Sevdim Seni Bir Kere Oyuncuları Konusu Kanalı (Günlük Dizi)

09.08.2019
100

Çok yakında ekrana gelecek dizilerden birisi daha belli oldu. 2019-2020 yeni sezonda ekrana gelecek günlük dizilerden birisi olan Sevdim Seni Bir Kere Oyuncuları kimler Konusu ve Kanalı (Star TV) yapımcısı hakkında detayları sizlere yazmaya devam edeceğiz bu konumuzda. Sevdim Seni Bir Kere dizisi hakkında oyuncu bilgilerini ve dizi ile ilgili senarist yönetmen oyuncu bilgilerini buraya aktaracağız.

Sevdim Seni Bir Kere dizisi tanıtım fragmanı ne zaman_1Sevdim Seni Bir Kere (Günlük Dizi) Oyuncuları Kimler?

Yeni sezonda ekrana gelecek olan Sevdim Seni Bir Kere Günlük Dizisinin oyuncuları kimler, Sevdim Seni Bir Kere dizisinin başrol oyuncuları kimler, Sevdim Seni Bir Kere yan rol ve yardımcı oyuncuları hakkında bilgileri buradan sizlere sunacağız. Sevdim Seni Bir Kere oyuncuları: Berk Bakioğlu, Pervin Balcı, Şifanur Gül, Yağmur Çokgenç, Çağdaş Serter, Sevgi Temel, Eneshan Nalbant, Şirin Çetinel ve Önder Atakanlı ve Didem Özkavukçu oldular. Diğer oyuncular da kısa süre içinde kesinleşecekler.

Sevdim Seni Bir Kere oyuncularından resimler_1

Sevdim Seni Bir Kere dizisinin kadrosunda bulunan tüm karakterleri ve rollerini nasıl bir kişiyi canlandıracağını sizlere buradan aktaracağız. Sevdim Seni Bir Kere dizisinin oyuncularından isimleri netleşenler şimdilik bu kadar, diğerleri henüz netleşmedi, belli oldukça bu başlık altında yazmaya devam edeceğiz. Şimdilik belli olan Sevdim Seni Bir Kere dizi oyuncularını bir kez daha yazalım: Berk Bakioğlu, Pervin Balcı, Şifanur Gül, Yağmur Çokgenç, Çağdaş Serter, Sevgi Temel, Eneshan Nalbant, Şirin Çetinel, Didem Özkavukçu ve Önder Atakanlı..

1- Sevdim Seni Bir Kere Yağız Kimdir Gerçek Adı Berk Bakioğlu Bilgileri

Sevdim Seni Bir Kere dizisi başrol erkek oyuncusu olan Berk Bakioğlu bilgilerini konumuza ekliyoruz. Berk Bakioğlu genç ve yakışıklı olması ile dizinin ilk bölümünden itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Berk Bakioğlu kimdir? Berk Bakioğlu genç bir oyuncu. İlk dizi tecrübesi Sevdim Seni Bir Kere oldu. Sevdim Seni Bir Kere dizisinde başarısını kanıtladığı takdirde ekranlarında vazgeçilmez oyuncusu olacaktır.

Sevdim Seni Bir Kere başrol erkek oyuncusu olan Yağız karakterini canlandıran Berk Bakioğlu ile ilgili yeni bilgileri ekleyerek konumuzu sürekli güncelliyoruz. Merak edenler içinde söyleyelim Berk Bakioğlu’nun sevgilisi bulunmuyor.  Berk Bakioğlu instagram hesabını takip etmek isteyenler için; https://www.instagram.com/berk.bakioglu/

