Zemheri Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Yönetmeni

1 Yorum 926 kez izlendi

Çok yakında ekrana gelecek dizilerden birisi olan Zemheri dizisi oyuncu kadrosunu karakterlerini ve konusunu burada sizlere detaylarıyla birlikte açıklamaya çalışacağız. Zemheri dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak oyuncu kadrosuna ver başrol karakterlerini, Zemheri dizisinin nerede çekileceğini ve dizi ile ilgili bütün detayları sayfamızda bulabilirsiniz.

Zemheri dizisi oyuncu kadrosuZemheri Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Zemheri dizisinin oyuncularından birisi Ayça Ayşin Turan olacak. Son olarak Netflix platformunda Hakan muhafız dizisinde Çağatay Ulusoy ile birlikte oynayan Ayça Ayşin Turan yeni sezonda Zemheri dizisi ile anlaştı. Ayça Ayşin Turan’ın 2019-2020 sezonu yeni dizisi de belli olmuş oldu. Ayça Ayşin Turan Zemheri dizisinde hangi rolde oynayacak hangi karakteri canlandıracak henüz belli olmadı. Detaylar geldikçe sizlere Ayça Ayşin Turan rolü hakkında bilgileri yazacağız.

2019-2020 sezonunda televizyonda yayınlanacak dizilerden birisi olan dizisi Ay Yapım tarafından hazırlanacak Zemheri dizisinin henüz hangi kanalda yayınlanacağı belli olmadı. Zemheri dizisinin oyuncuları da henüz netleşmedi. Zemheri dizisinin tüm oyuncuları belli oldukça burada sizlere bir bir yazmaya devam edeceğiz. Zemheri dizisinin tüm oyuncuları belli olmasa da Kurban Bayramı’ndan sonra Ay Yapım tarafından belirlenecek isimlere teklifler götürülecek ve kısa bir süre içerisinde Zemheri dizisinin tüm oyuncuları belirlenmiş olacak. Zemheri dizisindeki tüm oyuncu karakterlerini ve rollerini belli olduğunda bu sayfada sizlere duyuracağız ve oyuncuları resimli bir şekilde sizlere tanıtacağız.

Zemheri dizisi oyuncusu Ayça Ayşin TuranZemheri Dizisinin yapımcısı Yönetmeni Senaristi

Ülkemizin önde gelen yapım şirketlerinden birisi olan Ay Yapım tarafından hazırlanacak olan şeyleri dizisinin yapımcısı kimdir yönetmen koltuğunda hangi isim oturacak ve Zemheri dizisinin senaristi kimdir gibi sorulara hemen yanıt verelim. Zemheri dizisini Ay Yapım firması çekecek. Daha önce birçok ünlü diziye imza atmış olan ay yapım kuzey güney, Medcezir, Kara Sevda, içerde, Çukur, Kuzgun gibi dizileri de hazırlamış ve televizyonda büyük değişikliklere imza atmıştı. 2019-2020 sezonunda yayınlanacak olan birisinin Ay Yapım tarafından çekileceğini ve kısa bir süre önce oyunculardan Cansu Dere veya Serenay Sarıkaya gibi oyunculardan birinin kadın başrol olacağı konuşuluyor. Ayça Ayşin Turan dışında ikinci baş rol bakalım kim olacak?

Zemheri dizisinin yönetmeni kim olacak diye merak edenlere de hemen cevap verelim. Ülkemizin yönetmenlerinden biri olarak gösterilen Hilal Saral Zemheri dizisinin yönetmeni olacak. Hilal Saral geçtiğimiz yıllarda birçok ünlü diziye imza atmış beyan etmiş olduğu diziler çok yüksek oranlarda reytingler almıştı. Hilal Saral’ın yöneteceği Zemheri dizisinin senaristi şimdilik belli değil ancak üstüne senaryolaştırılacak olan Senarist belli olduğunda buraya detaylarıyla yazacağız.

