatılacak.

Ayça Ayşin Turan Zemheri dizisindeZemheri Dizisi kaç bölüm olacak ne zaman başlayıp ne zaman bitecek?

Zemheri dizisinin kaç bölüm olacağı ne zaman başlayıp ne zaman biteceği hakkında henüz detaylı bilgiler elimizde bulunmuyor. Genellikle diziler almış oldukları reyting oranlarına göre çekilecek bölüm sayısı da ortaya çıkıyor. Zemheri dizisi ilk 6 bölümden sonra devam edip etmeyeceği ortaya çıkarken çok yüksek reyting oranlarına ulaşırsa Zemheri dizisinin sezon boyunca süreceğini şimdiden söyleyebiliriz.

Kenan ile Mercan Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Senaristi

Sizler de  2019-2020 yeni sezonda ekrana gelecek olan Zemheri Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Yönetmeni özeti hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Yorum yaz

7 Yorum