2- Sevdim Seni Bir Kere Eylül Kimdir Gerçek Adı Şifanur Gül Bilgileri

Sevdim Seni Bir Kere dizisi başrol kadın oyuncusu olan Şifanur Gül dizi de Eylül karakterini canlandıracak. Güzeller güzeli oyuncumuz’un ilk dizi projesi olmasına rağmen kendisi aldığı eğitimi bu dizi de gösterecektir. Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Eylül rolünü oynayacak. Şifanur Gül Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunudur.  İlk dizi tecrübesi Sevdim Seni Bir Kere olacak. Kendisine başarılar diliyoruz. Takip etmek isteyenler için de Şifanur Gül instagram hesabı; https://www.instagram.com/sifanurgul/

Sevdim Seni Bir Kere dizisi ne zmana hangi kanalda_1

3- Sevdim Seni Bir Kere Yağmur Çokgenç Kimdir Bilgileri

Sevdim Seni Bir Kere dizisi kadrosuna katılan Yağmur Çokgenç 1999 İzmir doğumlu. 1.74 cm boya sahip olan oyuncu Psikoloji bölümünde eğitim alıyor. Oyunculuk dalında Folkart Academy Özel Yetenek Sınıfı’nda eğitimini tamamlayan Yağmur Çokgenç Akademi’nin ilk mezunlarından. Folkart Academy’nin ilk mezunlarından olan Yapmur Çokgenç Çocuklar Duymasın dizisinde rol almıştı.

Yağmur Çokgenç aynı zaman da sinema dizi sektörüne yeni isimler kazandırmayı amaçlayan 3.Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması’nda 28 finalistin büyük jüri karşısına çıktığı yarışmada Yağmur Çokgenç kraliçe seçildi. 20 yaşında olan ve psikoloji bölümü öğrencisi Yağmur Çokgenç güzelliği ile dikkatleri üzerine çekti. Güzel oyuncunun instagram hesabı; https://www.instagram.com/yagmurcokgenc/

4-Sevdim Seni Bir Kere Oğuzhan Kayra Koç Kimdir Hangi Rolde Bilgileri

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde rol alan Oğuzhan Kayra Koç kimdir? Oğuzhan Kayra Koç 1998 Ankara doğumludur. 185 cm boyunda ve 73 kg olan Oğuzhan Kayra Koç İvedik OSB Teknik Koleji Makine Bölümü’nden mezun oldu. Oyunculuğa olan merakı sayesinde 2012 yılında Ankara Akademi Sanat Tiyatrosu’a katıldı. Küçük yaştan itibaren tiyatro oyunlarında yer aldı.Sevdim seni bir kere Oğuzhan Kayra Koç Kayra

Oyunculuk konusunda tecrübeli olan Kubilay Karaburçak ve Çağrı Bayrak gibi isimlerden oyunculuk eğitimi aldı.  Oğuzhan Kayra Koç hala tiyatrolarda sahne almaya devam ediyor. Bir çok tiyatro oyununda rol alan Oğuzhan Kayra Koç  bu zamana kadar Hayat Şarkısı ve Umuda Kelepçe Vurulmaz dizilerinde de rol almıştır. Başarılı oyuncuya yeni dizisinde başarılar dileriz.

5- Sevdim Seni Bir Kere Pervin Balcı Kimdir Bilgileri

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde rol alacak olan Pervin Balcı kimdir bilgileri sizlerle. Pervin Balcı 1965 Çanakkale doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Pervin Balcı bu zamana kadar bir çok rolde oynamıştır. Pervin Balcı’nın rol aldığı diziler; Belalı Baldız, Arka Sokaklar, Gönül Yokuşu, Akasya Durağı, Karamel dizilerinde rol almıştır. Son olarakta Deniz Yıldızı dizisinin tüm sezonlarında yer almıştır. Pervin Balcı yeni dizisi Sevdim Seni Bir Kere’de başarılar dileriz. Pervin Balcı instagram hesabı; https://www.instagram.com/pervin_balci/

6- Sevdim Seni Bir Kere Çağdaş Serter Kimdir Bilgileri

Çağdaş Serter 1983 İzmir doğumludur. Bilkent Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunu olan Çağdaş Serter ilk olarak Bizim Evin Halleri dizisinde 2000 yılında konuk oyuncu olarak bulunmuştur. 2009 yılında Deniz Yıldızı dizisinde rol almıştır. Burada canlandırdığı Suna karakteri ile tanındı. Son olarakta Esaretim sensin günlük dizisinde rol aldı.  Çağdaş Serter instagram hesabı; https://www.instagram.com/cagdasserter/?hl=tr

7- Sevdim Seni Bir Kere Şirin Çetinel Kimdir Bilgileri

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Şirin Çetinel’de rol alıyor. Hangi rolde oynayacağı belli olmasa da Şirin Çetinel’i internetten araştırdığımızda adı Zeynep Şirin Giobbi çıkıyor. Oyuncu genel olarak çizgi film seslendirmelerinde rol alıyor. Sevdim Seni Bir Kere dizisinden önce de bir çok çizgi film seslendirmiştir. Rafadan Tayfa ve Rafadan Tayfa Dehliz Macerası filmini seslendirmiştir. Daha önce de Beni Affet dizisinde rol aldı.

8- Sevdim Seni Bir Kere Önder Atakanlı Kimdir Bilgileri

Önder Atakanlı yeni sezonda Sevdim Seni Bir Kere dizisinde rol alacaktır. Önder Atakanlı 1984 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Opera ve Koro bölümü mezunu olan Önder Atakanlı Sinan Pekinton, Ecder Akışık ve Bozkurt Kuruç gibi ünlü isimlerde oyunculuk eğitimi almıştır. İlk kez Behzat Ç dizisinde rol almıştır. Unutma Beni ve Beni Affet gibi günlük dizilerde de rol almıştır. Sevdim Seni Bir Kere dizisi oyuncusu Önder Atakanlı yeni dizisinde de önemli bir karakter de oynayacaktır. Oyuncunun instagram hesabı; https://www.instagram.com/onderatakanli/?hl=tr

9- Sevdim Seni Bir Kere Sevgi Temel Kimdir Hangi Rolde Bilgileri

Sevdim Seni Bir Kere dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Sevgi Temel kimdir? Sevgi Temel 24 yaşında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümünde eğitim aldı. 168 cm ve 45 kg olan oyuncu bir kısa filmde ve bir tiyatroda rol almıştır. İlk dizi projesi de Sevdim Seni Bir Kere olacaktır. Kendisine başarılar dileriz. Güzel oyuncunun instagram hesabı; https://www.instagram.com/sevgitemel7/

10- Sevdim Seni Bir Kere ENESHAN NALBANT Kimdir, Yaşı Boyu Kilosu?

ENESHAN NALBANT Kimdir: Beni Bırakmadan göz aşinalığımız olduğu oyuncu 1996 Ankara doğumludur. Profesyonel olarak Beni Bırakmadan önce yardımcı oyuncu olarak çoğu Ankara projesinde yer buldu kendisine. Şuanda Sevdim Seni Bir Kere ile anlaşan genç ve yakışıklı oyuncu ENESHAN NALBANT Ankara Kulis Sanat merkezinden eğitimini tamamlamıştır. ENESHAN NALBANT Boyu 185 cm diye biliniyor. Kilosu 78-80 olarak tahmin ediliyor. Kendisini sosyal medyadan gördüğümüz kadarıyla sporla da iç içe.

Sevdim Seni Bir Kere ENESHAN NALBANT

11- Sevdim Seni Bir Kere Gonca Yakut Kimdir Bilgileri

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde rol alan Gonca Yakut kimdir? Gonca Yakut 1979 Adana doğumludur. Ankara Dil Tarih Coğrafya Fakültesi mezunudur. Bu zamana kadar bir çok dizi de rol aldı. Çıkış Noktası, Beni Affet, Açlığa Doymak, Yılanların Öcü dizilerinde rol aldı. Şimdi de Sevdim Seni Bir Kere dizisinde rol aldı.

12- Sevdim Seni Bir Kere Murat Volkan Benli Kimdir Bilgileri

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde rol alan Murat Volkan Benli Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. Murat Volkan Benli Deniz Yıldızı dizisinde rol aldı. Deniz Yıldızı dizisinin ardından Sevdim Seni Bir Kere dizisinde rol alacaktır. 

13- Sevdim Seni Bir Kere Didem Özkavukçu (Aygün) Kimdir Bilgileri

1981 Ankara doğumlu olan Didem Özkavukçu. Önceki soyadı Didem Aygün’dür bu soyad evlilikte kullandığı eski eşinin soyadıdır. Yeni soyadı ile Özkavukçu olmuştur. Didem Özkavukçu Gazi Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi okudu sonrasında Bilkent Üniversitesi’nde Sahne Sanatları oyunculuk okudu. Trabzon Devlet Tiyatrosunda kadrolu olarak çalışmaktadır.  Didem Özkavukçu ilk olarak Unutma Beni dizisinde rol aldı. Unutma Beni dizisi ile meşhur oldu.

14- Sevdim Seni Bir Kere İrfan Kılınç Kimdir Bilgileri

İrfan Kılınç 1980 Ankara doğumludur. Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümü mezunudur. İlk kez Büyük Sır dizisinde rol aldı. İrfan Kılınç’ın yeni dizisi Sevdim Seni Bir Kere dizisi oldu. İrfan Kılınç yeni dizisinde Kemal Hoca karakterini canlandıracaktır.

15- Sevdim Seni Bir Kere Nur Yazar Kimdir Bilgileri

Nur Yazar 1982 İstanbul doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. 2007 yılında ilk kez Yeni Evli dizisinde rol aldı. 2016 yılında da Aşk ve Mavi dizisinde oynadı.

16- Sevdim Seni Bir Kere Nevzat Can Rüzgar Kimdir Bilgileri

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde rol alan Nevzat Can Rüzgar 1995 Ankara doğumlu. Kulis Sanat ve Tiyatro Bölümü’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Ayrıca şan ve diksiyon dersleri de almıştır. Aşkların En Güzel Hali, Unutma Beni, Beni Affet ve Elif dizilerinde rol aldı. Nevzat Can Rüzgar şimdi de Sevdim Seni Bir Kere dizisinde rol almaktadır.

17- Sevdim Seni Bir Kere Yağmur Ilgım Öztekin Kimdir Bilgileri

Yağmur Ilgım Öztekin Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk bölümü mezunudur. Genç ve güzel oyuncunun ilk dizisi Sevdim Seni Bir Kere oldu. İleri de yeni diziler de kendisini izleyeceğiz.

18- Sevdim Seni Bir Kere Tuana Tuzman Kimdir Bilgileri

Tuana Tuzman hakkında internette çok fazla bilgi yer alıyor. Tuana Tuzman’ın ilk dizisi Sevdim Seni Bir Kere oldu. Oyuncu daha çok tiyatrolarda sahne almıştır. Yeni dizisinde kendisine başarılar dileriz.

19- Sevdim Seni Bir Kere Zafer Güllü Kimdir Bilgileri

Zafer Güllü Sevdim Seni Bir Kere dizisinde rol almaktadır. İlk dizisi 2005 yılında Kale İçi dizisi olmuştur. Sonrasında Yılanların Öcü, Sevdim Seni Bir Kere dizilerinde rol aldı.

Sevdim seni bir kere dizisi oyuncu kadrosu isimleri rolleri bilgilerini konumuza ekledik. Sevdim Seni Bir Kere dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olursa konumuza ekleyeceğiz. Sevdim Seni Bir Kere dizisi 9 eylül pazartesiden itibaren yayında olacak. Umarız uzun soluklu bir dizi olur. Tüm ekibe başarılar dileriz.

Sevdim Seni Bir Kere oyuncuları konusu kadrosuSevdim Seni Bir Kere Dizisinin Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Kim?

Sevdim Seni Bir Kere dizisinin yapımcısı Focus film olacak. Daha önce Unutma beni, Beni Affet, Aşkların En Güzeli, Deniz Yıldızı gibi unutulmaz günlük dizilere imza atan Focus film yeni sezonda 2019-2020 sezonunda Star tv de ekrana gelecek olan Sevdim Seni Bir Kere dizisinin de yapımcısı oldu. Sevdim Seni Bir Kere dizisinin senaristi ve yönetmeni ise henüz netlik kazanmadı. Sevdim Seni Bir Kere dizisi yönetmen koltuğunda oturacak isim ve senaryo yazarı belli olunca buraya ekleyeceğiz. Focus film en son olarak Beni Affet dizisini ülkemiz dışında 10 farklı ülkeye satarak bir rekor kırmıştı.

Sevdim Seni Bir Kere oyuncularından resimler_1

Focus Film – Nilgün Sağyaşar’ın yapımcılığını, Bergüzar Demiroğlu ve Mihriban Şahin’in yönetmenliğini üstlendiği, kadrosunda; Berk Bakioğlu, Şifanur Gül, Yağmur Çokgenç, Pervin Balcı, Çağdaş Serter, Şirin Çetinel, Önder Atakanlı, Sevgi Temel ve Eneshan Nalbant gibi isimlerin yer aldığı diziye 8 yıl Unutma Beni dizisinde İlkay karakterini canlandıran ve dizi bittikten sonra ekranlara ara veren Didem Özkavukçu dahil oldu.

Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Sevdim Seni Bir Kere dizisi bir günlük dizi olacak ve Star TV de ekrana gelecek. Star TV daha önce de bir çok diziyi günlük olarak yayınlamış ve izleyici ile buluşturmuştu. 2019-2020 sezonunda ekrana gelmesi planlanan Sevdim Seni Bir Kere dizisinin hazırlık aşaması başladı. Büyük ihtimalle daha önceki günlük dizilerde oynayan başarılı oyunculardan bir oyuncu kadrosunun ilerleyen günlerde kesinleşeceği bekleniyor. Detaylı bilgiler dizioyuncu.com da sizlere sunulmaya devam edecek. Sevdim Seni Bir Kere dizisi Ekim ayına yetişirse başlayacak, yoksa Ocak 2020 de ekrana gelmesi için plan yapılacak.

Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Nerede Çekiliyor Mekanlar Neresi?

Focus filmin dizileri genelde şehir merkezlerinde günlük hayatla iç içe çekiliyor. Geçtiğimiz sezonlarda yine Star tv de izlediğimiz Beni Affet dizisi tam 8 sezon boyunca devam etmişti ve Ankara’da çekilmişti. Sevdim Seni Bir Kere dizisinin nerede çekileceğine dair kesin bir bilgi bizlere ulaşmasa da büyük ihtimalle İstanbul’da çekilmesi planlanıyor. Sevdim Seni Bir Kere dizisi çekim yerlerine dair bilgiler geldikçe güncelleme yapıp buraya resimler ekleyeceğiz. Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Nerede Çekiliyor TIKLAYIN>>> Sevdim Seni Bir Kere Nerede Çekiliyor

Sevdim Seni Bir Kere dizisi nerede çekiliyor_1Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek?

Böyle bir sorunun cevabı elbette biraz zor görünüyor. Çünkü diziler aldıkları reytinglere göre devam edebiliyorlar. Sevdim Seni Bir Kere dizisinin alacağı reyting oranlarına göre kaç bölüm süreceğini veya kaç sezon devam edeceğini tahmin edebiliriz. Ancak şimdilik dizi başlamadan önce kesinleşmiş bir bölüm sayısı bulunmuyor. Sevdim Seni Bir Kere dizisi ile ilgili detaylar geldikçe sizlere yazacağız.

Sevdim Seni Bir Kere dizisi kanalı konusu yapımcısıSevdim Seni Bir Kere dizisinin şarkıları müzikleri:

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde çalan şarkıları ve müzikleri burada sizler için hazırlayacağız ve özel video klip olarak sunacağız. Sizlerde Sevdim Seni Bir Kere dizisinde çalan şarkıları türküleri bizlerden bölüm ve sahne olarak talep edebilirsiniz. Meselan Sevdim Seni Bir Kere dizisi 2. bölümde çalan şarkı veya şu sahnede çalan müzik nedir gibi taleplerinizi aşağı yazarsanız sizlere yardımcı olmak isteriz.

Sevdim Seni Bir Kere oyuncuları kimler_1Sizlerde Sevdim Seni Bir Kere dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri hakkındaki yorum ve görüşleriniz ile Sevdim Seni Bir Kere dizisinin şarkıları müzikleri kanalı konusu özeti ne zaman başlayacağı hakkında merak ettiğiniz her şeyi bizlere sorabilirsiniz. Sevdim Seni Bir Kere dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

Sevdim Seni Bir Kere dizisi oyuncu kadrosu_1

Star TV’nin yeni sezon için hazırlattığı günlük dizi “Sevdim Seni Bir Kere” kadrosunda hangi oyuncular yer alıyor?
Sevdim Seni Bir Kere dizisinden resimler_1Focus Film – Nilgün Sağyaşar’ın yapımcılığını, Bergüzar Demiroğlu ve Mihriban Şahin’in yönetmenliğini üstleneceği dizinin kadrosunda; Berk Bakioğlu, Şifanur Gül, daha önce Çocuklar Duymasın’da rol alan Yağmur Çokgenç, Deniz Yıldızı’nda rol alan Pervin Balcı ve Çağdaş Serter, daha önce Beni Affet’te oynayan Şirin Çetinel ve Önder Atakanlı, Sevgi Temel ve Eneshan NALBANT yer alıyor. “Sevdim Seni Bir Kere” Kadrosunda Hangi Oyuncular Yer Alıyor?
Sevdim Seni Bir Kere (Günlük Dizi) Oyuncuları kim

Sevdim Seni Bir Kere Dizisi tanıtım fragmanı videosu

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. ibrahim dedi ki:

  Bende bu dizide oynasam

 2. Defne dedi ki:

  Oyuncu kadrosunda eksiğiniz var fatih karakterinde oynayan kişi kim onu yazmamışsınız yeni kadroyu da eklerseniz cik iyi olur

 3. ayse dedi ki:

  cok begeniyorum. tivibunun da reytingleri olculse daha yuksek cikar. guzel degisikliklerle daha iyi olabilir

 4. adgjm dedi ki:

  oyunculaın konumalaı hiç güzel değil bu diziden nefet ediyoum

 5. Ozhan celik dedi ki:

  Ozanbercin kvricik ogretmen tuzak kuruyorlar asim mahsun sucu yok

 6. Kübra dedi ki:

  Berçin ölmesin hep o aslım ın yüzünden allah onun belasını versin inşallah amin bence final olsun saçma oldu filim izlemiçem artık aslımında allah belasını versin

 7. Kübra dedi ki:

  Berçin 💖ozan fatih ❤aslım olucak en iyisi budur ve yağız 💕eylül olucak aşklar böyle olmalı en iyisi bu

 8. Kübra dedi ki:

  Berçin çok güzel kız ama o aslım berçini mafeti bence aslım çok kötü kız hele bak hayatını maffetmiş berçinin ya bence ozan 💖 berçin olmalı bencede