Zemheri dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleriZemheri Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Zemheri dizisi ne zaman başlayacak ve hangi kanalda yayınlanacak kesinlik kazanmadı ancak ay yapım şirketi daha çok Show TV ve Star TV ile anlaştığı ve yeni sezonda ekrana gelecek Zemheri dizisinin de büyük ihtimalle Star tv ya da Show TV ekranlarında yayınlanması bekleniyor. Zemheri dizisinin ne zaman başlayacağına dair iki seçenek bulunuyor. Eğer oyuncu kadrosu kısa bir sürede şekillenecek olursa Ekim ayında Zemheri dizisi başlayacak. Ancak oyuncuların toplanması daha uzun bir zaman alacak olursa dizi 2020 Ocak ayına kalabilir. Zemheri Dizisi kesin olarak başlama tarihi belli olduğu zaman sizlere buradan duyuracağız.

Zemheri Dizisinin çekildiği yerler mekanlar neresi? Zemheri Nerede ÇEKİLİYOR?

Yeni sezonda Ay Yapım tarafından hazırlanacak olan hangi mekanların kullanıldığı ve çekim yerlerine mekanlarına dair detaylı bilgileri ve resimleri sizlerle tanıtım fragmanı çıktıktan sonra detaylı bir şekilde paylaşacağız. Genellikle diziler İstanbul’da çekiliyor ve Beykoz’da bulunan eski Kundura fabrikasındaki diziler ve filmler için özel hazırlanmış platolarda çekiliyor. Zemheri dizisinin hangi mekanlarda çekileceği İstanbul’da nerelerin çekim yeri olarak kullanılacağını tanıtım fragmanı ve dizinin sete çıkmasının hemen ardından sizlere uzunca yazıp paylaşacağız.

Sevdim Seni Bir Kere (Günlük Dizi) Oyuncuları Konusu Kanalı

Zemheri Dizisinin konusu Özeti hikayesi nedir?

Zemheri ne demek önce kısaca ondan bahsedelim, Zemheri genellikle soğuk Kış ayları için kullanılan bir terimdir. Zemheri dizisi ise zorlukların ardından yaşanacak büyük bir sevdayı konu alacak olan güzel bir dizinin adı olarak ön plana çıkıyor. Zemheri dizisinin konusu büyük güçlükler yaşayan iki sevgili arasında büyük bir Aşk hikayesine konu olan ölümsüz bir aşkı anlatacak. Zemheri dizisinin basınla paylaşılan Henüz bir özeti veya hikayesi bulunmadığı için tahmini olarak sizlere bilgiler yazmaktayız. Zemheri dizisinin özeti ve hikayesi paylaşıldığında bizde sizlere uzunca Zemheri dizisinin detaylarını yazıyor olacağız.

Ayça Ayşin Turan Zemheri dizisindeZemheri Dizisi kaç bölüm olacak ne zaman başlayıp ne zaman bitecek?

Zemheri dizisinin kaç bölüm olacağı ne zaman başlayıp ne zaman biteceği hakkında henüz detaylı bilgiler elimizde bulunmuyor. Genellikle diziler almış oldukları reyting oranlarına göre çekilecek bölüm sayısı da ortaya çıkıyor. Zemheri dizisi ilk 6 bölümden sonra devam edip etmeyeceği ortaya çıkarken çok yüksek reyting oranlarına ulaşırsa Zemheri dizisinin sezon boyunca süreceğini şimdiden söyleyebiliriz.

Kenan ile Mercan Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Senaristi

Haber: Türkiye’nin önde gelen yapım şirketlerinden biri olan Ay Yapım yeni bir dizinin hazırlıklarına başladı. Aşk-ı Memnu, Kuzey Güney, Ezel, Medcezir, Kara Sevda, İçerde gibi dizilerle çok konuşulan ve reytingleri alt üst eden Ay Yapım’dan yeni bir dizi daha geliyor. Kanalı henüz netleşmeyen dizinin ismi şimdilik ”Zemheri” olarak belirlendi. Hilal Saral’ın yönetmenliğini üstleneceği dizide Ayça Ayşin Turan’ın rol alacağı konuşuluyor.

Sizler de  2019-2020 yeni sezonda ekrana gelecek olan Zemheri Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Yönetmeni özeti hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba