Zemheri Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Yönetmeni

13.08.2019
26

Çok yakında ekrana gelecek dizilerden birisi olan Zemheri dizisi oyuncu kadrosunu karakterlerini ve konusunu burada sizlere detaylarıyla birlikte açıklamaya çalışacağız. Zemheri dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak oyuncu kadrosuna ver başrol karakterlerini, Zemheri dizisinin nerede çekileceğini ve dizi ile ilgili bütün detayları sayfamızda bulabilirsiniz.

Zemheri dizisi ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. Dizinin hazırlıkları hızlandı. Yeni başlayan diziler reytinglerde hüsran yaratınca yeni dizilere ihtiyaç artıyor. Bu yüzden de Zemheri dizisi bilgilerini konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz. Baş rollerinde Caner Cindoruk, Ayça Ayşin Turan, Hazal Filiz Küçükköse ve Alperen Duymaz gibi başarılı isimlerin yer aldığı Zemheri çok yakında Show tv de ekrana gelecek.

ZEMHERİ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR? Firuze ve Ayaz. İki güzel yürek, iki aile yükü taşıyan çocuk. Onları kader birleştirdi, kader/feda ediş ayırdı. Şimdi bir özür borcu var hayatın onlara. Aldığı aşkı geri vermek istiyor. Ama yollar zor. Yollar engebeli. Hava Ayaz, zamanlardan Zemheri. Firuze’nin gözleri mavi, yüreği ateş. İnşaat işçisi babasının, on üç kişinin ölümüne sebep olan asansör kazasında haksız yere suçlu bulunması; yolunu dürüstlükten, adaletten yana seçmiş Firuze’yi harekete geçirir. Babasını kurtarmak azmiyle girdiği yolda; umutlarını çalan, bir vedayı bile esirgeyip onu yarım bırakan Ayaz’la karşılaşır.. Evin erkeği olma sorumluluğunu omuzlarında taşıyan Ayaz, tam da bir başkasıyla evlenmek üzereyken annesi için feda ettiği, hala her sabah gözlerinin mavisine hasret uyandığı Firuze’yle yüz yüzedir. Firuze’nin babasının suçlanmasında büyük rol oynadığından habersizdir. Firuze bilmez ki bazı vedalar sevgisizlikten değil çaresizliktendir. Ayaz bilmez ki bir aşk kaç kere feda edilir?

Zemheri Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Zemheri dizisi oyuncu arayışları devam ederken kadrosuna yeni isimler katıldı. Zemheri dizisi Ay Yapım imzası taşırken yönetmen koltuğunda Hilal Saral oturuyor.  Zemheri dizisi ekibine katılan yeni oyuncular Hakan Taşkıran ve Eylül Kandemir. Yeni oyuncuların bilgilerini konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Zemheri dizisi başrolleri Alperen Duymaz ve Ayça Ayşin Turan olurken kadrosuna yeni isimler katılıyor. Zemheri dizisinde rol alacak olan diğer oyuncular da Zerrin Tekindor ve Engin Öztürk. Bu oyuncuların yanı sıra oyuncu arayışları devam eden Zemheri dizisi yeni oyuncuları arasında yer alan isimler de Hakan Taşkıran ve Eylül Kandemir oldu.

Oyuncuların şuan dizi de hangi karakterde olduğu bilinmese de yeni oyuncuların belirlenmesi ile karakter bilgileri de güncellenecektir. Zemheri dizisi oyuncuları ve bilgileri; Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Zerrin Tekindor, Engin Öztürk, Hakan Taşkıran, Emir Çubukçu, ve Eylül Kandemir.

Zemheri Dizisi Oyuncuları Karakterleri

Caner Cindoruk- Ertan

Caner Cindoruk Zemheri dizisinde.. En son Kadın dizisinde oynayan ve 3 sezondur Sarp karakterine hayat veren Caner Cindoruk Kadın dizisinde 67. bölümde ölerek ayrıldı ve Zemheri dizisinin kadrosuna dahil oldu. Caner Cindoruk 2 Nisan 1980 tarihinde Adana ilimizde dünyaya geldi. Bir çok dizi ve filmde rol alan başarılı oyuncunun son adresi Zemheri isimli dizi oldu. Kadın dizisinden ayrılışına izleyiciler oldukça üzülmüştü, bakalım Zemheri dizisinde Caner Cindoruk nasıl bir rolle karşımıza çıkacak.Caner Cindoruk Zemheri isimli dizide hangi rolde

Ertan kimdir? ; Caner Cindoruk Zemheri dizisinde Ertan karakterini canlandırıyor. Ertan çok sert biri olarak görünmektedir. Ertan’ın başarısı ve kardeşi Berrak hayattaki en değerli varlıklarıdır. Ertan hayatta istediği elde etmek için her şeyi yapar. Çocuklukta yaşadığı bir travma sonucu Berrak haricinde kimseye karşı yumuşamaz. Firuze ve Ayaz ile tanışırlar ve Berrak’ın da Ertan’ın da hayatının dönüm noktası olur. 

Ayça Ayşin Turan- Firuze

1992 Sinop doğumlu olan Ayça Ayşin Turan İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde eğitim aldı. Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda oyunculuk eğitimi aldı.  Sinop Belediye Konservatuarı’nda da oyunculuk eğitimi aldı. İlk kez 2011 yılında Dinle Sevgili dizisinde rol aldı. Ayça Ayşin Turan rol aldığı Karagül dizisi ile meşhur oldu ve bu rolü ile sevildi. Sonrasında rol aldığı diziler sayesinde adım adım başarı basamaklarını tırmandı. Ayça Ayşin Turan rol aldığı diziler;Dinle Sevgili, Karagül,Sevimli Tehlikeli, Altınsoylar, Meryem,  Hakan Muhafız.. Genç ve başarılı oyuncu yeni dizisi Zemheri de başarılarının arasına bir yenisini ekleyecektir. 

Zemheri dizisinde Firuze karakterini canlandıracak olan Ayça Ayşin Turan dizinin başrol karakteri. Ayça Ayşin Turan’ın canlandırdığı Firuze fakir bir hayat yaşarken bir de babasının kazada ölmesinin ardından yapayalnız kalır. Onun ölümünün sır perdesini ve sorumlularını aramak için mücadeleye başlar.

Firuze Kimdir? Firuze güzelliği ile herkesin dikkatini çekmektedir. Firuze için en önemli olan şey öğrenim hayatı ve ailesidir. Firuze 26 yaşındadır ve mimarlık bölümü okumaktadır. Firuze’nin hayatı Ayaz’ı tanımasıyla tamamen değişir. Firuze’nin hayatı abisinin ve annesinin yüzünden yeterince zorluyken bir de babasının üzerine bir suç atılır ve haksız yere hapse girer. Firuze bu andan sonra adaleti sağlamak ve babasını kurtarmak için mücadele edecektir.

Alperen Duymaz- Ayaz

Alperen Duymaz 1992 tarihinde Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde ilk oyunculuğunu sergiledi. Acı Aşk ve Bodrum Masalı dizilerinde rol aldı. Bodrum Masalı dizisi ile ünlendi. 2018 yılında Direniş Karatay filminde Kutay karakterini canlandırdı.

Çukur dizisinde Emrah Komiser olarak rol aldı. Sonrasında Çarpışma dizisinde Kerem karakterini canlandırdı. Alperen Duymaz yeni sezonda da Zemheri dizisinde oynadı. Zemheri dizisi yeni oyuncularını paylaşmaya devam ediyoruz. Alperen Duymaz Zemheri dizisinde Ayaz karakterini canlandırıyor. Ayaz Firuze’nin sevgilisiyken Firuze’nin babasının ölümünde parmağı olunca ilişkisi de hayatı da darmadağın olacaktır.

Ayaz Kimdir? Ayaz için bu hayattaki en değerli varlığı annesidir. Üniversite de Firuze ile tanışır ve aşkın tadını alır. Firuze ile aşkı yaşarken bir gece ansızın babası çıkar gelir ve onun hayatı da altüst olur. Ayaz hayatının en zor kararını vermek zorunda kalır. Bir yanda annesi diğer yanda hayatının aşkı Firuze var. Ayaz’ın bu seçimi onu zorlu bir hayata sürükleyecektir.

Hazal Filiz Küçükköse: Berrak

1988 yılında Mersin’de doğdu. Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü’nü 3. sınıfa kadar okuyup yarım bırakan oyuncu Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünde eğitimine devam etti.
Özel oyunculuk dersleri alan Hazal Filiz Küçükköse rol aldığı diziler;Deniz Yıldızı, Beni Affet, Günahkar,Kara Sevda, Rüya ve Mehmed Bir Cihan Fatihi dizilerinde rol aldı. Yeni sezonda yayınlanacak olan Zemheri dizisinde de Berrak karakterini canlandıracak.

Berrak Kimdir? Berrak genç güzel ve alımlıdır. El üstünde şımartılarak büyümüş olan Berrak’ın hayatta her istediği ona altın tepside sunulmuştur. Berrak’ın küçük yaşta yaşadığı bir olay onu değiştirir. Küçükken ailesinin neşesi olan Berrak abisi Ertan’ın tüm sevgisi ile büyümüştür bu yüzden de ilgi delisi birine dönüşmüştür. Ayaz’ı ilk gördüğü andan itibaren Ayaz’ı ister ve onu elde etmek için her şeyi yapar. Ayaz’la evlilik hayalleri kurar ancak onun bu isteği yüzünden sadece Ayaz’ın değil herkesin hayatı mahvolur.

Aleyna Özgeçen

Aleyna Özgeçen 2003 yılında İstanbul’da doğdu. Aleyna Özgeçen Nuran Zengin Manager Casting Oyunculuk Atölye’de 1 yıl kamera önü oyunculuk eğitimi aldı. Aleyna Özgeçen ilk kez 2016 yılında Yüz Yıllık Mühür dizisinde rol aldı. Sonrasında Show Tv ekranlarında yayınlanan ve Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Pabuçcuoğlu, Ece Sükan, Burak Dakak gibi isimlerin yer aldığı Gülperi dizisinde Bedriye karakterini canlandırdı. Aleyna Özgeçen Müslüm Gürses’in hayatının anlatıldığı Müslüm sinema filminde de Cedye karakterini canlandırdı. Başarılı oyuncu yeni dizisi Zemheride de Ayça Ayşin Turan’ın kız kardeşi olacak.  Aleyna Özgeçen instagram hesabı: https://www.instagram.com/aleynaozgecen_/

Zerrin Tekindor

Zerrin Tekindor 1964 Balıkesir doğumlu olan oyuncu okula Ankara’da başlamıştır. 1985 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu ve Devlet Tiyatrosunda göreve başladı. Ankara Devlet Tiyatrosu’nda pek çok oyunda rol aldı. 2003 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosunda çalışmaya başladı ve Müfettiş, Dünyanın Ortasında Bir Yer ve Vahşet Tanrısı adlı tiyatro oyunlarında rol aldı. Tiyatro oyunlarında gösterdiği başarı ile Afife Tiyatro Ödülüne layık görülmüştür.

Zerrin Tekindor’un Rol Aldığı Diziler;
Cafe Casablanka,
Mars Kapıdan Baktırır,
Aşk-ı Memnu
Yaprak Dökümü
Kuzey Güney
Kurt Seyit ve Şura
Kara Sevda
Şahin Tepesi.. Son olarak 2018 yılında Şahin Tepesi dizisinde rol alan oyuncunun yeni sezon dizisi Zemheri oldu. 

Aliye Kimdir? Yaşar’ın eşi Aliye sürekli halinden şikayet etmektedir. Aliye Firuze, Elvan ve Faruk’un annesidir. Sevgisiz olarak büyüyen Aliye Yaşar’la evlenince fakirlikten kurtulacağını düşünür ancak işler istediği gibi gitmez. Aliye oğlu Faruk’u herkesten üstün tutar. Fakirlikten dolayı Yaşar’a demediğini bırakmaz sürekli şikayet eder. Daha iyi bir hayata ulaşmak için söylemeyeceği yalan yoktur. Aliye kızı Firuze ile hiç anlaşamaz ve Yaşar’ın başına gelen olaydan sonra da bu durumu lehine çevirmeye çabalar.

Şebnem Dönmez

1974 tarihinde Almanya’nın Salzgitter şehrinde doğdu. 1996 yılında Murat Başoğlu ile birlikte Sabah Şekerleri programını sundu. 1997 yılında Star TV’de Görevimiz Tehlike adlı yarışma programını sundu. 1998’de ise Star TV’de Cumartesi Gecesi Ateşi’ni sundu. Şebnem Dönmez Emre Aydın’ın ve Ferdi Tayfur’un şarkı kliplerinde rol aldı.  Şebnem Dönmez’in rol aldığı dizi filmler; bu zamana kadar 20ye yakın projede yer alan Şebnem Dönmez’in bazı dizileri Ölümsüz Aşk, Eşref Saati, Laf Ebeleri, Küçük Sırlar, Medcezir,  Kuzey Güney, Avlu dizilerinde rol aldı.

Mehveş Kimdir? Mehveş İclal’in ilk çocuğudur ancak isteyerek olan bir çocuk değildir. Babası Timuçin’den sevgi görmeden büyümüştür. Bu yüzden de erkeklere karşı hep mesafelidir. Yaşadığı ilk aşkta olumsuz sonuçlanınca Mehveş erkeklere karşı tavır almıştır. Ancak Ertan onu iş adamı Kemal’le evlenmesini ister ve Mehveş Kemal ile evlenir. Babasından kalan Demirkan Holdingte çalışan ve kısa sürede yükselen Mehveş’in eşi Kemal’de ölür ve yine hayatta zorlu bir sınavın içinde kalır. Mehveş Berrak ve Ertan’a sevgi göstererek hayatta görmediği ilgi ve tekdiri onlardan görmeyi planlar. Hayatını kendi istediği gibi özgürce yaşamak istemektedir.

Engin Öztürk

1986 Eskişehir doğumlu olan Engin Öztürk 2003 yılında İzmir Hava Astsubay Meslek Yüksek Okuluna girmiş ve mezun olmuştur. Ancak askerliğe dair çok ilgisi olmadığı için 2006 yılında TSK’dan ayrıldı. Ankara’ya geldi ve Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümündeki eğitimini 2012 yılında bitirdi. Engin Öztürk’ün rol aldığı filmleri ve dizileri;
2010-2012 – Fatmagül’ün Suçu Ne?
2012-2013 – Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
2013-2014 – Muhteşem Yüzyıl
2013 – Çanakkale Yolun Sonu
2014 – Hayat Yolunda
2015 – Hatırla Gönül

Emir Çubukçu

Emir Çubukçu 1990 yılında İstanbul’da doğdu. 2012 yılında da Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. Üniversite okurken tiyatro oyunlarında rol aldı. Emir Çubukçu’yu tanımamızı sağlayan dizi de Karadayı dizisi oldu. Semiha Berksoy Opera Vakfında da bir süre asistanlık yaptı. 2016 yılında Bana Sevmeyi Anlat, Gülperi ve Rüya dizilerinde rol aldı.

Faruk Kimdir? Faruk Aliye ve Yaşar’ın en büyük çocuklarıdır.  Firuze ve Elvan’ın abisidir. Annesi Faruk’u el üstünde tutar onu diğer çocuklarından ayırır. Faruk’ta bunu kardeşlerine karşı bir koz olarak kullanır. Friuze ve Elvan’ı her zaman ezmeye kalkar. Faruk’un çalışıp para kazanmak gibi bir niyeti olmadığı gibi bir de para bulup evlendiği kızla birlikte İstanbul’dan kaçmayı planlamaktadır. Bunun içinde yasadışı işlere bulaşır yalan söyler. 

Nihal Koldaş

Nihal Koldaş 1956 Ankara doğumlu. Nihal Koldaş bu zamana kadar yönetmen, yazar, senarist, çevirmen olarak görev yapmıştır. Nihal Koldaş çok tecrübeli bir oyuncu. Rol aldığı bazı dizi filmleri yazalım. Cahide, Bıçak Sırtı, Güldünya, A.Ş.K., Bir Deniz Hikayesi, İçerde, Ağlama Anne dizilerinde rol aldı. Nihal Koldaş Zemheri dizisinde bu sezon rol alacak.

Safiye kimdir? Ayaz ile birlikte 3 çocuk sahibi olan Safiye bu hayatta çocukları için yaşar. Sürekli eşi Nihat’tan şiddet görse de çocukları için bu duruma katlanır. Safiye bunları sineye çekse de Ayaz annesinin çektiklerine daha fazla sessiz kalmaz ve annesi ile kardeşlerini alarak evi terkeder. Ancak Nihat boş durmaz ve onları kaçtığı yerden bulur. Nihat’ın bu davranışı onların hayatlarını sonsuza dek değiştirir.

Müfit Kayacan

Müfit Kayacan 1959 tarihinde Antalya’nın Kaş ilçesinde doğdu. Müfit Kayacan Adana Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu’nun kurucularındandır ve ilk 1983 yılında Ormanın Bekçileri adlı oyunda rol aldı. Burada 25 sene genel sanat yönetmenliği görevi yaptı, 25 oyun yönetti ve 32 farklı oyunda rol aldı.

Müfit Kayacan sanat hayatı boyunda bir çok görevde yer aldı. Rol aldığı bazı dizi filmler; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Cesur ve Güzel, Adı Zehra, Yüzleşme dizileri rol aldığı bazı diziler. Son olarak Aşk Ağlatır dizisinde oynadı ve oradan ölerek ayrılan Yıldırım Bey karakteri Zemheri dizisi ile anlaştı.

Yaşar Kimdir? Yaşar Firuze’nin babasıdır. İyilik timsalidir.Her zaman adaleti savunsa da bazen bulunduğu ortamdaki huzuru bozmamak için bazı yanlışlara sessiz kalmaktadır. Karısı Aliye’nin şikayetlerini Faruk’un yalanlarını sineye çeker. Ancak onun hayatını mahveden olay da iş yerinde yaşanan bir kazadır. Haksız yere suçlanır ve kendisini hiç tahmin etmediği bir yaşam savaşının içinde bulur. 

İlkin Tüfekçi

İlkin Tüfekçi 1987 İstanbul doğumlu. Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Arka Sıradakiler,Papatyam, Kader Çizgisi, Karadayı ve Kara Para Aşk dizilerinde rol aldı.

Hakan Taşkıran

Hakan Taşkıran 1996 İstanbul doğumlu. Okan Üniversitesi mezunu olan Hakan Taşkıran ilk kez Gülperi dizisinde rol aldı. Temel oyunculuk ve kamera önü oyunculuk eğitimi aldı. Hakan Taşkıran yeni sezonda Zemheri dizisinde rol alacak.