 9. Anonim dedi ki:

  O kadar saçma sapan bir diziki inanamıyorum ya. Aslia

  1. Anonim dedi ki:

   hiçde bile keşke fatih ile berçin çiksın oyundan bide bi dizi niye laf atıyon

 10. Kübra dedi ki:

  Final olmasın lütfen lütfen çok güzel bir filim

 11. Aleyna dedi ki:

  Aslım ne gúzel kız ozan bulmuş bòyle güzel kızı daha ne istiyor

 12. Melodram Ajans dedi ki:

  Sevdim Seni Bir Kere dizisi oyuncuları kimlerdir, konusu nedir?
  Star TV’de dün “Sevdim Seni Bir Kere” isimli yeni bir dizi başladı. Dizi günlük olarak ekrana gelecek. Dizinin senaryosu dört gencin etrafında toplanıyor. Dizide genç oyuncular ile birlikte deneyimli oyuncular da yer alıyor. Peki, Sevdim Seni Bir Kere dizisi oyuncuları kimler, konusu nedir?
  Sevdim Seni Bir Kere adlı günlük dizi, Star TV’de dün başladı. Dizi her gün saat 17.00’da ekrana gelecek. Dizi; Aslım ve Ozan gibi zıt karakterlerin arasında yaşanan aşkı ve 4 arkadaşın çevresinde gelişen olayları konu alıyor. Bu genç oyunculara, dizide tecrübeli oyuncular da eşlik ediyor. Sevdim Seni Bir Kere dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ile detaylar haberimizde.

  Sevdim Seni Bir Kere ilk bölüm izle

  SEVDİM SENİ BİR KERE OYUNCULARI
  Hafta içi her gün ekrana gelecek dizinin başrollerinde; Rızacan Durmuş Serkan Polat Yağmur Çokgenç, Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Volkan Murat Benli, Didem Aygün, İrfan Kılınç, Nur Yazar, Nevzat Can Rüzgar, Şifanur Gül, Berk Bakioğlu, Sevgi Temel, Yağmur Ilgım Öztekin, Tuana Tuzman, Zeynep Şirin Giobbi, Zafer Güllü, Önder Atakanlı, Pervin Balcı gibi isimler yer alıyor.

  SEVDİM SENİ BİR KERE KONUSU
  İzmir’den Ankara’ya üniversite okumaya gelen Aslım, daha ilk günden Ozan ile takışır. Ozan, asi ve öfkeli bir gençtir. Tecrübesiz ama inatçı Aslım ile aşkları ise bir o kadar fırtınalı ve tutkulu olur.

  Gençlerimiz sadece aşkları ile sınanmaz. Onların karşılaşması aileler arasında yıllar önce kapatılan defterleri de açar.

  Hırs, kibir, fedakarlık, sosyo ekonomik farklar, yalanlar ve geçmişten gelen sırlar hem iki gencin hem de ailelerin hayatlarını alt üst edecek, küllenen, üstü kapanan gerçekler birer birer ortaya çıkacak ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

  Ankara’da özel bir üniversitenin Hukuk bölümünü burslu kazanan Aslım, babasının karşı çıkmasına rağmen okul kaydını yaptırmak için Ankara’ya gider. Tam kaydını yaptıracağı sırada okul sahibi Jülide ve Mümtaz’ın oğlu Ozan ile yolları kesişir. Aynı zamanda Aslım’ın annesi Hediye Aslım’la ilgili taşıdığı büyük sırrı Nuran ile paylaşır.

  Bu karşılaşmanın sonunda Aslım’ın, Ozan’ın ve onlara bağlı olarak herkesin hayatı değişmeye başlar.

 13. Anonim dedi ki:

  bence çok izlenir

  1. Ece Büyükyıldız dedi ki:

   Bence izlenmez dram dizisi çünkü

 14. Ece Büyükyıldız dedi ki:

  Bu dizi saçma sapan bence başlarsa hemen biter zaten yaralı kuşlar gibi dram bence🙏

 15. melike durmaz dedi ki:

  eneshann yası boyu kacc?

  1. sevde hırçın dedi ki:

   1996 doğumlu galiba ve 185 olabilir

   1. Oğuz dedi ki:

    Sevde hırçın mail adresine bi bakarmısın?

 16. melike durmaz dedi ki:

  Eneshan nalbant is yaparr