Zahide Yetiş Programı Neden Yok Yayınlanmıyor Yayından Kaldırıldı Mı?

04.04.2020
28

12 Haziran 2020 cuma günü ekrana gelen Zahide Yetiş Programı 15-19 Haziran haftası yayın akışından çıkarıldı. Zahide Yetiş Programı Neden Yok niçin yayınlanmıyor gibi meraklı sorular da art arda geldi. 15 Haziran ile 19 Haziran 2020 cuma günleri arasındaki hafta Zahide Yetiş Programı yok. İzleyiciler Zahide Yetiş Programı var mı yok mu 15-16-17-18 haziran günleri Zahide Yetiş neden yok niçin yayınlanmıyor diye merak ediyorlar. Bu konuda Show Tv bir açıklama yaparsa buraya ekleyeceğiz.

Zahide Yetiş Programı Var mı Yok mu Neden Yok 15-16-17-18-19 haziran 2020

Zahide Yetiş Programı Neden Yok Yayınlanmıyor Yayından Kaldırıldı Mı? Zahide Yetişle programı Show TV ekranlarında haftaiçi her gün sabah saat 9.30’da yayınlanıyor. Koronavirüsün tüm dünyayı tehdit ettiği bu günlerde nasıl hala yayınlanmaya devam diye düşünmeden kendimizi alamazken Global Medya yapımcılığını yaptığı programları süresiz olarak yayınlamama kararı aldı. Aslında geç bile kalındı bu karar için diyebiliriz.

Birçok dizi film haftalar öncesinden çekimlerini durdurdu setleri kapadı. Ancak hafta içi her gün yayınlanan bazı programlar hala yayınlanmaya devam ediyor ve bu durum başta orada çalışanları olmak üzere seyirciyi bile tedirgin ediyor. Bu programlardan birisi de Zahide Yetişle programıydı.zahide yetişle programı neden yayınlanmıyor

Zahide Yetişle Programı Neden Yayınlanmıyor Bitti Mi?

Zahide Yetişle programı hafta içi her gün seyircisi ile Show TV ekranlarında buluşuyor ve modadan sağlığa, yemekten diyete, güzellikten dini bilgilere kadar seyirciye her alanda bilgi sunuyordu. Bu yüzden de Zahide Yetişle programları çoğu insanın evde kaldığı bu günlerde en çok izlenen programlar arasındaydı. Ancak Koronavirüs tehdidi Zahide Yetişle setini de durdurdu. Bu cuma günü son kez yayınlanan Zahide Yetiş bir süre ekranda olmayacak. Zahide Yetişle programı neden yok yayınlanmıyor

Zahide Yetiş’in yapım şirketi olan Global Medya sosyal medya hesabından şöyle açıklama yaptı. ”Covid-19 (Koronavirüs) salgınından dolayı alınan tedbirler kapsamında yayınlarımıza bir süre ara verme kararı almış bulunmaktayız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa zamanda tekrar karşınızda olacağız. Sağlıkla kalmanız temennisiyle. Global Medya Ailesi”

Global Medyayı bu aldığı karardan dolayı tebrik ederiz. Bir program setinde en az 20-30 insan çalışıyor ve bu insanlar işlerinden dolayı sosyal mesafeyi koruyamıyor. Bu yüzden de bu karar en doğrusu. Seyirciler bir süre Zahide Yetiş’in samimiyetinden ve programın bilgilendiriciliğinden mahrum kalacak olsa da ülkemizin bu virüs musibetinden biran önce kurtulması için gereken tedbirlere uyması gerekmektedir. zahide yetişle ne zaman başlayacak 2020 2021

Zahide Yetiş Ekrana Ne Zaman Dönecek?

Zahide Yetişle programı çok sevilerek takip ediliyordu. Özellikle halkımızın çoğunun evde olduğu bu günlerde sabah programlarından en çok izlenen programdı. Zahide Yetişle programı yapımcısı olan Global Medya aldığı kararla yapımları durdurdu. Zahide Yetişle programı ne zaman tekrar başlayacak diye merak edebilirsiniz. Global Medyanın açıklamasında bir süre ara verdik dese de bu sürenin en az bir ay olacağını tahmin ediyoruz.

Koronavirüsün yayılma hızı düşünülerek çekimlerin yeniden başlama tarihi ayarlanacaktır. Zahide Yetiş programının ekrana dönmesi için Koronavirüsün etkisinin ülkemizde azalması gerekir. Siz Zahide Yetişle programının ne zaman başlamasını istersiniz? Ya da bu ara sezon finali gibi olsun mu istersiniz? Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

  1. Meral dedi ki:

    Severek izlediğim bı program şehide hanıma bayılıyorum her programı bı harika severek izliyorum programın basliyacagi zaman her işimi birakip izliyorum ve en kısa zamanda TV de tekrar görmek istiyorum çok üzüldüm