Eylül Kandemir

İlk rol aldığı proje Zemheri dizisi olacak olan Eylül Kandemir kimdir kaç yaşında? Eylül Kandemir henüz dizi sektöründe yeni olan bir isim. Bu yüzden de sosyal medyada kendisi ile ilgili yeni bilgiler yer almıyor. Ancak Eylül Kandemir bilgileri konumuza eklenip güncellecektir. Eylül Kandemir instagram hesabı; https://www.instagram.com/eylulkandemir/?hl=tr

2019-2020 sezonunda televizyonda yayınlanacak dizilerden birisi olan dizisi Ay Yapım tarafından hazırlanacak Zemheri dizisinin  hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu. Zemheri dizisi SHOWTV de yayınlanacak. Zemheri dizisinin oyuncuları da henüz netleşmedi. Zemheri dizisinin tüm oyuncuları yukarıda konumuza eklendi.

Zemheri dizisi oyuncusu Ayça Ayşin Turan

Lila Gürmen

Lila Gürmen dizilerde çok sık görmesek de son olarak Karadayı, Hatırla Gönül ve Ağlama Anne dizilerinde rol almıştı. Lila Gürmen 1966 yılında dünyaya gelmiştir. Lila Gürmen Ankara doğumlu dizi oyuncularımızdan birisidir. Zemheri dizisinde rol alacak olan Lila Gürmen’e başarılar diliyoruz.

İclal Kimdir? İclal İstanbul’un köklü ailelerinden birine mensuptur. Hayatı boyunca ailesinin sözünden çıkmamış birisidir. Ancak evlilik arefesinde Timuçin ile tanışır ve ailesine karşı onu tercih eder. Ailesinin karşısına alarak Timuçin ile evlenir. Berrak Ertan ve Mehveş’in annesidir.Ertan ve Berrak’ın çocukken yaşadığı olay sonucunda Ertan kendini suçlu hisseder ve Berrak’ı korumayı kendine görev edinir. Bu yüzden annesi İclal’de Ertan’ı ayırt eder tüm evlatlarından. Yumuşak görünümlü olsa da Berrak üzerinde otorite sağlamaktadır.

Zemheri Dizisinin yapımcısı Yönetmeni Senaristi

Zemheri dizisinin yönetmeni kim olacak diye merak edenlere de hemen cevap verelim. Ay Yapım imzalı yayınlanacak olan Zemheri dizisinin yönetmenliğini ülkemizin yönetmenlerinden biri olarak gösterilen Hilal Saral Zemheri dizisinin yönetmeni olacak. Hilal Saral geçtiğimiz yıllarda birçok ünlü diziye imza atmış beyan etmiş olduğu diziler çok yüksek oranlarda reytingler almıştı. Hilal Saral’ın yöneteceği Zemheri dizisinin senaristi ise Sema Ergenekon oldu. zemheri dizisi oyuncuları konusu

Zemheri Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Zemheri dizisi tanıtım fragmanı 9 aralık pazartesi akşamı yayınlandı. Zemheri dizisi Show TV de yayınlanacak. Zemheri dizisi yayın tarihi de gelecek ay olacaktır diye tahmin ediyoruz. 2020 yılının ilk aylarında yayınlanacaktır. Zemheri dizisi Show TV ekranlarında 15 ocak çarşamba günü yayına başlıyor. Zemheri ilk gününden itibaren sitemizde diziye ait tüm bilgileri bulabilirsiniz. Zemheri dizisi çekim mekanlarına burada kısa olarak değindik ancak başka bir konumuzda detaylı olarak dizisinin çekim mekanlarına yer verdik.

Zemheri Dizisinin çekildiği yerler mekanlar neresi? Zemheri Nerede ÇEKİLİYOR?

Yeni sezonda Ay Yapım tarafından hazırlanacak olan Zemheri dizisi genellikle diziler İstanbul’da çekiliyor ve Beykoz’da bulunan eski Kundura fabrikasındaki diziler ve filmler için özel hazırlanmış platolarda çekiliyor. Zemheri dizisinin hangi mekanlarda çekileceği İstanbul’da nerelerin çekim yeri olarak kullanılacağını tanıtım fragmanı ve dizinin sete çıkmasının hemen ardından sizlere uzunca yazıp paylaşacağız.zemheri nerede çekiliyor bilgileri

Sevdim Seni Bir Kere (Günlük Dizi) Oyuncuları Konusu Kanalı

Zemheri Dizisinin konusu Özeti hikayesi nedir?

Zemheri dizisi konusu belli oldu. Zemheri dizisinde Firuze ve Ayaz güzel yürekli ve ailelerinin yükünü taşıyan gençlerdir. Firuze ve Ayaz’ı kader bir araya getirmişken yine ayıran da o olmuştur. Firuze’nin babası bir inşaat kazasında suçlu bulunur. Firuze bu haksızlığa karşı suskun kalamaz ve babasını kurtarmak için canını dişine takar.

Firuze babasını bu duruma düşürenlerden hesap sormayı düşünürken karşısında gönlünü kıran ve ona veda etmeden ayrılan Ayaz’ı bulur karşısında. Ayaz aslında annesi ve ailesi yüzünden Firuze’den ayrılmak zorunda kalmıştır. Ailesinin yüzünden ayrılan Ayaz hala Firuze’yi sevmektedir ancak o şimdi Firuze’nin gözünde babasına bu suçu atan kişidir.

Ayça Ayşin Turan Zemheri dizisindeZemheri Dizisi kaç bölüm olacak ne zaman başlayıp ne zaman bitecek?

Zemheri dizisinin kaç bölüm olacağı ne zaman başlayıp ne zaman biteceği hakkında henüz detaylı bilgiler elimizde bulunmuyor. Genellikle diziler almış oldukları reyting oranlarına göre çekilecek bölüm sayısı da ortaya çıkıyor. Zemheri dizisi ilk 6 bölümden sonra devam edip etmeyeceği ortaya çıkarken çok yüksek reyting oranlarına ulaşırsa Zemheri dizisinin sezon boyunca süreceğini şimdiden söyleyebiliriz.

Kenan ile Mercan Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Senaristi

Sizler de  2019-2020 yeni sezonda ekrana gelecek olan Zemheri Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Yönetmeni özeti hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Tutmaz reytingi görelim

 2. Anonim dedi ki:

  Hiç begenmedim bildigin kılasik bşr dizi

 3. Anonim dedi ki:

  Bu kadında hep dram aşk dizilerini çekiyor başka bişey beceremiyormu

 4. Abdullayev dedi ki:

  İnşallah güzel dizi olur

 5. Anonim dedi ki:

  İnşallah tutmaz zemheri dizisi

 6. Anonim dedi ki:

  Ay yapım ve hilal saral hep takipcisi olanları diziye alıyorlar yeni yetenekli bürsürü otunculuk okumuş oyuncularımız var diziye alıp oynatsalarya onunu için izlemicez kadın hep popilerle dxizi yapıyor i

 7. Zemheri03@hotmail.com dedi ki:

  Çok güzel bi dizi olacağını düşünüyorum başarılar dilerim hüseyin zemheri

 8. Hüseyin zemheri dedi ki:

  Çok güzel bi dizi olacağını düşünüyorum başarılar dilerim

 9. Anonim dedi ki:

  Sanki 2012 yilindan sonra dizilerdeki basari performansi düstü

 10. Çynar dedi ki:

  Çilek kokusu dizisini cok seviyorum

 11. Hüseyin dedi ki:

  Helal olsun baştan sona herşeyi aydınlatmışssınız, 👍👍

 12. Güzellik dedi ki:

  Deniz Baysalin yeni dizisi varmi acaba?

  1. Oğuz dedi ki:

   Yeni evlendi, bu sezon dizi beklemiyorum ben Deniz Baysaldan..

 13. Anonim dedi ki:

  Ne olur basrol ibrahim celikkol Tuba Buyukustun oynasin…

 14. Ece Büyükyıldız dedi ki:

  Bu dizi saçma değildir ama vampir dizisi gibi🙏

  1. Oktay dedi ki:

   Şaçma deildir inş dedin gibi